|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  208 209 [210] 211 212   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: December (ke/čki) 2006
10.10.2007 10:29:39   
pika30
Ema kako lepe slike,na tvojih sem pa še pa jaz in Ajda veliko slikane,a si jih lahko shranim med moje?
Frufru Ajda ima roza hlače in zelen body z belimi rokavi.    

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu severnica77)
Neposredna povezava do sporočila: 5226
   RE: December (ke/čki) 2006
10.10.2007 10:33:52   
emaa
Pika lahko jih shraniš, ali pa mi pošlji mail na zs, pa ti jih pošljem. 

(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 5227
   RE: December (ke/čki) 2006
10.10.2007 10:46:32   
pika30
Sem poskusila eno sliko iz tvojega albuma shranit,pa gre.user posted image

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5228
   RE: December (ke/čki) 2006
10.10.2007 11:04:00   
vampirka
Krasne slikice...komaj čakam še na R1tine (čeprav se mi zdi, da jih bo preveč za downloadat user posted image )...Jao, namesto da bi se šla "zrihtat", ko tamala spi, pa tule bluzim user posted image ...nič, šibam - se pa definitivno beremo.

Pika30 - te držim za besedo (kava in čvek...). Pa Severnico77 seveda tudi!

L_P, tebe pa prosim, če mi lahko svojo cifro sporočiš na ZS ali pa mi kar sms pošlji...please. Pa upam, da bo današnji dan v Grazu "pure success" user posted image .

_____________________________


http://vampirka.moj-album.com/

The brain is like a parachute. It works only when it is open!

(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 5229
   RE: December (ke/čki) 2006
10.10.2007 11:48:22   
Shorty_
Helov ful lepe slikice in še lepši modeli in manekenkeuser posted image

Drugače pa s službo ne bo nič verjetno tko da sem na lovu za drugouser posted image

no Niki je budna šibam

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 5230
   RE: December (ke/čki) 2006
10.10.2007 11:57:43   
Vilma
Vaaav kako lepe mamice in kako lepi otročički user posted image  Kot je videti po fotkah, ste ful uživali, super! user posted image

Dominik pa zdaj spi, potem pa šibava malo ven, nisva bila danes še nič na zraku. Vreme je bolj tako tako, pa piha, tako da mi ni it za nikamor. Ampak bo treba!

Drugače nič novega, končno dobila bundo za Dominika, tako temno plavo. user posted image  Zdaj, ko jo imam doma, mi pa ni več všeč. In to zaradi barve - temno plava user posted image Se mi zdi, da je pretemna za tako mičkenega otročička. Ma ja kompliciram, me spet dajejo hormoni user posted image

Drugače pa greva danes z dragim še na pogreb. Je umrl sosed, sem se cmerala dva dni skupaj - hormoni. Mogoče ste slišale po TV, je bila ful huda nesreča v Šembijah pri Ilirski Bistrici. Povzročitelj je pobegnil, umrla pa sta dva mlada fanta, stara 21 in 19 let user posted image  Kje je tuki pravica, da tako mladi umirajo user posted image
Nič kar grem, da ne bom še celo ringarajo precmerala...

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 5231
   RE: December (ke/čki) 2006
10.10.2007 13:55:49   
ally1
ojla, sem gledala slikce in so vaši otroci res cukri, pravi princi in princeske user posted image . Upam da ste se imeli nepozabno user posted image  in da ste se načvekale do neonemoglosti user posted image .
shorty še naprej držim pesti, da boš našla ustrezno službo.
Vilma verjamem da ti je hudo, vsaka izguba bližnje oz. poznane osebe je hudo, pri tebi se pa gotovo še toliko bolj pozna ker si user posted image  in ti ženski hormončki nam marsikaj "omogočajo".

_____________________________

http://soncekmatic.moj-album.com/

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 5232
   RE: December (ke/čki) 2006
10.10.2007 14:26:52   
severnica77
MIdva pa sva s sprehoda. Niti ni tako zelo mrzlo, ne vem, če ga celo nisem preveč oblekla. Pa sem spet pri tem, da ne vem kako ga obleči user posted image  

Ko sva prišla domov, sem ga hitro previla, ker je štinkal, da ni res. Pokakal pa je za 3x skupajuser posted image , potem je malce rogovilil in pri kobacanju z glavico udaril v parket user posted image , kar močno, upam, da se vsaj ni skasiral kakšne modrice. No, zdaj pa je zaspal, jaz pa grem nekaj kuhat.

