|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  54 55 [56] 57 58   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke
29.3.2007 16:02:03   
tatjana.d
man_da_rina, morfologijo imam 24.4., takrat pa bom v 22t4d.

_____________________________

dva soncka sta nama polepsala zivljenje... tretji je končno na poti...

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 1376
   RE: Avgustovke
29.3.2007 16:14:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tatjana.d - man_da_rina, morfologijo imam 24.4., takrat pa bom v 22t4d.


Si me kar pomirila, ker sem mislila, da sem edina, ki bo imela morfologijo kasneje kot v 20 tednu. Jaz naj bi jo imela namreč, ko bom 21t5d. No superca

(odgovor članu tatjana.d)
  Neposredna povezava do sporočila: 1377
   RE: Avgustovke
29.3.2007 18:48:42   
PUJKEC
hej mamčice user posted image .

man_da_rina-js sem tudi imela morfologijo čez 20tednov, ni panike.

mene se pa loteva neka utrujenost user posted image  in grlo me malo praska. torej spet na čaje in limone user posted image .
meni tk trebušček raste, da je joj user posted image . vsak dan je večji pa še tk smešno mi štrli naravnost user posted image . ful smešno, kako se debeluhecom pa trebušček povesi user posted image .
 
js sem na pregledu izvedela, da imam slabo kri user posted image . a mogoče katera ve kaj bi bilo najbolj naravno in učinkovito pri obogatenju le te. js zdaj vsak dan popije kozarček rdeče pesinega soka, jem suhe marelice in slive, več solate in brokolija, pa jajc tudi več user posted image . a je še kaj boljšega? se vam že vnaprej zahvaljujem za odgovorček.

a je katera že opazila kakšne dobre strani nosečnosti-lepi lasje in nohti, lepa koža... js nimam niti enega takeka simptoma user posted image . moja mama je rekla, da je v nosečnosti imela take bujne lase in močne? kje je kaj to user posted image ?
mozoljčki me pa napadajo v takih intervalih, vsake 3tedne . 
 
eh, sej bo.


lepo se imejte in se pišemo. pa lep cartlajte svoje debeluščke user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1378
   RE: Avgustovke
29.3.2007 19:18:01   
MalaPika07
Ojla!

PUJKEC, čakaj, to še VSE pride.user posted image  Jaz sem pa opazila, da mam precej lepše nohte oziroma trše... se mi ne lomijo več tako pogosto... Na lepšo kožo pa čakam, pa malo dvomim, da jo bom dočakala, ker mam velike probleme s tem.

A je tu katera, ki ima astmo ali pa kakšne alergije? Jaz sem namreč polna tega in zdaj ravno prihaja čas cvetenja, zabuhlih oči, kihanja, šmrcanja... pa ne vem, če lahko jemljem zdravila.

Bom pa tudi jaz imela morfologijo, ko bom v 22 ali 23t. Ne da se mi točno izračunat. Saj je čas do 24. tedna, a ne?

A veste, da ste še mene mal spravle do razmišljanja za epiduralno? Saj sem mislila, da bom preživela porod; sem si skos govorila, da če ga vsaka, ga bom tud jest, pa me kr ena panika grabi, četud še ni cajt za to. Kdaj so že predavanja?user posted image

Eh, letim jeeest!Lačna!LP!

_____________________________

Zaspanček Roman... 6.8.2007

(odgovor članu PUJKEC)
Neposredna povezava do sporočila: 1379
   RE: Avgustovke
29.3.2007 19:26:34   
Antigona
Ojla!

Tudi jaz sem imela danes morfologijo in naš sonček je in bo ostal Luka, je spet konkretno pokazal svoje premoženje...
Vsi organi so ok, je pa večji za svojo starost, vseeno pa mi datuma  ni spremenila. No po velikosti naj bi imela PDP 4.8.07 (vseeno ga ni treba premikat, ker mi ga uradno ni spremenila).  Velik je že nekaj čez 18 cm, in imel naj bi okoli 485 g. Kar konkretno, čisto za fanta je rekla G.
Sisy, naša soba v Postojni je torej že polna user posted image ... Poopsie, saj se tudi ti strinjaš??? Še tebe moram spoznati, potem bomo pa tri poznane skupaj, to bo zanimivo user posted image  user posted image  user posted image , nam vsaj dolgčas ne bo user posted image .

