|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  113 114 115 [116] 117   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
23.5.2008 9:28:49   
Sulfinija
OJla!

Punce jaz pa bi včeraj dopolnila 12.tde in sem bila cel dan takšna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Sem mislila,da je vse za mano vendar šele k meni prihaja.Joj komaj čakam da mine tale dan,da zvečer pride domov moj user posted image ,da me malo pocartla.

Mu bom pa nardeila dobro večerjo kaneolone z morksimi sadeži,ki jih ia zelo rad pa en šampanjec nama bom dala na hladno.

Punce fanj bodite pa javite se kaj v tole našo temo.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 2876
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
23.5.2008 10:05:42   
spps
Sulfinijauser posted image user posted image ,ne vem kaj naj ti drugega napišem,kot pa to,da se drži.

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 2877
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
23.5.2008 10:29:49   
PAMELA
Zdravo punce,

no pa je le ta tema zopet na prvi strani.
Stunfek še malo pa boste zopet "popolni". Želim ti, da v nosečnosti uživate kar se le da.
Pri nas pa tak tempo življenja, da se kar zamislim, saj meseci bežijo tako hitro, da sploh ne dojemam.
Jutri pa ima naša Biba 26 krst tamale Teje in Taje in sva z možem povabljena - se že ful veselim, saj sta male dve res prava cukra in v njihovi družbi ni nikoli dolgčas. Le dan kasneje - se pravi v nedeljo grem zopet na krst, kjer sem botrca trimesečni Nikiti. Zvečer pa še hitro na piknik, saj ima možev nečak isti dan obhajilo. P.S. Sedaj si lahko predstavljate tempo v mojem planerju user posted image . pa nič še ni s pauzami - čez dva dni potem poslovno v Dubaj, pridem nazaj zamenjam kovček - poslovno v Turčijo, pridem nazaj, dva dni fraj (cajt da operem kovček user posted image ) in zopet poslovno v španijo, nizozemsko in Nemčijo (ja to je za junij vse). Pol pa še mej čas otroka delat (user posted image user posted image user posted image user posted image malo cinizma).
Pride zopet čas dopustov: malo adrije,, pa ponovno v Dominikansko (to je že ustaljena praksa), pa malo v gore, pa na kakšno tekmovanje, vmes še poslovno par letov in hotelov... evo pa bo že spet Božič in s tem zopet eno leto naokrog user posted image .
Je pa res, da je letošnje leto res eno izstopajočih. No do danes sem naštela, da me še čaka 6 krstov (2 x botra), 3 rojstva (štejem samo osebe, ki so mi zelo blizu), obhajilo in vsaj dve poroki (to je fiksno). No tu not sploh ne štejem rojstnih dnevov svojih bližnjih, ki so vsi na kupu v drugi polovici leta.
Ja saj pravim - letos je res posebno leto.

Punce fajn bodite in ne dopustite, da naša tema potone v pozabo.
Lep pozrav vsem.


_____________________________

Včasih moramo nehati hrepeneti po sanjah, da lahko končno zaživimo življenje, ki je za nas pripravljeno.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2878
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
23.5.2008 16:44:29   
citrončica
Evo, se že javljamo!!user posted image

Tudi jaz sem bila pri Marogici na pizzi, ko sva šla skozi Maribor kak mesec nazaj,in sem se spominjala našega srečanja,

vidim, štunfek, da si polnozaposlena,upam, da ti hitro minejo dnevi do vrnitve tvojih dragih,
pamela, lepo da si se oglasila po dooolgem času, a glede na tvoj urnik čisto razumljivouser posted image ,lepo pozdravi bibo in njeni princeski, ti pa uživaj/kolikor je mogoče/na tvojih službenih potovanjih,potem pa maximalno-še namesto mene v dominikanski...kdaj greš, jaz sem bila konec februarja-zač.marca, pa bi šla zdaj spet, glede na to kako vreme je tukajuser posted image ,
sicer pa VSEM pošiljam pozdravčke, sončka in lep vikend...uživajte, vsaka po svoje!!user posted image

(odgovor članu PAMELA)
Neposredna povezava do sporočila: 2879
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
23.5.2008 20:21:12   
stunfek
no, no, zelo lepo, da ste se malo javile... vsaj nekatere! user posted image

sulfinija...jah, seveda traja kar nekaj časa, ampak vse bo še dobro , boš videla!

pamela...madonca...prav nič ti ne zavidam tvojih norih urnikov - kljub vsemu upam, da najdeš nekaj sebe v tem tempu službenih potovanj. druženje s prijatelji in vsi ti krsti in poroke pa so sigurno balzam za dušo, a ne?

citrončica...kaj pa ti kaj počneš? nič nisi o sebi povedala :) razen, da si uživala v dominikani in da se ti kolce po njej user posted image .

Mene v službi že vsi nekako z rezervo jemljejo. Vsem potovanjem sem se že v naprej odpovedala (mimogrede, nosečnice ščiti zakon o varstvu nosečih delavk, ki v šestem členu veli, da je službeno potovanje neprimerno user posted image ) na zadnje sem bila ta teden (pon, tor) in ugotovila, da ne grem nikamor več user posted image .

