|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
19.10.2006 14:04:57   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


A pol me maš še kej rada??user posted image



Hm, bom razmislila. Odvisno od kuhne in hodnika. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
19.10.2006 14:13:06   
Tejccy
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Eh, pri nas je isto.
Ponovim 100x, potem pa ali sama naredim, ali pa pustim, če me ne moti preveč.
Mislim pa da se še ni zgodilo, da bi nekaj res naredil takoj.
Brez veze se je sekirat, ker on se ne bo spremenil.


glih tako je pr nas!!!
Zakaj smo si ženske in moški tako različni?? A zato, da nam ni dolgčas??user posted image user posted image

_____________________________

Ni lepšega trenutka, ko se ti otrok nasmehne in te objame

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
19.10.2006 14:14:10   
daddy
  A 3 x mu rečeš, pa še kr ne skoči? Slabo tole, slabo .... user posted image user posted image

(odgovor članu Klarissa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
19.10.2006 14:14:45   
zrak
jaz bi mu jih dala pod nos ali pred vrata, da ne bi mogel niti v hišo stopit... Moj je nekaj časa vedno puščal nogavice na sredi dnevne sobe.. pol pa sem mu jih začela puščat v šalci od kave in to vsako jutro na mizi... in glej zdaj so umazane nogavice tam kjer morajo bituser posted image

(odgovor članu Klarissa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
19.10.2006 14:15:10   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tejccy

IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Eh, pri nas je isto.
Ponovim 100x, potem pa ali sama naredim, ali pa pustim, če me ne moti preveč.
Mislim pa da se še ni zgodilo, da bi nekaj res naredil takoj.
Brez veze se je sekirat, ker on se ne bo spremenil.


glih tako je pr nas!!!
Zakaj smo si ženske in moški tako različni?? A zato, da nam ni dolgčas??user posted image user posted image


jah... veš kako je.. zakaj se sekirati danes če se lahko jutri..

ženske pa.. sekirajmo se skoz.. da nam ne bo dolgčas user posted image

(odgovor članu Tejccy)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
19.10.2006 14:17:39   
Magi*
vrečko s smetmi sem mu direkt na čevlje parkirala - je ni mogel falit. posteljnino sem sama dol pobrala, mu je na srečo kapnilo kaj hočem tisti dan. sesalec zakurblam sred dnevne in grem ven na vrt;) v glavnem je to kar pomagalo, da mu zdaj ne rabim 1000x ponavljat. tiste cunje, ki niso bile v košu nisem oprala. parkat sem mu oprala cunje z vsem imetjem po žepih in jih zdaj lepo sprazni in da v koš za umazano perilo.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Klarissa)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
19.10.2006 14:18:03   
nataša k
Pa kaj še ne veste, da smo ženske z Venere, moški pa z Marsa user posted image ? Jaz vam povem, da to popolnoma drži user posted image user posted image .
Hja, jaz se pa sploh ne sekiram, če česa ne pospravi. Če njega ne moti, potem tudi mene ne. Zarad mene lahk ma sred dnene sobe tnalo, pa sekiro, pa drve, če mu paše. Jaz bom že prek stopla. Če pa mi že zavre, pa tud nič ne rečem, ampak samo stran mečem. No, če nekaj nekje leži dva meseca, potem se očitno ne rabi, ne pogreša in je potemtakem za v koš. 

_____________________________

http://malileon.moj-album.com/

(odgovor članu Tejccy)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
19.10.2006 14:19:22   
Taula
jah... veš kako je.. zakaj se sekirati danes če se lahko jutri..

ženske pa.. sekirajmo se skoz.. da nam ne bo dolgčas


Tole je res.....ženske se pa ne sekiramo ker nam je dolgčas, ampak ker smo smotane.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
19.10.2006 14:23:06   
Taula
Pa kaj še ne veste, da smo ženske z Venere, moški pa z Marsa ? Jaz vam povem, da to popolnoma drži .
Hja, jaz se pa sploh ne sekiram, če česa ne pospravi. Če njega ne moti, potem tudi mene ne. Zarad mene lahk ma sred dnene sobe tnalo, pa sekiro, pa drve, če mu paše. Jaz bom že prek stopla. Če pa mi že zavre, pa tud nič ne rečem, ampak samo stran mečem. No, če nekaj nekje leži dva meseca, potem se očitno ne rabi, ne pogreša in je potemtakem za v koš.