A ja, do sedaj sva pa pridelala 5 kg, in G. me je kregala, ker sem se od prejšnjega pregleda zredila za 4 kg user posted image ...
Na koliko podlage in ostalo pa raje ne bi, upam, da nimate nič proti user posted image .

Sem bla pa potem še v šopingu, in sem kupila nekaj malenkosti za user posted image . Kompletek 2 kapic, pa kompletek dvojih žabic in ene hlače na naramnice. Pa nekaj štumfkov. Kako težko se je upreti user posted image

Pa pa,
user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu PUJKEC)
Neposredna povezava do sporočila: 1380
   RE: Avgustovke
29.3.2007 19:43:56   
Sisy
čau babe user posted image  
 
No da se vam še malo na "daljše" javim...V službi user posted image  sam na hitrco gor skočim in prebeerm kaj ste napisale,dodam kakšen komentarček za  neke dolge poste pa žal ni časa....No zdele je pa moj na  user posted image skoču mam pa čas za user posted image hehe...
 
Govorite o lepih user posted image pa  nohtih,koži...Jst se moram pa pohvalit da se mi lasje še nikoli niso tako svetili (zjutraj ko se peljem z liftom dol pa v službo se občudujem v user posted image haha)..Res prav močni in svetleči so postali,nohti se mi tudi ne lomijo več tako močno, s kožo pa nikoli nisem imela težav...Tko da se vsaj mal kompenzira  - če grejo že kile gor se vsaj te zadeve v pozitivno spremenijo user posted image
 
Pujkec- ja epiduralna je res baje zakon...Jst pravm zakva bi pa človk trpel če pa mu ni trebauser posted image   ..Sam eno user posted image  pretrpiš pa je potem vse lažji,zakaj pa ne,jst sploh drgač ne grem rodit! user posted image
 
Drgač me pa še neki zanima-a je tuki gor sploh katera ki še gibov ne čuti? MAtr se mi zdi da sem čist osamljen primer...user posted image
 
Drgač glede kilc pa pr men napište +4 ...
 
se tipkamo
 
papa

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu MalaPika07)
Neposredna povezava do sporočila: 1381
   RE: Avgustovke
29.3.2007 20:55:35   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: Antigona


Sisy, naša soba v Postojni je torej že polna user posted image ... Poopsie, saj se tudi ti strinjaš??? Še tebe moram spoznati, potem bomo pa tri poznane skupaj, to bo zanimivo user posted image  user posted image  user posted image , nam vsaj dolgčas ne bo user posted image .




Sem šele zdele vidla kaj si napisala-ja super ! Jst sm čist: user posted image
A si predstaulate da nas res naenkrat "zvije" pa bomo cimre? user posted image
Drgač pa Antigona čestitke za uspešno opravljeno morfologijo-tvojemo Luki bosta delali družbo kar dve Sari user posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 1382
   RE: Avgustovke
29.3.2007 21:14:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mateja82 - Midva z user posted image   še vedno stojima za tem, da ne želiva vedet a bo  ali . Naj ostane presenečenje do konca. user posted image

AVGUSTOVSKE NOSEČKE SREČKE

1.8. katis - 1.nos. - Celje
(spol bo user posted image )
1.8. malamisha - 2.nos. - Ljubljana (spol bo user posted image )
1.8. Eja_1 -2.nos. - Novo mesto
1.8. tonja - 1.nos. -Ljubljana user posted image
2.8. PUJKEC - 1.nos. - Slovenj Gradec (spol bo user posted image )
3.8. poopsie -1.nos. - Postojna user posted image = Sara
3.8. country- 1.nos. - Kranj
3.8. kate  - 1.nos. - Ljubljana user posted image
5.8. Sisy - 1.nos. - Postojna user posted image = Sara
5.8. Jumpy - 3.nos. - Ljubljana 
(spol bo user posted image )
6.8. temboli1 - 1.nos.
7.8. crtka - Postojna
8.8. maja 30 - 2.nos.
9.8. bibyzan - 1.nos. - Maribor
9.8. mony5 - 1.nos. - Ljubljana user posted image
9.8. Adriana1 - 1.nos. - Trbovlje (spol bo user posted image )
9.8. Lenča78 - 1.nos. - Ljubljana
10.8. man_da_rina - 1.nos. - Ljubljana (spol bo user posted image )
10.8. URSKA - 2.nos. - MS / Feldbach user posted image = Maša
11.8. Antigona - 2.nos. - Postojna user posted image = Luka
12.8. masna - 1. nos.  - Ljubljana
12.8. NAVT - 2.nos. - IZOLA
14.8. *LAVRA* -1.nos.
14.8. Antilopa - 2.nos. - Postojna
14.8. Polžica - 1.nos. - Ljubljana user posted image
14.8. Zian - 3. nos. - Jesenice

