|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  211 212 213 [214] 215   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: December (ke/čki) 2006
16.10.2007 7:48:53   
frufru
IZVIRNO SPOROČILO: lidijat

Pika30, user posted image  za tako pridno šolarko. Roku šola ne diši ravno in imava že v drugem razredu težave, trenutno z računanjem do 20, ker mu zmanjka prstov. Kaj čem, bomo že pregurali.

Greva z Evo pospravljat, je treščila bomba v vse kotičke našega štuka.

Čestitke za 10. mesecev user posted image  user posted image user posted image user posted image
Ožbej (london_paris)
Maks (TanjaS)


Kaj pa če tiste prste na nogah ponuca?user posted image  Mi smo naspani, je spal do 4h in pol še do 7huser posted image  Bi bilo fino, če tko ostane. Pa čestitka obema poboma

(odgovor članu lidijat)
Neposredna povezava do sporočila: 5326
   RE: December (ke/čki) 2006
16.10.2007 8:12:02   
severnica77
Ožbej in Maks čestitke user posted image user posted image user posted image  in seveda tudi mamicama.

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 5327
   RE: December (ke/čki) 2006
16.10.2007 8:16:03   
Strawberrie Cherrie
Juhej za mojega malčka user posted image user posted image user posted image in za Maksa user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu severnica77)
Neposredna povezava do sporočila: 5328
   RE: December (ke/čki) 2006
16.10.2007 8:41:01   
pika30

Čestitke za 10 mesecev:
MAKS user posted image (TanjaS) user posted image user posted image user posted image user posted image
OŽBEJ user posted image (london_paris)
user posted image user posted image user posted image user posted image

 
Lidijat  tole Evino bolehanje se pa kar vleče no ojej naj čimprej okreva. user posted image user posted image user posted image user posted image
Lovro super user posted image  za tako lepo prespano noč.No kaj se pa zdaj našim pobčkom trojčkom dogaja,da tako pridni postajajo,me zanima kako kaj spi Nejc?
Kje pa je TanjaS,se že kar dolgo ni javila??

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 5329
   RE: December (ke/čki) 2006
16.10.2007 9:16:48   
emaa
TanjiS je vmes neki PC crknil, se bo verjetno še kaj javila. Pumpico od rije mi imamo in že nekaj časa s pridom uporabljamo (smo tudi že kakšno naprej dali). Najboljša je za smrklje ven vlečt.
Vse naj naj za obmesečnice.

(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 5330
   RE: December (ke/čki) 2006
16.10.2007 13:51:20   
Shorty_
Vilma sej vem sam sem tako brez volje za vse da je grozauser posted image

čestitke Ožbej in Maks pa mamicam in atijemuser posted image user posted image

ah, bo že

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5331
   RE: December (ke/čki) 2006
16.10.2007 14:36:32   
Naja30
Tudi jaz sem danes brez volje. Že dopoldan taka grozna novica o Tošetu user posted image  Meni je bil pa tako dober. No, saj njegova glasba ostaja, njega pa žal ni večuser posted image user posted image

Lahko se edino pohvalim, da spanje nam kar gre. Spala je od 9-7h brez zbujanja, zdaj pa spi svoj popoldanski spanecuser posted image

Pa čestitke vsem fantkom za obmesečnice!user posted image

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 5332
   RE: December (ke/čki) 2006
16.10.2007 17:07:10   
crci06
alo!

