|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ali bom še privlačna....
9.10.2006 10:33:52   
baguSka
Aja.. Pozabla sm te vprasat, varuska koga???user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ali bom še privlačna....
9.10.2006 10:35:32   
Anonimen
 
ha ha... ja mene... koga pa.. oziroma ne mene.. mojga t'mauga.. user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ali bom še privlačna....
9.10.2006 10:42:52   
Anonimen
baguska, kva se sekiras...ti pa me zaracuni, k se kr dostkrat pod tvoje poste podpisujem...pa se tjazi mi loh kej, pol bom pa cist brokeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ali bom še privlačna....
9.10.2006 10:43:40   
Olivija
ne bom razglabljala o tem, kaj je privlačno... jaz imam enako težo kot pred drugo nosečnostjo, rabila sem pa točno 9 mesecev in počutim se prav dobro.

Moti me edino zmanjšano oprsje user posted image , ne res, pa si nikoli nisem želela večje številke, ampak vsaj 75 b bi bilo pa res lahko.

Zdaj se pa sprašujem kako je po tretjem otroku, ker ta bo pa mogoče čez ene 5-6 let in takrat bom pa tudi že čez 35 in  ziher bodo šle kile težje dol.

< Sporočilo je popravil Olivija -- 9.10.2006 10:44:50 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ali bom še privlačna....
9.10.2006 10:48:40   
baguSka
baguska, kva se sekiras...ti pa me zaracuni


A reees?? Sej lohk si pa ti tud varuska... moje t'male...user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ali bom še privlačna....
9.10.2006 11:05:39   
mojamura
če si zadovoljna in srečna sama s sabo, ne glede na to če si suha ali erotično izpopolnjena, potem boš všeč tudi svojemu partnerju....če pa nisi pa maš problem.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ali bom še privlačna....
9.10.2006 11:06:24   
Anonimen
Ja.. ja... srecka nosecka je dobra varuska.. user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ali bom še privlačna....
9.10.2006 11:09:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

baguska, kva se sekiras...ti pa me zaracuni


A reees?? Sej lohk si pa ti tud varuska... moje t'male...user posted image user posted image


ejj baguska, a mogoce cesa ne vem??user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ali bom še privlačna....
9.10.2006 11:11:34   
Anonimen
ehhh glih k sem oddala svoj post, me je presinl...hehehehehe ok zmenjenouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ali bom še privlačna....
9.10.2006 11:15:16   
baguSka
Aha Tjazy.. torej ze ves?? Preverjeno?? Torej se splaca??user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: ali bom še privlačna....
9.10.2006 11:23:52   
Anonimen
Tjazy saj se ne obremenjujem tako zelo zato sem tudi napisala da ne glede na vse bom imela še otročka.

Bi te pa nekaj vprašala ker si tako plemenitega srca, če bi imel doma naprimer lep sijoč, velik in "vitek" user posted image avto (primerjava za moški del občinstva, punce si zamislite rožouser posted image ) potem pa bi kar naenkrat opazil da se stanje slabša in na koncu po 9 mesecih groznih težav z avtom bi domov pripeljal še razbitega in totalno drugačnega kot si ga imel prej???? In tebi bi bil potem avto še vedno všeč in bi ga sprejel takšnega kot je brez problemov, ker imaš plemenito srceuser posted image

No to je le primerjava nikakor ne želim primerjati osebo z stvarjo in ljubezen z avtom. Le drugače neznam vprašat in me res zanima ali  obstajate še takšni moški ki po parih letih zakona in dveh nosečnostih ki žensko spremenita v debelušno še vedno ponorite ko zagledate tisto telesce in obline????? Še enkrat ljubezen je nekaj drugega, ta nepozna meja in njej ni pomembna veličina in lepota, zato sprašujem striktno o strasti in privlačnosti????

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ali bom še privlačna....
9.10.2006 11:26:23   
baguSka
Pa zenska kwaaaa  je  s tabooo??? Primerjas se z avtom???user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: ali bom še privlačna....
9.10.2006 11:30:59   
Anonimen
Paaaaaaa baguska a si prebralaaaaaaaaaaaa kaj sem napisala da nočem da to kdo misli, le da nisem našla druge primerjave, nooooooooooooo!!!

