|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kriza
5.12.2006 14:34:06   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

ves kolk me je srki takrat skurcala.. Pismo.. nisem vedu kaj ji je..user posted image  user posted image user posted image


Ja, se spomnim, ampak sem te takrat, ko se je šlo za sprehode s partnerjem, me je tako pogrelo....pravzaprav me še zdaj, ko se spomnim.

Misila sem na tisto z sms-i.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kriza
5.12.2006 14:36:27   
Anonimen
Ja ja tocn.. kaj sem ze reku, da si full lena na sprehode hodit.. in da sem lezis in da ni cudno, da tvoj gleda za drugimi.. user posted image user posted image user posted image  dobr sem se to spomnu a ne?

In.. kdaj si nazadnje tekla?

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kriza
5.12.2006 14:42:33   
Anonimen
pa daj kak sem jezna..zdaj sem nekaj napisala pa se mi je zbrisalo..blo pa je ful genijalnouser posted image skoraj tak ko tjazyjevo..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kriza
5.12.2006 16:47:45   
supermiska
Živjo
tudi sama se kdaj znajdem v situaciji katere ne vidim rešitev posebej ko gre za partnerja mi je pa prijateljica pred kratkim svetovala naj preberem knjigo Moški so drugačni in ženske tudi avtorja John Gray ti res pove kaj misli moški oz. ga vsaj bolje in lažje razumem ko vem kako razmišlja no samo predlagam
pa veliko sreče

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kriza
5.12.2006 20:20:12   
Sita
Ja, ta knjiga, ki jo predlaga Supermistka, je dobra.

Ja, Tjazy je direkten, malce grob sicer (stvari niti ne poskuša olepševat), vendar, ko ga spoznaš, prav nič hudoben in škodoželjen. Prej sije iz njega modrost, včasih sicer v malce vulgarni in sarkastični preobleki .... dober dečko .... opa, ga ne smem hvalit, da ne bo preveč zrasel .... (mislim Tjazy - da ne bo prišlo do nesporazuma)  user posted image

Ronja je bolj prijazno povedala. In nimam kaj dodat. Se strinjam.

Saj bo v redu .... jaz te povsem razumem. Ker včasih je bilo pri nama podobno: samo moj je šel sam jadrat za več dni, pa mi tudi ni bilo vseeno. Zdaj pa še iščem, da ga kdo vzame na kak transfer, da se bo imel lepo. user posted image

Si mogoče rastla brez očeta? Takšne ženske se na partnerja ponavadi preveč navežemo - iz strahu, da bi ga izgubile. Vendar partnerja ravno ta navezanost odbija, oziroma ga duši. Zaupaj mu in vse bo v redu. Povej mu svoje strahove, analiziraj se, zakaj te je strah .... gotovo te bo razumel. Mene je tudi moj, zdaj pa me ni nič več strah in sva v najini zvezi oba svobodna. Veš kakšna sreča je to! In zvestoba je avtomatska - ker je zaupanje!

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu supermiska)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kriza
6.12.2006 7:50:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

No po tvojih odgovorih sodeč Tjazy, imam pa jaz zlato doma, hvala bogu ni enakega mišljenja kot ti, drugače pa, saj veš: 100 ljudi, 100 čudi.
Sva se včeraj pogovorila, pa on je dal pobudo, mi je povedal kaj ga teži, sem mu tudi jaz povedala kaj mene, pa sva se zmenila, največ kar mi je pomenilo, je pa to, ko je rekel: "jaz sem se oženil s tabo, s tabo hočem ostati, tebe imam rad". Vidiš, tukaj sem res jaz pretiravala, priznam,  in vidiš, da tudi takšni moški živijo, ki so zvesti samo eni. Mislim pa, da bom, če bom še imela kakšen problem, ga zadržala zase, ker vaši odgovori (beri Tjazy) mi pa prav nič niso pomagali, nasprotno, še bolj sem začela dvomiti vanj.


