|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
8.1.2007 13:15:29   
teri
Jaz tudi držim pesti zate,močno,močno. Pa seveda poročaj!Srečno!!!!

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
8.1.2007 14:25:36   
micla
Še en pozdravček od mene.

Mojca, držim pesti, da bo to to. user posted image
Moja user posted image  se danes poslavlja, pakira še zadnje kovčke (beri - uporaba mini vložkov), tako da mogoče že danes zvečer - če bo moj na volji, začnem nov krog.
Andreja - spet smo skupaj v borbi. Žal nam december ni prinesel nič veselja, kot bi si vse tukaj želele. Tudi akcija s kozarčkom rdečega vina ni uspela. Res je slaba ta naša statistika. Zelo malo nosečih veterank. Upajmo na boljše rezultate v tem letu. Bo pomagal malo James Bond - 007, da bo več uspelih akcij. user posted image
Jst sm sicer odločena, da nič ne štejem, ker se nočem psihirat, ampak definitivno sem z vami v prvem letošnjem krogu.
Vsem nam za srečo eno user posted image .

Ampak danes je pa vreme prou za user posted image .

Se tipkamo,   PA PA.

_____________________________

micla

(odgovor članu teri)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
8.1.2007 16:39:46   
arneja
Mojca, upam, da boš imela več sreče kot jaz. K meni je prišla hudo osovražena tetka že kar danes, na 27. dan. ?? Malo sprememb, ker sem Klomifen nehala jesti??

Najbolje, da grem malo na razprodaje za kakšne nove Adidaske pogledat, ker očitno mi vsaj en krog teka z vami ne uide user posted image .  Upam, da bom vsaj malo shujšala zraven user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu micla)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
8.1.2007 18:37:55   
pika74
Mojca - dokler M ni, obstaja upanje, da si user posted image  in najbolje je, da jutri ponoviš test.

Jaz bom držala pesti zate!!!

user posted image

< Sporočilo je popravil pika74 -- 8.1.2007 18:38:48 >


_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
9.1.2007 7:55:52   
Sulfinija
Jutro punce!

Preden se začnem rihtati in odidem za celi dan na teren vam poročam kako je moje stanje z mojo user posted image .Torej nič novega vse p starem jaz sem brez M in pa tudi brez izcedka.Torej danes kupim bolj občutljiv test in,če se do jutri ne vlije ga delam.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu teri)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
9.1.2007 14:39:00   
andreja2000
mojca9000,dajmo,mojca,,da jutri vidiš user posted image .Stiskam močno pesti zate,da te končno razveselita.user posted image
micla, kaka škoda,da nama vinček ni nič pomagal,pa niti sam veseli december,eh,očitno to ni bilo naše leto.To leto 2007 pa je naše in tako gremo v nov krog,v nov boj.
arneja ,žal mi je,da je spet prišla user posted image  user posted image ,a kot sem že rekla,naše leto je 2007,zato pogumno v novi krog,ki pa se naj tokrat sklene z user posted image

Tudi vsem ostalim želim lep dan.Pri nas tako lepo sije sonček in želim,da posije tudi v vaša srčka.

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
10.1.2007 7:46:59   
Sulfinija
Ojla!

Punce hvala vam za lepe želje, in,da ste stiskale pesti zame.Jaz imam na vse zgodaj najnovejšo novico.Včeraj sem si kupila dva testa in ne bom rabila,da jiva delam,kajti včeraj se je pokazalo malo izcedka,ki je danes že obilnejši.Sedaj le še upam,da se oreng danes vlije,da bomo potem šli v novo akcijo,še en mesec časa,da naravno rata,ker tudi moje pošte za IVF začetek priprav še vedno ni.

Punce vsem,ki ste še na čakanju želim,da zagledate user posted image .

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
10.1.2007 11:35:11   
andreja2000
mojca9000 user posted image ,žal mi je ,da se je user posted image  napvedala.Upala sem že,da si srečnica,a kot kaže tudi tebi ni bilo prejšnje leto naklonjeno,kar se tiče zanositve in user posted image .Toda sedaj je tu novo leto in z njim nova upanja in resnično upam,da je to leto tvoje mojca,moje in še od drugih,ki si želimo zagledati user posted image  in nato pestovati user posted image .
Bodi še naprej pogumna in močna,ter objem zate.

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
17.1.2007 12:53:44   
andreja2000
ja,kaj se pa tukaj dogaja,da je vse tiho.???Kje ste vse,saj vem,da ne tečem sama ponovnega kroga,ko pa ste vse močne borke.A ste tako zavzete z user posted image ????????

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
17.1.2007 16:39:09   
soni
Tudi jaz sem z vami. Moje user posted image je danes že čisto malo, tako, da komaj čakam na nove user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
17.1.2007 19:02:03   
Sulfinija
Ojla!

Da vas tudi jaz malo na hitro pozdravim.Sem si že mislila,da je naša tema čisto umrla no,da več nič ne klepetamo kot prejpnji mesec.No tudi moja M se je končala,sedaj pa komaj čakam petek,da pride domov spet moj user posted image  in,da začneo veselo user posted image user posted image user posted image user posted image .
Jaz sem se še vedno na čakanju belega pisma iz klinike in če verjamete ali ne vsaki dan ga bolj težko čakam.
Sem tudi zopet v veliki fazi renoviranja stanovanja,prejnpji teden okna,sedaj spalnica parket lakiranja in še povrh vsega sem že dva tedna oreng prehlajena mi lije iz nosa in danes z težavo hodim me vse boli,kar pri meni vedno nakazuje,da bom za par dni v postelji pristala kljub ogromnemu delu.

Tkole punce na hitro moje javljanje.Sedaj si en mali kruhek spečem in nato čajčeka in šele nato topla postelja.

