|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ali bi pomagali?
11.11.2006 13:54:54   
david
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I
Me je pa groza prebirat nekatere poste v katerih pišete, da je treba staršem kasirat najemnino!?
Ker vam ona ni pomagala, pa tudi vi njej ne boste?!

To je grozno ? To pa ni grozno, da se nekdo spravi v tako velike dolgove, da mu vzamejo hišo, potem pa od svojih otrok pričakuje, da bodo reševali njegovo rit ? Če je sposobna vračati denar za hišo, je sposobna plačevati najemnino za stanovanje. Kje pa piše, da mora živeti ravno v hiši ?

Je pa drugače nehvaležno odgovarjati na takšna sporočila ker pač izveš samo delček zgodbe. Tako da karkoli napišeš je mimo. Meni se dostikrat zdi, da ljudje, ki pišejo takšna sporočila (kot je tisto od Anonimne, ne tvoje, Rožica I) to delajo namenoma, da dobijo odgovor kakršnega si podzavestno želijo. Ali pa res nič ne premislijo. Na takšno vprašanje kot je zgornje je dejansko zelo težko dati pameten odgovor.

Sicer pa so podobno odgovorili že ostali, tako da ne vem zakaj vse to pišem še enkrat. user posted image

d.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ali bi pomagali?
12.11.2006 23:04:53   
Anonimen
vprašala sem jo, če bi rekel moj brat ja, ali bi potem moj brat lastnik hiše pa me je samo debelo gledala in rekla seveda da ne. to bi pol podpisali pogodbo user posted image pa sem rekla da pol se pa njemu sploh ne splača v tak rizik it, pa je rekla da jaz tega ne razumem in da naju bo razdedla ker sva plitkauser posted image in ker misliva samo na denar.

(odgovor članu david)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ali bi pomagali?
12.11.2006 23:25:46   
petra81
Če bi bili v taki situaciji moji starši; vsekakor JA! Meni so in mi pomagajo, in jaz bi definitivno tudi njim.
V tvojem primeru se boš pač morala sama odločit.
Splača se ti verjetno ne, ampak jaz pač ne bi tako gledala, ko gre za moje starše.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ali bi pomagali?
13.11.2006 8:03:00   
Anonimen
 in ker misliva samo na denar.


Pri nakopičenih dolgovih in 10 mio, ki naj bi jih vzela z neba, bi jaz prek** dobro razmislila o denarju.

Naj grem na vrat na nos v investicijo samo zato, da bodo mati zadovoljni, sama pa se lahko čez čas najdem v zelo podobni situaciji?

Ne, bom raje ostala kar plitka in plavala na gladini vode, ne pod njo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ali bi pomagali?
13.11.2006 10:43:19   
Jutra
Če bi finačno zmogla, bi v takšni situaciji pomagala. Od svojih staršev ne bi pričakovala najemnine ipd. Bi pa tudi poskrbela, da se uredijo papirji glede lastništva (saj bi zastavila svoje premoženje).

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ali bi pomagali?
13.11.2006 11:31:42   
iva01
Če bi lahko bi sigurno pomagala, pa tud če bi potem 10 let odplačevala kredit za hišo v kateri bi živela moja mami, sej bi mi itak potem ostala hiša ,ki jo lahk po njeni smrti prodaš ali oddajaš v najem.
če pa hiša nebi bila moja, oz bi ji jaz dala denar, hiša pa bi bila vseen še njena potem pa verjetno ne, bi pa ji kako drugač pomagala, poiskat drugo stanovanje,...

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ali bi pomagali?
13.11.2006 12:07:43   
Rožica I
Vem, kaj misliš, David! Ampak jaz sem si vso situacijo preslikala na našo familijo, in mi je grozno, ko ljudje razmišljajo, kaj bodo imeli po smrti staršev- jaz zase vem, da veliko brazgotino v srcu..

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu david)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ali bi pomagali?
13.11.2006 12:51:36   
Nixxon
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

vprašala sem jo, če bi rekel moj brat ja, ali bi potem moj brat lastnik hiše pa me je samo debelo gledala in rekla seveda da ne. to bi pol podpisali pogodbo user posted image pa sem rekla da pol se pa njemu sploh ne splača v tak rizik it, pa je rekla da jaz tega ne razumem in da naju bo razdedla ker sva plitkauser posted image in ker misliva samo na denar.


user posted image user posted image user posted image Oprosti, ampak ta ženska očitno nima stika z realnostjo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ali bi pomagali?
13.11.2006 13:05:47   
didi1
Se popolnoma strinjam s Firastom.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ali bi pomagali?
13.11.2006 13:26:40   
soncece24
1. če je hiša na dražbi je 10 mio izklicna cena in predvidevam, da ne bo končna, ker se bo sigurno pojavil še kdo drug na dražbi, vsaj kak nepremičninar, ker je hiša ful ugodna, če ni ravno razpadajoča podrtija sredi ničesar.
2. če je mama dolžna 10 mio in se za hišo dobi več denarja na dražbi ji preostanek pripada  - s tem lahko brez težav en čas živi v najemu
3. pod pogoji, ki si jih ti navedla (da bi bila ona lastnica, čeprav hišo kupiš ti) po mojem na dražbi zadeve niti ne gre izpeljati - če hišo kupiš ti, potem je lahko na mamo pisana edino, če ji jo podariš z darilno pogodbo
4. mama ti je rekla, da sta z bratom plitka in mislita samo na denar - po mojem je obratno in je takšna ona
5. vaju bo razdedinila - tega niti ne more narediti, ker vama pripada nujni delež, ki ga pa lahko zavrneta in se odpovesta dedovanju, ker kot zgleda, bosta dedovala samo dolgove.

Torej, da zaključim: če bi se moja mama tako obnašala kot se očitno tvoja in pod takšnimi pogoji ji jaz ne bi pomagala.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu didi1)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?