Nejc spi kar dobro:
nama je ful fajn, odkar sva stišala bejbifon.O tem sem vam že pisala. Prej je bil na 9 in sva se zbudila za vsak šum, ko se je obrnil, glasno zadihal ipd. zdaj pa je cca 3 stopnja in je povsem dovolj. Če se obrača in se kam butne ter zastoka, ga slišiva. Če kašlja, tudi. Vse, kar je nujno.
Budijo nas + trije zobki, občasna lakota in poškodovan noht, o čemer sem vam tudi že pisala. Zaradi tega prstka sva cel dan vozičkala, da je bil otrok kolikortoliko pri miru. No, od popoldan tega nohtka ni več. Brrrr. Grdo zgleda, bolelo ga pa ne bo več. V zadnjih dneh, ko je noht odstopal, se je držal samo pri korenini, ostalo je pa štrlelo stran in to ni bilo nič fajn.
Nauk te zgodbe: če daš prste pod vrata in si jih potegneš čez, se lahko tolk fajn učipneš, da gre noht dol.
Dajte jim to za prebrat, pa enga lupčka jim dajte!

Zdaj grem pa slike prečekirat, pa že kar v naprej jih pohvalim - vsaj pričakovanja imam tolk velika glede na vaše pohvale! Sej - dobri modeli, dobri fotografi, kako le če bit'?!?

Pozdravček!

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5333
   RE: December (ke/čki) 2006
16.10.2007 18:03:58   
Strawberrie Cherrie
Drage moje, jaz sem tako vesela - sicer ni nek big deal, ampak sem si danes že iskala kar neke **** alternative, pa dobim prejle klic, pa me je mama klicala in rekla da imam pošto - in ker je bilo med njimi THE PISMO sem jo prosila naj ga odpre -> dobila sem povabilo na razgovor za poslovodjo (Pika30, tebi sem že razlagalauser posted image menda na srečanju sem težila nekaj v tej smeri). To še nič ne pomeni, vem, ampak imam vsaj nekaj % možnosti, da dobim tole službico.

Pa še s kakšnimi agencijami se mi potem ne bi bilo potrebno penčlat. user posted image Držite v petek ob 9h pesti, ker jih FEJST POTREBUJEM!

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 5334
   RE: December (ke/čki) 2006
16.10.2007 18:35:39   
Naja30
l_p jaz že zdaj stiskam pesti!user posted image

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 5335
   RE: December (ke/čki) 2006
16.10.2007 20:11:40   
Strawberrie Cherrie
Injaz držim fejst pesti zate in za Shorty user posted image user posted image user posted image
Zate predvsem da najdeš čimboljšo varianto za čimvečjo porodniško, za Shorty pa da bo dobila službico.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5336
   RE: December (ke/čki) 2006
16.10.2007 20:51:31   
vampirka
Shorty - saj včasih je že lažje, če samo napišeš (veš, me vse vestno preberemo, samo včasih ni potrebe po komentarju user posted image )...user posted image !!!
L_P - upam, da dobiš službico (sem tolk vesela, ko se mi ni treba s tem obremenjevat) - in da boš z njo zadovoljna!
Pika30 - ja, tista slika je tudi meni šponska - nasploh je ene par takih trenutkov ujetih, da so se mi kar očke orosile user posted image ...pa tista mi je dobra, ko smo samo mamice slikane kako začarano strmimo v eno smer (v naše cukre, ki se igrajo) user posted image .

Spanje - Laura spi v enem kosu celo noč (vmes se 2× podojiva, ampak se sploh ne zbudi - sva sicer poskusila, da jo pustim, ko začne godrnjat, ampak potem se pa zbudi user posted image ...tako pa jo priklopim za 3 minute in spi naprej). Bo pa verjetno kar velik šok za telo, ko bom lahko spala 8 ur skupaj brez vmesnih bujenj user posted image user posted image !

Pa čestitke vsem 10 mesečnikom user posted image !!!

_____________________________


http://vampirka.moj-album.com/

The brain is like a parachute. It works only when it is open!

