|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
5.1.2007 12:52:32   
Sulfinija
Andreja2000,zelo mi je žal,da je priošla tvoja nezaželjena user posted image .No pri meni je danes 26.dan od prejšnje user posted image ,in jaz se počutim nekako čisto drugače no.Nič izdecka,nič skratka jaz upam,da pokaže moj test takoj a začetku leta user posted image .Včeraj sem imela grozno slabost,danes pa nič,nič.Niti belega toka nimam le neko sluz,kot ob O upam,da je tole dober znak prozorno.Po vsaki O se mi pokaže močan beli tok sedaj pa nič,nič no.

Punce vsem,ki še tečemo želim prijeten tek še naprej vse do dneva,ko naj ne bi dočakale user posted image .

Lillylilly,dobrodošla med nami borkami.Kolk časa pa se vidva že trudita.Želim ti prijeten tek med nami in,da bi kaj kamlu zagledala tkole željeni user posted image user posted image .Kdaj ti ne čakaš svoje M?

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu lillylilly)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
5.1.2007 13:11:54   
teri
Punce jaz se  vam tudi pridružujem!Enkrat bo-pravijo ne?!Pa

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
5.1.2007 13:14:19   
teri
Ops sem prehitro pritisnila "Potrdi".Se vidi da hitim,ker sem v službiuser posted image .No kmalu bo vikend in baje da bo lepo vreme.Juhu!!!
Punce upam,da kmalu zagledate user posted image in da se izteče mirno 9m.Pa veliko sreče ob čakanjuuser posted image

(odgovor članu teri)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
5.1.2007 22:23:58   
andreja2000
Mojca9000
upam in želim si,da so tvoji znaki tisti,ki te bodo razveselili in da ugledaš tisti dve magični user posted image
Stiiskam pesti zate in vse ostale,jaz pa se seveda podajam v novi krog in seveda ponovno upam,da me najde sreča.

Lahko noč!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu teri)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
6.1.2007 7:34:30   
mmijau
Tudi mi smo prvič čakali in čakala, pa vsaki meseec na uro točno user posted image . Pa smo dočakili prvega user posted image , sedaj pa spet tri leta  nič. Ampak preko praznikov smo pljulnili v roke (ne dobesedno) in user posted image user posted image user posted image user posted image pa da vidimo kdo je zmagovalec prehoda iz novega v staro leto. 

_____________________________

ŽIVLJENJE JE LEPO, ČE GA ŽIVIŠ,.....

(odgovor članu lillylilly)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
6.1.2007 15:41:16   
Sulfinija
Ojla!

No kako ste kaj punce?Je kaj novega?Mamo od danes kako novo srečko nosečko?Punce mene tkole srbij prsti,da tole ni res no.Pri meni je danes 27.dan od prejšnje M in še kar nič.Joj upam,le da v ponedeljek pokaže dve debeli lepi user posted image .Pišite kaj!

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu mmijau)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
6.1.2007 16:11:49   
lillylilly
Oj Mojca 9000! Kar s tabo držim, da ti tokrat uspe!!!!
Pri prvem otroku je trajalo več kot leto in ko sem resnično obupala, se je zgodilo. Ko smo se odločili za drugega je ratalo v prvo, žal pa je sledilo odmrtje ploda in abrazija, in sedaj je spet leto naokoli,...in to zelo načrtovalno leto, pa žal,...imam pa tudi tisti zoprni občutek, da ne bo še dolgo časa,....Priznam najraje bi kar obupala. A ker sem po naravi  borec, tako da tečem z vami....!!!!!!!
Srečno, res ti želim user posted image .
lp

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
6.1.2007 16:30:11   
andreja2000
mojca900
Drži se,upam,da ti je uspelo in da si ti naša srečka user posted image .

