|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke
29.3.2007 11:04:04   
Mateja82
Pozdrav!

Joj moram povedat da se  je ta teden zgodilo to kar sem komaj čakala. Jaaaa Prve user posted image  brcike user posted image user posted image . Začutla sem jih pa v istem tednu kot v prvi user posted image , samo da  se mi zdijo malo drugačne, nežne ampak bolj izrazite. Niso bile kot žgečkanje.

Midva z user posted image   še vedno stojima za tem, da ne želiva vedet a bo user posted image  ali user posted image . Naj ostane presenečenje do konca. user posted image  

Teža: Visoka sem 168 cm.  Začela sem z 56kg  danes je točno 17 tednov in imam + 2 kg. Mislim da je to kar vredu, bom videla kaj bo rekla G naslednji teden na pregledu. Pri prvi user posted image  me je skoz kregala da se preveč redim takrat sem se do 20 tedna zredila za 7kg user posted image

lep dan


< Sporočilo je popravil Mateja82 -- 29.3.2007 11:06:02 >


_____________________________

7.3.2006 je štorklja končno dostavila prvi paket...

8.9.2007 pa še drugega :)

(odgovor članu katis)
Neposredna povezava do sporočila: 1351
   RE: Avgustovke
29.3.2007 11:18:36   
Anonimen
Mateja82 čestitke za brcike! Sigurno sta v user posted image . Glede user posted image te bom pa sigurno malo kasneje  označila na seznamu!user posted image


Drage user posted image ! Mene spet neki zanima!! A ste ve vse poročene? No, tole vprašanje je bolj za tiste, ki niste poročene, ker me zanima: Ali boste priznanje očetovstva urejale pred rojstvom otroka ali po rojstvu otroka?

Baje se da že pred rojstvom otroka:

http://www.csd-lj-siska.si/splosno/sporocila.asp?ID=1805928788

< Sporočilo je popravil man_da_rina -- 29.3.2007 11:22:29 >

(odgovor članu Mateja82)
  Neposredna povezava do sporočila: 1352
   RE: Avgustovke
29.3.2007 11:23:10   
April
Jaz sem prvič to uredila že pred rojstvom, kakšen mesec prej, če se prav spomnim. Z očetom otroka gresta na csd in tam naredite zapisnik. Mislim, da potem daš en izvod matičarki ali pa ona to sama pridobi od csd-ja. Sem pozabla. Rojstni list dobiš po pošti, vpisana sta oba starša.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1353
   RE: Avgustovke
29.3.2007 11:38:35   
Anonimen
joj ,man_da_rina, mene kar glava boli, ko pomislim koliko stvari je za uredituser posted image user posted image , ampak res super da si tole pripopnilauser posted image . Midva ŠE nisva poročenauser posted image ...to še pride!user posted image
 
 

(odgovor članu April)
  Neposredna povezava do sporočila: 1354
   RE: Avgustovke
29.3.2007 11:39:24   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: poopsie

Sisyuser posted image ...evo zdej pa sta dve Sariuser posted image , pa še PDP-je imava čisto skupaj pa še obe greva v Postojnouser posted image !
 


čestitkeuser posted image  Ja se kar dobiva v Postojni user posted image user posted image user posted image   Super 2  Sari....user posted image

A greš na epiduralno?

< Sporočilo je popravil Sisy -- 29.3.2007 11:40:10 >


_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1355
   RE: Avgustovke
29.3.2007 11:43:38   
Sisy
Pr nas pa še nič brcanja...Mogoče čist na izi, rahli, zelo redki premiki spodaj ampak če imaš res bujno domišlijo.....
Jst ne vem a sem tok obremenjena s to službo pa pod stresom da nič ne čutm, al je dete res tok pr miru....

Glede očetovsta- a to je treba urejat ko oddaš papirje na CSD al že prej? Kaj pa po rojstvu, a takrat je že prepozno?