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 5337
   RE: December (ke/čki) 2006
16.10.2007 22:03:20   
r1ta
Vse najboljše

Ožbejuser posted image user posted image

Maksuser posted image user posted image

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 5338
   RE: December (ke/čki) 2006
16.10.2007 22:11:26   
pika30
L_P sem ti že prej user posted image zaželela,pa ti še tu enkrat user posted image user posted image user posted image ja vem za katero službo se gre user posted image  pa nisi nič težila pišuka user posted image  drži se v petek pa naj ti končno rata.user posted image

Uf Mojmoj,vem da se Nejc nič kaj prijetno ni počutil,ko mu je noht tako grdo visel ajej,naj mu hitro nazaj zraste,da se ne bo po nepotrebnem ranil ravno na ta prstek,ko ga že itak skeli in peče.user posted image

Shorty ti nam kar pojamraj, želim ti čim manj skrbi in čimprejšnjo zaposlitevuser posted image user posted image user posted image  Niki pa veliko zdravja in apetita user posted image  saj bo bolje.


_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 5339
   RE: December (ke/čki) 2006
16.10.2007 22:14:37   
r1ta
Sem danes malo mrknila ker sem imela cele hribe perila za zlikat. Zdaj mi je ostal le še en stroj, ta pa bo že počakal.

Ja, Anika me zahteva in zahteva in če nimam časa se mi vesi po nogah in me grize. In kar stala bi in hodila, ko pa sem jo postavila ob stol in se je morala sama držati je bila pa kriza. Kar strah jo je bilo. Bo že...
Danes sem ji skoraj kupila adidaskice za 30 evrotov, pa sem si premislila. Ta pravi šuheci bodo še malo počakali, ker glede na to da ima zdaj številko 17 ali pa morda 18 je še prehitro za prave bujeke. Tudi to bo že...

Uf moj_moj jaz pa nisem vedela za to nesrečo s prstkom. Bošček bogi!user posted image user posted image

L_P bom držala pesti! Poročaj!user posted image

Frufru fajn da si bolje, preveč pa se le ne naprezat!user posted image user posted image  Ena ribica da boš zdrava kot riba!

Opala Vilma vi se pa ne hecate s spanjem. Res lepo! Ti privoščim!user posted image

Shorty le napiši še kaj in pojamraš tudi lahko. Je svet takoj lepši, ti povem. Veš kolikokrat mene kaj muči pa nimam tukaj nikogar ki bi mu težila, pa zato težim vam. Se pa "spucam" in je takoj bolje. user posted image

Joj pa ena nova punca je tukaj! Welcome! Piši piši, da nas dohitiš!user posted image

Takolele, zdaj pa grem aja tutaja... Nočko!user posted image

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 5340
   RE: December (ke/čki) 2006
16.10.2007 22:50:12   
Bubacka
Zivjo vsima!!! Hitim se pohvaliti da je nama danes uspelo prespati celo noc!!! user posted image user posted image user posted image  od 22-5.30... dojenje... potem pa sem z njo spala do 9.30... za nas je to pravi praznik!!! Pa se zobek skoraj pokukal, crtica se je nardila, mislim da jutri bo! Vecerji pa ni hotla jesti danes, ne vem kako bo spalauser posted image  

Jaz bi lahko vaju nekaj vprasala??? Kaj ponudite svojim malckam za vecerjo in ob kateri uri... in tudi zajtrk??? a mislite ni prepozen mi ustajamo, ob 9-10 zjutraj, bi mogle prej, mislite ona ve da je lacna ali ne???

joj vedno meni nekaj u glavi... non stop razmisljam a kako praviljno, a kako ne... prevec kompliciram a ne???

Castitke usim 10 mesecnikam!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://bubacka-stella.moj-album.com/
Imam dve sončici Stello in Evo!!!
04.12.2006, 3080 kg, dolga 51 cm, glavica 33
25.11.2009, 3140 kg, dolga 51 cm, glavica 33

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 5341
   RE: December (ke/čki) 2006
17.10.2007 7:11:45   
pika30
Jutrouser posted image

Danes Ajdo pejem na kardiološko na uv srčka.P sumi za šum na srčku,pravzaprav že pri 6mes,ko jo naročim in kasneje pripeljem so pa imeli napravo v okvari,zato Ajda ni imela uv,no pa smo komaj šele danes naročeni bomo videli,upam da ni nič hujšega.

