|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dubaj
12.12.2006 12:41:27   
filipinka
hvala - že iščem!

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Dubaj
12.12.2006 12:49:32   
kofetek2010
user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Dubaj
13.12.2006 18:51:00   
Anonimen
filipinka, mi smo za 2 karti (Dunaj-Dubaj-Dunaj) dali 350. jurjev + 40.000 za 3 vize. Leti smo pa z Fly Emirates, ki res najboljše poskrbijo za majhnega otroka itd. Smo dobili košarico za MAxa, npr. avstrijska letalska agencija, pa ni hotela niti slišati za košarico, ker je bil Max pač starejši kot so velevala njihova pravila, čeprav so bile vse ostale mere glede teže in višine v dovoljenih razmerjih.
Tam smo pa bili na sestrine stroške user posted image .

Je pa res vse odvisno potem od cene hotela.

Jana, a se samo meni zdi, a je to isti beach club hotel kot smo mi bili? Tak po bližini Jadra se mi zdi, pa tudi šah so tam imeli za igrat.

< Sporočilo je popravil URSKA -- 13.12.2006 18:58:42 >

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Dubaj
15.12.2006 12:04:40   
kofetek2010
URSKA - hotel je One & Only Royal Mirage (je na Jumeirah beach in niti ni v neposredni bližini Burj Al Araba) http://www.ewtc.de/hotel/1/Dubai/Dubai-Strand/23/One-Only-Royal-Mirage.html user posted image
sredinska fotka pa je iz Wild Wadi water parka user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Dubaj
16.12.2006 19:50:32   
Anonimen
saj sredinska fotka me je najbolj zmedla,user posted image ker smo mi bili na plaži od Jumeirah beach hotel in mi je ozadje bilo znanouser posted image

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Dubaj
18.1.2007 20:59:04   
Tia27
Bom še jaz par slik dodala,če ste želele,lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ideje za igre v gozdu
Otrok lahko v gozdu teče, skače, preskakuje, pleza, čofota, se igra z blatom in peskom, se drsa in sanka, raziskuje in o...
Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?