Tole bom jaz začela delati z izvijači....samo jih bom skrila, ker če ji stran vržem bo nove kupil.
Je pa še nekaj kar me moti na mojemu..zakaj zaboga nič ne najdeje. Cel čas poslušam da mu skrivam stvari, kje ima pa ta pulover, pa oni drugi....jaz pa odprem omaro pa vse najdem?! Ne vem ali je samo on tak, ali so vsi taki?

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
19.10.2006 14:23:25   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

jah... veš kako je.. zakaj se sekirati danes če se lahko jutri..

ženske pa.. sekirajmo se skoz.. da nam ne bo dolgčas


Tole je res.....ženske se pa ne sekiramo ker nam je dolgčas, ampak ker smo smotane.


ma niste smotane.. sam mal komplicirate.. sicer pa.. a nismo to lih debatiral par dni nazaj user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
19.10.2006 14:27:06   
nataša k
user posted image user posted image user posted image
Očitno so vsi isti. Moj tudi skozi nekaj išče. Sicer mi ne govori, da bi mu kaj skrila. On enostavno hodi po hiši gor pa dol, čisto tiho, doklerga ne vprašam, kaj išče. Ne vem, kje mam trenirko. Pa ga vprašam, če je pogledal v omaro. Uau, in potem vedno znova ugotovi, da imamo pri naši hiši tudi omare user posted image . No, to je pač en primer. Bi jih pa lahko naštela vsaj toliko, kolikor je zvezd med Venero in Marsom user posted image .


_____________________________

http://malileon.moj-album.com/

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
19.10.2006 14:27:27   
Taula
ma niste smotane.. sam mal komplicirate.. sicer pa.. a nismo to lih debatiral par dni nazaj


Pa ni kompliciranje če hočem da za sabo pospravi? Sej ne zahtevam znanstvene fantastike in nisem obsedena z čistočo. Pa niso vsi taki..moj bivši je bila pa freak na čistočo in je meni težil če nisem isto sekundo pospravila nazaj stvari.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
19.10.2006 14:31:06   
Taula
Očitno so vsi isti. Moj tudi skozi nekaj išče. Sicer mi ne govori, da bi mu kaj skrila. On enostavno hodi po hiši gor pa dol, čisto tiho, doklerga ne vprašam, kaj išče. Ne vem, kje mam trenirko. Pa ga vprašam, če je pogledal v omaro. Uau, in potem vedno znova ugotovi, da imamo pri naši hiši tudi omare . No, to je pač en primer. Bi jih pa lahko naštela vsaj toliko, kolikor je zvezd med Venero in Marsom .


Zveni znano ja. Ima izgubljeni pogled, nič mu ni jasno. In potem jaz povem kje je oz. mu sama poiščem. Zadnjič je iskal pidžamo, pa je ni najdel, in obleče trenerko. Pa rečem če sem kaj zamudila, če gre v fitens al kaj..pa reče da ni pidžame., da sem jo skrila, da je niti v pranju ni. Odprem omaro..in notri sta dve pidžami.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
19.10.2006 14:33:14   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

ma niste smotane.. sam mal komplicirate.. sicer pa.. a nismo to lih debatiral par dni nazaj


Pa ni kompliciranje če hočem da za sabo pospravi? Sej ne zahtevam znanstvene fantastike in nisem obsedena z čistočo. Pa niso vsi taki..moj bivši je bila pa freak na čistočo in je meni težil če nisem isto sekundo pospravila nazaj stvari.


no.. vsak ve zase ne.. user posted image

samo pravim, da ne bo nobenega konc, če je tam nek "šraubncigr" na omarci.. če te ne moti ga pusti.. če te moti.. mu ga daj na krožnik pri kosilu.. naslednjič ga bo pospravil brez besed..

samo ne komplicirat okoli "zakaj pa ne pospravi.. ne razumem tega.. ne razumem onega"..

punce.. vžrte tipu štumfe v kavo (kot je ena rekla).. verjetno ne bo nikoli več pustil štumfov na tleh..

ni nič zakompliciranega tukaj user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
19.10.2006 14:36:49   
nataša k
Kaj pa, če jo zajuser posted image pa neha kavo pit user posted image

_____________________________

http://malileon.moj-album.com/

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
19.10.2006 14:38:52   
Taula
Kaj pa, če jo zaj pa neha kavo pit ?