Kriza še napišem da nebo kdo to pomislil pa zgleda da je tu spet pol nepismenih, no!!!!

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: ali bom še privlačna....
9.10.2006 11:33:45   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Tjazy saj se ne obremenjujem tako zelo zato sem tudi napisala da ne glede na vse bom imela še otročka.

Bi te pa nekaj vprašala ker si tako plemenitega srca, če bi imel doma naprimer lep sijoč, velik in "vitek" user posted image avto (primerjava za moški del občinstva, punce si zamislite rožouser posted image ) potem pa bi kar naenkrat opazil da se stanje slabša in na koncu po 9 mesecih groznih težav z avtom bi domov pripeljal še razbitega in totalno drugačnega kot si ga imel prej???? In tebi bi bil potem avto še vedno všeč in bi ga sprejel takšnega kot je brez problemov, ker imaš plemenito srceuser posted image



parkiraj se v garažo, da ne zrjaviš.. mož ti naj pa vtakne svečko in spuca auspuh vsake 3 mesece.. pa bo.. avto vedno kot nov..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: ali bom še privlačna....
9.10.2006 11:35:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Aha Tjazy.. torej ze ves?? Preverjeno?? Torej se splaca??user posted image


Kaj to, ce vem? mal sem se zgubu.. Ja.. se splaca.. kaj pa? user posted image user posted image

a da je varuska tvoje t'male.. Ja to verjetno se definitivno splaca.. user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: ali bom še privlačna....
9.10.2006 11:36:02   
baguSka
Paaaaaaa baguska a si prebralaaaaaaaaaaaa kaj sem napisala da nočem da to kdo misli, le da nisem našla druge primerjave, nooooooooooooo!!!


Am... Brezskrbi sm prebrala. Ampak zakaj hudica rabis sploh primerjavo??user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: ali bom še privlačna....
9.10.2006 11:38:04   
baguSka
Kaj to, ce vem? mal sem se zgubu.. Ja.. se splaca.. kaj pa?


Jah ti si jo hvalu, da je dobra varuska!! Kaj ti zdej ni jasn??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: ali bom še privlačna....
9.10.2006 11:56:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

zato sprašujem striktno o strasti in privlačnosti????



Ti bom odgovoril striktno o strasti in privlacnosti.. brez primerjave..

Ce bi se moja zredila za 20 kg in vec.. mi ne glede na moje plemenito srce ne bi bila vec tko vsec in strast in privlacnost, bi me zelo verjetno minila.. To je pac dejstvo.. Ljubezen pac gor ali pa dol.. ampak strasti pa mo mojem vec ne bi bilo.. Trenutno vem, da sem taksen.. in brez veze tuki neki se delat boljsega.. ker to nisem..

Ampak da se zdrav clovek lahko zredi za toliko.. je razlog samo eden.. Ne mara se.. Poleni se.. Je brezbritzen do sebe.. do svojega zdravja, nima karakterja in posega po nezdravi in redilni ampak ukusni hrani.. In ze to so dovolj veliki razlogi da te mine strast in privlacnost.. ce pa pogledas se posledico.. debelost.. pa se toliko bolj..
Ali pa tipi s pivskim vampom.. in jih to sploh ne briga.. se vedno pijejo pivo in zrejo, da jim ni para... Tudi v tem primeru zenske po vsej verjetnosti mine starst in pozelenje..