15.8. pimi - 2.nos. - Maribor
16.8. Caarmen - 1.nos. - Jesenice
(spol bo user posted image )
17.8. pajac- 1.nos. - Ljubljana (spol bo user posted image )
18.8. April - 2.nos. - Ljubljana user posted image
18.8. JORJA  - Celje
19.8. MalaPika - 1.nos. - Postojna
20.8. pikas - 2.nos. - Ljubljana/Postojna
20.8. Klarita - 1.nos. - Maribor
21.8. martina RN - 2.nos. - Maribor
21.8. Nenca79 - 2. oz. 3 nos. - Postojna
22.8. tia01 - 1.nos. - Ljubljana user posted image = Zara
22.8. Nenya - - 2.nos. - Ljubljana
24.8. karin412 - 2.nos. - Kranj
24.8. mojca 32 - 2.nos. - Trbovlje
24.8. tatjana.d - 2.nos. - Postojna
25.8. rikica - 2.nos. - Ptuj
25.8. kk133 - 2.nos. - Ljubljana
26.8. **** - 2.nos.
27.8. Irena* - 2.nos. - Postojna
27.8. tasja23 - 2.nos. - Celje
27.8. katipi - 3. nos.
27.8. chips - 2.nos. user posted image
27.8. lumpa6 - 5. oz. 6. nos. - Ljubljana
27.8. cali - 2.nos. - Kranj
27.8. tikca - 1.nos. - Po/Lj
28.8. Mateja 82 - 2.nos. - Celje (spol bo user posted image )
29.8. Nikki24 - 1.nos. - Postojna user posted image
29.8. avgustovka - 1.nos. - Postojna (spol bo user posted image )

EXPRES STATISTIKA AVGUSTOVK:
53 nas je Avgustovk.

Pokazalo se je 6 user posted image
in  6 user posted image . Za 10 user posted image bo spol user posted image . Imamo 3X DVOJČKE!
Zelo delovno bo v ponedeljek 27.8.(7 nosečk)!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1383
   RE: Avgustovke
29.3.2007 21:27:18   
pajac
joj komaj čakam jutri user posted image user posted image user posted image user posted image ... imamo morfologijo
vidim da ste že zaplavale v porodne vodeuser posted image
jaz pa še ne vem glede epiduralne... me je tega kar strah user posted image
je še čas...
javim se vam jutri...
cartajte user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1384
   RE: Avgustovke
29.3.2007 22:42:45   
*lenc@*
tudi jaz še nisem poročena, bo treba še uredit te zadeve. Super pa, da vem, da se že da pred rojstvom. Kak je ta izmanjava super in koristna!user posted image Srečno vse nosečke! Eno vprašanje imam pa glede nekega imena. Zgolj mnenje. Kako se ti zdi ime Lev za user posted image ? Pa še res bo, če bo po planu. res jih je zlo mal, ampak se mi ne zdi ne vem tako zelo posebno. zgolj razmišljam!
mnenja na plan...
Čau od nosečkeuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1385
   RE: Avgustovke
29.3.2007 22:44:03   
*lenc@*
ja, pajac(ka), javi kao na morfologiji. Seveda pa ti želim same dobre lepe, novice!
Čau

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 1386
   RE: Avgustovke
30.3.2007 8:29:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lenča78 - Zgolj mnenje. Kako se ti zdi ime Lev za user posted image ? Pa še res bo, če bo po planu. res jih je zlo mal, ampak se mi ne zdi ne vem tako zelo posebno. zgolj razmišljam!