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu nataša k)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
19.10.2006 14:58:44   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: nataša k

Kaj pa, če jo zajuser posted image pa neha kavo pit user posted image


pol pa šraubncigr v šnicl zavit.. če pa šnicla ne je.. pa ni noben dec.. treba menjat!

(odgovor članu nataša k)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
19.10.2006 15:22:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zrak

Moj je nekaj časa vedno puščal nogavice na sredi dnevne sobe.. pol pa sem mu jih začela puščat v šalci od kave in to vsako jutro na mizi... in glej zdaj so umazane nogavice tam kjer morajo bituser posted image


Ja, hudouser posted image  To je bila pa zelo močna kavauser posted image ...user posted image user posted image user posted image

Pri nas je pa enkrat eden na "bom pol" naštiman, enkrat drug... Tako, da sva kar glih...

(odgovor članu zrak)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
19.10.2006 15:22:55   
igralka
A zato moj tudi pozimi samo v boxah spi, ker pižame ne najde?user posted image user posted image user posted image  Jaz sem pa misila, da ga tako ljubezen greje...user posted image

_____________________________

Dragi Bog, daj mi pogum, da spremenim tisto, kar lahko,
daj mi moč, da sprejmem tisto, česar ne morem spremeniti,
in daj mi razum, da ločim to dvoje.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
19.10.2006 19:14:29   
jazz
Nastavi mu stvar po treh dneh v tuš kabino....pol pa naj ignorira če lahko!!!!

_____________________________

Lep pozdrav! K

(odgovor članu Klarissa)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
19.10.2006 20:08:03   
mmijau
Midva sva skupaj od moje srednje šole. 15 let živima skupaj, okoli otroka naredi vse, za dom in gospodinjstvo pa še zmeraj čaka, da mu jaz rečem.  Redko naredi kaj sam od sebe. Razen, če vidi, da nisem dobro. Ima pa srečo, da sem dobrega zdravja, ha, ha user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

ŽIVLJENJE JE LEPO, ČE GA ŽIVIŠ,.....

(odgovor članu jazz)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
19.10.2006 20:10:46   
Anonimen
Učinek besed pada z njihovim ponavljanjem. Večkrat mu boš rekla, manj gotovo bo naredil.

Sploh pa...škatle...a je vredno tvojih živcev in miru v hiši user posted image

(odgovor članu Klarissa)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
19.10.2006 21:10:38   
lelaval
Včasih moje besede res niso nič zalegle in sem čez par dni morala sama naredit. Potem pa je lahko kakšna škatla stala tud teden dni, pa je vedno šel mimo. user posted image
Ampak čez čas pa je začel ubogat. user posted image Ni bilo potrebno več parkrat rečt. user posted image
Je spoznal, da lahko tudi on kaj naredi. user posted image
Zdaj, ko vzamem samo vrečo iz koša, mi jo že vzame iz rok in nese ven. user posted image  Je mnenja, da lahko tudi on kaj naredi. Sicer pa kar dosti stvari on opravi. user posted image user posted image  

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Klarissa)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
19.10.2006 22:47:07   
Anonimen
Hmm... Že od nekdaj trdim, da z mojim Kamikazo nekaj ni v redu... Nikoli mi ni treba reči niti 2x... Kaj šele 5x... user posted image  Pravzaprav včasih naredi, še preden pomislim, tako, da... user posted image

(odgovor članu Klarissa)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
20.10.2006 10:53:22   
paris
user posted image user posted image user posted image Jest sem naštudirala strategijo ki pali! Med tednom nič preveč ne kompliciram al  komandiram, pustim, da mojedva poba naredita samo tisto kar vidita, al pa tudi nič user posted image ampak, ko pride sobota, ja..........., pol pa ni več milosti , pol mamo pa  udarniško! user posted image Takrat se pa vse naredi, vsakemu posebej povem- ti maš to za naredit, ti pa to, jest bom pa to, pa to! Evo, pa skupi vse naredimo,pa nobenih posebnih debat o tem nimamo!user posted image Itak, ker včasih tud mal grdo gledam zraven!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?