Vilma- Ko se kaj takega zgodi, je res hudo. Sploh, ko ugasne tako mlado življenje. Lani se je tudi ponesrečil naš znanec in sicer na tako opevanem železniškem prehodu. Res groza, da ne poskrbijo za tako nevarne zadeve.

Shorty - Saj bo tudi služba prišla ob pravem času, dokler pa ne, še lahko nekaj dodatnega časa preživiš ob Niki.

Ema - Fotke sem prejela. Zlata si, hvala.

Pika 30 - saj, če ne gre, se ne rabiš več mučit. Si jih bom snela, čeprav so slabše kakovosti, ampak se vseeno lepo vidi kdo je na slikicah user posted image .

Nič, zdaj pa res šibam, drugače se bo malček prej zbudil.

(odgovor članu ally1)
Neposredna povezava do sporočila: 5233
   RE: December (ke/čki) 2006
10.10.2007 20:36:04   
Shorty_
Hvala za lepe želje glede službe čeprav me vedno bolj grabi panika ker gre Nika 12.11. v vrtec pol moram najt čimprej službo zaradi financ...............................
........................... pa nevem kake copatke naj ji kupim za vrtec paški verjetno niso ok ostale pa težko dobiš tok male (16-17) mah zoprna sam še sama seb danesuser posted image
papa

(odgovor članu severnica77)
Neposredna povezava do sporočila: 5234
   RE: December (ke/čki) 2006
10.10.2007 22:56:19   
pika30
Shorty upam,da boš našla čimprej službo user posted image user posted image
ježeš a Nika ima tako malo številko nogice,jaz ji tudi nameravam kupiti copatke za v vrtec,verjetno kar cicibanove.Na žalost se kmalu moja porodniška končujeuser posted image  Ajda že gre s 1.11. v jasli,nekaj dni bo na uvajanju,bom lahko še zraven nje,potem pa nič več.user posted image  Jaz pa začnem z delom z 22.11.,če bi lahko bi celoten letošnji dopust izkoristila in bi tako tudi Ajdo kasneje vpisala,ampak me že kar takoj potrebujejo,tako da se bo treba s tem sprijaznit.user posted image user posted image

Joj Vilma sem gledala po TV grozno,me kar stisne pri srcu,ko slišim tragično novico,sploh pa pri tako mladem življenju.user posted image Ne ni pravice!!!!
Pred leti sem se ravno pripeljala na kraj tragične nesreče prijatelja,groza,rajši ne povem kako je zgledalo,dva moja sošolca sta bila še zraven,oba preživela,ajme kako pa to boli ko vidiš da kar naenkrat prijatelja ni več.user posted image

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 5235
   RE: December (ke/čki) 2006
11.10.2007 7:28:37   
pika30
Jutro.user posted image

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 5236
   RE: December (ke/čki) 2006
11.10.2007 8:08:47   
Strawberrie Cherrie
Jutro user posted image

Pika30, ti pošljem ZS z mailom, Vampirka ti imaš pa zs s telefonsko user posted image

Zdaj vas grem pa prečitat.

(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 5237
   RE: December (ke/čki) 2006
11.10.2007 9:14:26   
Naja30
Jutro tud od mene user posted image

l_p, če ti še nisem povedala, super avatar imaš!user posted image

Vilma, strašno te nesreče. Vsak dan nekaj. Če ne na cesti, pa v nočnem lokalu. Meni pa ves čas solze tečejo... občutljiva sem 100 na uro na take zadeve, zdaj pa sploh.

Naj pohvalim našo pupo, da je zadnja dva dneva prespala noč. user posted image Prvič je spala od 21-7h s tem, da se je okoli 1h nekaj oglašala, ampak takoj zaspala nazaj. Danes pa je spala od 21-5h brez oglašanja. Potem sem jo podojila in je potegnila še do 7h user posted image  Končno! Samo kaj, ko se pa zdaj jaz zbujam na 3 ure, če ne zarad navajenosti pa ker me lulat ves čas user posted image  In potem ko se nazaj uležem, še kakšne pol ure ne morem zaspat user posted image  Groza no. Tak da za mene se ni nič spremenilo.

