|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa jaz?
21.12.2006 13:09:29   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Samo me zanima, če bomo prišli do njegovega naslova


In, kaj boste z naslovom?user posted image



user posted image user posted image  Hmmm, lubi, da nisi ljubusumen slučajno?????



Hja nič. Darilo mu bomo dostavile. Tak lepo v bikinkah bomo, pa.......

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kaj pa jaz?
21.12.2006 13:15:26   
kalbo
Hmmm, lubi, da nisi ljubusumen slučajno?????


Čisto nič, ker zaupam vateuser posted image

V bikinkah boste.......to bo pa za videtuser posted image , pridte še k meniuser posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kaj pa jaz?
21.12.2006 13:24:35   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


V bikinkah boste.......to bo pa za videtuser posted image , pridte še k meniuser posted image



In še vedno boš trdil, da nisi ljubosumenuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kaj pa jaz?
21.12.2006 13:26:14   
kalbo
Ljubosumen ne, nevoščljiv pauser posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kaj pa jaz?
21.12.2006 13:35:48   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ljubosumen ne, nevoščljiv pauser posted image



user posted image user posted image user posted image  Samo hudič je, da ne vem, če bi se jaz in tvoja žena strinjale s tem, da še druge okrog tebe letajo. user posted image  

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kaj pa jaz?
21.12.2006 13:48:38   
kalbo
Samo hudič je, da ne vem, če bi se jaz in tvoja žena strinjale s tem, da še druge okrog tebe letajo.


Strinjale, al ne strinjale, fajn bi pa blouser posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kaj pa jaz?
21.12.2006 13:57:49   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Samo hudič je, da ne vem, če bi se jaz in tvoja žena strinjale s tem, da še druge okrog tebe letajo.


Strinjale, al ne strinjale, fajn bi pa blouser posted image



Ja, tebi že. Samo dobro veš, da te midve nimave namena deliti z nikomer drugim. Bo zopet valjar pel. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kaj pa jaz?
21.12.2006 15:45:04   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Uf, misek. Ti si pa dobra. Saj name tudi računaš pri prispevku za darilo, a ne? user posted image


Ne ljubica, saj smo se zmenile. Ti imas cez kavo in ples ob stangi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kaj pa jaz?
21.12.2006 15:46:43   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ljubosumen ne, nevoščljiv pauser posted image



user posted image user posted image user posted image  Samo hudič je, da ne vem, če bi se jaz in tvoja žena strinjale s tem, da še druge okrog tebe letajo. user posted image  


Cist OK je ce letajo... problemi nastanejo ce aterirajo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kaj pa jaz?
21.12.2006 15:50:47   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa
Samo me zanima, če bomo prišli do njegovega naslova user posted image


Moj ata bi rekel, da bomo ugotovile ali je rasplodni bik ali navaden vol user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kaj pa jaz?
21.12.2006 16:21:28   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Uf, misek. Ti si pa dobra. Saj name tudi računaš pri prispevku za darilo, a ne? user posted image


Ne ljubica, saj smo se zmenile. Ti imas cez kavo in ples ob stangi user posted image user posted image user posted image


Kaj še kavo bo dobil po plesu ob štangi. WOW. Kako mu bo lepo. Ali lahko jaz pridem u klub. Obljubim, da bom samo gledu, dokler se mi ne zgodi KLIK. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

A že veste katera velikost mu je prav? user posted image  

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kaj pa jaz?
21.12.2006 23:12:31   
Anonimen
Zgodilo se je,kar sem vedela,da se bo. Nisem se upirala,brezglavo sem se predala trenutku,naj se sliši še tako osladno. Bilo je krasno..
Kaj zdaj?
Aninimna 2, kako lepa zgodba. bi jo kar posvojila,tak domače se počutim,ko jo berem. Vesela sem,da ti je uspelo. Ne veš,kako zelo občudujem tvoj pogum. Ko bi vsaj jaz vedela,ali je to,kar si trenutno želim, resnično. Ali je ta nora zaljubljenost samo prehod na tisto pravo ljubezen ali..Tvoja zodba je tako moja. Prvega imam rada,spoštujem ga,ker z mano ravna kot s princesko. Nikoli mi ne bi rekel žal besede, za nekoga,ki bo njegov tip,bo on popoln moški. To vem..ampak preveč različna sva si. Še vedno verjamem,da je podobnost dveh pomemben dejavnik v življenju. In svojega življenja nočem presedeti pred tv.pač nisem takšen človek..
razmišljala sem..čemu se odrečem,če to storim? Udobnemu življenju, ljubečemu možu,nekoč božanskemu očetu, prijatelju...materialnim stvarem..novemu stanovanju,avtomobilu..kar naenkrat bi morala povsem sama začeti na novo. iti nazaj k staršem? obožujejo ga,nikoli mi ne bi oprostila,da sem storila kaj takšnega. kam,torej? K Drugemu? prehitro..