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 1356
   RE: Avgustovke
29.3.2007 11:49:54   
April
Sisy to nima veze s papirji. Kakšen teden pred rojsvom gresta na csd, s sabo morata imeti osebni dokument, potem pa še podpišeta izjavo, da je oče otroka -tu pride priimek otroka, ker se še ne ve kako mu je ime in katerega spola je, tisti, ki podpiše to izjavo. Podpišeš tudi ti in zadeva je rešena.
Seveda lahko očetovstvo urejaš tudi po rojstvu, a zakaj bi kompliciral. Postopek je malo drugačen, mislim da se moraš zglasit na upravni enoti.
Bolje je, da čimveč birokratskih zadev urediš še pred rojstvom, ko še veš kje se te glava drži.user posted image

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 1357
   RE: Avgustovke
29.3.2007 12:02:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: poopsie - Midva ŠE nisva poročenauser posted image ...to še pride!user posted image   


Midva tut ŠE nisva poročena ampak tut še pride... drugo leto. Pri nama je tisto Po vrsti kot so hiše v Trsti mal na glavo obrnjeno, ampak bo na koncu vse kot se šikauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1358
   RE: Avgustovke
29.3.2007 12:11:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: man_da_rina

IZVIRNO SPOROČILO: poopsie - Midva ŠE nisva poročenauser posted image ...to še pride!user posted image   


Midva tut ŠE nisva poročena ampak tut še pride... drugo leto. Pri nama je tisto Po vrsti kot so hiše v Trsti mal na glavo obrnjeno, ampak bo na koncu vse kot se šikauser posted image


user posted image user posted image ...jst tud tko pravim...končni rezultat je važn, kako je pa vmes do takrat pa itak nima vezeuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1359
   RE: Avgustovke
29.3.2007 12:14:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Sisy

IZVIRNO SPOROČILO: poopsie

Sisyuser posted image ...evo zdej pa sta dve Sariuser posted image , pa še PDP-je imava čisto skupaj pa še obe greva v Postojnouser posted image !
 


čestitkeuser posted image  Ja se kar dobiva v Postojni user posted image user posted image user posted image   Super 2  Sari....user posted image

A greš na epiduralno?


sem vedla, da je še ena podobnost...user posted image ! YES za epiduralno!!! Čez kakšen mesec bom verjetno šla že na predavanje...pa da dobim potrdilček v roko in da je za ziheruser posted image !
Se dobiva v Postojniuser posted image

(odgovor članu Sisy)
  Neposredna povezava do sporočila: 1360
   RE: Avgustovke
29.3.2007 12:39:18   
tia01
Seznam pridobivanja teže:



Poopsie: +4kg

April: +4kg

Man_da_rina: +3kg

Jumpy: +7kg

Mojca32: +4kg

Tonja: +5,5kg

MalaPika07: +7,5kg

Tia01: +1,5kg

Malamisha: +4kg

Pujkec: +7kg

Kate: +3kg

Polžica: +3,5kg

Lenča78: +6,5kg

Katis: +3kg

Chips: +2kg

Mateja82: +2kg

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1361
   RE: Avgustovke
29.3.2007 12:45:23   
tia01
Katis, nisem vedela, katero težo naj ti vpišem, ker si napisala dve različni. Ampak glede na to, da se sama verjetno bolj natančno tehtaš, sem napisala tisto doma. Če hočeš da napišem tisto pri zdravnici, mi samo povej in takoj spremenim.

Man_da_rina - glede priznanja očetovstva bova tudi midva to uredila pred porodom in tudi naju poroka še čaka naslednje leto.

(odgovor članu tia01)
Neposredna povezava do sporočila: 1362
   RE: Avgustovke
29.3.2007 12:59:50   
Anonimen
Evo, ravno iz morfologije.

Naša Maša je že prava baba, Noge drži narazen, da je joj. Pa z rito naprej, tako, da upam, da se bo do poroda obrnila.

Z G. sva se tudi zmenila, da grem na epiduralno.

Z Mašo pa tehtave +5 kil v 21t.

Uživajte!

(odgovor članu tia01)
  Neposredna povezava do sporočila: 1363
   RE: Avgustovke
29.3.2007 13:11:15   
Anonimen
URSKA čestitke za dobre rezultate. Vidim, da je res user posted image . To pomeni, da je na seznamu prav vpisano, a ne! Maša je pa super ime! Uživaj še naprej

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1364
   RE: Avgustovke
29.3.2007 13:15:56   
Anonimen
Saj sem ti rekla, pa nisi verjela. Na mojo intuicijo se lahko zaneseš user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1365
   RE: Avgustovke
29.3.2007 14:01:43   
Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: URSKA

Saj sem ti rekla, pa nisi verjela. Na mojo intuicijo se lahko zaneseš user posted image


URSKA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

KAJ ZDAJ TO - MAŠA?