Meni se zdi Lev zelo lepo ime. Zdi se mi celo, da je to ime za močne moške.  Res je, da jih je malo, a to še nič ne pomeni.

Srečno pri izbiri... verjemi, vem da to ni lahko!user posted image

(odgovor članu *lenc@*)
  Neposredna povezava do sporočila: 1387
   RE: Avgustovke
30.3.2007 8:54:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: PUJKEC -  a je katera že opazila kakšne dobre strani nosečnosti-lepi lasje in nohti, lepa koža... js nimam niti enega takeka simptoma user posted image . moja mama je rekla, da je v nosečnosti imela take bujne lase in močne? kje je kaj to user posted imagemozoljčki me pa napadajo v takih intervalih, vsake 3tedne .


Mene so mozolji intenzivno napadli. Če se ravno umiri na obrazu, zacveti dekolte, če ne tu, se premaknejo na hrbet.... in še zadnja možnost... na lasišče. Tu je najbolj zoprno.
Sicer berem, da so pri nekaterih nosečnicah mozolji zako boleči, da morajo k dermatologu. Moj edini problem, je da ne morem nohtov stran držat... tko je. Še vedno se obnašam kot pubertetnica
user posted image


(odgovor članu PUJKEC)
  Neposredna povezava do sporočila: 1388
   RE: Avgustovke
30.3.2007 9:07:45   
tia01
Ojla! Seznam bom prilepila kasneje, ker sem zdaj še čist zalimana (sem glih vstala). Pajac - Lev mi je super ime, sploh je pa fino, da jih še ni veliko.
Man_da_rina - danes se pa prve javljavauser posted image , zame je to čudež, ker ponavadi spim do enajstih. Tako da si lahko kar zapišete ta danuser posted image user posted image . Mi niso pustili danes spat, najprej je mami prišla v najino stanovanje iz zgornjega štuka, potem je moj vstal in se naglas pokal v službo, potem sem pa še jaz vstala. Zdaj sem pa vsa tečnauser posted image . Ampak saj se moram počas kar privajat, da bo treba itak zgodaj vstajat.
Jjooooj, men se zdi pa morfologija še tako daleč... Imam jo naslednji petek. Res komaj čakam, ker sem že kar kupila nekaj cunc za user posted image , potem mi bo pa na koncu rekla da je user posted image . Ne saj ne, mam ful filing da bo rekla user posted image , tako kot je rekel Pušenjak na nuhalni. Baje se on ne moti in pove res takrat ko je prepričan v to kar govori. Upam da res, drugače mi boš pa Man_da_rina spreminjala spol. No saj do takrat je še dolgo, jaz pa mislim da me postelja že kliče, da zlezem nazaj pod kovteruser posted image . No se tipkamo čez dan...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1389
   RE: Avgustovke
30.3.2007 9:29:58   
Mateja82
Jutro

Krasna noč ni kaj, naša malčica je uspela  tokrat prespati celo noč in to je pravi balzam za mojo utrujeno dušo .user posted image

Lepota kaj pa vem pri men se še nič ne pozna. Drobni mozolji mi cvetijo po čelu, nohti se še vedno lomijo, lasje pa kot ponavadi živi vsak zase. user posted image  Je pa ena in edina super stvar to da dlake ne rastejo tako hitro kot ponavadi. user posted image user posted image user posted image . Je katera to opazila?

Uhhh epiduralana o tem rajši nič ne razmišljam se bojim pikic.user posted image . Je šlo prvič brez bo tudi v drugo šlo brez vsega. Sicer pa še rajši ne premišljujem o porodu, ker me kar v trebuhu zvijeuser posted image .
Lev je lepo in redko ime user posted image .

Tak lepo vse pišete o morfologiji, da se mi kar sline cedijo. user posted image  Jazzzz bbbiiiii tuudiii,  ampak me čaka še nekaj tednov do tja user posted image .

Imam še eno vprašanje tiste ki ste bile na NS koliko je bil utrip srčka? Normalno je nekje med 140 in  160 ne? Našemu je pa utripalo 170 ?? Malo me skrbi....user posted image  sicer ni  G nič rekla ampak....
 