lillylilly tudi  tebi vso srečo

jaz sem te dni bolj user posted image ,vendar se mi v času user posted image  to vedno dogaja.Saj še malo,pa bodo gotovo prišli srečnejši dnevi.Upam,da bomo kmalu vse srečke user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu lillylilly)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
6.1.2007 18:24:00   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: andreja2000

mojca900
Drži se,upam,da ti je uspelo in da si ti naša srečka user posted image .




user posted image  user posted image  Mojca držim pestke, da ti pokaže user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
6.1.2007 18:38:15   
Sulfinija
Punce hvala vam za lepe želje.Jutri bo torej 28.dan,če ne bo izcedka hvala bogu in potem delam test v ponedeljek in upam,da bo kaj pokazalo.Upam,da matičnega mlečka in tifola ne zauživam brezveze,da bo enkrat pomagalo.

Vsem vam še nekrat hvala za lepe želje in vam nazaj držim pesti,da bi tudi vam čimprej ratalo.Vam pa poročam...

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
6.1.2007 20:08:03   
arneja
Punce, če lahko, bi se jaz preselila kar k vam. Klomifena ne jem več (žal, osem neuspešnih poskusov), v torek ali četrtek pa izvem, ali bo potreben še en krog "teka" več. Tudi jaz imam žal takšne negativne občutke, da spet ne bo nič user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
6.1.2007 20:45:05   
Sulfinija
Arneja!

N e vrčt prehitroi puške v koruzo,glej kok dolgo časa se me že borimo pa še vedno z vso močjo in željo vstrajamo.Dobrodošla med nami in v naši fini družbi ti bom čas na željeni + hitro minil.Torej sem jaz sedaj med vami prva,ki je ne čakauser posted image   in to je JUTRI.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
7.1.2007 9:53:02   
Sulfinija
Punce lepo nedeljo vam sem skupaj želim.Je že kaj pri kateri kaj novega v zvezi user posted image ?Pri meni je danes 28.dan in brez vdnih sprememb.Sem vas hotela le na hitrico pozdraviti preden dobim obisk in bom ukopirana z njimi.Se kaj tipkamo zvečer.Čao!!!

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
7.1.2007 14:06:13   
arneja
Mojca, kaj bi jaz dala, da tudi moja user posted image  v torek ali četrtek (sploh ne vem, enkrat se ji zljubi na 28, drugič na 30 dni priti naokoli - ne vem, zakaj ne bi bila malo nevljudna, pa me enkrat 9 mesecev ne bi obiskala??) NE BI PRIŠLA!

No, upam, da bo vsaj tvoja teta nevljudna in je ne bo user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
7.1.2007 16:10:59   
andreja2000
mojca9000
super,da še ni nobenega izcedka.O,bg daj,da ti je res uspelo.
Močno,močno stiskam pesti za user posted image
arneja
Tudi zate stiskam pesti za user posted image .
Jaz imam tudi zadnje mesece vedno občutek,da mi ni uspelo,saj se vedno pojavi ped user posted image  tisto zvijanje v trebuhu in bolijo me noge,potem pade BT  in potem user posted image  ,pa user posted image . Tako sem že naveličana tega .Tudi cikelj se giblje med 28-31 dni sedaj ko sem na klomifenu.
Vendar,draga arneja,je pa bilo že tudi tako,da so bili prisotni znaki za user posted image  pa  sta se pokazali user posted image .Zato,stopaj pogumno naprej,nekje mora čakat sreča in ta bo zagotovo prišla.



_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
7.1.2007 16:14:46   
Sulfinija
Punce!