kaj pridobim,če se odločim storiti to? Nekoga,ob katerem sem nora. nekoga,ki sporoča svoje želje kot bi bral iz mojega spomina. pridobim zavest,da ljubim. noro,noro in še bolj noro. pridobim nekoga,ki me bo gledal zaljubljeno (kako otročje..),da se topim,ko mi razlaga..nekoga,ki me bo božal kot me sedaj...in praznino. veliko praznino in občutek krivde,ker zapuščam popolnega moškega za mirno življenje.
ne vem,če si tako zelo želim zazihranega življenja..želim si pestrost,neumnost,nepremišljenost včasih. rada bi čutila,da živim,nočem postati naveličana žena in razdražljiva mama. najprej moram poskrbeti za svojo srečo,da jo bom sposobna dati drugim.In čas je,da enkrat za spremembo gledam nase..in se ne oiram na to,kako peklensko bo Prvega prizadelo..

Jaz pa..si še vedno nisem na jasnem..saj bo...

(odgovor članu dadd0)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Kaj pa jaz?
22.12.2006 0:16:55   
Anonimen
anomnimana2 tuki!

Ja takole je, res je, najtežje se je odločiti. In res je kot praviš ti, da ne želiš preživeti življenja na kavču! Mislim, da sva si zelo podobni, tudi sama sem človek poln energije in hrepenim po stalno novem. Zato moj prejšnji partner, ki je tudi z mano delal kot s princesko, uf kolikokrat sem dobila zajtrk v posteljo, vse prav vse bi storil zame, če bi hotela pa bi šel na luno, sredi noči nabirat jagode.....ampak to je...dolgočasno, res se sliši pravljično ampak verjemi mi in vsi ostali, da je vse preveč rutinsko in samoumevno, če veš, da boš vsak dan dobil zajtrk, skuhano kavico, da bo partner vse naredil namesto tebe-ker te ima rad! postane vse skupaj enolično in izgubiš se v dobroti. zdajšnji partner mi ne prinese zajtrka v posteljo (ker se kao v postli ne je), skuha mi kavo ampak redko kdaj, in ravno v tem je fora, da je tista njegova kavica takooo dobra, ker prileti malokrat,. pri prejšnjem smo dva dni razmišljali, kako bi šli v nedeljo na izlet in smo nazadnje ostali doma (ker se nismo nič pamtnega spomnili) ZDAJ, reče moj dragi zjutraj, pripravite se na izlet, čez eno uro se odpeljemo...in se peljemo v Bohinj, v Portorož, vse je spontano, skupaj se smejimo, kolesarimo, potujemo..ja tudi prepirava se ampak zaradi brezvezvnih stvari in po 5-min. je že ok. hočem ti prikazati le razliko med mojima moškima.
PRVI, bi vse storil zame ampak je miren umirjen preudaren...DRUGI,me ima zelo rad, in je človek akcije in takšnega jaz potrebujem.

Pa še tole! Vem, da imaš sedanjega partn. rada, te tudi razumem kako, vendar nikoli ampak res nikoli ne boš srečna, če boš z njim, zato, da ga ne boš prizadela, da ne boš prizadela staršev...kdo je pomemben in na prvem mestu TI!!!
Jaz sem takrat zapustila vse udobje in se odselila z otrokom v najemniško stanovanje, ravno zaradi vseh očitkov in pritiskov od doma. ni mi bilo lahko, ker občutek krivede je bil VELIK, ampak mi ni žal, življenje je tako kratko, da ga je škoda ne - živeti!

pozdravček!

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Kaj pa jaz?
22.12.2006 7:21:08   
Anonimen
 
Ocitno.. je drugi mož in druga žena.. velikrat boljši od prvega..!? Hmm.. Torej v prvo vezo gres.. ker mislis da je to ljubezen.. v drugo pa ker ves, da je to ljubezen.. ?!

Predno gres v prvo vezo.. sam priblizen ves kaj hoces.. ko/ce gres v drugo, pa ves kaj hoces..

Eni pa se nejdejo tudi v prvi vezi.. pa jih druga samo malo zmesa.. in ostanejo pri prvi.. in kot sem prebral.. ce ostanejo iz drugih razlogov.. potem nikoli ne bojo srecni.