Še to bi vprašala - se vaši user posted image  tudi kaj upirajo, ko jih hočete posedet v voziček? Tija je začela ful trmarit in cela se stegne in postane trda in se noče usest. Pol jo moram pa na finto vržt in ji dam v roke ključe, kar ponavadi pomaga. Ključi so ji namreč zakon za igrat.user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 5238
   RE: December (ke/čki) 2006
11.10.2007 9:16:08   
Naja30
Aja, shorty, vem kako se počutiš zarad službe. Jaz je tud nimam in zdaj vse mogoče računice delam, kako naj naredim, da bom po koncu te porodniške potegnila največ. Imam še 2 nadomestila na zavodu, potem pa NIČ. Ve mogoče katera, kaj bi se dalo naredit? Saj vem, da je ogromno napisanega o tem, samo tako na kratko, če ve katera.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5239
   RE: December (ke/čki) 2006
11.10.2007 9:37:51   
pika30
L_P in Severnica slike sem vama poslala,javita,če sta vse dobile.

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5240
   RE: December (ke/čki) 2006
11.10.2007 9:39:36   
Strawberrie Cherrie
dobila user posted image



(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 5241
   RE: December (ke/čki) 2006
11.10.2007 9:40:37   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

Aja, shorty, vem kako se počutiš zarad službe. Jaz je tud nimam in zdaj vse mogoče računice delam, kako naj naredim, da bom po koncu te porodniške potegnila največ. Imam še 2 nadomestila na zavodu, potem pa NIČ. Ve mogoče katera, kaj bi se dalo naredit? Saj vem, da je ogromno napisanega o tem, samo tako na kratko, če ve katera.


Zakaj sem jaz skoz razmišljala da 3? Ker jaz če ne dobim do 15.12 službe sem na enakem kot ti.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5242
   RE: December (ke/čki) 2006
11.10.2007 9:45:48   
Naja30
So 3 nadomestila, ja. Sam pri meni je bilo tako, da so me v 7m nosečnosti dali stran in sem eno nadomestilo že pokurila user posted image  Tako da imam samo še dva user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 5243
   RE: December (ke/čki) 2006
11.10.2007 10:00:40   
pika30
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3
Še to bi vprašala - se vaši user posted image  tudi kaj upirajo, ko jih hočete posedet v voziček? Tija je začela ful trmarit in cela se stegne in postane trda in se noče usest. Pol jo moram pa na finto vržt in ji dam v roke ključe, kar ponavadi pomaga. Ključi so ji namreč zakon za igrat.user posted image

To je pri nas vsak dan,samo da je Ajdi zakon moj mobi.
Drugače pa super da Tija vso noč spi,zdaj ko bi se pa ti lahko več naspala,moraš pa kar na wc laufat,groza.
Pri moji nosečnosti sem komaj čakala,da to mine.Počivaj čimveč,vsaj takrat,ko gre čez dan Tija spat.

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5244
   RE: December (ke/čki) 2006
11.10.2007 10:17:19   
Vilma
Ojla čvekice user posted image
Naja tudi mi smo imeli mirno noč, je Dominik spal od 21:00 do 6:30 brez prekinitev user posted image  Jaz naspana sto na uro, pnoči mi ni bilo treba nič vstajat za lulanje, kar je cel uspeh. user posted image  Zbudila sem se samo 1X, ker sem SPET iskala Dominika med nama v postelji user posted image  Ne morem verjet, da se mi to dogaja, res ne?!?! Dominik spi maskimalno, ampak res maksimalno 1X na mesec med nama, jaz ga pa vsako ampak res vsako noč iščem, kje je?! user posted image  Vedno sanjam, da spi med nama, potem pa se ustrašim, da bo padel s postelje, da plazi po meni ali kaj podobnega. Svašta res.
Kar se tiče vozičkanja se Dominik ne upira dosti. Tu pa tam se zgodi, takrat pa tudi dobi kakšne ključe v roke, da sprosti nogice user posted image  Glede nadomestil Naja, ti pa ne znam svetovat, res ne.

