|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
26.1.2007 17:28:09   
SM10
Ja jaz sem spet danes začela tečt novi krog, se je tečka prikazala.user posted image user posted image user posted image
Upam, da mine teh novih 28-30 dni čimprej.

Upam, da katera zaključi zadnji krog in sporoči veselo novičko.

Pa obilo užitkov v snežnem vikendu in toplih objemov, ko boste na samem s svojim dragim.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
26.1.2007 17:40:55   
citrončica
Mojca9000, ti kar pozabi čez vikend na nas, pa izkoristi priložnost, da bosta čimbolj uživala, me pa bomo držale pesti....
Tale tvoja pošta pa se je res mogla prav izgubit, no,malo jim spet zateži in pokliči,izgubit itak nimaš kaj...
Lep vikend ti želim!!!!

(odgovor članu SM10)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
26.1.2007 17:45:59   
Sulfinija
Citrončica!

Ne še šaliti no,da se je resno tole kje zgubilo no.Pa tole ni res no,jaz si sploh ne upam klicati in težiti kajti na moj mail sploh ni bilo odgovora.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
26.1.2007 17:52:26   
andreja2000
mojca9000,joj,tvoje pošte pa res dolgo ni.Upam,da jo kmalu dobiš.
SM10 držim pesti,da bo ta krog uspešen in se zaključil z user posted image


Pri nas pa smo v fazi čakanja in bo še potrebno kar nekaj časa čakati na user posted image  ali pa na prekrasni user posted image

Vsem lep vikend in čim prej user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
26.1.2007 21:24:15   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: mojca9000

Pa tole ni res no,jaz si sploh ne upam klicati in težiti kajti na moj mail sploh ni bilo odgovora.

 
user posted image  Mojca česa pa se bojiš? user posted image  Veš, da so sestre zelo prijazne, zato se kar opogumi in zavrti telefon user posted image
 
                        Nič čakat............hitro srečko kupit! user posted image  user posted image  user posted image
 
Saj veš, da ti vsak zamujen dan, teden, mesec samo veča bolečino user posted image  Kar pogumno, pa poročaj - nam radovednicam user posted image
Tudi jaz komaj čakam naslednjega četrtka, ker upam, da bom dana na seznam za operacijo, ker sem ta teden skoz padla user posted image
 
stiskam pestke, da boš kmalu na vrsti user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
27.1.2007 9:14:18   
sonček33
Ojla!
Nekaj časa me ni bilo, avam zagotavljam , da še vedno tečem.  Tudi nama leto 2006 ni bilo naklonjeno. Ampak čutim, da bo tole pravljično in bondovsko 007 zagotovo naše NAJSREČNEJŠE leto. Stiskam pestke za vse nas. Da ne bo večuser posted image user posted image žalosti, ampak sreče. In tejle nagajivi user posted image bomo morale napovedati vojno. Tako res ne gre naprej, da nas vsak mesec postavlja v tako težke situacije. Jaz navadno kar sedim v koplanici na kadi in se derem - jokam kot dež.  Sploh je ne znam več mirno sprejeti.

Radi se imejte.
Papa

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
27.1.2007 9:48:41   
metuLJchy
evo še ena ki se pridružuje vam borkam! Jaz sem teh krogov pretekla tudi že kar nekaj, oziroma jih tečem od avgusta 2005! Vmes baje imela en zgoden ss, danes sem delala clear blue pa - tako da očitno bom tudi jaz še naprej tekala, samo zdaj moraj vsaj na štart spet pridet user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
27.1.2007 10:17:09   
zorica


Jaz sem KT pustila oktobra 2005 - po osmih letih.
V tem času sem bila zaradi bolezni na ful močnih zdravilih, zaradi katerih je telo spet rabilo svoj čas da se sčisti.
Pa sem jaz koza vseeno vsak mesec čakala in molila da se user posted image ne bi prikazala.Sedaj sem že čisto cool, se več ne jezim, ne seštevam kdaj bo O ipd.
Bil je čas ko sem mislila da moje O ni, saj nisem nikoli imela tiste značilne sluzi.BT pa si nisem merila.

In ta teden ? Prvič ampak res prvič, sem dobila to sluz, podobno beljaku.Nisem je mogla spregledati.Najprej v sredo malo, potem pa včeraj redno porcijo.Tudi bradavice so  me začele boleti, kar pomeni da se je O zgodila in midva z mojim sva veselo ....!!!

In prvič sem dobila občutek da se je moje telo po dobrem letu dni res spucalo od KT in vseh tistih zdravil.Začela sem jesti tifil, ker enostavno čutim, da bom v kratkem, mogoče ne ta mesec, verjetno niti naslednji ne, zagledala magični +.Ful sem optimistična in vesela.

Kdo ve, mogoče pa sva že ta teden kaj naredila user posted image

Lepo vas pozdravljam sotrpinke,...



(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
27.1.2007 11:09:03   
citrončica
Mojca9000, ne šalim se s pošto, res spet pokliiči,kot ti je Tosja napisala,saj njim tudi če "zatežiš",čez 5min pozabijo, tebi pa nekaj pomeni!!user posted image

Tosja, držim pesti do četrtka, da prideš končno na vrsto!!user posted image

Sonček33,metuLJchy,zorica....držimo pesti,
pa bomo skupaj tekle tele kroge, ne?!!?

Pozdravček!!

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
28.1.2007 12:07:28   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: citrončica

Tosja, držim pesti do četrtka, da prideš končno na vrsto!!
user posted image

user posted image  Hvala citrončica! Čeprav me je malce strah user posted image , komaj čakam da bo to za mano user posted image  

 
Boš videla, VSE  bomo srečke user posted image
 
Mojcaaaaaaaaaaaaaaa pokliči v Mb!!!user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
28.1.2007 15:48:25   
Sulfinija
Ojla!

