|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
16.10.2006 15:12:41   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: tina o

Jaz nimam nič pri tem. Temu sem nasprotovala že ko sva bila skupaj. Ko mi je po telefonu sporočil kaj je kupil mi je odneslo pokrov. Zato sem pisala sem gor. In non stop ponavljala da to ni primerno za otroka. Kaj si nisi mogel na netu pogledat o čem govorim predno si me začel "obtoževati" da otroka ujčkam in da ni panika če je padel.

Zadeva ni nedolžna in vrjemi mi, da če bi bila se nikoli ne bi usajala. Nisem tak človek.

Ampak, da pa nekdo namenoma ogrozi življenje svojega otroka pa mi tudi ne gre. Kljub temu da je ata rekel da ima mini4kolesnik blokado - vozil naj bi max. 35km/h. Ha ha ha. Še vseeno se lahko zelooo poškoduješ.

In Zahi predno začneš s takimi izjavami kot si jih pisal v tej debati - se najprej prepričaj o čem se debata razvija!


no.. vsekakor nisem edini, ki mu je tole nova informacija.. (beri malo višje).. tako, da.. preden začenjaš debato bodi prepričana, da navedeš vse fakte, ki so pomebni.. se opravičujem, če nisem izluščil iz tvojega posta, da gre za bencinski motor, ki gre 70kmh..

še vedno mu lahko prepoveš, da se vozi s tem.. sicer pa.. ga lahko prepriča tudi policaj user posted image

(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
16.10.2006 15:30:21   
mama54
Moj nasvet.Prodaj motor in si pokrij s tem denarjem preživnino za otroka,katero ti dolguje.Otrok bo imel več od tega.Pa očetu otroka povej,da mu z motorjem kopuje smrt.Mogoče pa dela na tem,se bo rešil plačevanja preživnine in odgovornosti do otroka.

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
16.10.2006 15:31:28   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi
ni čisto tako user posted image

lahko obrneva tudi takole..

kupim karto za ZOO (kupim motor).. dam karto mami, da ga pelje v živalski vrt, saj sva ločena in nimam toliko časa za otroka, kot bi si želel.. mama pelje otroka v ZOO (vozi motor) v katerem pade otrok v medvedovo kletko.. torej sem jaz kriv, da sem kupil karto?? user posted image user posted image


Nimas casa za otroka ker si locen? Potem naj nevarne igrace kar oce pri sebi obdrzi in naj se otrok vozi z motorjem takrat, ko je pri tistemu starsu, ki je mnenja, da motor ni nevaren. Vsiljevati drugemu starsu aktivnosti za otroka, ki so po mnjegovem mnenju nevarne (in, ki so realno neprimerne in nevarne) ni nobeno sodelovanje, niti nekaj s cemer bi se lahko kateri koli stars pohvalil. Je pa neodgovorno in nepremisljeno.


lej.. noben ni kriv.. tudi otrok ne.. saj mu ni kupil pištole s katero bi ustrelil soseda.. kupil mu je neko otroško obliko motorja ali avtomobilčka.. otrok se je vozil s to igračo.. in padel.. zakaj kriviti očeta? user posted image


Ce je to taksna oblika motorcka, kot jo ima nas mali sosed je presneto nevarna rec, ne samo za njega. Motorcki na baterije, ki peljejo 2 km/h pa so malo premajhni za 8 letnega otroka.

Na hrvaskem je ata za 17. rd svojemu sinu kupil Z3. Dete se je peljalo po makarski in ubilo dve punci. Ne more ata bit kriv ker je kupil avtomobil, ki nikakor ni primeren za dete pri 17.letih po tvojem. Tudi ce mu pistolo kupi, saj ne bo ata streljal, zakaj bi bil kriv... Tako sta dve zivljenji zgubljeni, kriv ni nobeden. Dete mladoletno, oce ni kriv - po logiki podobni tej, dete se odpravi v Svico v privatno solo, ker mu okolica povzroca traume.
Ce se dete v vrtcu poskoduje, ker je naslo nozek, kdo je kriv? Bos vzgojiteljicam rekel, da nihce ni kriv, ali menis, da so odgovorne za vse kar otrok dobi v roke in kaj s tem naredi? Ali ce s tako stvarjo poskoduje drugega otroka? Nihce ni kriv, ali odgovornost za dogodek pada na tistega, ki omogoci otroku, da pride do nozka?

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
16.10.2006 15:33:26   
tina a
In kako naj preprečim to? S tem se vozi ko je pri očetu. Kaj naj stojim kot policaj zravn?