Lep pozdrav
 
 

_____________________________

7.3.2006 je štorklja končno dostavila prvi paket...

8.9.2007 pa še drugega :)

(odgovor članu tia01)
Neposredna povezava do sporočila: 1390
   RE: Avgustovke
30.3.2007 10:11:10   
KatyMM
Pozdravljene! Se javljam po dolgem času...mogoče se me pa katera od zgodnjih avgustovk še celo spomni. Čeprav sem že kmalu padla ven iz tega srečnega dogodka, vas še vedno kar pridno prebiram in sem vesela za vse vas, srečne nosečke.
V ponedeljek sem bila na histeroskopiji, tako da komaj čakam, da mine to pooperacijsko obdobje, potem pa veselo na delouser posted image  Mogoče se pa do avgusta že razveselim user posted image  UU, kolk bi bila vesela.

Tako, želim vam vse lepo in veliko veselja ob božanju vaših user posted image

(odgovor članu Mateja82)
Neposredna povezava do sporočila: 1391
   RE: Avgustovke
30.3.2007 10:15:44   
malamisha
Dobro jutro!

Danes pa smo se naspaliuser posted image

Mojca se je zbudila ob šestih, pojedla flaško in zaspala do devetih. Pravi balzam za dušouser posted image
Izkoristite še trenutke, ko lahko spite po mili volji, z avgustom se vse konča!

O epiduralni ne premišljujem. Prvič sem imela sprožen porod, na voljo smejalni plin, pa je kar šlo. Še presredka mi niso rezali. Je res pomembno, da poslušate navodila babice.

Pri nas že imamo izbrano ime za user posted image  - Ožbej. Če bo pa user posted image  pa še iščemo eno lepo domače imeuser posted image

Morfologijo imam ponovno v sredo in  upam, da bo dete prvi volji in ne bomo gledali samo ritke...

_____________________________

19.2.2006 smo dobili princesko Mojco

30.7.2007 pridružila se nam je razbojnica Gabi


(odgovor članu Mateja82)
Neposredna povezava do sporočila: 1392
   RE: Avgustovke
30.3.2007 10:22:40   
malamisha
Mateja82 - sem preverila še srčni utrip, ki je bil zmerjen na NS - 161 udarcev.
Če bi bila kakšna panika, bi ginekolog to omenil...

KatyMM - držim user posted image , da se vse čimprej uredi. Potrebno je biti optimist. Če bi poslušala zdravnike, se nebi nikoli odločila za otroke, saj sem bila po njihovem praktično neplodna. Pa poglej  zdaj, že drugi otrok na potiuser posted image

lp

_____________________________

19.2.2006 smo dobili princesko Mojco

30.7.2007 pridružila se nam je razbojnica Gabi


(odgovor članu malamisha)
Neposredna povezava do sporočila: 1393
   RE: Avgustovke
30.3.2007 10:52:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Sisy

IZVIRNO SPOROČILO: poopsie


sem vedla, da je še ena podobnost...user posted image ! YES za epiduralno!!! Čez kakšen mesec bom verjetno šla že na predavanje...pa da dobim potrdilček v roko in da je za ziheruser posted image !
Se dobiva v Postojniuser posted image


kdaj pa so predavanja? Mene to tut ful zanima ker morm it tut jaz! A je treba kej plačat za predavanje? Neki sem slišala da morš tut podpisat da se strinjaš ampak ne vem a že na predavanju al ko greš rodit....Dej če maš kakšne datume predavanj mi sporoči...aja pa če se je treba naročit na predavanje me tut zanima...
 
hvala user posted image


Sisy, na predavanje se ne rabiš nič naročiti, so pa vsak petek ob 13.30 v Postojnski porodnišnici, tudi za plačati ni nič. Po predavanjih dobiš potrdilo, da si pač izbrala epiduralno, to potrdilo imaš potem zraven, ko greš roditi in plačaš po porodu.
To je to.user posted image

(odgovor članu Sisy)
  Neposredna povezava do sporočila: 1394
   RE: Avgustovke
30.3.2007 10:59:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Antigona

Ojla!

