|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 19:14:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Sem bil pa ravno zadnjič na Treningu varne vožnje pri Kizmiču, pa je sam Kizmič rekel, da se ženske enako ali bolje obnesejo za volanom kot moški.


Ne morem mimo tega, sorry vsem, ker smetim temo...ampak fak nooooooo...A je težko vsaj napisat pravilno,  če že vsi po vrsti izgovarjate narobe priimke in kraje, ki vsebujejo ü in ö? (razni Minhni pa Kelni pa Cirihi pa Kizmiči user posted image ) O tem bi lahko sicer kje drugje debatirali na dolgo in široko.Pa naj bo...

Še enkrat sprejmite moje globoko opravičilo,ker sem se vmešala v debato.user posted image

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 19:15:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula
Kako pa vaši moški reagirajo na vašo vožnjo? Tudi težijo tako kot moj?


Moj pravi, da vozim kot Fangio user posted image

Nisem sicer prepričana, da lahko to vedno jemljem kot kompliment saj je bil Fangio dirkač, kar na cesti ni zaželena lastnost. Bil pa je tudi prvak in odličen voznik.

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 19:22:39   
kalbo
Se globoko opravičujem gospa profesor in se zavedam, kako se pravilno napiše Küzmič, sam se mi tlele gor res ne ljubi pisat zborno!

Tebi pa med drugim nebi blo treba zlorabit možnosti anonimno in bi lahko pisala pod pravim nickom, ker ne grizem in sprejmem kritiko. Ta možnost je namenjena osebam s problemi, ki se nočejo razkrit!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 20:12:18   
iva01

Pa še nekaj Kizmičevega: Najbolj nevarni na cesti so pametni sovozniki, ker dekoncentrirajo voznika. Tako da dragi moški, če vas kaj moti na vožnji vaših žena, jim to povejte po končani vožnji, vmes bodite pa tiho, ker s teženjem močno povečujete reakcijski čas. Takoj za njimi so pa vozniki, ki precenjujejo svoje sposobnosti.
[/quote]

Sej glih to je mene čist razkurlo ker me je sam motu pa dekoncentriral, pa itak nič pametnega povedal.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 20:16:20   
iva01
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: iva01

Dve uri se mu sploh nisem oglašala na telefon pol ko sem se mu pa oglasla pa se je opraviču in je reku da počasi prihaja proti nama ker je dobu štop.


In zdaj se sprsujes zakaj te je na vecernem sprehodu ob morju.. v vecerni toaleti porinu v morje?? user posted image  Ti mogoce to ni jasno? user posted image  AAA???
Tko nekak bi se ti jaz oddolzu.. user posted image user posted image

Si verjetno zato ni upal tega naredit, ker se je verjetno bal, da bi moral it peš domov!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Ženske-zanič voznice?
26.10.2006 7:30:31   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Nixxon



Ej bjonda user posted image rekel sem DRUGEM (2.) postu.



Sem namerno spregledalauser posted image  Kak bi naj sicer naprej terala svoj prav?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Ženske-zanič voznice?
26.10.2006 7:34:24   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Sem bil pa ravno zadnjič na Treningu varne vožnje pri Kizmiču, pa je sam Kizmič rekel, da se ženske enako ali bolje obnesejo za volanom kot moški.


Ne morem mimo tega, sorry vsem, ker smetim temo...ampak fak nooooooo...A je težko vsaj napisat pravilno,  če že vsi po vrsti izgovarjate narobe priimke in kraje, ki vsebujejo ü in ö? (razni Minhni pa Kelni pa Cirihi pa Kizmiči user posted image ) O tem bi lahko sicer kje drugje debatirali na dolgo in široko.Pa naj bo...

Še enkrat sprejmite moje globoko opravičilo,ker sem se vmešala v debato.user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Poleg planic tudi jaz dobim ošpice ob taki izgovorjavi. Sploh pa v dnevniku: minhen.....pa ja de......

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Ženske-zanič voznice?
26.10.2006 7:36:01   
srki
Joj, anonimna, malo pretiravaš no, saj vsi vemo, kako se kaj prav piše, samo to je pač forum in ne pouk slovenskega jezika ali v tem primeru pravopisauser posted image .

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Ženske-zanič voznice?
26.10.2006 7:38:30   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: rija


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Poleg planic tudi jaz dobim ošpice ob taki izgovorjavi. 