Kaj  menite?Prejšnji mesec sem jo dobila na 29.dan vendar taki čas oziroma 28.dan se mi je že pokazal izcedek,kaj bi potem takem lahko delal jutri test z prvim urinom ali naj raje počakam na torek?M točne ko ura sicer pa se vendo kaki dan,dva ali tri začne kaj kazati sedaj je za spremmbo pa drugače.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
7.1.2007 16:21:26   
tosja
user posted image  user posted image  user posted image  Želim ti, da jutri zagledaš user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

user posted image  če je vedno točna ...  user posted image  user posted image  user posted image  
pol ne more biti nič drugega, kot da si srečka user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
7.1.2007 16:29:55   
andreja2000
mojca9000
pri tebi je res napeto in te kar vidim kako te mika test,kajti v tvojem primeru bi tudi mene.Jaz bi gotovo jutri delala test,ker ne verjamem,če bi lahko še kaki dan zdržala. Če ti lahko zdržiš ne bo škode.user posted image
Jaz sem teste vedno delala na tisti datum, ko je bila nazadnjeuser posted image , cikle pa sem imela na 28 - 29 dni.Test mi je takrat vedno že pokazal user posted image ( da ne bo pomote že večkrat mi je test pokazal user posted image  a žal se je nosečnost žalostno končala in sedaj že 20 mesecev čakam na ti dve tako zaželjeni user posted image . )
Držim pesti in molim , da boš zagledala user posted image   ali bo to jutri ali morda  pojutrišnjem-samo da bo user posted image !!

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
7.1.2007 16:47:20   
Sulfinija
Punce,hvala vam za vse pesti,ki jih držite zame.Mimogrede kaj menite če nam sedaj ne rata bomo kar naprej pod tole temo čakala za naslednjo user posted image  ali si bomo drugo odprle?
Ja piunce ne vem najraje bi jutri delal test moogče bom pa vseeno zdržala smao o tem dvomim no,ker mi je resno sumljivo,da ni nobenega znakeca.Joj bazalne pa si ne merim,da bi lahk potem vedela?

Punce navijajte zame,kajti tudi jaz za vas,se kaj netkamo pozneje,ok?

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
7.1.2007 20:40:31   
andreja2000
Hojla

Jaz sem kar za,da ostanemo pod to temo,sicer pa,jaz sem že dobila tečko user posted image ,pa  pišem kar tukaj dalje.Pač laufam novi krog in je ta tema popoloma smisela za nadaljevanje.

mojca9000,zate pa že računam,da te v novem krogu ne bo več med tekačicami.Pestke držim,močno,močno,močno-naj pokaže user posted image - v mislih sem s tabo.

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
8.1.2007 7:47:49   
Sulfinija
Ojla!

Punce jaz sem pa naredila test in vam povem,da mi je resno žal,ker enostavno ne vem na čem sem.Ja nič,če user posted image  ne bo čez dva dni bom še enkrat probala narest test.Delala sem pa baby check je tale dovolj občutljivi ali naj kupim kakega,ki je še bolj občutljivi od tega saj rezultat enostavno ne znam razbrati.Ali pa mi moja M zamuja zaradi majhnega prehlada?Nimam pojma kaj je sedaj tole?

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
8.1.2007 10:21:30   
teri
En lep čeprav deževen pozdrav vsem tukaj na forumu.
Mojca:moj nasvet:počakaj še kak dan ali dva za delat test,mogoče je še prezgodaj in samo denar mečeš skoz okno,da ne govorimo kolko živčkov ti gre zdaj. Mojauser posted image je prejšnji teden zamujala 2dni,pa nisem delala testa,ker sem si rekla da ga bom delala šele ko bo šel mimo 1t.Na žalost je prišla,upam da imaš ti v tem mesecu več sreče kot jaz.Vem da je težko in mučno to čakanje.Vso srečouser posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
8.1.2007 12:45:10   
andreja2000
mojca9000
Tudi jaz se stinjam z teri,počakaj še kaka dva dni in potem delaj test.Res upam,da ti bo potem pokazal user posted image ,morda je še res premalo nos.hormona.

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu teri)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
8.1.2007 12:58:56   
Sulfinija
Ja punce se strinjam z vami.Če ne bo moje M bom test ponovila z mini ckacom trakcem in to čez dva dni.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
8.1.2007 13:06:23   
andreja2000
Prav si se odločila,mojca-držim pesti zate in user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?