Ful se mi pozna, da sem starejša kot sem bila z Anuško in dejansko veliko težje prenašam - oziroma bolje rečeno, dosti bolj se šparam, ker enostavno čutim, da je tako prav.

Se vidi, da sem sama, ker preveč nakladam...hehehe. Hvala, da ste me prebrale user posted image .

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 2880
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
24.5.2008 9:51:08   
citrončica
Stunfek, ne nakladaš, če si sama tu gor, se vsaj z enim pametnim meniš, ki ti ne ugovarjauser posted image user posted image user posted image ,

jaz pa...po starem, saj veš, služba mi vzame cele dneve,razen,kadar mam šolo, se temu prilagodim, za učit iščem čas vmes, a se sploh ne pritožujem, kar paše takole,da tudi na drugo ne mislim....veselim se dopusta drug mesec,da starega pokoristim še, nič še točno ne vem, kaj bom/bova počela,bomo videli...pamela pa mi je obudila spomine na vročo dominikansko, ja, a saj vemo, kako hitro fletno mine....

super da uživaš in se prilagajaš v službi, najprej si ti, potem vse ostalouser posted image user posted image  in prav je tako,
uživaj in lep vikend...
.....seveda vsem!!user posted image

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 2881
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
28.5.2008 13:07:33   
PAMELA
Evo, pa sem se dokopala do malo prostega časa.
Ja Citrončica Bibo sem lepo pozdravila in pozdravlja nazaj. Njeni pupi sta pa res pravi princeski. Med krstom pridne in tiho kot dve odrasli damici - pa še fotografu sta pozirale kot dve mali manikenki user posted image user posted image user posted image user posted image . Imeli smo se zelo, zelo lepo.
Aja glede Dominikanske: jaz grem letos novembra že kar tretjič in to v vedno isti hotel (bolje rečeno naselje hotelovuser posted image ). Poslovno dosti potujem - videla sem že vse mogoče hotele ala 5 zvezdic.... ampak takšnega raja, kot pa v tem  hotelu v Punta Cani pa enostavno ne vidiš nikjer. Cena je res višja, ampak dobiš kar ti srce poželi, vse možne pjače, kokteile, hrane,... ni da ni (edino negativno je, da se ti to lepo na tazadnjo obesi user posted image ), hotel je zelo diskreten, osebje nevsiljivo prijazno, imaš ogromno športnih možnosti, lahko si čisto zase, lahko se pomešaš med množice,... skratka ti kot gost izbereš sam, kaj želiš. Ja sem se kar razpisala, saj že komaj čakam, da se zopet vrnem tja. Tam natankam energijo za celo leto naprej in se odpočijem za nazaj user posted image .
Štunfek lepo te je brat - ja še malo in boste zopet skupaj kot družina user posted image user posted image user posted image .
Punce fajn bodite in tipkajte kaj.


_____________________________

Včasih moramo nehati hrepeneti po sanjah, da lahko končno zaživimo življenje, ki je za nas pripravljeno.

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 2882
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
29.5.2008 16:05:27   
citrončica
Pamela, hvala za info in skomine ne Dominikansko!!
Če bom šla še v PuntaCano, se bom že spomnila nate,
jaz sem bila v PuertoPlati,mi je ena na RR-u,ki je tam poročena, svetovala, je tudi super,glede na to, da je bl to za naju prvi tak izlet..tudi prvi let...je bilo prav fino..
a niso novembra tam nevarni valovi in zelo slabo vreme??

hvala za pozdravčke, super da ste uživali, sedaj pa spet...saj vem, po starem, uživaj!!!!pa še kaj se oglasi,

pa vsem skupaj pozdravček, sončka (itak ga imamo in se že pritožujemo nad vročinouser posted image )

(odgovor članu PAMELA)
Neposredna povezava do sporočila: 2883
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
10.6.2008 17:49:16   
citrončica
Kaj ste že vse na dopustuuser posted image ,
potegnila sem tole iz naftalina, tako da upam, da se katera oglasi!!user posted image

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 2884
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
10.6.2008 17:58:49   
Barbara111
Ne nismo še na dopustu.Kmalu pa bomo.Jaz bi tudi morala malo shujšat pa ....

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 2885
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
10.6.2008 20:07:17   
Sulfinija
Ojla!

Ne nismo še na dopust citrončica naša odhajamo pa v četrtek jupi.Ja Barbara tudi meni je uspelo 1kg dol spraviti.Do drugega dopusta,ki bo julija pa bi še vsaj dve rada dala dol,le če se sedaj preveč na dopustu ne poredim.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Barbara111)
Neposredna povezava do sporočila: 2886
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
13.6.2008 15:27:17   
citrončica
...se je oglasila suhicauser posted image user posted image


ki pa danes na obali praznuje svojuser posted image user posted image user posted image  rojstni dan!!!
 
VSE NAJBOLJŠE!!!!