In še vedno ne veš zakaj sta zašla v krizo... In sploh nočeš vedeti zakaj se je spremeniluser posted image  Tri mesece je bilo vse narobe, sedaj pa en pogovor, kjer ti tvoj mož pove točno to, kar želiš slišati, reši vseuser posted image   Saj poznaš tisto: "Nikoli ne podcenjuj moči zanikanja..." Po tvoje sta težave rešila - po moje je tvoj mož samo pometel pod preprogo vse skupaj - do naslednjič.
Ja, Tjazy in ronja imata 100% prav. Nimam kaj dodati. Ampak ti tega nočeš slišati - hotela si samo tolažbo in instant rešitev. Tolažbe tukaj nisi dobila in si nezadovoljna, doma si dobila instant rešitev in si srečna... Pa si res? Pa tvoj mož? Te res ne zanima zakaj se je spremenil...user posted image  No, mogoče boš pa naslednjič bolj vztrajna in prišla zadevi do dna...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kriza
6.12.2006 8:36:31   
Anonimen
Čakaj mal Žabonka, kot ti razumeš/praviš, sva se midva vse zmenila v 5.minutah, pa ni tako, cel popoldne, večer in še pozno v noč sva se pogovarjala, tudi včeraj je pogovor nanesel na težave, še zdaleč nisva vse rešila, ne me napačno razumeti, edino, kar sem želela/upala, da bom slišala od njega takoj je to, da ne greva narazen, probleme bova pa reševala sproti.
Resda nisem podrobno vse opisovala kar sva se pogovarjala, to pa še ne pomeni, da se nisva pogovorila in da sem naivna, lahkoverna,...
Na vse zadnje, še ni rečeno, da se je on spremenil, mogoče sem se tudi jaz malo, ali pa???

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kriza
6.12.2006 10:10:57   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Ja ja tocn.. kaj sem ze reku, da si full lena na sprehode hodit.. in da sem lezis in da ni cudno, da tvoj gleda za drugimi.. user posted image user posted image user posted image  dobr sem se to spomnu a ne?

In.. kdaj si nazadnje tekla?


Ja, ja, dobro si si to zapomnil.

Kdaj sem tekla? Ne vem, se ne spomnim, enkrat poletiuser posted image . Ne znese, odkar se je ura premaknila, tekanje po temi mi ravno ne gre, je pa dovoj časa za drugačno vrsto miganja-telovadba takšna ali drugačnauser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kriza
6.12.2006 10:42:09   
Anonimen
Kaksna taksna in drugacna miganja?

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kriza
6.12.2006 11:06:31   
Strawberrie Cherrie
Verjetno misli na Pilatesuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kriza
6.12.2006 11:07:28   
Sita
Oh, srki, zakaj si tao daleč?
Jaz sem celo poletje tekla zunaj v družbi svojih otrok in moža. Zdaj pa je šola, otroci ne utegnejo, mož pa tudi pride domov, ko je že noč. Meni ni do tega, da bi tekla ponoči ob cesti (tam so luči) in požirala izpušne pline. Zato moram teči podnevi - vendar sem sama. Pogrešam družbo, zato večkrat ne grem več tečt in sem 2 kg že dobila nazaj. Kljub temu, da vsako nedeljo gremo v gore. In kljub temu, da sploh ne jem več kaj sladkega ....
Tako pogrešam koga, ki bi tekel z mano. Ko sem sama, me eden skoz gleda in me zmeraj kaj ogovarja, ker gre moja pot mimo njegove bajte, njegov pes me pa zmeraj oblaja ...
Oh, obupno pogrešam družbo, Orbitrek je pa tako dolgočasen ....

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kriza
6.12.2006 11:14:53   
baguSka
Orbitrek je pa tako dolgočasen ....


Se strinjam ja... user posted image

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Kriza
6.12.2006 11:39:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Sita

Tako pogrešam koga, ki bi tekel z mano.


