|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
20.10.2006 11:00:40   
Anonimen
Rečem 5x, potem pa odnesem sama in mu to tudi serviram user posted image

(odgovor članu paris)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
20.10.2006 11:02:35   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Rečem 5x, potem pa odnesem sama in mu to tudi serviram user posted image


enako....pol pa reče, da sem tečna, da je RAVNO ZDELE mislil nesti, pa se meni tako mudi. U glavnem sem jaz tečna in ne on len.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
20.10.2006 11:22:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Klarissa

Kaj naredite??
Ko mu 3x, 4x, 5x nekaj rečete (fantu, možu) naj naredi,


Kaj pa ko zenski recete 18.895 krat nekaj.. pa ni nic??? user posted image   A kaj pa pol?

(odgovor članu Klarissa)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
20.10.2006 11:25:33   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy


Kaj pa ko zenski recete 18.895 krat nekaj.. pa ni nic??? user posted image   A kaj pa pol?



Ne sodi druge po sebi user posted image  Meni ni potrebno sploh bilo kaj reč. Samo pogleda me........user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
20.10.2006 11:32:05   
Anonimen
 
Ko tebi Tanika tvoj 10 mio krat rece.. da je tvoaj rit ravno tako dobra tudi brez tistih hlac iz H&M-a.. ker imas itak ze cel H&M doma.. pa noces nit slisat.. user posted image  user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
20.10.2006 11:54:08   
baguSka
no.. vsak ve zase ne..

samo pravim, da ne bo nobenega konc, če je tam nek "šraubncigr" na omarci.. če te ne moti ga pusti.. če te moti.. mu ga daj na krožnik pri kosilu.. naslednjič ga bo pospravil brez besed..

samo ne komplicirat okoli "zakaj pa ne pospravi.. ne razumem tega.. ne razumem onega"..

punce.. vžrte tipu štumfe v kavo (kot je ena rekla).. verjetno ne bo nikoli več pustil štumfov na tleh..

ni nič zakompliciranega tukaj



Tole je pa za moje pojme cisti KIKS!!!!

Lepa beseda lepo mesto najde. In TO pravilo, velja za vsakega moskega!!!! Torej: moski so kot majhni fantki, ki ubogajo le takrat, ko jih pohvalis!!! Ali se tega se niste naucile???? In Zahi user posted image  Ti pa ja to ves!?!?! Al pa nisi moski...

Torej: ko vam gre neki na zivce, ker pac ne pospravi za sabo, ga lepo posedite recimo na stol, ga primite za roke, mu poglejte v oci in mu povejte, da se vam zdi, da je tisto kladivo sredi dnevne sobe nevarno, da kar tako lezi tam na tleh... in ce se njemu ne zdi tako!? In ali bi bil tako dober, pa bi ga odnesel v klet, da se ne bo se kdo spotaknil in si zlomil nogo... Na koncu seveda mu dajte enga lubcka in recite: hvala dragi, najboljsi si.

To bo sigurno palilo in prisparale si boste VEEEELIIIIKOOOO zivcev.user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
20.10.2006 11:56:11   
baguSka
Kaj pa ko zenski recete 18.895 krat nekaj.. pa ni nic??? A kaj pa pol?


A mas take izkusnje??

No, tisto pravilo, ki velja za moske, sigurno ne velja za zenske... Torej, ce je primer obraten, je moski tisti, ki to naredi namesto nje... user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
20.10.2006 11:57:37   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka


Torej: ko vam gre neki na zivce, ker pac ne pospravi za sabo, ga lepo posedite recimo na stol, ga primite za roke, mu poglejte v oci in mu povejte, da se vam zdi, da je tisto kladivo sredi dnevne sobe nevarno, da kar tako lezi tam na tleh... in ce se njemu ne zdi tako!? In ali bi bil tako dober, pa bi ga odnesel v klet, da se ne bo se kdo spotaknil in si zlomil nogo... Na koncu seveda mu dajte enga lubcka in recite: hvala dragi, najboljsi si.

To bo sigurno palilo in prisparale si boste VEEEELIIIIKOOOO zivcev.user posted image


Po moje bi moj v tem primeru res prijel tisto kladivo in me tup po glavi z njim.....da se spet k sebi spravimuser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
20.10.2006 11:58:38   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka


Tole je pa za moje pojme cisti KIKS!!!!

Lepa beseda lepo mesto najde. In TO pravilo, velja za vsakega moskega!!!! Torej: moski so kot majhni fantki, ki ubogajo le takrat, ko jih pohvalis!!! Ali se tega se niste naucile???? In Zahi user posted image  Ti pa ja to ves!?!?! Al pa nisi moski...

Torej: ko vam gre neki na zivce, ker pac ne pospravi za sabo, ga lepo posedite recimo na stol, ga primite za roke, mu poglejte v oci in mu povejte, da se vam zdi, da je tisto kladivo sredi dnevne sobe nevarno, da kar tako lezi tam na tleh... in ce se njemu ne zdi tako!? In ali bi bil tako dober, pa bi ga odnesel v klet, da se ne bo se kdo spotaknil in si zlomil nogo... Na koncu seveda mu dajte enga lubcka in recite: hvala dragi, najboljsi si.

