|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: bruhanje v nosečnosti
30.3.2009 10:25:34   
among_the_clouds
uh, meni je po teh tabletah še bolj user posted image

(odgovor članu ringa raja)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: bruhanje v nosečnosti
7.4.2009 18:26:35   
nikolinca
živjo punce,meni je tudi slabo po cele dneve in sem v 6t , upam da ne bo kakega bruhanjauser posted image

(odgovor članu among_the_clouds)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: bruhanje v nosečnosti
19.4.2009 8:28:02   
metir
živjo! grem že v  19. teden, pa imam še vedno probleme z bruhanjem in slabostjo. v 15. sem bila na infuziji zaradi dehidracije, je boljše ampak so še vedno problemi. sej bo punce. lpuser posted image

(odgovor članu nikolinca)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: bruhanje v nosečnosti
30.4.2009 10:34:18   
čebelca2
jst bruham ne (hvalabogu) ampak te slabosti so pa groza... včasih mi pomaga če zjutraj banano jem, danes pa očitno ne...sem 8t noseča in upam da slabosti hitro minijo pa da dobim apetit. marsikatera mi je govorila da bi skoz jedla (nevemkaj) točno določeno hrano, jst najrajš nebi nč jedla in tako je že 3,4t. jem zato ker sem lačna kot pes paše mi pa nč. kaj naredit proti slabem apetitu? jem elivit ker ima poleg folne kisline še vitamine in minerale,sicer kr dost sadja in zelenjave pojem ker mi paše sočno, ampak prazna vreča ne more pokonc statuser posted image

(odgovor članu metir)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: bruhanje v nosečnosti
9.6.2009 21:46:10   
kejti

Pridružujem se vam vsem sotrpinkam. Jaz tudi dosti bruham, slabost je prisotna ves dan, slabše je proti koncu dneva. Sem v 10 tednu nosečnosti in se tko že 3 tedna mučim.
A ve mogoče katera ali homeopatija pomaga pri slabostih?

(odgovor članu čebelca2)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: bruhanje v nosečnosti
24.6.2009 13:31:13   
Isabelle
Danes ko sem ustala mi je bilo slabo in sem bruhala, samo slino, vmes je bilo malo krvi.A naj vzamem to kot kako ranico zarad bruhanja ali naj obiščem zdravnika?

(odgovor članu ringa raja)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: bruhanje v nosečnosti
24.6.2009 15:30:31   
cowgirl
Se vam spet oglašam... ja mela sem slabosti v začetku... sedaj sem v 33 tednu... in MI JE SPET SLABO! user posted image Groza... sedaj mi je najprej slabo od zgage,,, potem pa se to stopnjuje, da mi ni več za zdržat. Noben donat ne pomaga, ne rupurut, ne majhni grižljaji... ampak to se mi sedaj dogaja le zvečer.
Lahko se tolažim le s tem, da bo po porodu bolje. user posted image


_____________________________

Carpe diem

(odgovor članu Isabelle)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: bruhanje v nosečnosti
26.6.2009 20:18:23   
areskaa
drage moje sotrpinke....tud pri meni ni nič drugače-sem v 10.tednu, bruham pa že od 7.tedna, slabost traja cel dan, bruham tudi po5x na dan, smrdi mi vse, ne le hrana, tudi vse ostalo, neprestano imam vrtoglavice...
poskusla sem že vse mogoče in nič ne pomaga, tako da samo upam da bo to čimprej za manol

(odgovor članu cowgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?