Mogoče pa so tiste planice samo strojepisna napakauser posted image , če misliš s tem plenice.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Ženske-zanič voznice?
26.10.2006 8:41:09   
levinj@
Jaz sebe smatram za dobro voznico...
Pa tudi drugi imajo o mojem šoferskem znanju dobro mnenje... user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Ženske-zanič voznice?
26.10.2006 8:54:18   
Magi*
jaz sem dobra voznica in tako pravi tudi moj mož. tudi moja mati je dobra voznica in prav tako obe sestri, za razliko od očeta, ki je grozen šofer.


priznam, da se tudi jaz v avtu kdaj na kakšno babše jezim, če menca pred manouser posted image  se pa tudi kdaj na katerega deda zjezimuser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Ženske-zanič voznice?
26.10.2006 10:00:06   
Taula
No, ko so nekateri rekli da smo samo ženske leve za rikverc parkiranje. Včeraj sem šla v BTC. Na parkirišču je en tipo lezel rikverc nazaj in je butnil avto ki je tam bil parkiran Ne vem kako mu je to uspelo glede na to da je imel dva parkirna mesta frej. In potem se je še pritoževal da ni on kriv, da je avto narobe parkiran. Halouser posted image  Tisti drugi avto je bil lepo parkiran v svojem boksu, naravnost, tako da ne vem kaj on smatra za pravilno parkiranje.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Ženske-zanič voznice?
26.10.2006 12:08:45   
Nixxon
IZVIRNO SPOROČILO: Mič

Moj pravi, da vozim kot Fangio user posted image


http://www.youtube.com/watch?v=KsGx0voy7aY

Mater si dobra.user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Nixxon -- 26.10.2006 12:14:33 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Ženske-zanič voznice?
26.10.2006 16:49:34   
baguSka
Dobri vozniki smo tako eni, kot drugi. In tako pri enih, kot pri drugih so izjeme.


Tako je.user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Ženske-zanič voznice?
26.10.2006 17:00:04   
baguSka
zase ne morem rečt, da sem slaba voznica naredim letno po 35.000 km, izpit imam 15 let, konkretne nesreče nobene, podrajsala sem enih 3x, kazni že dolg časa ni bilo nobene (zihr že 3 leta), sparkiram se v trenutku in sploh ni važno ali 3,8 m ali 4,8 m dol avto

in moj pravi, da dobro vozim in brez problema tud zaspi, če jaz vozim


pod tole se pa podpisem.. user posted image  ravno tako naredim letno od 30-40 tisoc km, izpit imam 10 let (neuradno vozim ze dlje), nesrece se nobene, podrajsala se nisem, kazni razen parkiranja se nisem dobila (ups sori - zadnjic so me u tunelu slikal zarad prevelike hitrosti), parkiram tudi takoj BP in prav tako se z nobenim avtom nisem mela problemov... lahko je tud kombi in lahko se recimo se pohvalim (kar se kar precej moskih ne more), da vedno gledam v spegle (to me pravzaprav pohvali vsak)

in vsak ki se je od danes z mano peljal je mojo voznjo pohvalu (da imam lepo, hitro a kljub vse varno voznjo) tudi vse tiste, ki jih je blo vedno se strah vozit z drugimi, jih je strah pri meni minil...

enega sem ze naucila vozit, ker prej se nikoli ni vozil avta in je potem takoj naredu izpit u prvo..

razen moj dragi se vedno ni komentiru moje voznje...user posted image  res da greva vecino z njegovim avtom in zato vozi on, jaz sem pac mela se premalo priloznosti za to, da se izkazem oz pokazem user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Ženske-zanič voznice?
26.10.2006 17:01:03   
baguSka
od danes


do danes user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Ženske-zanič voznice?
26.10.2006 19:29:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Nixxon
IZVIRNO SPOROČILO: Mič
da vozim kot Fangio user posted image
Mater si dobra.user posted image user posted image


Zato še nisem dobra....

Sem pa zelo skoncentrirana na cesti, v bistvu se najraje vozim sama, da se še pogovarjati ni treba, ker mi ti zmanjša koncentracijo.

Od časa do časa me potegnejo kakšni lepi ovinki, muzka do fullaa...takrat mi je pa vožnja res v užitek.
Mogoče sem res malo Fangio, ampak čisto čisto malo user posted image .