To bo sigurno palilo in prisparale si boste VEEEELIIIIKOOOO zivcev.user posted image


mislim da so tele punce to že probale.. in da je bilo potem kladivo še kak mesec še vedno na tleh user posted image

potem vidim samo še opcijo, ki sem jo podal user posted image .. torej.. kladivo nekam, da tip pade čez njega user posted image user posted image



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
20.10.2006 12:03:26   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy


Ko tebi Tanika tvoj 10 mio krat rece.. da je tvoaj rit ravno tako dobra tudi brez tistih hlac iz H&M-a.. ker imas itak ze cel H&M doma.. pa noces nit slisat.. user posted image  user posted image user posted image




Vedno slišim. In vem da mam dobro rit. user posted image  Moj pa je proti H&M zaradi tega, ker ne mara, da je bilo kaj na moji riti. Jo ma najraje golo user posted image

In da se ti rječi pozlate...jao, da imam kod kuče celi H&M user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
20.10.2006 12:04:30   
nataša k
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka


Torej: ko vam gre neki na zivce, ker pac ne pospravi za sabo, ga lepo posedite recimo na stol, ga primite za roke, mu poglejte v oci in mu povejte, da se vam zdi, da je tisto kladivo sredi dnevne sobe nevarno, da kar tako lezi tam na tleh... in ce se njemu ne zdi tako!? In ali bi bil tako dober, pa bi ga odnesel v klet, da se ne bo se kdo spotaknil in si zlomil nogo... Na koncu seveda mu dajte enga lubcka in recite: hvala dragi, najboljsi si.

To bo sigurno palilo in prisparale si boste VEEEELIIIIKOOOO zivcev.user posted image


Aha, sigurno je to najboljša varianta user posted image . Valda ga morš za vsako stvar lepo prosit, da naredi, pol pa se mu še lepo zahvalit, ker je to naredil. Pa dajte no!!! Saj pa moški ma tud svojo pamet, pa bo valda ja skapiral, da ga mate za norca, oziroma, da same iz sebe norca delate. Ne, ne. To je čist mimo. Sem pa že raje za tisto varianto s štumfom pa kofejem. Mislim, da bi moj mene hitro scancelal, če bi se tak obnašala do njega. Tudi meni ne bi glih pasalo, če bi se on do mene onašal kot do otroka.


_____________________________

http://malileon.moj-album.com/

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
20.10.2006 12:06:45   
baguSka
Po moje bi moj v tem primeru res prijel tisto kladivo in me tup po glavi z njim.....da se spet k sebi spravim


No, a si ze probala?? Ne mores vedet, dokler ne probas.. In zakaj bi te pa udaru?? Prepricana sem, da bi moski veliko raje udaril s kladivom po glavi, takrat ko znamo bit ze tecne in najedat... Ko ze 101-ic ponovimo eno in isto stvar...

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
20.10.2006 12:08:43   
baguSka
Tudi meni ne bi glih pasalo, če bi se on do mene onašal kot do otroka.


Ej moski so moski, zenske smo pa zenske. Sem lepo napisala, da to pali pri fantih!! In bodi prepricana, da z lepo besedo veliko vec dosezes... Lahko pa zgublas zivce se naprej...

Teb tud nebi blo fino, da bi ti on vrgu stumf v kavo ne!? Jaz osebno, bi ga potem s to kavo se polila po glavi...user posted image

(odgovor članu nataša k)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
20.10.2006 12:12:54   
baguSka
mislim da so tele punce to že probale.. in da je bilo potem kladivo še kak mesec še vedno na tleh


Jst pa sem prepricana da ne.. Ker najlazi je samo rect: dej pospravi tisto kladivo prosim... dej pospravi kladivo... sem ti rekla da pospravi kladivo!!!!!!! in to ponovit 101x al pa miljonkrat...

Kot se vsest dol in mu na lep nacin razlozit kaj zelimo od njega... Sej ti same pravjo, da to ni nacin in da vzame prevec casa...

Jaz pa sem prepricana, da veliko manj zivcev porabis za lepo metodo in tudi prej je narejeno.

Delajte pa tako kot vam pase.user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
20.10.2006 12:15:41   
nataša k
Itak, da lepa beseda lepo mesto najde. Sem 100%, da so punce, ki so tu gor tarnale, kako neposlušne moške imajo, probale najprej z lepo besedo. Pa tudi drugič, pa tretjič. Samo, da bi ga pa ravno na stol posadila user posted image ? Ne vem, no. To bi palilo pri mojem mišku malem, moj bi pa ziher mislil, da sem kakšno tableto preveč ali pa premalo vzela user posted image . Največ pa po mojem prinese pošten pogovor o vsem skupaj. Tak, odrasel pogovor.

_____________________________

http://malileon.moj-album.com/

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
20.10.2006 12:16:43   
baguSka
Jst pa sem prepricana da ne.. Ker najlazi je samo rect: dej pospravi tisto kladivo prosim... dej pospravi kladivo... sem ti rekla da pospravi kladivo!!!!!!! in to ponovit 101x al pa miljonkrat...