Saj ne teces sama.. sej ste trije.. TI, UM in TELO.. user posted image user posted image

(odgovor članu Sita)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Kriza
6.12.2006 11:44:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: Sita

Tako pogrešam koga, ki bi tekel z mano.


Saj ne teces sama.. sej ste trije.. TI, UM in TELO.. user posted image user posted image



prase...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Kriza
6.12.2006 12:16:51   
srki
Mislila sem predvsem na hojo in ostale veja-telovadbo-trebušnjake, vaje za rit,..pa seveda posteljna miganjauser posted image .

ampak ne delam to zaradi hujšanja, ga ne potrebujem, predvsem zato, ker cele dneve sedim, v službi, potem vožnja domov, človek še otrdi, madona, če ne miga.

London_paris, nisem mislila Pilatesa, pravzaprav, sploh ne vem, kaj to je, vem da nekaj v zvezi z telovadbo ali kaj takega, samo poglobila se pa še nisem v to.

Ja, Sita, meni bi tudi pasala kakšna družba, ampak kaj, saj ko pridem domov, je že tema, po glavni cesti mi pa ni za laufat. Ne vem, hodit grem že, tek pa mi bolj sede v naravi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Kriza
6.12.2006 19:33:26   
Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: srki



London_paris, nisem mislila Pilatesa, pravzaprav, sploh ne vem, kaj to je, vem da nekaj v zvezi z telovadbo ali kaj takega, samo poglobila se pa še nisem v to.



Fajn te raztegne in učvrsti mišice - dobesedno!!!user posted image user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Kriza
6.12.2006 20:22:29   
Jaganath
Pac! Ce pride do taksne krize, najboljse je da se usedeta in resno pogovorita! Lepo si uzemita cas. Povedati mu moras kaj te moti in kaj so tvoje zelje, ideje in upanja! POvej mu svoje dvome! Komunikacija! Vedno pride do problema ce zmanjka komunikacije! Good luck!

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Kriza
7.12.2006 7:37:12   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

Fajn te raztegne in učvrsti mišice - dobesedno!!!user posted image user posted image


Pol bo treba pa kar probat.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Kriza
7.12.2006 8:31:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srki

IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

Fajn te raztegne in učvrsti mišice - dobesedno!!!user posted image user posted image


Pol bo treba pa kar probat.


Skoraj tako kot dober strasten seks.. na kaksnem neudobnem placu.. user posted image user posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Kriza
7.12.2006 10:36:43   
Anonimen
Ma, ej bolj ko te berem, bolj se mi zdiš mojemu možu podoben user posted image . Ampak je hecno. Do veeelike krize sem tudi sama razmišljala po sistemu one man one woman pa bognedaj da bi slučajno kam drugam gledal. Zdaj sem pa sama enakega mnenja kot on in fajn mi je, če mi pove in zrajca me tudi user posted image . Fajn mi je pa tudi, če mi pove da sem jaz tista user posted image . Tako da je treba mal popustit na obeh straneh, pol pa kar gre. Je pa res, da rabiš kar dosti samozavesti, da lahko to sprejmeš. Sploh 3 v pojstli (ali pa kje drugje). Čeprav je fajnuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Kriza
7.12.2006 11:38:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Sploh 3 v pojstli (ali pa kje drugje). Čeprav je fajnuser posted image .


A ni bolj fer.. ce so 4?? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Kriza
7.12.2006 12:10:20   
Anonimen
Ma jasno, ampak je lahk že mal gužva user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Kriza
7.12.2006 12:11:55   
Anonimen
Res pa je, daje tud gužva seksi - vroča telesa, ki se svetijo od potu...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Kriza
7.12.2006 12:58:35   
Anonimen
Zakaj s pa anonimna? A ti bi blo neroden to tko prjavljena.. napisat?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Kriza
7.12.2006 13:32:24   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Zakaj s pa anonimna? A ti bi blo neroden to tko prjavljena.. napisat?


Tyazj, a te mal prsti srbijo, da bi kak ZS napisaluser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?