|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   3d ultrazvok
13.10.2006 11:33:27   
Geja
Hojla,

mene pa zanima če je katera bila? Kaj res vidiš obraz ?
bi prosila če ima katera slikico če bi jo objavila..
Matr sem ferbčna, kajne?

Geja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 3d ultrazvok
13.10.2006 11:46:36   
Maxica
Jaz sem bila, mislim, da je bil 23.teden. Lahko pogledaš na moje trakce, kjer mi šteje nosečnost, je ena slikica, sicer mi pa piši privat za geslo, v albumu imam par slikic.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Geja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 3d ultrazvok
13.10.2006 11:56:04   
Anonimen
Vtipkaj 3d ultrasound v google pa: išči slike, tam ti jih vrže ogromno ven user posted image .

Zdaj imajo baje še 4d,...ki pa nimam pojma kaj je user posted image .

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 3d ultrazvok
13.10.2006 12:31:22   
Naty*Taja
Jaz jih imam v albumu - si lahko pogledaš. Je pa bila na žalost mala stran obrnjena, tak da mi je ni mogel direkt v obrazek posnet.
4d je pa mislim da  to, da lahko gledaš v 3d obliki kako se premika! Na tem 3d, ko sem jaz bila, ti ahko samo po prerezih prikaže. v bistvu so tu slike, tam pa film! Pa to že pri nas sploh obstaja?

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 3d ultrazvok
13.10.2006 12:36:16   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: matejka81

Zdaj imajo baje še 4d,...ki pa nimam pojma kaj je user posted image .


4D je realnočasni prikaz 3D - po domače 3D filmček. "Navaden" 3D prikazuje posamezne "zamrznjene" slike. Meni je Pušenjak posnel nekaj teh filmčkov na nuhalni in potem na kontroli rasti pri kakih 32 tednih. Je kar hecno videti, obraz je pa resnično tak, kot je bil potem, ko je dete prišlo ven. Na žalost je zadeva prevelika za pošiljanje po mejlu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 3d ultrazvok
13.10.2006 12:42:11   
eva1
Jaz sem naredila en album-samo ne vem, če bom pravo povezavo dala gor-upam, da bo delala!
Je iz 3D UZ v 27 tednu, en filmček in par slikic!
http://album.email.si/album/22238



(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 3d ultrazvok
13.10.2006 12:53:28   
Anonimen
jooooj kak luštkano user posted image ,....lep filmček res,....joj ko se to vse premika user posted image ,....

(odgovor članu eva1)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 3d ultrazvok
13.10.2006 12:55:43   
Geja
Eva1 - čudovito, kako lepo... user posted image  user posted image  user posted image

Geja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?