Ne vem.. fajn bi bilo, ce bi se kdo kaj napisal.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Kaj pa jaz?
22.12.2006 10:57:27   
piščanc
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

anomnimana2 tuki!

Jaz sem takrat zapustila vse udobje in se odselila z otrokom v najemniško stanovanje, ravno zaradi vseh očitkov in pritiskov od doma. ni mi bilo lahko, ker občutek krivede je bil VELIK, ampak mi ni žal, življenje je tako kratko, da ga je škoda ne - živeti!

pozdravček!


se pravi, da si vzela očeta otroku in otroka očetu, ki je bil popolen, samo neaktivenuser posted image user posted image  bljak, fuj.

partnerja se v vezi lahko marsikaj naučita in spremenita sebe, če želiš aktivnost, jo lahko pa tudi sama narediš. pač rečeš zjutraj danes gremo na izlet in greste - zakaj mora to nujno delati partner. za svojo srečo si odgovorna sama in ne partner. ne boš srečna, dokler sama ne začneš živeti, kar želiš.

včasih so ljudje taki egoisti in potem to opravičujejo z ljubeznijo

vse je OK, dokler ni tukaj otrok, ko se enkrat odločiš za otroke, je tvoja dolžnost drugje, oz. bi moral vse ostalo že pošlihtati. seveda so tudi druge situacije, kjer je nasilnost itd. ampak tukaj nobena ne piše o izkoriščanju...

v glavnem, srečna boš šele, ko boš sama živela kot hočeš, ne ko ti bo to rekel partner, če že imaš otroke se nehaj igrati z življenjem ostalih in se skuliraj. če nimaš otrok, pa pač probaj kaj drugega, saj nimaš kaj zgubiti.

vsak pa ima dobre in slabe lastnosti in dokler ne sprejmeš obeh strani, noben partner ne bo popolen

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Kaj pa jaz?
22.12.2006 13:57:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: piščanc

vse je OK, dokler ni tukaj otrok, ko se enkrat odločiš za otroke, je tvoja dolžnost drugje, oz. bi moral vse ostalo že pošlihtati.



Noo to tud mene bega... user posted image  

Tezko bi zdele sel.. ravno zarad otrok.. in tezko bi komu drugmu povzrocu, da bi ostal brez otrok.. in otroci brez tistega oceta.. vsaj v prvih nekaj letih.. ne vem kolkih.. user posted image   
To je neki najbolj zajebanga..

(odgovor članu piščanc)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Kaj pa jaz?
22.12.2006 21:09:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: piščanc

vse je OK, dokler ni tukaj otrok, ko se enkrat odločiš za otroke, je tvoja dolžnost drugje, oz. bi moral vse ostalo že pošlihtati.



Noo to tud mene bega... user posted image  

Tezko bi zdele sel.. ravno zarad otrok.. in tezko bi komu drugmu povzrocu, da bi ostal brez otrok.. in otroci brez tistega oceta.. vsaj v prvih nekaj letih.. ne vem kolkih.. user posted image   
To je neki najbolj zajebanga..


Anonimna 3 tukaj!!! Ne morem, da ne bi...
Ja, Tjazy to je še kako mogoče! Ti dam naslov očeta mojega otroka, pa ti bo on razložil, kako lahko brez premisleka zapustiš 4 mesečnega otroka...jaz tukaj namreč sploh nisem pomembna...očitno za ene to ni nič zajebanega...kaj šele težkega...kar tako čez noč, brez pogovora, brez rešitev...potem pa ti lahko dam še kontakt ženske, ki je zavestno vzela očeta otroku, da še ona pove svojo zgodbo...nihče ti ne more dati toliko ljubezni kot družina...zdej sem že malo zašla, se opravičujem...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Kaj pa jaz?
23.12.2006 20:42:58   
Anonimen
Spravljate se na anonimno 2, zaradi česar sem jezna kot ris. kdo sploh ste,da jo obtožujete za stvari,ki jih je naredila? Vas vaša lastna nesreča tako bega,da morajo biti druge neodgovorne,ker izpolnijo svoje želje in pričakovanja? očitno ste vsi popolni,glede na to,da mislite,da se ostane s človekom samo zaradi otrok. ja, seveda. Moja mama je ostala tako. Ko jo je še oče pretepal. ker je imela otroke. bedniki ste. zaradi takšnih kot ste, ženske še vedno nimamo svojih pozicij na tem svetu. Zaradi takšnih puhloglavih izjav smo samo sence vseh mačistov, ki se izživljajo, ja,seveda sem zašla. namerno. da boste videle in videli,da sem vas naštudirala. edina pametna razlaga za vaše odgovore je v tem,da sami niste bili sposobni živeti v skladu z željami in zdaj svojo privoščljivost stresate nad druge.

