|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Traxx jaguar - nova kolekcija
25.1.2007 20:51:44   
Bibyka
Bom sla v soboto malo pogledat. Sta mi pa izredno včeš merlin 4 in jaguar4. Danes sem si ogledala peg perego P3 pa sem malo razočarana(motijo me koleščka ker so plastična). Pa sem se zagledala na netu še v merlina in jaguarja.

Hvala za odgovor

LP

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Traxx jaguar - nova kolekcija
13.4.2007 18:21:44   
trisa
Zdravo!

Mene pa zanima, če je možno plačilo preko e-buy samo s plačilnimi karticami ali še kako drugače?

In kok ste zadovoljne z jaguarjem 3? Je boljši 3 kolesnik ali 4 kolesnik (jaguar 4)? Ker majo v Arielu akcijo jaguarja 4  in sicer iz 80.000 na 44.000, če si član. Pa premišljujem, če se mi splača?!

Kolk pa pride poštnina iz Kikiwelta v Slovenijo?

LP,

(odgovor članu Bibyka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Traxx jaguar - nova kolekcija
13.4.2007 19:10:02   
Jelenche
seveda se ti splača!! Pa še vrečo dobiš se mi zdi.

Jaz mam sicer jaguar3, ker sem izrecno hotela 3 kolesnika. Ampak ... ne vem kaj sploh razmišljaš, dobiš reeeeeesss dober voziček za tok mal dinarčkov user posted image

Aja glede poštnine ti piše pa na njihovi strani. Odvisna je od zneska nakupa mislim da. poškili malo.

LP in ugodne nakupe

_____________________________

Morja ne moreš prečkati, če le zreš v vodo

R. Tagore

(odgovor članu trisa)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Traxx jaguar - nova kolekcija
13.4.2007 19:25:05   
Rožica*
Tudi jaz se strinjam, da je Jaguar najboljši voziček.
Meni se je vsedel na dušo. In zelo žalostna sem, ker se ga v sloveniji ne da več kupiti. user posted image user posted image
Že res da ga ima Ariel v "akciji", sem že obiskala prodajalne in prodajalka je bila tako prijezna in je pogledala še zalogo po drugih prodajalnah in bila pripravljena se dogovoriti za prenos. Ves neuspešno. Model je razprodan.
user posted image user posted image user posted image user posted image

"Akcijo" so izvedli ravno zato, da prodajo zalogo, če bi kje še bila.  

Na žalost pa Traxx v novi kolekciji nima več Jaguarja. user posted image
Poglejte same nov katalog:
http://www.hauck-group.de/de/kataloge.asp?PLID=7&LIZID=

Še ena info. za Ljubljančanke, vsaj v ponedeljek so še imeli Traxxa v Hali D, pojdite si ga ogledat, vndar je menda razstavni eksponat in je v malo slabšem stanju. Če ga sploh še imajo.

LP.


(odgovor članu Jelenche)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Traxx jaguar - nova kolekcija
13.4.2007 19:43:14   
Strawberrie Cherrie
Nova kolecija je obupna, razen ecuador je kolikotoliko znosen.

(odgovor članu Rožica*)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Traxx jaguar - nova kolekcija
14.4.2007 11:03:01   
trisa
Kaj s 3-kolesnikom ste zadovoljne, namreč rabim voziček kr za mal po makedamu vozit, ne sam po cesti pa ne vem, al je zato boljši 3- ali 4- kolesnik?
Ja v novi kolekciji res ni več jguarja, je pa Jogger Hauck ROADSTER SL STARS NAVY ko mu je podoben, pa je na Kikiweltu, sam je pa cena 105 evrov pa se mi zdi mal smešna cena, kaj ni to malo prenizko? Kaj pa je 25.000 za voziček?  

< Sporočilo je popravil trisa -- 14.4.2007 11:15:44 >

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Traxx jaguar - nova kolekcija
15.4.2007 10:44:36   
tinaaja
jaz sem za 3 - lazji in okretnejsi. slabse morda je to, da sprednje kolo ni napihljivo, kar ni problem, ce je ztrjem makedam ali pesek, ce pa se kamni,pa malo kar trese, ceprav nic ne kaze, da jo moti... mi mamo J3 mimogrede

(odgovor članu trisa)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Traxx jaguar - nova kolekcija
16.4.2007 22:29:39   
Jelenche
hej punce, na kikiweltu imajo še vedno 4 kolesnike. In je tudi cena najbolj ugodna. So pa traxxovi 4 koelsniki izredno okretni in vodljivi. Jaz mislim da res nimate kaj za sfalit pri Jaguarju 3 ali 4!

user posted image

_____________________________

Morja ne moreš prečkati, če le zreš v vodo

R. Tagore

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Traxx jaguar - nova kolekcija
19.4.2007 7:11:29   
pikam
Če katero zanima Jaguar 4, poznam nekoga ki prodaja čisto nov voziček (rjavo-rdeče barve).

(odgovor članu Jelenche)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Traxx jaguar - nova kolekcija
22.7.2007 19:35:19   
pajac
ravno zadnjič sem v novem Arielu v Domžalah zasledila Traxx jaguar 4 v moro rjavi in rdeče rjavi barvi... Če je katera še zainteresirana..

_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu pikam)
Neposredna povezava do sporočila: 60
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.
FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?