Dominik gre tudi kmalu v vrtec, 5.november bo kmalu tu. Zdaj razmišljam, kaj vse mu moram še kupit. Verjetno kakšne copatke ane? Čeprav doma je bos, bi najraje vidla, da je tudi v vrtcu, ma bom vseeno zgleda mogla neki kupit. Pa vlogo je treba oddat, pa drekca pekca, da dobimo potrdilo user posted image  Skratka kup ene birokracije.
A ve kaj veste, do kdaj je treba oddat novo vlogo za otroške dodatke? A do konec novembra al do konec decembra, če je otrok decembra rojen?

(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 5245
   RE: December (ke/čki) 2006
11.10.2007 10:21:39   
Strawberrie Cherrie
Naja 3, zdejle  ne pridem do konca tvoji porodniški. A nimaš porodniške do novembra ti? Potem nisi koristla še nobenga nadomestila od zavoda. A G oz tvoja zdravnica ti pa neb bolniške napisala?

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 5246
   RE: December (ke/čki) 2006
11.10.2007 10:27:06   
crci06
Oh, a ste spet pri papirjih. To mi že lani ni šlo in sme lepo za vami ponavljala. Tiste, ki ste brez službe, dajte lepo tle gor pisat,kaj počnete...  A to nadomestilo dobi zdaj vsaka, ko se na zavod prijavi ali kaj?
Razsvetlite me, prosim. Smo na istem. Kolk pa je tega denarja? Verjento komaj kaj več kot nič, ali kako?

Moja prva jutranja misel:
ura 6.05, nejc me že buden ampak še ne pokonci kliče... grem do njega in ga skušam hitro pobasat k sebi v posteljo, da bi vendarle še poskusila malo zaspati... zebe kot hudir, ko greš sredi noči izpod tople oddeje... in sem si rekla: na, takole bo, ko bo treba v vrtec. Otroka pokonci (ker drugače, ko je ornk buden in že nasmejan me vedno v stoje pričaka in kuka izza omare, kdaj pridem jaz s svojim "kuku")... zebe... tema... brrr....  zaspan... zaspana... brrrr....

Toliko za vzpodbudo...

WTF?

user posted image user posted image

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 5247
   RE: December (ke/čki) 2006
11.10.2007 10:32:33   
emaa
Vilma če je otrok rojen dcembra, moraš oddati za doklade do konca novembra, ne se bat, boš dobila obvestila ministrstva do kdaj moraš oddati. Jaz sem ga že, moram do konca oktobra, ker smo rojeni novembra. 

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 5248
   RE: December (ke/čki) 2006
11.10.2007 11:57:56   
severnica77
Če po porodniški ne greš delat potem se prijaviš na zavod za zaposlovanje. Dobiš pa prve tri mesece menda 80% potem pa manj(kolikor še imaš pač pravice), če se ne motim. Od enega do pet let delovne dobe je tri mesece, nad pet pa šest, dalje pa ne vem ampak toliko delovne dobe verjetno nobena nima user posted image  Ne pa me držat za besedo, glede zgoraj napisanega.

Me pa zanima nekaj drugega. Od kod pa prepišeš podatke za otroški dodatek? Lani sem vložila komaj nekje marca in sem izpisala kar iz papirjev, ki sem jih dobila za dohodnino.

Včerajšnje puzanje z glavico po parketu pa ni bilo nič hudega, nobene modrice ... user posted image

Pika30- Hvala za slikice, sem jih prejela. user posted image

Že spet sem dobila to presneto user posted image . Me pa tako zelo boli, da komaj danes shajam z Leom in komaj čakam, da moj pride s službe. Ne pomaga drugega kot, da pričnem spet jesti KT, to pa še ne morem, ker še dojim. Joooj, res ne vem kaj naj, ker res presega vse meje.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5249
   RE: December (ke/čki) 2006
11.10.2007 12:12:55   
emaa
Iz dohodnine za leto 2006, prejšnjič pa je bilo potrebno oddati podatke iz dohodnine 2005. 

(odgovor članu severnica77)
Neposredna povezava do sporočila: 5250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  208 209 [210] 211 212   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  208 209 [210] 211 212   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?