Bubacka super noč ste imeli user posted image pa dopoldan tudi user posted image  še več takih.user posted image
Za zajtrk dam Ajdi ponavadi čokolino z adapt.mlekom,kruh z sirnim namazom..., večerjo pa dobi ob pol 8h prav tako čokolino,rižolino...., ob 8h gre v posteljo.
Stella vstaja res bolj pozno,takrat ob 9.30 ima že Ajda dopoldansko malico,če ti spi jo pač pusti.Verjetno bosta spalne navade kaj hitro spremenile,če se boš vrnila v službo.
Daj povej a izviraš iz Italije po tickerju sodeč in pisavi?user posted image

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu Bubacka)
Neposredna povezava do sporočila: 5342
   RE: December (ke/čki) 2006
17.10.2007 8:17:49   
Strawberrie Cherrie
Jutro!

Moj_moj - tole s prstekom/nohtekom je res šment - kar mene strese, ubogi Nejc. user posted image Itak bo pa zdej hitro nov nohtek gor in bo bolje user posted image user posted image user posted image
Vampirka, ti si ena šmentauser posted image user posted image - tule govoriš, kako lepo spite user posted image user posted image ; no, ja, če bo šok za telo pri tebi, kako bo šele pri meni, ko se ponoči vstajamo recimo po 20x user posted image user posted image user posted image

R1ta, draga, a ti spet likaš? Jaz pa sem ravno mojemu včeraj razlagala, da zdej je pa NUJNO, da si počasi nabaviva sušilni stroj z EKSTRA likanjem in ostanejo za zlikat samo še tiste RES NUJNE ZADEVE. recimo 2cunji na pralni stroj user posted image

Bubacka - dobrodošla user posted image user posted image user posted image user posted image Mi imamo takole
zajtrk: kakšno naribano jabolko, breskev, in kakšno žličko do dve gresa ali rižolinota. Pa frutolino mu še nekak gre po grlo. Ampak res ne poje za moje pojme za zajtrk kaj dosti - tam nekje od 40-50ml skupaj, pol fruteka. Se še v večini doji zjutraj.
večerja: naredim mu gres pa mu vmešam kakšno žličko čokolina not, z adaptiranim mlekom pa čokolina sploh ne marauser posted image user posted image pa kakšno čežajno mu naredim ali pa keksolino. Ali pa riž + sadje. tega poje okoli 60ml, pa potem dojenje.

Pika30 - a si se mogoče spomnila name in na letno prevlekouser posted image Mučos hvala user posted image user posted image Za Ajdo pa držim pesti, da se šum ne bo več slišal. ITAK SE NE BO VEČ SLIŠAL. LOGIČNO!!!! Pa pujseke in pikapolonice ji pošiljam za srečo in da bo čimprej mimo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ; Ožbej tudi stiska pesti na rokah in nogah!!!



(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 5343
   RE: December (ke/čki) 2006
17.10.2007 8:25:57   
Strawberrie Cherrie
Evo, sedaj pa lahko šer napišem kako je pri nas.
Ožbej že par dni sam spi v svoji posteljici in ne pri nama. Ponoči pa se še vseeno zbujamo ziljonkrat. Ampak sem napisala, da je kvaliteta spanca - predvsem mojega - mnogo boljša in se tudi jaz spočijem. Danes zjutraj se je edinole prišel za ene 20minut cartlat k meni v posteljo (v bistvu izvaja sumo prijeme in skakanje po meniuser posted image user posted image ). No, mi2 s tamalim sva danes ZOPET sama domauser posted image , je ati šel na Bled na neko smučarsko izobraževanje. Nevermind, šel je zgodaj zgodaj zjutraj in pride pozno zvečer. Z malim sva se vstala okoli 7h in sva pospravila spalnico - sva preoblekla kovtre in povštrčke, pa igračke sva pospravila in čist mejčken sva se posvetila tudi perilu user posted image user posted image user posted image
Zdajle je pri vd tastu in tašči, jaz imam čas za svoj kofe, potem greva pa v mesto, sem se odločila da si privoščim za v petek in za na razgovor nove bootse. Jih potrebujem. R1ta - tvoji so mi bili blazno všečni user posted image user posted image user posted image Ker imam en kup balerink in vsega tega kraftla, kmalu pa bom seveda potrebovala malo bolj konkretno obutev. Pa v Tom Tailorja greva pogledat, če imajo klasične črne hlače - TT bi znal to imeti. user posted image
Ker sva z malim sama doma, bom verjetno kar dosti sitna tlele gor na RR user posted image user posted image user posted image