(odgovor članu Nixxon)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Ženske-zanič voznice?
26.10.2006 19:44:57   
Anonimen
Mislim, da se je prej pazit nedeljskih voznikov (ki jim jaz pravim klobučkarji), kot pa ženskih voznic.
Je pa res, da če kdo menca na cesti, je to ali klobučkar ali ženska. Žal.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Ženske-zanič voznice?
26.10.2006 19:56:43   
Sita
Men grejo pa najbolj na živce tisti, ki pritisnejo gas, ko jih prehitevaš. Prej mečka, potem ko si že vštric, pa pritisne gas. Že dvakrat bi kmalu imeli nesrečo zaradi tega.
In odgovor: salbi /dobri vozniki so lahko tako ženske kot moški. Le da imajo moški ponavadi preveč adrenalina in divjajo, ženske pa velikokrat mečkajo in delajo gužvo. Samo to je samo moje opažanje. Povsod so dobri in slabi.

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Ženske-zanič voznice?
27.10.2006 7:13:03   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Sita

Men grejo pa najbolj na živce tisti, ki pritisnejo gas, ko jih prehitevaš. Prej mečka, potem ko si že vštric, pa pritisne gas.


U ja, to gre pa tudi meni blazno na živce, ali pa ko te začne prehitevat s 5. brzino, na števcu ima pa 60 km/h user posted image , pa te prehiteva 5 minut, da ne veš, ali bi šel po gasu, ali bi se mu umaknu....

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Ženske-zanič voznice?
27.10.2006 14:15:58   
Nixxon
Enako. Tiste ki ne znajo nogo enakomerno na gasu držat, pa pospešujejo ko ga prehitevaš.user posted image Grrrr.

Takih ej ap več moških, po mojih izkušnjah.

Zanimivi so mi tudi tisti, ki mislijo da enostavno morajo dirkat s tabo, samo zato, ker si se zraven ustavil z "boljšim" avtom.user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Ženske-zanič voznice?
23.1.2015 13:46:11   
petea
Grem malo obujat (pra-)staro temo:

Sem malo prej 2 voznici in 2 voznika opazovala med njihovo vzvratno vožnjo v dolžini pribl. 10 m po ravnem odseku. Vsi to na istem mestu počnejo že dolgo časa vsaj nekajkrat na teden.

Skoraj nisem mogla verjeti, s kakšnimi težavami sta se voznici spopadali z manevriranjem njunih (majhnih) avtov - popravljanje malo naprej, malo nazaj, malo levo, malo desno, dokler jima končno, tudi ob zunanji pomoči, ni uspelo. Po drugi strani voznika nista imela nobenih težav.


Glede na to, da praviloma ženske precej dobro vozimo, me je opazovanje takšnih težav voznic z vzvratno vožnjo na nezahtevnem vozišču, ki ga dobro poznata, precej presenetilo.

Kako se kaj ostale 'domače' na cestah?



(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   [Brisano sporočilo]
23.1.2015 14:12:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu petea)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Ženske-zanič voznice?
23.1.2015 20:02:18   
liliana
Saj si sama rekla, da praviloma ženske precej dobro vozimo......user posted image

Jaz pa osebno imam probleme pri bočnem parkiranju.....in če se le da, se temu izognem.....user posted image

Vzvratna vožnja pa mi ne dela težav......temu botruje verjetno tudi to, da vsak dan vzvratno vozim z dvorišča na glavno cesto......

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Ženske-zanič voznice?
23.1.2015 21:45:30   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Saj si sama rekla, da praviloma ženske precej dobro vozimo......user posted image


Ja, kolikor spremljam na cesti, s(m)o voznice precej dobre udeleženke v prometu.

Zato pa me je opazovanje, kako ne moreta spraviti svojih avtomobilčkov vzvratno za tistih nekaj metrov, tako začudilo.
Bi razumela, če bi bila to neznana cesta, ne pa raven, dovolj širok uvoz, kjer to redno počneta že nekaj let. user posted image

Na žalost nisem imela mobilnega telefona pri sebi, da bi posnela. Ker - brez pretiravanja - je šlo nekaj cm v levo, malo naprej, nekaj cm v desno nazaj, spet malo naprej, nekaj dm v levo nazaj, malo naprej, nekaj dm v desno nazaj, spet malo naprej in po nekaj minutah tega končno le konec.
Res sem bila osupla.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?