|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  113 114 [115] 116 117   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
6.4.2008 21:13:25   
andreja2000
medika13  še tukaj ti iskreno čestitam in ti močno stiskam pesti,da se vse uredi in da decembra stisneš k sebi tvoje deteuser posted image ,za srečo in dober konec pa ti naj pomagajo user posted image user posted image user posted image ,mislim nate in stiskam pesti,drži se!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

V mojem albumu je nekaj slikic od Eve,ki je danes napolnila 4 mesece!user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu medika 13)
Neposredna povezava do sporočila: 2851
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
6.4.2008 22:01:03   
biba26
Medika stiskam pesti,da bo leto 2008 tvoje leto.
Naj bo cela user posted image   vredu in čez user posted image mesecev tudi user posted image

Biba

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 2852
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
7.4.2008 7:24:28   
Sulfinija
Medika13,pa ne morme drugo rečt kot user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  punca.Juhu,pridruži se nam v decemberkah.Vse bo ok boš videla in decembra boma obe k sebi stisnili najini user posted image .
 
Sulfinija,Stunfek in Medika13 drugi del deklet iz mega žura nas je nosečih juhu.Še enkrat medika13 iz srca ti želim lepo,mirno ikn pa predvsem zdravo user posted image .
 
LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu medika 13)
Neposredna povezava do sporočila: 2853
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
7.4.2008 9:58:00   
monikap
Medikauser posted image user posted image user posted image naj bo tvoja user posted image mirna in zdrava.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 2854
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
7.4.2008 13:14:34   
snežinka7
Medika čestitam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu monikap)
Neposredna povezava do sporočila: 2855
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
7.4.2008 13:25:43   
Sulfinija
Andreja2000,Evo je pravi mali bonbonček.Ono na sliki je z malo Evo velika sestrica,kajne?Kje pa se skriva ponosna mami na sliki?

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu snežinka7)
Neposredna povezava do sporočila: 2856
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
7.4.2008 13:50:10   
medika 13
Andreja, biba, Sulfinija, Monikap, snežinka vsam hvala za čestitke in lepe želje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Andreja tvoja Eva je prava princeska pa kako hitro raste, saj ne morm verjet.user posted image


_____________________________

12.12.2008

Pravijo, da nam življenje naloži toliko kolikor zmoremo. Očitno zmorem več kot si mislim.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 2857
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
7.4.2008 19:45:43   
andreja2000
IZVIRNO SPOROČILO: Sulfinija

Andreja2000,Evo je pravi mali bonbonček.Ono na sliki je z malo Evo velika sestrica,kajne?Kje pa se skriva ponosna mami na sliki?

LP Mojcauser posted image


ja,res je,na sliki ob Evi je Lara,mene pa niuser posted image ,ponosna pa sem res jauser posted image .
In kako si ti,Surfinija???

 

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 2858
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
7.4.2008 19:54:01   
Sulfinija
Andreja2000,hvala zaenkrat zelo v redu.Težko pa čakm četrtek ko bo prvi pregled,6.tednov.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 2859
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
8.4.2008 10:28:12   
stunfek
Ravno sem govorila z Mediko. Pristala je v bolnici, ker ima hudo vnetje mehurja in ledvic. Lepo jo zdravijo in čuvajo na ginekološkem oddelku.
Medika, saj sem ti že vse povedala :) amapk še tukaj. Držim pesti, da te super poštimajo in da bo s pikco vse v najlepšem redu.

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 2860
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
8.4.2008 11:03:23   
Sulfinija
Stunfek prenesi mediki moje pozdrave ter naj se čuva.Tudi moje počutje je danes za nič.nekam čudne se počutim ko grem na vodo tudi mene kot takrat ko sme mela tiste hude glivice me srbi,...no hitro bo četrtek pa bomo videli kaj bo pri G mogoče tudi meni da kako zdravilo.

LP mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 2861
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
8.4.2008 12:25:31   
andreja2000
medika13user posted image
 
sulfinija možno je,da imaš kako vnetje,tudi jaz sem ga imela in baje je to v user posted image  pogosto.Drugače pa je danes res en tak težek dan,še jaz,ki nisem user posted image  se ne počutim najbolje!

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 2862
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
8.4.2008 20:15:13   
citrončica
Medika, user posted image ,
naj te čimbolje poštimajo in user posted image user posted image za srečo, potem pa veselo user posted image  do zdravegauser posted image !!!

Sulfinija,zdaj zdaj bo četrtek, ko bo -upam!!!-konec vseh skrbiuser posted image ,drži se,

Andreja, Eva je res pravi sonček,uživajte,kolikor je možno!!user posted image ,

vsem drugim pa...sončka, mi smo danes še snegec med dežjem imeliuser posted image

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 2863
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
9.4.2008 9:02:39   
PAMELA
Evo - štiri tedne me ni bilo tu gor in danes, ko se priklopim -  kaj vidim: kar dva nova bušija.
Medika čestitam - in da se čimprej pozdraviš in končno neizmerno uživaš v nosečnosti.
Sulfinija tudi tebi se je nasmehnila sreča - čestitam.

Vsem ostalim puncam pa en lep pozdrav.
Pri nas pa smo vso to zadevo dali malce na stran, saj izvajamo druge plane in iščemo nove izzive.

Lepo bodite!


_____________________________

Včasih moramo nehati hrepeneti po sanjah, da lahko končno zaživimo življenje, ki je za nas pripravljeno.