In srečkanosečka ni komentirala ... v nasprotju s teboj.

Ampak ni več pomembno.

Bila sem "napadena" kako je ata bogi ker meni ni všeč kar je kupil in kako sem jaz tista ki po nepotrebnem zganjam paniko.

Nisem pristaš zavijanja otrok v vato. Debato sem začela ker me je pogrelo to, da meni govori da denarja za preživnino in odvetnika nima, v isti sapi pa kupi tako zadevo, ki ni primerna za otroka. Vse zato, da se lahko tudi on pelje z njo.

Žalostno a resnično. user posted image user posted image

Nisem mama, ki bi na vsak način blatla svojega bivšega partnerja ... ampak ko pa ta prekorači meje dobrega okusa ... Ja meni odnese piskr ... pa mislim da bi še komu na tem forumu.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
16.10.2006 15:47:32   
mika
Moj nasvet.Prodaj motor in si pokrij s tem denarjem preživnino za otroka,katero ti dolguje.Otrok bo imel več od tega


Se podpišem pod ta post. Mogoče boš zlobna mama, ki je prodala očetovo darilo, boš pa  dala otroku, kar v resnici potrebuje.

(odgovor članu mama54)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
16.10.2006 18:08:55   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

Nimas casa za otroka ker si locen? Potem naj nevarne igrace kar oce pri sebi obdrzi in naj se otrok vozi z motorjem takrat, ko je pri tistemu starsu, ki je mnenja, da motor ni nevaren. Vsiljevati drugemu starsu aktivnosti za otroka, ki so po mnjegovem mnenju nevarne (in, ki so realno neprimerne in nevarne) ni nobeno sodelovanje, niti nekaj s cemer bi se lahko kateri koli stars pohvalil. Je pa neodgovorno in nepremisljeno.



no še enkrat.. nisem vedel, da je govora o motornem stroju na bencin.. v mislih sem imel pač neko električno igračo, ki gre tistih 10kmh.. (obstajajo taki tudi za 8-12 letne otroke)...

tako da se opravičujem če je kdo bil napaden.. ampak zaradi igračk se res ni treba sekirat.. zaradi motorja, ki gre pa 70kmh z 8 letnim otrokom gor.. je pa to za v norišnico.. takega očeta je potrebno prijavit policiji.. ne rabiš tam stat kot policaj.. ampak pripelji policaja s seboj.. ta mu naj razloži tisto, kar mu zgleda ni jasno.. torej... da je tip pač malo nor..

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
16.10.2006 18:22:09   
mama54
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
17.10.2006 10:36:17   
tina a
nikoli ne vem kdaj se bo otrok vozil s tem. Tako, da varjanta da pripeljem policijo ne obstaja. Ne bom pa ga zalezovala takrat, ko so otroci pri njemu, ker potem bom imela z njim še večje probleme. Zanj zadeva ni tako tragična. Tudi ko je padel mi je to sporočil šele po 2 urah in mi preprečil, da bi z otrokom govorila po telefonu. Šele ko sem mu zagrozila s policijo, je popokal otroka v avto in ga odpeljal na urgenco. Meni pa se je vmes že skorajdane utrgalo. Ko pa mi je zabrusil, da mu nočem dati zdr. kartice pa je bilo konec. Dobila sva se na urgenci in šele tam sem otroka videla.

Vem, da se lahko zgodi marsikaj. Vem, da bi se otrok lahko poškodoval tudi pri meni, v moji oskrbi, ampak nesprejemljivo zame je, da se otroku kupi nekaj kar je primerno za odrasle osebe in ne 8letnika.
Se strinjam Zahi, da če bi bil to motor na akumulator, da se ne bi imela pravice usajat. Bi to sprejela kot darilo. Tega dotičnega darila pa žal tudi prodati ne morem. Ker ga ima otrok pri očetu in samo pri očetu. Jaz ga še nisem videla. Namreč darila, ki jih otrok dobi pri njemu ostanejo pri njemu.

Kot sem že nekaj postov nazaj napisala - jaz od bivšega nočem nič drugega kot redno plačevanje preživnine in to, da pokrije dolg ki ga ima do mene.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
17.10.2006 10:41:30   
Zahi
če se njemu zdi primerno, da se 8 letnik vozi na motorju 70kmh.. potem je človek malo premaknjen.

Ne dovoli več otroku obiska, če ti ne garantira, da ne bo skril motorja..

Mislim, da so vse pravne poti na tvoji strani..