ne bom se več ozirala na zajedalce. takšni pač ste. živeli boste v skladu z moškimi načeli,kakršnakoli že so in s tem,da se zavoljo ostalih morate odpovedati svojim željam. zaradi otrok MORATE ostati v vezi z nekom,ki vas onesrečuje. ste kdaj pomislili,da morda otroci to še kako občutijo?

prosila sem za mnenja in dobila sem jih. hvala vam. najbrž ni potrebno poudarjati,da ste pokazali svojo psihološko karto. svoje neizpolnjene želje in hrepenenja.

jaz sem se odločila. Prvega ne ljubim več. Zapustila bom popolno hišico iz sanj, sezula pepelkine sandalčke in počasi začela sama. Drugi..če me ljubi, če je to,to, bo časa še dovolj. vse življenje imava pred sabo. jaz sem pred vsem drugim človek sam zase. če mi v tem ne uspe, brezveze,da se spuščam v karkoli s komerkoli...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Kaj pa jaz?
24.12.2006 0:02:34   
Anonimen
spet anonimna2!

Ej hvala ti, ker si stopila na mojo stran, res je, so bedniki pa kakšni, sploh pa tista, da ko imaš enkrat otroke moraš prevzeti odgovornost-- ja kakšno hudiča, da boš osrečeval svojega otroka medtem, ko si ti nesrečen in zamorjen ma daj, Moj otrok se počuti veliko bolje zdaj, kot prej, ker je njegova mamica srečna in nisem mu vzela očeta, sem ena redkih, ki si otroka ob ločitvi ne izbere za orožje, smo zelo korektni vsi štirje in otrok očeta lahko vidi ali gre k njemu kadar želi. Ma pa saj je brez veze, tako, kot je rekla anonimna zdaj na koncu, srečno življenje, ko boste razočarani in viseli tule gor in vas je samo stokanje, kako je partner takšen in drugačen...ma a čudno saj to ste vedeli že zdavnaj ampak bo treba potrpet do konca, ker so tu otroci pa stanovanje pa.......no ampak resnica je tudi v tem,da mogoče pa nekje v podzavesti pravzaprav uživate, da ste lahko nesrečni..srečno!

Anonimna javi se kajm kako si boš uredila življenje, bom mislila nate!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Kaj pa jaz?
24.12.2006 10:34:21   
Anonimen
Anonimna 1: vesela sem, da si se "sestavila" in odločila tako, da si TI zadovoljna. Bodi srečna user posted image

Anonimna 2: če v zvezi trpiš, nima smisla vztrajati. To, da si zbrala pogum in moč ter končala zakon, je bilo edino pametno.


Kot otrok ločenih staršev lahko povem, da je bilo nama z bratom dosti boljše po ločitvi staršev, kot prej, ko sva vsakodnevno gledala in poslušala prepire in nezadovoljstvo.

Pa še to: to je javni forum. Naši pogledi na svet in mnenja so različni. Zato ni potrebno nikogar zmerjat in žalit. Tako kot vidve, ima tudi vsak izmed nas pravico do svojega mnenja in načina življenja.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Kaj pa jaz?
25.12.2006 11:39:22   
Anonimen
Žabonka, nikogar nisem imela namena žaliti,sploh ne zato,ker sem prosila za mnenja. mogoče je zaradi moje prevelike temperamentnosti par besed izpadlo kot namerna žalitev,vendar to ni bilo to. sem pa ciljala na to,priznam,da bi se določeni na tem forumu, ozrli okrog sebe in uvideli,da razlogi za njihova sarkastična mnenja ne stojijo za dejstvom,da so resnična,ampak za tem,da sami nimajo poguma. želela sem le reči,da se veliko lepše živi,če si upaš živeti v skladu s svojimi željami. če sem koga prizadela s tem,ko sem jih označila za bednike,se opravičujem. še enkrat poudarjam,da se slednja "žalitev" nanaša zgolj na dejstvo ustrezati vsem drugim,samo sebi ne. o takšnih pa ne vem..če se sami lahko kako drugače označijo..

lep pozdrav vsem..pa neizmerno srečen božič..

se javljam še v prihodnosti****

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Kaj pa jaz?
26.12.2006 19:52:40   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

.......sem pa ciljala na to,priznam,da bi se določeni na tem forumu, ozrli okrog sebe in uvideli,da razlogi za njihova sarkastična mnenja ne stojijo za dejstvom,da so resnična,ampak za tem,da sami nimajo poguma.
želela sem le reči,da se veliko lepše živi,če si upaš živeti v skladu s svojimi željami. če sem koga prizadela s tem,ko sem jih označila za bednike,se opravičujem. še enkrat poudarjam,da se slednja "žalitev" nanaša zgolj na dejstvo ustrezati vsem drugim,samo sebi ne. o takšnih pa ne vem..če se sami lahko kako drugače označijo..