Punce javite se kaj.Dajmo mali seznam narest kdaj bomo mele kaj našo O.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
18.1.2007 9:32:50   
arneja
Pri nas naj bi v dveh do treh dneh prišla O. Če bo user posted image . Upam, da ne tečem prehitro, pa me ujeti ne more user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
18.1.2007 14:52:34   
andreja2000
Hojla,ste se le spet pojavile,lepo.
Ja,mojo O,zdaj zdaj čakam.Morda bo že danes ali jutri,upam.
mojca9000,pozdravi se

LEPO SE IMEJTE

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
19.1.2007 10:01:35   
citrončica
Mislim, Mojca9000, da se vam bom zdaj pridružla tukaj, vsaj do aprila, ko pokličem za novi postopek,
ker pa imam ravno prvouser posted image  po transferju, pojma nimam, kdaj bo naslednja!??!

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
19.1.2007 10:37:42   
Sulfinija
Citrončica!

Kot sem ti že rekla mi je žal,da vama tokrat ni uspelo,sem pa vesela,da si z nami skupaj in z nmai čvekaš.Lepo,da si se nam pridružila.No moje pošte pa tudi danes ni bilo in se čakanja nadaljuje.


P.S:Kje ste pa vse ostale,kje se kaj skrivate?Kaj lpega počenjate?

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
19.1.2007 12:52:47   
andreja2000
citrončica ,lepo,da si se nam pridružla in upam in ti želim,da sreča kmalu potrka na tvoja vrata.user posted image user posted image user posted image
mojca9000,upam,da kmalu dobiš pošto ,ki jo čakaš.
Jaz pa sem aprila naročena v ambulanti za neplodnost,a upam in si želim,da bom že prej user posted image



_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
19.1.2007 17:09:58   
citrončica
Andreja2000, držim pesti, da boš že pred pregledom user posted image ,
do takrat so še 3-je? krogi.....
Srečno!user posted image

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
19.1.2007 17:29:14   
andreja2000
citrončica, hvala ti za dobre želje in da držiš pesti zame.
Tudi tebi-srečno!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mislim,da bo danes ali ponoči prišlo do O.Seveda bova tudi danes pridno user posted image .Skuhala bom večerjo,moj pa je rekel,da bo priskrbel dobro kapljico za po večerji.

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
19.1.2007 20:55:09   
micla
Ojla,

moja O je mimo. Merili smo jajčece, zgledalo je uredu, po O pa je G rekel, da ni najbolje in da zgleda, da mam kake hormonske motnje. Vseeno upam, da se 31 ne prikaže user posted image . Če se, pa začem s klomifenom. 
Trenutno ostaja samo čakanje in spet čakanje...... UFA je štufno to, iz meseca v mesec isto.
Mah, bo že.  

_____________________________

micla

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
19.1.2007 23:05:08   
andreja2000
micla upam,da ti vseeno tokrat uspe,drugače pa boš probala z klomfenom,tako kot to že pet mesecev počnem jaz in upam in čakam,da mi s pomočjo klomifena uspe zagledati user posted image .
To čakaje je res že zoperno,a kaj čmo,sam da bi že končno bilo.
Drži se in srečno.

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu micla)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
25.1.2007 19:41:01   
Sulfinija
Ojla!

Punce kje ste vse,kaj nočete več klepetati?No moj danes prihaja domov iz terena,danes se je pojavila O sluz tkole da od danes delamo s polno paro.Kako ste pa kaj ve daleč?

Javite se še kaj!!!

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
25.1.2007 20:01:17   
citrončica
Mojca9000, tečemo s tabo....user posted image
....jaz sem po 1 tednu komaj mimo z user posted image , ki je prišla po transferju,
tako da mi zdaj služba spet pobere ful časa,
vseeno pa še pokukam malo,kaj počnete....
Ti pa kar veselo na delo, da čimprej sporočiš kaj lepega....

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
25.1.2007 20:11:07   
micla
Mojca pol pa veselo na delo.user posted image
Jst sm trenutno v fazi čakanja, tko da se nič kaj dosti ne dogaja. Pa še prehlajena sem in iz nosa mi teče, da je noro. Upam, da kmalu pridem k sebi, ker se že tri dni vlečem okoli robcov in čajčkov. 
Kot sem že napisala, če se spet pojavi user posted image , grem na klomifen.

Želim ti veselo cartanje s tvojim dragim in čimboljši rezultat.user posted image  

_____________________________

micla

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
26.1.2007 14:33:03   
citrončica
Mojca9000, kako pa s tvojo pošto zdaj kaže?!?
Še vedno nič?user posted image
No, saj zdaj imaš itak dragega doma, pa držimo pesti,da vama uspe!!

Vidim, da vas je kar nekaj na klomifenu..tudi jaz sem bila prej, pa je bil edeni
učinek pridobivanje kilogramčkov.....zgleda, da sem jaz bolj slabo reagirala nanj, pa ve?

(odgovor članu micla)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
26.1.2007 16:53:10   
Sulfinija
Citrončica!

Moje pošte še pa kar ni no ne vem kaj je tole no.30.1 bo točno 10.mesecev odkar jo čakam.Joj le držite pesti,da pride v tem tdnu vsaj do 7.2 kajti pol bi lahko že v februarju začela,če pa pride pozneje pa bom komaj pri marčevski M začela.Tkole čez vikend bom malo manj na netu visela,ker mam lubija doma in sedaj se grem hitro k njemu cartati.Da spet čez teden ne bo joka kok sem osamljena ko ga ni.Me je včeraj presenetil in en dan prej prišel domov.

Punce lep vikend vam želim in se še kaj tipkamo,če ne na dolgo pa na hitro.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?