|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Odaja PREVERJENO - POP TV
6.12.2006 13:43:34   
Shania
IZVIRNO SPOROČILO: soncece24

IZVIRNO SPOROČILO: jaca
in na 6 obrokov bi ga prodal


A res kdo to dela al kaj?


Ja itak. Al te pa v merkur pošlje, da mu kaj na obroke vzameš. Mene zanima, kakšen je folk, ki to dejansko stori. Za crknt, res.

Pa še nekaj soncece24. Tvoja prijateljica je imela popolnoma, ampak res popolnoma neutemljeno leglo in ni prav storila. Psičko bi lahko sterilizirala brez legla.

lp,
Shania

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Odaja PREVERJENO - POP TV
6.12.2006 14:09:35   
soncece24
IZVIRNO SPOROČILO: Shania



Pa še nekaj soncece24. Tvoja prijateljica je imela popolnoma, ampak res popolnoma neutemljeno leglo in ni prav storila. Psičko bi lahko sterilizirala brez legla.

lp,
Shania


to ji je veterinar povedal, tak da bo verjetno že držalo user posted image


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Shania)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Odaja PREVERJENO - POP TV
7.12.2006 12:51:54   
Shania
IZVIRNO SPOROČILO: soncece24

IZVIRNO SPOROČILO: Shania



Pa še nekaj soncece24. Tvoja prijateljica je imela popolnoma, ampak res popolnoma neutemljeno leglo in ni prav storila. Psičko bi lahko sterilizirala brez legla.

lp,
Shania


to ji je veterinar povedal, tak da bo verjetno že držalo user posted image



Ne, ne bo. Žal pa določeni veterinarji (stara šola in razni živinozdravniki) to še vedno trdijo. Žalostno.

lp,
Shania

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Odaja PREVERJENO - POP TV
7.12.2006 13:03:30   
soncece24
Zakaj bi pa bilo to žalostno? saj ji ni rekel, da mora met. ampak, da je pač če ima leglo za rodila bolj zdravo kot če ga nima. Da je dosti manjša možnost, da se ji kaj na rodilih razvije (rak, ciste). Poznam 2 primera steriliziranih psic, ki sta imele raka na maternici. kak pa ti veš, da to ne drži? si veterinarka?

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Shania)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Odaja PREVERJENO - POP TV
11.12.2006 0:03:07   
tanaja*
IZVIRNO SPOROČILO: soncece24

Poznam 2 primera steriliziranih psic, ki sta imele raka na maternici. kak pa ti veš, da to ne drži? si veterinarka?


Hmmm... potem ti dve psici pač nista bili sterilizirani. Sterilizacija pomeni odstranitev maternice.


_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Odaja PREVERJENO - POP TV
14.12.2006 19:15:48   
soncece24
IZVIRNO SPOROČILO: tanaja*

IZVIRNO SPOROČILO: soncece24

Poznam 2 primera steriliziranih psic, ki sta imele raka na maternici. kak pa ti veš, da to ne drži? si veterinarka?


Hmmm... potem ti dve psici pač nista bili sterilizirani. Sterilizacija pomeni odstranitev maternice.



odstranijo se samo jajčniki, maternica ostane

http://www.klinika-malezivali-mb.si/sterilizacija_in_kastracija_ma%C4%8Dk.htm


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Odaja PREVERJENO - POP TV
14.12.2006 19:31:09   
Strawberrie Cherrie
Je pa res da vsak poseg nosi sicer določen riziko -> kar se tiče sterilizacije; tko da najbolje se je res dobro posvetovat z zdravnikom-veterniarjem...
Je pa neka povezava med sterilizacijo in rakom na maternici -> v to sem 100%, vendar je najbolje, da več o tem pove kar kakšen veterinar...

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Odaja PREVERJENO - POP TV
17.12.2006 10:44:01   
tanaja*
IZVIRNO SPOROČILO: soncece24

IZVIRNO SPOROČILO: tanaja*

IZVIRNO SPOROČILO: soncece24

Poznam 2 primera steriliziranih psic, ki sta imele raka na maternici. kak pa ti veš, da to ne drži? si veterinarka?


Hmmm... potem ti dve psici pač nista bili sterilizirani. Sterilizacija pomeni odstranitev maternice.



odstranijo se samo jajčniki, maternica ostane

http://www.klinika-malezivali-mb.si/sterilizacija_in_kastracija_ma%C4%8Dk.htm



Ja, tako se sterilizirajo mačke, ja. Psicam pa se odstrani jajčnike in maternica, ker lahko v nasprotnem primeru še vedno pride do pyometre (gnojnega vnetja maternice). Pri mačkah je pyometra zelo redka, zato se jim odstranjuje samo jajčnike.


_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Odaja PREVERJENO - POP TV
31.1.2007 22:49:04   
Blacky30
Nam pa je živinozdravnik povedal, da jo moramo dati sterilizirat pred prvo gonitvijo, ker tako telo ne pozna procesa menstruacije in gonjenja in ima tako manj možnosti, da bi se razvila rakasta obolenja. Zato smo jo sterilizirali brez mladičkov pri starosti 7,5 meseca.

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Odaja PREVERJENO - POP TV
5.2.2007 13:19:47   
tanaja*
Blacky, veteinar vam je prav svetoval in vi ste se pravilno odločili  user posted image

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?