Punce kako ste kaj?No novi teden je pred nami.Punce kok ste supetr vse mi svetujete naj pokličem jaz pa še vendo zbiram pogum,pa ne vem če ga bom zbrala.Sedaj sem prešla na eno foro in hecam možeka naj le on pokliče.In mi je obljubil user posted image user posted image user posted image ,samo ne vem resno ne vem.Ma zakaj me je tolk strah tega klica pa nimamm pojma?Če bi kdo poklical namesto mene mu častim eno veliko pizzo.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
28.1.2007 17:35:44   
citrončica
Mojca9000, zdaj pa se vzemi malo v roke, tel.slušalka ni še nikogar ugriznila, tudi tebe ne bouser posted image ,lepo, če se je možek ponudil, da pokliče, če ne bo nič izvedel, pa le pokliči še tiuser posted image !!
Prej, ko boš, prej bodo mimo dvomi....če so ti obljubili postopek začetek leta, povprašaj, da veš kako in kaj,pa povej, da si sitna, ker moraš uskladit tako svojo kot moževo službo.....daj, saj znaš, no!!!
Premalo zavijam po štajersko, da bi poklicala jazuser posted image user posted image !!!
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
28.1.2007 17:48:32   
Sulfinija
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Citončica zdaj pa si me nasmejala do solz no.
Si prava prijateljica no.
Ja bomo videli v tem tednu ki prihaja bo počilo.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
28.1.2007 20:24:55   
stunfek
Mojca9000 ta ponedeljek moraš res poklicati! To se že predolgo vleče...če se ne upaš naj pokliče kdo drug! Organiziraj ta klic in potem ti bo tako odleglo!

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
28.1.2007 20:43:53   
andreja2000
Da se še jaz malo javim in vas pozdravim.
mojca9000,tudi jaz ti svetujem,pokliči!!!!!!!!!
Pri nas ni nič novega in smo v nečakanju na user posted image

Vsem lep večer in lahko noč

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
28.1.2007 20:46:24   
yaris
Jaz in moj dragi greva tudi v nov krog. V drugi krog. Sva pridno slončkala ta mecec, pa je prišla user posted image . To pomeni, da gremo v novi krog z polnim gasssom. 

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
29.1.2007 19:11:07   
tosja
Mojcaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
 
              a si klicala??????????????????????????? user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu yaris)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
30.1.2007 17:31:10   
Sulfinija
Ojla!

Punce moje pošte ni,danes je točno 10.mesec,ko sem bila dana ponovno na čakalno listo.Sedaj pa resno jutri jih bo pa moj možek poklical in jim rekel kaj sploh delajo.Upma,le da ga bodo resno vzeli.
In še nekaj vidim da bom spadala med aprile in marčice kajti drugi teden se bo ziher prikazala user posted image  in sem 99% da priprave pri februarski M odpadejo.
In še neo vprašanje.Drugi teden gre osebna zdravnica na dopsut in je ne bo kaj če bo slučajno mož rabil za nov postopek novo napotnico mi jo lahko mogoče napiše zdravnik,ki bo njo nadomeščal?

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu SM10)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
30.1.2007 17:31:52   
Sulfinija
In še nekaj ker se mi tole vse skupaj zdi malce čudno je mogoče možno,da te sploh ne dajo ponovno na listo?

LP Mojca

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
30.1.2007 17:40:27   
citrončica
Mojca9000, BREZ PANIKE!!
Na čakalni listi menda si, saj si že klicala, ne?(mislim prej),
napotnico ti bo dal tudi zdravnik, ki nadomešča, seveda! Le če rabiš izvide krvi na spolno prenosljive bolezni,(če so zadnji starejši od leta dni),si pejta po napotnice,ker jaz sem čakala na izvide par dni,
zdaj pa dobro voljo v rokeuser posted image ,malo res še pokličita, pa le sporoči, kaj ti bodo povedali!!
Pozdravček.....vsem seveda.....user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
30.1.2007 17:48:58   
Sulfinija
Citrončica!

Če se prav spomnim sma dala kri za te spolne bolezni že julija 2005.

LP Mojca

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
30.1.2007 19:18:07   
citrončica
Mojca9000,
jaz sem mogla imet sveže izvide, tudi midva sva že enkret dala, pa sva mogla zdaj še enkrat...to je v Lj.,saj veš, da pa je različno!?!user posted image
Meni je že v pošti pisalo, da to rabim, ne starejše od 1 leta, pa svež bris....
Boš videla, kaj boš rabla,bodo že povedal, ne?
Upam, da čimpreje!!user posted image user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
30.1.2007 19:22:02   
Sulfinija
Ja točno.Glej meni G je prvič napisala na napotnico izvide brisa,pa ne vem če ne bom mogla sedaj nove met ne vem kolk je bil on star no.Po mojem bo tkole oba na razgovor,podpis papirjev in nato odvzem krvi,ter femodene bom začela pei svoji prvi M ta čas pa bodo že izvidi,ko se bo vse skupaj začelo.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
30.1.2007 19:24:18   
citrončica
No, vidiš, saj imaš vse splanirano!!user posted image
Zdaj pa naj ti končno še datum povejo, pa si na konju!!!

lp

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
30.1.2007 19:51:30   
Sulfinija
Citrončica!

Ja točno vse je lep planirano sedajle pa komaj čkam jutri da bo kaj lpega zvedel.M ne čakam med 7.2-9.02 in nato sedmi dan bi začela z jemanjem tabletk torej še ni nič izgubljeno,da ne bom začela februarja.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu SM10)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?