|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: plenice je treba zraven prinest?
15.11.2006 21:09:25   
Anonimen
Babylove, take stvari je pa lepo prebrat user posted image .

Si mi pa dala motivacijo za kakšno uro francoščine....če se slučajno še kdaj odločim za kakšnega bejbija.

(odgovor članu babylove)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: plenice je treba zraven prinest?
17.11.2006 21:46:31   
Naja30
Ja, prav lepo je prebrat take lepe stvari po vsem sranju, kar se piše o slo porodnišnicah. user posted image  Me je kar malo strah, ker se bo kmalu treba odpravit v Rim. Še dobro, da se gre samo za par dni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: plenice je treba zraven prinest?
18.11.2006 16:35:21   
jade1
V Ljubljani in Postojni dobiš vse kar potrebuješ za otročka tudi za mamico imajo vložke in mrežaste hlačke. Tako, da meni ni bilo treba prinesti drugega kot kozmetiko zase.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: plenice je treba zraven prinest?
22.11.2006 14:04:43   
babylove
Izdelovalec pleničk je Tosama in so čisto OK.


Na spletni strani Tosame ni videti, da bi pleničke delali user posted image

(odgovor članu plenicka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: plenice je treba zraven prinest?
23.11.2006 22:14:29   
***pika***
V LJ dobiš vse za nego dojenčka. Pleničk je dovolj. Mislim, da jih ne dela Tosama, ampak jih v Tosamini trgovini na Viru le prodajajo (menda so francoske?)

Se pa zna zgoditi, da v porodnišnici vložkov zmanjka user posted image Nam so sestre tako pomanjkanje napovedale, ker naj ne bi prišla pošiljka. Potem pa so stvari vendarle dobili, tako da ni bilo panike.

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: plenice je treba zraven prinest?
25.11.2006 21:14:20   
maja979
v trbovljah jih tudi dobiš v porodnišnici

_____________________________

zbiram kode čajev 1001 cvet

(odgovor članu ***pika***)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: plenice je treba zraven prinest?
25.11.2006 21:32:40   
triša
V Postojni dobiš vse za dojenčka,plenice,oblačila,kremico le za domov rabiš svoje. Za mamico pa dajo cca en paket vložkov in 5 mrežastih spodnjih hlačk. Če ti zmanka moraš imeti svoje.

(odgovor članu maja979)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: plenice je treba zraven prinest?
25.11.2006 21:38:00   
viv_
V Kranju dobiš vse - pleničke, hladilno mazilo, bepanthen, vlažilne robčke in za mamice vložke in mrežaste hlačke.

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: plenice je treba zraven prinest?
7.12.2006 9:28:17   
Jenki
Dve leti nazaj sem vse dobila za dojenčka na Jesenicah. Plenice niso bile Pamperske...nekaj na B...mislim, da so italijanske. (Mogoče res Bambolino...) So pa bile precej prevelike in naša ni bila tako majhen otrok - 51 cm., 3220g.

Sem pa epiduralno dobila zastonj in to brez predhodnega posveta, ker mi je voda odtekla na zadnjem tečaju MŠ in to 5 tednov pred PDP .

Niso bili pa toliko ažurni (če lahko tako rečem) glede problemov z dojenjem. Ta mala je bila fejst zlatenična in je samo spala in bruhala, ker je baje toliko vode popila med porodom. Jaz sem imela komplikacije pri porodu tako, da nisem potem imela mleka. Ta mala je bila dehidrirana preden smo to pogruntali in dobila sem Tametil od svoje G šele kakšen mesec potem, ko sva bili že doma. user posted image   Bila sem precej depresivna zaradi neuspeha pri dojenju. Sem črpala okoli 60 ml na 3-4 ure za 4 mesece in nato počasi obupala. Takrat sem bila zelo potrta. Sedaj ko pogledam ta malo, vidim, da ji nič ne manjka -- samo dvakrat je imela vročino do zdaj in je prava korenjakinja. 

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: plenice je treba zraven prinest?
24.12.2006 17:05:04   
* Mateja *
V Šempetru je katastrofa. Pleničke svoje, robčke svoje, če hočeš vložke tud svoje, dajo samo une mrežaste gate in bombažne plenice za porodnico. Spomnim se, ko mojmu Nejcu niso imeli kaj oblečt, ker enostavno ni bilo cotk, pa je bil od pasa navzdol zavit samo v plenico. Ubošček, ni čudno, da je pr njih zbolel in moral it nazaj pod aparate na kirurgijo v Lj. Ja pa še ena- moj je bil v topli postelci, pol so se pa dvojčici rodili, so ga pa pr 1,5 kg zlifrali kar v navadno poslo!! Mislim katastrofa od bolnice.   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jenki)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?