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 2887
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
14.6.2008 18:09:19   
andreja2000
sulfinija če prav malo pozno a iz srca iskrene čestitke za tvoj roj.dan in saj veš,želim ti vse lepo,predvsem pa to,kar si sama najbolj želiš.user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 2888
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
3.8.2008 18:59:17   
citrončica
Tudi tale stran se je kar izgubila...kako ste kaj??user posted image

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 2889
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
4.8.2008 0:35:14   
Rakica_80
Ahhh, zaspanouser posted image
Se pa trudimo v novem kroguuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 2890
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
5.8.2008 9:12:23   
lana38
Mi smo 2 dni z dopusta in se komaj privajamo na stare navade. Tim bi verjetno najraje kar na morju ostal, jaz pa tudi.user posted image  Časa mi zmanjkuje, da komaj utegnem na RR.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 2891
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
26.10.2008 19:37:55   
medika 13
Pozdravljene!

Sem mogla malo praha obrisat s tele teme, da vam sporočim veselo novico.

Včeraj 25. 10. 2008  je štunfek poslala tale sms:

V INDIJI JE DANES, POVSEM NEZAPLETENO, PRIVEKAL NA SVET ANUSKIN BRATEC AKASH. TEŽAK 4235g, DOLG 55cm IN LEP KOT STRELA. VSE JE V NAJLEPŠEM REDU IN SE ŽE ZALJUBLJENO CRKLJAMO.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Čestitke mamici, očku, sestrici in seveda malemu-velikemu Akashu!!!


_____________________________

12.12.2008

Pravijo, da nam življenje naloži toliko kolikor zmoremo. Očitno zmorem več kot si mislim.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 2892
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
27.10.2008 15:31:05   
citrončica
IZVIRNO SPOROČILO: medika 13

Pozdravljene!

Sem mogla malo praha obrisat s tele teme, da vam sporočim veselo novico.

Včeraj 25. 10. 2008  je štunfek poslala tale sms:

V INDIJI JE DANES, POVSEM NEZAPLETENO, PRIVEKAL NA SVET ANUSKIN BRATEC AKASH. TEŽAK 4235g, DOLG 55cm IN LEP KOT STRELA. VSE JE V NAJLEPŠEM REDU IN SE ŽE ZALJUBLJENO CRKLJAMO.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Čestitke mamici, očku, sestrici in seveda malemu-velikemu Akashu!!!



O,Medika,lepo da si nam javila lepo novičko,
res ČESTITKE družinici,vsem po vrsti!!user posted image user posted image

(odgovor članu medika 13)
Neposredna povezava do sporočila: 2893
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
27.10.2008 15:53:13   
lana38
Čestitke štunfek!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

lana38

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 2894
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
27.10.2008 15:55:03   
Sulfinija
Štunfek,še tukaj iskrene čćestitke ob rojstvu sina.Želim vam veliko,lepih skupnih trenutkov v Indiji.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 2895
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
28.11.2008 7:34:04   
citrončica
Ker mam danes "polno"glavo vsega,ali pa prazno,kaj pa vemuser posted image ,sem se spomnila ne vse soborke tukajle,kjer tudi že dolgo ni bilo glasu od vas/nasuser posted image ,kako ste kaj???

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 2896
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
28.11.2008 7:36:01   
Sulfinija
Citrončica,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,še vedno se borimo,....kot ti žal,vendar naš trud bo leta 2009 poplačan verjemi v moje besede.Žal mi je za ponoven neuspeh vsak žal bolj boli.
 
LP Mojca

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 2897
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
31.12.2008 8:47:39   
citrončica
Pa še tukajle,na čisto pozabljeni temi:
 
 
Vsem puncam tukaj gor,
želim nepozabno praznovanje danes,v družbi najdražjih!!
 
 
V večeru tihem pridna roka
 nežno gladko nit prepleta,
čudovite vzorce spleta,
polne sanj in domišljije-
kot da nit življenja vije.
Dobre želje združi v zvezde,
srečo v sonce oblikuje,
nato po robu bele čipke-
cvetove upanja nasuje.
Tako ljubeče naj usoda
stke Vam dneve v Novem letu.
Skrbno trenutke naj izbira,
previdno naj poti utira,
da nam bo lepo na svetu!
 
SREČNO 2009!  
 

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 2898
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
31.12.2008 11:12:22   
Sulfinija
Tudi iz moje strani:
 
Vsem mojim virtualnim prijateljicam želim najlepšo,najdaljšo noč v letu.Punce vsem skupaj SREČNO 2009 in polno malih dišečih štručk v letu 2009,ki prihaja.
 
LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 2899
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
13.2.2009 16:22:13   
citrončica
Tukaj se pa že od lani ni nobena oglasila,

se točno vidi, da vse uživate ali z user posted image ,ali v user posted image !! vsaj vse punce iz našega žurauser posted image ,seveda razen meneuser posted image ,a nimamo kaj,mogoče pa pomladi še meni uspe,bomo videli...

...sploh pa nisem imela namena jamrat, ampak vas vse pozdravit in toliko zbezat, da se javite in sporočite kako ste....

user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 2900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  113 114 115 [116] 117   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  113 114 115 [116] 117   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?