Kot se vsest dol in mu na lep nacin razlozit kaj zelimo od njega... Sej ti same pravjo, da to ni nacin in da vzame prevec casa...

Jaz pa sem prepricana, da veliko manj zivcev porabis za lepo metodo in tudi prej je narejeno.


Se to:
- kot je nekdo ze napisu, se taprva metoda obnese tako, da moski zacne preslisat vsak vas ukaz... ne marajo ukazovanja;
- pri tadrugi metodi je pa tako, da jo moski ponavadi izpolni, ker se bo ob tem pocutil pomembnega... da je naredil nekaj, za kar ste ga prosile... fino se mu bo zdelo...;

Ce ne verjamete probajte, ce pa ne, pa se trudite zamanj se naprej...user posted image

In se to: moski si res zeli cutit pomembnega in da je lahko naredil nekaj, kar je nam vsec... sploh ce temu se sledi nagrada...user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
20.10.2006 12:18:07   
baguSka
moj bi pa ziher mislil, da sem kakšno tableto preveč ali pa premalo vzela


ampak bi te vsaj vzel resno in bi odnesel tisto... user posted image user posted image

(odgovor članu nataša k)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
20.10.2006 12:19:40   
baguSka
TAKTIKA PUNCE, TAKTIKA!!!!! Moski so tok lahki za manipulirat, da vam nic ni jasno... Zakaj hudica se jim pustite????? In moski se sploh ne zavedajo, kako lahko zmanipuliramo z njimi... Se fajn se jim bo zdelo, da smo me ponosne na njih!!!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
20.10.2006 12:24:49   
nataša k
Glej, vzemiva za primer tisto kladivo sred dnevne sobe. Jaz ga v tem primeru ne bi čisto nič lepo prosila. Pravzaprav sploh ne bi rekla, da ga naj odnese. Enostavno bi rekla, da mamo pa full lepo novo dekoracijo v dnevni sobi in, kako, da se jaz tega nisem prej spomnila. Ker barva ročaja res full lepo paše k barvi omare. Ne vem, no. Jaz pač nisem tip, ki bi nekaj lepo prosil. Imam raje sarkazem. Mu še prej potegne, pa malo mu nerodno postane, kladiva pa že naslednjo minuto ni več tam. No, pa sem ob super inovativno dekoracijo. user posted image user posted image

_____________________________

http://malileon.moj-album.com/

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
20.10.2006 12:29:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

TAKTIKA PUNCE, TAKTIKA!!!!! Moski so tok lahki za manipulirat, da vam nic ni jasno... Zakaj hudica se jim pustite????? In moski se sploh ne zavedajo, kako lahko zmanipuliramo z njimi... Se fajn se jim bo zdelo, da smo me ponosne na njih!!!


Ahaa... manipulirate torej... Zdaj bo pa konc lusnega.. Tudi na lep nacin vec nic ne dobite.. bomo rajs se eno dekaracijo prnesli v dnevno sobo.. recimo v obliki macole.. user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
20.10.2006 12:31:16   
nataša k
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy



Ahaa... manipulirate torej... Zdaj bo pa konc lusnega.. Tudi na lep nacin vec nic ne dobite.. bomo rajs se eno dekaracijo prnesli v dnevno sobo.. recimo v obliki macole.. user posted image


... ki bo ziher na vaše lepe betice pasala user posted image user posted image


_____________________________

http://malileon.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
20.10.2006 12:37:28   
baguSka
Ahaa... manipulirate torej... Zdaj bo pa konc lusnega.. Tudi na lep nacin vec nic ne dobite.. bomo rajs se eno dekaracijo prnesli v dnevno sobo.. recimo v obliki macole..


K da nisi vedu tega... Ja kaksen moski pa si??user posted image user posted image user posted image

Sicer pa, verjemi, da se tudi z nami da marsikaj... Le da smo malo bolj zakomplicirane... Za vas. Sej drugace smo cisto preproste.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
20.10.2006 12:42:32   
Taula
K da nisi vedu tega... Ja kaksen moski pa si??

Sicer pa, verjemi, da se tudi z nami da marsikaj... Le da smo malo bolj zakomplicirane... Za vas. Sej drugace smo cisto preproste.


To je pa res. Samo na srečo nas ne pogruntajo tako lahko.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
20.10.2006 13:41:50   
Anonimen
Samo tiste, ki so samske, mogoce se niso pogruntane.. pa se tiste si zelo zelijo, da jih kdo cimprej pogrunta..

Nasprotno.. pa te, ki so pogruntane.. zelijo, da jih tisti moski ne grunta vec tako zelo.. user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
20.10.2006 13:44:06   
Taula
Samo tiste, ki so samske, mogoce se niso pogruntane.. pa se tiste si zelo zelijo, da jih kdo cimprej pogrunta..

Nasprotno.. pa te, ki so pogruntane.. zelijo, da jih tisti moski ne grunta vec tako zelo.. [/quote]

Nisem samska in nisem pogruntana.user posted image Pa nisem edina tu.



_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?