|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 14-dnevna dieta
11.1.2010 10:13:51   
ronja1a


ne vem zakaj ne bi bilo zdravo, se mi zdi da čim manj OH tem bolj zdravo je vse skupaj!


joj, ni zdravo!!! to je absolutno preveč mesa in premalo oh. zadnje čase je v trendu očitno ena gonja proti oh. z oh ni nič narobe, samo pretiravat se ne sme in uravnoteženo je treba jest! ta dieta gotovo ni zdrava, zato je časovno omejena!!!

< Sporočilo je popravil ronja1a -- 11.1.2010 10:14:34 >

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: 14-dnevna dieta
11.1.2010 10:18:54   
pravljica
IZVIRNO SPOROČILO: Moyca RR


IZVIRNO SPOROČILO: blaža

se opšravičujem, ko smetim. a je to zdravo ko so same beljakovine vsak dan al jajca al pa meso?




ne vem zakaj ne bi bilo zdravo, se mi zdi da čim manj OH tem bolj zdravo je vse skupaj!


zdravo sigurno ni, lahko jih pa omejiš toliko, da jih ješ nekje do 16. ure, potem pa ne več...to je potem zdravo user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: 14-dnevna dieta
19.3.2010 8:10:44   
db
no men je to dieto dala zdravnica in danes začnem,je pa res da nesmem več kot 14 dni. Bomo videli kaj bo ?

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: 14-dnevna dieta
19.3.2010 10:50:00   
TomTaylor
ne vem ali je povezava ali ne - moja babi je lani tudi od zdravnice dobila to dieto, ki se jo je držala malo manj kot 1 mesec - poleg tega ima pa še težave z visokim pitiskom...in kaj se ji je zgodilo? Doživela je srčni infarkt! Zdravnica se sicer izgovarja, da naj to ne bi bilo zaradi te diete, ampak, HALO, ne morš dat tako dieto kar vsakemu. In evo, je hotela babi z januarjem spet na to dieto, po enem tednu si je spet pritisk razštelala in padala v nezavest...smo mislili, da jo je spet trefnilo...Ko pa se prehranjuje normalno (vendar manjše količine) je pa njeno počutje v mejah normale. Jz sem skoraj prepričana, da zanjo ta dieta definitivno ni - je dovolj kruta za zdravega človeka...Torej, res previdno z dieto!


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu db)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: 14-dnevna dieta
19.3.2010 10:53:06   
špelin@
Fak, tale dieta je katastrofa za tiste z visokim pritiskom in povišanim holesterolom  user posted image Če bi takole jedla moja tašča, bi dobesedno delala samomor user posted image

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: 14-dnevna dieta
19.3.2010 11:01:19   
TomTaylor
Aja pa še totalna nelogičnost diet: Telo porabi za hujšanje enak ali maksimalno 2x toliko časa kot ga je rabilo za rejenje. Človeško telo se od hrane v obobju enega leta lahko zredi do 30 kg (več je skoraj nemogoče, če izvzamemo bolezni), kar pomeni cca. 0,7 kg na teden - potem je NEMOGOČE, da je telo sposobno ZDRAVO (!) shujšat 9 kilogramov v 14 dneh oz. 4,5 kg v 1 tednu! Vsi ti drastični in hitri rezultati so zgolj na račun mišic in vode, nikakor pa ne na račun maščevja.Da obremenitvi notranjih organov niti ne govorim. Da pa še zdravnik predpiše takšno dieto, se pa naravnost zgražam! 

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: 14-dnevna dieta
19.3.2010 11:05:29   
Naja31
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Aja pa še totalna nelogičnost diet: Telo porabi za hujšanje enak ali maksimalno 2x toliko časa kot ga je rabilo za rejenje. Človeško telo se od hrane v obobju enega leta lahko zredi do 30 kg (več je skoraj nemogoče, če izvzamemo bolezni), kar pomeni cca. 0,7 kg na teden - potem je NEMOGOČE, da je telo sposobno ZDRAVO (!) shujšat 9 kilogramov v 14 dneh oz. 4,5 kg v 1 tednu! Vsi ti drastični in hitri rezultati so zgolj na račun mišic in vode, nikakor pa ne na račun maščevja.Da obremenitvi notranjih organov niti ne govorim. Da pa še zdravnik predpiše takšno dieto, se pa naravnost zgražam! 



Se strinjam. 9kg v 14ih dneh ne samo, da ni zdravo, ampak je tudi nemogoče.
Priporoča se maksimalno 1kg na teden dol.



(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: 14-dnevna dieta
21.3.2010 19:28:26   
db
punce kaj pijete namesto kave jaz pijem nesladkan čaj a mislitr da je to dobro. ker kave ne prenesem

(odgovor članu db)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: 14-dnevna dieta
21.3.2010 20:11:36   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: db

punce kaj pijete namesto kave jaz pijem nesladkan čaj a mislitr da je to dobro. ker kave ne prenesem


kava je na jedilniku namenoma, zaradi vsebnosti kofeina, ki ima določene shujševalno/odvajalne učinke. Alternativa kavi sta z visoko vsebonostjo teina lahko le zeleni ali pa črni čaj.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu db)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?