Prav dosti poguma potrebujejo tisti, ki se odlocijo, da niso samo oni pomembni, temvec tudi njihovi otroci in poizkusajo uskladiti svoje zelje in potrebe  s tistim, kar je seveda po njihovem mnenju, najboljse za otroke. Njihova mnenja se za njih bazirajo na resnici, da so odgovorni za svoje otroke. To nima veze s pomankanjem poguma, ima pa z odgovornostjo, preudarnostjo in odlocitvijo, do katere mere je nekdo pripravljen svoje otroke potegniti v neznano. Zgodba anonimne 2 je prava holivudska zgodba s srecnim koncem. Vemo pa, da se taksne zgodbe ne koncajo vedno srecno. Na tvojo sreco, nimas otrok in so tvoje odlocitve samo tvoje in za tebe. Med bedniki si nenazadnje spadala sama nekaj zadnjih let, ko si kljub temu, da si se "zaljubila" vztrajala tam kjer je bilo dolgocasno, a vendar sigurno. Oznacujoc druge za bednike, si tudi sebi povedala da si zadnjih **** let bila bednik. Tvoja odlocitev je prava - za tebe; za nekoga drugega je drugacna odlocitev prava. Pa se vedno zaradi tega, ne drugi, ne ti, niso bedniki.
Vso sreco.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Kaj pa jaz?
26.12.2006 20:59:28   
plenicka
Misek, podpišem se pod tvoj post!!!!Vsaka čast ti!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno. (Mali princ)

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Kaj pa jaz?
26.12.2006 21:45:21   
Anonimen
Hm, če prav razumem, naj bi bil prvi moški dolgočasen in nezainteresiran za akcijo.
Ne vem, zakaj si sama ne najdeš kakšnega hobija (in to NE vključuje varanja). Moj je isti tak. Samo doma bi bil. Jaz pa bi šla vsepovsod. Pa me to niti ne moti. Preden sva dobila otroka sem se pač vsedla na kolo in odbrzela v neznano. Potem sem mu z užitkom povedala, kaj vse se mi je zgodilo. Pa v hribe sem hodila, pa še in še, s kolegicami ven, ...
In ni vrag, da ga je zamikalo. In sva začela skupaj hodit ven. In sem recimo v nedeljo zjutraj tečnarila, da nekam greva. Pa sva šla. On sicer s težkim srcem sprva. Kasneje vedno lažje.
Po rojstvu otroka mu je bilo seveda najbolj všeč, da sem bila cele dneve doma. Ampak, ker jaz ne zdržim doma, sem se pač sama sprehajala z otrokom. In, ko je bil otrok dovolj star, sva začela hodit tudi na bližnji hrib.
Saj, moj se ni kaj veliko spremenil. Še vedno je bolj zapečkar. Tudi sporečeva se kdaj zaradi tega. Ampak sekiram se pa ne. Ker, več ko bom sama zunaj, več je možnosti, da spoznam še koga. In tega se moj tudi zaveda (in to mu tudi dam vedeti- pa nisem kakšna lepotica, le bolj gobčna semuser posted image ).

(odgovor članu plenicka)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Kaj pa jaz?
26.12.2006 22:39:02   
Meggi
natasa77 razturaš !   Bila si mi sumljivo potrpežljiva. Tako čakat pa prosit, da gre s tabo.

Pravijo da lahko shajamo med sabo s tako različnimi enragijami ampak stvar je v PRIČAKOVANJIH.

Če jaz pričakujem, da bo moj dragi, kdaj predlagu sam (samostojno brez mojih namigov), " ej gremo, akcija, spakiri ,.... Bom jaz full srečna če si to želim. Če to pričakujem. Če to pričakujem, pa ne dobim, bom pa ..... neki cajta zdržala, pol mi bo pa nekje ruknal ven.

In natasa77 je dobr povedla. Ne vem, kako konktretno si povedla svojemu, da s tem ko greš sama ven, imaš večjo možnost, da....

  1 anonimna, itak veš, da te od začetka že štekam. In podpiram. Ti privoščim srečo in zavidam pogum user posted image  . Ne res, drži se in poslušaj sebe, sebe,...
2anonimna, seveda je jasno, da si človek dejanj. In privoščim ti srečo.

  Anonimna javi se kaj, morda na z.s.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?