Sisy, naša soba v Postojni je torej že polna user posted image ... Poopsie, saj se tudi ti strinjaš??? Še tebe moram spoznati, potem bomo pa tri poznane skupaj, to bo zanimivo user posted image  user posted image  user posted image , nam vsaj dolgčas ne bo user posted image .



user posted image Antigona, ti kar pridi, čim več nas je tem boljeuser posted image user posted image user posted image user posted image . Tako ko je Sisy rekla, to bi bila komedija da nas vse na enkrat zvije in se najdemo v isti sobi na isti danuser posted image ..bi bilo prav zabavno in luštno..držim pesti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
 
 

(odgovor članu Antigona)
  Neposredna povezava do sporočila: 1395
   RE: Avgustovke
30.3.2007 11:09:33   
Anonimen
No kar se pa epiduralne tiče..jst sem si res veliko prebrala in se mi zdi res nekaj čudovitega, da imamo ženske sedaj to možnost. Itak po svetu dekleta ful rojevajo z epiduralno že vrsto let mi pa itak zmeraj zaostajamo za svetom, nažalost.
No mene predvsem razjezijo pripombe nekaterih strašno pametnih mamic, ki me zmeraj zabijejo, ko rečem, da grem na epiduralno, češ, da ogrožam otroka, pa da sem lahko hroma, pa da ne čuttiš popadkov, pa da bom ziher imela vakuumski porod in ostale bedarijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...in to me tolk razjezi..vsak ima izbira in me jezi, da moram vedno braniti to, kot, da sem ne vem kak bav bavuser posted image .
Sej čez, 5 let bo pa že vsaka druga rojevala z epiduralno bo pa vse ok. Eh, kr neki....sej tko je zmerom, ko je nekaj novega in nepoznanega pa vsi udrihajo čez touser posted image
user posted image user posted image user posted image no tole sem mogla dati ven iz sebe...ker res zmeraj naletim na: A res, na epiduralno greš?? Sam to pa ni ok? AL pa jst pa nebi šla, to je ful nevarno!
Tko kot praviš Sisy, zakaj je treba trpeti, če ti ni treba. Ne vem zakaj potem vzamejo tableto proti bolečinam, če je tolk dobr trpet?user posted image
No, sej sem že nehala...upam, da mi orostite, če me je zaneslouser posted image user posted image .
 
Kar se pa tiče, lepih sijočih las in kože...pri men tega niuser posted image ...moji lasje so suhi in moram si jih umivati vsak drug dan. Je pa res, da mi nohti tako hitro rastejo,da joj...
 
aja, Antigona: čestitke za vašega fantka in uspešno morfologijouser posted image .
 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1396
   RE: Avgustovke
30.3.2007 11:35:58   
Jumpy
 
Hoj!
Najprej čestitke vsem za uspešno opravljeno morfologijo! user posted image

Lenča78 -  Lev je prav lepo ime za fanta. Tudi moj bi bil, če ne bi potem skupaj s priimkom (je tudi živalski user posted image ) ful glupo izpadel. Tako pri nas definitivno odpadeta imeni: Živa in Lev, pa še nekaj bi se jih našlo.

Mateja82 -  Utrip 170 ni pomoje nič zvišan, saj mislim, da je še vedno normalen do 180/min.

KatyMM - Jaz sem že večkrat pomislila nate. A šele sedaj si imela operacijo? No, držim pesti, da bo naslednjič vse o.k. in, da se bo posrečilo čimprej! user posted image user posted image user posted image

Epiduralna - Sem tudi že razmišljala o tem, a me moja predizobrazba (zdravstvena) malo ovira in sem zato pri takih stvareh malce bolj zadržana. Večkrat sem bila prisotna pri punktiranju hrbtenjače, ki je podoben (nikakor ne enak) postopek. Pa skoliozo imam (krivo hrbtenico) po nekem padcu in kolikor vem so poškodbe hrbtenice kontraindikacije za epiduralno. Pri prejšnjih dveh sem med porodom celo odklonila protibolečinska zdravila (takrat kar nekaj govoriš, ko nisi čisto pri sebi user posted image ), a me je pri drugem babica prepričala, da jih potrebujem. Pa mi je bilo žal, saj so imela zdravila stranske učinke, ki jih ne želim več podoživljati. Seveda učinke le name ne na otročka - hvalabogu.
Mislim pa, da je epiduralna zakon, saj se, če ti je med porodom zaradi bolečin prehudo lahko na tak način mnogo bolj sprostiš in posvetiš veselemu dogodku.