(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
17.10.2006 11:09:37   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: mika

Moj nasvet.Prodaj motor in si pokrij s tem denarjem preživnino za otroka,katero ti dolguje.Otrok bo imel več od tega


Se podpišem pod ta post. Mogoče boš zlobna mama, ki je prodala očetovo darilo, boš pa  dala otroku, kar v resnici potrebuje.


No zdej mi je se manj jasno, kako si ga lahko sploh spustila na ta motor user posted image  Se pa strinjam, da ga cimprej prodej, pospravi, karkoli, samo stran od otroka.. Ce to se nisi nardila do zdej (kar bi mogla ze prvi dan, isto sekundo), potem to naredi takoj zdele, prec. Drugace bos kriva ti, ce se mu se karkoli zgodi..

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
17.10.2006 11:20:08   
baguSka
Fak sori.. ampak tuhtam in ne morem stuhtam, kako lahko kot mati dovolis, da se sin sploh pelje s tem user posted image user posted image user posted image user posted image  Kdo je tuki bolj nor user posted image user posted image user posted image user posted image  Itak da je on en navaden kreten, da gre tako stvar sploh kupit.. Ampak kako lahko ti svojega sina spustis na to user posted image user posted image user posted image user posted image  Na eni strani dobra mama, na drugi strani zivljenje otroka user posted image user posted image user posted image user posted image  In tvoja vaga pretehta na dobro mamo user posted image user posted image user posted image user posted image  Fak to mi sploh ne gre u glavo... Pa mi lahko se tolk tupite, da je hotela bit samo dobra mama... To zame ni!!!! Upam da se zavedas, da si nardila eno veliko zeeelooo veliko napake in je ne bos vec ponovila!!! Pa valda se postavis na stran svojega sina (za njegovo zivljenje) al kako user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
17.10.2006 11:20:39   
mama54
Tega dotičnega darila pa žal tudi prodati ne morem. Ker ga ima otrok pri očetu in samo pri očetu. Jaz ga še nisem videla. Namreč darila, ki jih otrok dobi pri njemu ostanejo pri njemu.



Baguska,napisala je,da je motor pri očetu.

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
17.10.2006 11:22:10   
baguSka
Baguska,napisala je,da je motor pri očetu.


Ce ne gre drugace, naj sina pac ne spusti tja user posted image  Tega res ne stekam.. Jaz bi sla preko svojega trupla, da branim sinovo zivljenje, ce ga nekdo ogroza user posted image

(odgovor članu mama54)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
17.10.2006 11:23:29   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: mama54

Tega dotičnega darila pa žal tudi prodati ne morem. Ker ga ima otrok pri očetu in samo pri očetu. Jaz ga še nisem videla. Namreč darila, ki jih otrok dobi pri njemu ostanejo pri njemu.



Baguska,napisala je,da je motor pri očetu.


ja.. mama je pa tista ki pušča otroka k idiotu, da doživlja neke otroške fantazije in komplekse z motorjem in svojim otrokom.. groza.. takoj na policijo.. napisat prijavo ipd.. tak človek ni ravno gladek.. in ne bo gladek dokler se otroku ne bo zgodilo kaj hujšega..

(odgovor članu mama54)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
17.10.2006 11:26:00   
baguSka
ja.. mama je pa tista ki pušča otroka k idiotu, da doživlja neke otroške fantazije in komplekse z motorjem in svojim otrokom.. groza.. takoj na policijo.. napisat prijavo ipd.. tak človek ni ravno gladek.. in ne bo gladek dokler se otroku ne bo zgodilo kaj hujšega..


Jaz se iskreno opravicujem. Nocem bit napadalna ali karkoli. Ampak taka mama, zame absolutno ni odgovorna mama. O ocetu sploh nebi..

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
17.10.2006 11:28:14   
mama54
Ce ne gre drugace, naj sina pac ne spusti tja


Ja pa da.In ubogi oče leti na CSD ,potoži kako je mama hudobna,da mu ne dovoli stikov s sinom itd,itd,itd.

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
17.10.2006 11:30:29   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: mama54

Ce ne gre drugace, naj sina pac ne spusti tja


Ja pa da.In ubogi oče leti na CSD ,potoži kako je mama hudobna,da mu ne dovoli stikov s sinom itd,itd,itd.


mama pa nalima zdravniško poročilo na čelo, da je otrok padel z motorjem (pri 8ih letih), katerega mu je kupil oče.. user posted image

mislim, da oče tukaj nima nobene podlage, da bi izsiljeval neke stike, če mu mama ne dovoli.. če nima stika z realnostjo, bi mu to moralo vcepiti kako sodišče..