(se opravičujem, da skačem v temo, ampak me je tako firbec matral)

Urska, a pol se kr zmenimo za Ožbeja user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1366
   RE: Avgustovke
29.3.2007 14:13:20   
Anonimen
London, bejž tje, kjer je tvoje ime na temi napisano. Samo zate sem jo odprla user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 1367
   RE: Avgustovke
29.3.2007 14:18:46   
mony5
URŠKA BRAVO ZA MAŠO  user posted image user posted image user posted image
 
Glede telesne teže sem pa jaz na začetku imela 61,5 kg zdaj v 21. tednu pa imam 67 kg, se pravi da sem dobila 5,5 kg (pa sem vprašala G pa mi je rekla, da ni nč preveč in da se mi tudi nič ne pozna tako da ni panike)user posted image user posted image user posted image
 
Jst sem pa že poročena (7 mesecev, jupi) in s tem ne bom imela težav.
 
Jst mam tud v službi full gužvo tako da sploh ne vem kje se me glava drži.
 
LP, Mony in Zojauser posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 1368
   RE: Avgustovke
29.3.2007 15:15:22   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: poopsie


sem vedla, da je še ena podobnost...user posted image ! YES za epiduralno!!! Čez kakšen mesec bom verjetno šla že na predavanje...pa da dobim potrdilček v roko in da je za ziheruser posted image !
Se dobiva v Postojniuser posted image


kdaj pa so predavanja? Mene to tut ful zanima ker morm it tut jaz! A je treba kej plačat za predavanje? Neki sem slišala da morš tut podpisat da se strinjaš ampak ne vem a že na predavanju al ko greš rodit....Dej če maš kakšne datume predavanj mi sporoči...aja pa če se je treba naročit na predavanje me tut zanima...
 
hvala user posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1369
   RE: Avgustovke
29.3.2007 15:17:23   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: URSKA


Z G. sva se tudi zmenila, da grem na epiduralno.




user posted image  

kam pa?

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1370
   RE: Avgustovke
29.3.2007 15:18:47   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: mony5


Jst mam tud v službi full gužvo tako da sploh ne vem kje se me glava drži.
 



hihi to je pa neki novga user posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu mony5)
Neposredna povezava do sporočila: 1371
   RE: Avgustovke
29.3.2007 15:35:17   
tatjana.d
Pozdravcek!

Cestitke vsem za dobro opravljene preglede. Mi smo ga imeli vceraj. Je bil tudi moj zraven, tako da je ginekolog se malo 'razkazal' nase dete. Vse je ok. Glede spola je bil otocek tako obrnjen, da je malo skrival. Ker se ni nic videlo, je ginekolog sklepal, da bo puncka. Logika pa taka user posted image Bomo preverili se naslednjic, na morfologiji, ce bo otrocek dovolil. Tako da na seznamcek ni potrebno se pisati.

Kile: startala z 48kg, do sedaj (jutri dopolnim 19) pa sva pridelala 3kg (prvic sem jih vsega skupaj 10). Se mi pozna, da se tokrat manj migam...

Se malo, pa bo konec sluzbe. Koncno. So napovedovali dez popoldne, pa imamo tu kar sonce. Bom pohitela, da ga se kaj ulovim.

Lepo se imejte!


_____________________________

dva soncka sta nama polepsala zivljenje... tretji je končno na poti...

(odgovor članu mony5)
Neposredna povezava do sporočila: 1372
   RE: Avgustovke
29.3.2007 15:45:54   
mony5
hihihi ja tud zame je to kr šok in neki novga, kaj šele za Zojo, hihihihihihihiuser posted image user posted image user posted image
kaj pa ti Sisy??????user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tatjana.d)
Neposredna povezava do sporočila: 1373
   RE: Avgustovke
29.3.2007 15:46:13   
Anonimen
tatjana.d kdaj pa imaš morfologijo? V katerem tednu boš?

(odgovor članu tatjana.d)
  Neposredna povezava do sporočila: 1374
   RE: Avgustovke
29.3.2007 15:49:16   
Klarita
Po dolgem času se vam moram tudi tukaj malo javit. Torej sedaj sem v 19. tednu in pol, zredila sem se nekje 4 kg, prve gibe sem čutila že v 16 tednu, tako da čutim že konkretno in mislim, da bo kmalu čutil tudi moj user posted image  (že komaj čaka). V torek 3. 4. imam 3D UZ in upam, da bom tudi jaz izvedela kakšnega spola je naša mala akrobatka ali akrobatek. Ime zaenkrat še izbirava, ker imava dokaj različna mnenja.  Poročena še nisva, zato bova tudi midva šla očetovstvo podpisat pred porodom.
Upam, da se vse vredu počutite in da vam sonček daje energijo. Upam, da ga bo čimveč.
LP

(odgovor članu tatjana.d)
Neposredna povezava do sporočila: 1375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?