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 2864
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
9.4.2008 17:05:18   
andreja2000
PAMELA  ko sem prebrala kaj imaš napisano v tvojem podpisu so se mi oči orosile.Iz srca ti želim,da se ti ta želja uresniči,na kakeršenkoli način,samo da postaneš tudi ti enkrat mami.user posted image user posted image user posted image ,

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu PAMELA)
Neposredna povezava do sporočila: 2865
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
11.4.2008 11:01:34   
stunfek
Oj!

Medika se zahvaljuje za vse pozdrave in sporoča, da je malo bolje ampak domov je pa še ne spustijo. Lepo vas pozdravlja!user posted image

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 2866
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
11.4.2008 16:33:53   
citrončica
IZVIRNO SPOROČILO: stunfek

Oj!

Medika se zahvaljuje za vse pozdrave in sporoča, da je malo bolje ampak domov je pa še ne spustijo. Lepo vas pozdravlja!user posted image


držimo pesti in mislimo nanjo.....user posted image user posted image

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 2867
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
12.4.2008 16:28:44   
lana38
medika 13!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

lana38

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 2868
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
13.4.2008 19:51:43   
medika 13
Punce najprej pozdravček za vse, sicer še vedno iz bolnice, ampak že veliko boljše. Kot vam je že Štunfek napisala sem staknila vnetje ledvic in mehurja, pa visoko temparaturo sem imela in zato pristala v bolnici. Danes mi je moj prinesel računalnik pa čas kar hitreje beži. Jutri grem domov, če bom imela dobre izvide ... moram počakat na vizito. Upam, da je moja user posted image vse te  tegobe dobro prenesla. 

Vsem se vam zahvaljujem za lepe želje, veliko mislim na vas in vsaki pošiljam user posted image
Pa se javim, ko bo kaj novega ...



_____________________________

12.12.2008

Pravijo, da nam življenje naloži toliko kolikor zmoremo. Očitno zmorem več kot si mislim.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 2869
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
13.4.2008 19:56:56   
Sulfinija
Punce v albumu je nekaj slikic iz praznovanje 30.letnice mojega moža.Bil je nepozaben dan,sploh zato,ker je z njim praznovala najina user posted image .
 
LP Mojcauser posted image 6t3dni

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu medika 13)
Neposredna povezava do sporočila: 2870
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
5.5.2008 14:37:40   
andreja2000
Drage punce-Sulfinija,Citrončica,Štunfek,Lana38,medika13,monikap(Upam,da nisem katere izpustila)iz srca vam iskrena hvala za denar namenjen svečkam za mojo mami.Sem prižgala svečko tudi v vašem imenu!    user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 2871
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
22.5.2008 10:45:53   
stunfek
oj punce. že dolgo se nismo slišale...tema je skoraj padla na 3. stran! :)
Kako ste kaj? Kaj počnete?

Jaz sem v 18. tednu. Trebuh imam velik za 7 mesecev user posted image  - kaj šele bo?!? Danes sem si vzela bolniško, ker sem bila v iber utrujena. (in zdaj težim na forumu) Moja Anuška in možek sta že od 28.4. v Indiji in prideta nazaj 2.6. - torej še 11 dni. Men se že rola, tako pogrešam ta malo. Pripravljam jima par presenečenj in zato je veliko dela s hišo (preobrazba Anuškine sobice in preselila sem moževo pisarno...pa še bi se našlo!) user posted image  Samo, da bi čim prej minilo, ker je ubitačno biti sam!

No, zdaj me prav za vsako od vas zanima kako ste!!! Dajmo se malo javit, ok?

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 2872
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
22.5.2008 10:53:55   
oktavija
Draga Stunfek!

Nevem če se me še spomniš, ampak jaz se tebe zelo dobro....user posted image
Zelo sem vesela ker te po dolgem času berem in vidim, da ti je plan o drugem otročku uspel... Kako si izdržala tako dolgo brez tvojih dveh potepuhov.... Ali že veš kaj pričakuješ (punčka lai fantek) če nisem preveč radovedna...
Piši mi kaj o sebi...

No pri meni še vedno ni sprememb, še vedno čakava na najin srečen dan in najino pikico, ampak sej enkrat že bo....

No piši kaj!

P.S. Vesela bom če boš obiskala moje mestece, ki zelo počasi raste....

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 2873
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
22.5.2008 11:41:04   
stunfek
seveda se te spomnim oktavija! :) zdaj sem rednko na tej strani in v glavnem "bingljam" med oktoberkami na drugi, ta noseči strani :)
nisem še zdržala brez mojih dveh...ker moram zdržat še 11 dni. kot pravijo - ni težko, kar se mora...itak nimam kaj naredit :)

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 2874
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
23.5.2008 9:00:19   
lana38
stunfek, to si pa res dolgo brez tvojih dveh dragih. Meni se sigurno zrola.user posted image
Sem zadnjič začela pisati na to temo, pa je Tim protestiral, pa sem šla ven iz dabate, ker še tako nisem nič napisala. Bili pa smo konec aprila pri Marogici na pizzi. Smo nekaj hodili po MB, pa jim pravim, da gremo na jagodno pizzo. Na koncu sem si jo naročila samo jaz.user posted image  Potem pa jim je bilo žal.
Sem pa tudi jaz opazila, da se skoraj nobena več nič ne javi na to temo.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 2875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  113 114 [115] 116 117   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  113 114 [115] 116 117   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?