Lep dan kljub dežnim kapljam vam želim! 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1397
   RE: Avgustovke
30.3.2007 13:26:32   
kate
Lep pozdrav bajsike user posted image !

PUJKEC-glede tvojega vprašanja o slabokrvnosti; vse kar delaš je super, problem pri absorbciji železa je samo v tem, da se mora jemati skupaj s C vitaminom, drugače ga lahko poješ na tone, pa ne bo zadostnega učinka. Jaz npr. vedno, ko jem radič ali konjsko meso (iz istega razloga kot ti, samo preventivno), zraven spijem še kozarec vode s C vitaminom v prahu. Tega imam že od nekdaj doma, saj nisem ljubitelj tablet. Probaj, ker škoditi ti ne more, daš ga pa pol male žličke vsak dan (v vodo, čaj, sok..)..

Na morfologiji v 20. tednu se tudi moja punčka ni hotela pokazati, tako da sva spet naročeni v 25. tednu..

Glede epiduralne pa, ker bom rodila v Lj., vem da ni vedno na voljo in se bom ukvarjala s tem vprašanjem na licu mesta.. Sploh pa nekatera "manj pereča" proti bolečinska zdravila na nekaterih nosečkah kar učinkujejo, na drugih spet ne.., jaz UPAM, da bo vse potekalo čim bolj naravno in brez zapletov, kot si vse želimo..

Še eno vpr.: a katera hodi na plavanje na Fakulteto za šport v Lj.?


_____________________________

Kate

(odgovor članu Jumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 1398
   RE: Avgustovke
30.3.2007 13:55:00   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: poopsie

No mene predvsem razjezijo pripombe nekaterih strašno pametnih mamic, ki me zmeraj zabijejo, ko rečem, da grem na epiduralno, češ, da ogrožam otroka, pa da sem lahko hroma, pa da ne čuttiš popadkov, pa da bom ziher imela vakuumski porod in ostale bedarijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...in to me tolk razjezi..vsak ima izbira in me jezi, da moram vedno braniti to, kot, da sem ne vem kak bav bavuser posted image .
Sej čez, 5 let bo pa že vsaka druga rojevala z epiduralno bo pa vse ok. Eh, kr neki....sej tko je zmerom, ko je nekaj novega in nepoznanega pa vsi udrihajo čez touser posted image  

 


Poopsie-končno ena z popolnoma istim mišljenjem in "problemom" srečavanja se s takimi in podobnimi opazkami glede epiduralne! Tudi sama jih slišim od vseh možnih strani zakaj epiduralna ni dobra, po možnosti še od takih ki so rojevale brez in nimajo pojma o tem oz. sploh niso podučene! Tako da se poplnoma strinjam s teboj zato sem se že odvadila  razlagat da grem na epiduralno ker sem sita čukastih izrazov na obrazih. Ljudje pač niso v tej smer izobraženi,žal tako je.Meni ne pridejo več do živega. Epiduralna rules user posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1399
   RE: Avgustovke
30.3.2007 14:43:53   
HHH
Pozdravljene punce,
Naj se vam še jaz pridružim, ko sem ravno avgustovka. Vidim, da moj PDP na seznamu še ni zaseden, tako da ga lahko zapolnim ne da bi delala gužvouser posted image , torej 30.8.2007 To je moja druga nosečnost in še nič ne vem kaj bomo imeli. Morfologijo imamo 17.4. pa me zanima kje si lahko ogledam kakšne so normalne vrednosti raznih meritev, da bom lahko primerjala svoje rezultate.

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 1400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  54 55 [56] 57 58   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  54 55 [56] 57 58   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Kako se računajo tedni in meseci v nosečno...
Dnevi, tedni, meseci, tromesečja? Če ste zmedeni, niste edini. Medtem ko nekateri govorijo o nosečnosti, ki traja 9 mese...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?