(odgovor članu mama54)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
17.10.2006 11:31:41   
mama54
Edina varijanta je,kot pravi Zahi, papirje iz bolnice odnese na policijo in da prijavo.

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu mama54)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
17.10.2006 11:34:19   
mama54
Joj,ne razumem tega kako si ljudje delajo življenje še težje kot že je.Res imamo tako malo spoštovanja eden do drugega.Žalostno.

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu mama54)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
17.10.2006 12:01:30   
Anonimen
Jaz se iskreno opravicujem. Nocem bit napadalna ali karkoli. Ampak taka mama, zame absolutno ni odgovorna mama. O ocetu sploh nebi..


Baguska, bi rada videla tebe, če seveda sploh kdaj boš MAMA.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
17.10.2006 12:03:14   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Jaz se iskreno opravicujem. Nocem bit napadalna ali karkoli. Ampak taka mama, zame absolutno ni odgovorna mama. O ocetu sploh nebi..


Baguska, bi rada videla tebe, če seveda sploh kdaj boš MAMA.


jaz se tukaj čisto strinjam z Bagusko.. mama, ki dovoli tako dogajanje ni odgovorna mama.. v takem primeru se otroka skrije daleč stran od takega očeta.. in se naredi čist vse, da tako tudi ostane..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
17.10.2006 12:12:19   
Taula
Jaz se iskreno opravicujem. Nocem bit napadalna ali karkoli. Ampak taka mama, zame absolutno ni odgovorna mama. O ocetu sploh nebi..

Baguska, bi rada videla tebe, če seveda sploh kdaj boš MAMA.

(odgovor


Nekdo spet išče prepir. Če nima še otrok ne pomeni da ni upravičena do mnenja in da je njeno mnenje kaj slabše zato.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
17.10.2006 12:20:25   
tina a
No da se oglasi še ta neodgovorna mama.

Povdarila bom še enkrat in tokrat zadnjič - pamet naj mi soli nekdo, ki ima otroka in ki je v situaciji v kateri sem jaz!!!

Enkrat samkrat sem preprečila stike med očetom in otroci. Enkrat!!! In enkrat zagrozila, da mu jih ne bom dala če ne bo plačal preživnine. In gospod je vzel pot pod noge in odšel na CSD - jokat!!! Dobesedno. Ko sem prišla na CSD mi je socialka rekla da je gospod v stiski!!! In jaz nimam nikakršne pravice prepričevati stikov ker bomo potegnili takratko jaz in otroci.

Uradno sem jaz še vedno žena od tega neodgovornega očeta in uradno še nimam skrbništva nad otroci. Teoretično je vse super in cool, kar sta mi napisala Baguska in Zahi. Realno - skorajda misija nemogoče. Prosim vaju, da ne komentirata zadeve na katero se tudi malo ne spoznata. Niti eden od vaju nima otrok in predvidevam, da tudi poročena nista. Torej ne vesta kaj daješ čez ko se ločuješ in kakšne posledice to pusti na tebi in posledično na otroku.

V kolikor bom sedaj zadeve zaostrila in prepričevala stike ... on lahko zavrne to, da skrbništvo dobim samo jaz in zahteva deljeno skrbništvo ... potem pa imam še manj možnosti "nadzora" situacije!!

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
17.10.2006 12:30:25   
Zahi
aha.. torej.. otroka prepustiti človeku, ki ga posaja na motor? user posted image

res da nimam otrok in da nisem poročen.. ampak nekaj zdrave pameti pa še vedno imam..

situacija z motorjem nima NOBENE veze z ločitvijo in tvojimi posledicami v zvezi s tem.. ampak preprosto neodgovornost staršev..

če je en od staršev užaljen, ker ne more otroka gledati na motorju, ko se pelje mimo 70kmh.. in gre zaradi tega na CSD jokat.. pol imamo sistem totalno v kur***...

(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
17.10.2006 12:32:50   
Taula
aha.. torej.. otroka prepustiti človeku, ki ga posaja na motor? user posted image

res da nimam otrok in da nisem poročen.. ampak nekaj zdrave pameti pa še vedno imam..

situacija z motorjem nima NOBENE veze z ločitvijo in tvojimi posledicami v zvezi s tem.. ampak preprosto neodgovornost staršev..

če je en od staršev užaljen, ker ne more otroka gledati na motorju, ko se pelje mimo 70kmh.. in gre zaradi tega na CSD jokat.. pol imamo sistem totalno v kur***...
user posted image user posted image user posted image  Se podpišem pod to.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?