In kolikor vem, se v nosecnosti zredis za cca 12-15 kg.. odvisno.. od tega jih v eni noci izgine 9-10.. torej ti jih ostane 2-5.. kar pa tudi slucajno ne vpliva na strast in privlacnost.. se posebno ce je to zaradi nosecnosti, ker v teh primerih pa smo tudi moski bolj tolerantni.. in nas to cisto noc ne moti.. oziroma to sploh ni omembe vredno za nas..
Tolk za luno pa le nismo, da bi mislili, da storklja prinese otroke.. user posted image  

Problem je drugje.. ti rodis.. ostane ti 5 kg.. in pol si nejevoljan zaradi teh 5 kg in utrujas po svetu s temi svojimi 5kg.. in to postane custven problem.. in ko je prisoten custveni problem, se teh 5kg jitr spremeni v 10.. in ker se ti ne da zvecer tect in telovadit se teh 10 spremeni v 15.. in pol najdes zadovoljstvo samo se v hrani.. in teh 15 postane 20.. in vedno bolj si tecna, zoprna.. tako sama sebi kot drugim.. in ja.. v tem primeru strast moskega do taksne zenske izpuhti.. Definitivno!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: ali bom še privlačna....
9.10.2006 11:59:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka


Jah ti si jo hvalu, da je dobra varuska!! Kaj ti zdej ni jasn??


Aha.. ja ja.. seveda.. dobra varuska.. ti kar probi.. user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: ali bom še privlačna....
9.10.2006 12:04:22   
baguSka
Aha.. ja ja.. seveda.. dobra varuska.. ti kar probi..


Yeah..user posted image user posted image  Sam da se mau bone izkorist, pa takoj v akcijo. Edin pol se bomo mogl zment, kdaj bo kdo komu varuska..user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: ali bom še privlačna....
9.10.2006 12:06:40   
Anonimen
Moj t'mau je tko kar naporen.. tko da ste mu lahko kar obe skupi varuske.. pa se moja bo vesele, ker bo mal razbremenjena.. user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: ali bom še privlačna....
9.10.2006 12:08:19   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Tjazy saj se ne obremenjujem tako zelo zato sem tudi napisala da ne glede na vse bom imela še otročka.

Bi te pa nekaj vprašala ker si tako plemenitega srca, če bi imel doma naprimer lep sijoč, velik in "vitek" user posted image avto (primerjava za moški del občinstva, punce si zamislite rožouser posted image ) potem pa bi kar naenkrat opazil da se stanje slabša in na koncu po 9 mesecih groznih težav z avtom bi domov pripeljal še razbitega in totalno drugačnega kot si ga imel prej???? In tebi bi bil potem avto še vedno všeč in bi ga sprejel takšnega kot je brez problemov, ker imaš plemenito srceuser posted image

No to je le primerjava nikakor ne želim primerjati osebo z stvarjo in ljubezen z avtom. Le drugače neznam vprašat in me res zanima ali  obstajate še takšni moški ki po parih letih zakona in dveh nosečnostih ki žensko spremenita v debelušno še vedno ponorite ko zagledate tisto telesce in obline????? Še enkrat ljubezen je nekaj drugega, ta nepozna meja in njej ni pomembna veličina in lepota, zato sprašujem striktno o strasti in privlačnosti????



poglej, itak se staramo, pa če bi to radi ali ne. nobena lepotica ne ostane večno lepa (mišljen zgolj fizičen, zunanji izgled, lupina!), OK razen, če si Miša Molkovauser posted image  in je čist vseen al maš še tistega enega otroka, ali dva, ali tri, postarala se boš in potem kao ne boš več privlačnauser posted image  vprašanje je samo, ali si ti zares želiš še enega otroka? ker tiste flance o zapuščenosti po drugem porodu, so samo flance.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: ali bom še privlačna....
9.10.2006 12:08:40   
Anonimen
user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: ali bom še privlačna....
9.10.2006 12:20:51   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Moj t'mau je tko kar naporen.. tko da ste mu lahko kar obe skupi varuske.. pa se moja bo vesele, ker bo mal razbremenjena.. user posted image


No evo... Resitev. Jaz varujem tebe oz. tamauga, istocasno pa sreckanosecka mene oz. tamalo... In ce bo res tvoj prenaporen, mi lahko se pomaga..user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: ali bom še privlačna....
9.10.2006 12:22:55   
Anonimen
evo odlicna resitev, sam neki fali...ja kdo bo pa mojo tamalo merku??user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?