Aja, v prejšem postu sem pozabila na ljubo, drago Shorty:
SEVEDA, da preberemo vse tvoje poste, in vem, kako je ko ti otrok noče jesti - težavno in si potem še bolj izmozgan, ker je dete skoz priključeno na dojke. Ti pošiljam pikopoko za srečo, pa tudi Nika bo začela slej kot prej jesti. Poglej kakšne težave je z GH imel Ožbej, in ko mi je en dan v glavi kliknilo, da jaz ga pa ne mislim več silit, in sem mu pustila na krhlje narezana jabolka in jedla svoje dalje, je gospodič začel jesti. Kaj pa vem zakaj so otroci tako narejeni. pomojem čutijo razpoloženje staršev in ko sem se jaz vdala, da on pa GH ne bo jedel, je mali začel sam od sebe jest. In boš videla, tudi Nika bo kmalu postala GH jedec user posted image user posted image user posted image

ok, konec teženja.

p.s.: nekaj sem pozabila user posted image user posted image - frufru, upam, da si že bolje, in da prehlada ni več sploh.user posted image Ti pa sporočam naše mere pri 10m. 80cm in 10900g. DŽIZUS ; Emamair, si imela kar prav, da je mali že blizu 11kg. Čisto ZRAVEN!

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 5344
   RE: December (ke/čki) 2006
17.10.2007 8:43:01   
emaa
No l_p se mi je zdelo, Lukata mora pa še dohitet, saj veliki smo pa glih enako, če kaj vem (itak, da ni tehtanja in merjenja trenutno. 

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 5345
   RE: December (ke/čki) 2006
17.10.2007 8:44:13   
Strawberrie Cherrie
Imamo pač težkokatergornike user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5346
   RE: December (ke/čki) 2006
17.10.2007 8:52:25   
emaa
Tako pač je, jaz sem se poslovila od ideje, da bom imela suhcene  in drobne dvojčke že davno. Samo veš koliko bi na oblekah prišparali, bi bili dalj na določenih številkahuser posted image .
Ti pa le nabavi garderobo, da boš v petek lepa.
Shorty kar pojamraj, če je treba, pride kak dan, ko itak ne veš kaj bi.
Bubacka, če ti spi tako dolgo, naj kar spi, naša dva za zajtrk malo pojesta, imata potem malo bolj konkretno malico.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 5347
   RE: December (ke/čki) 2006
17.10.2007 9:43:35   
Shorty_
Punce sej vem da me preberete sam je še nekaj drugih stvari narobe (ne morem napisat kaj) pol me pa itak vse iz tira vrže.user posted image

ja hvala vam za vzpodbudne besede z Niko se zdej v kuhinji namesto hranjenja igrava da ponavlja za mano zloge in ŠE ji je najbolj všeč ene 3x ji je že ratalo ponovit tok je cortkana ko reče šššššššeuser posted image


No danes bi morale it v vrtec na skupno srečanje jz sem mislila da je to pač da spoznam vzojitejice itd. ampak je to sestanek za starše jz sem pa prehlajena tko da sem rekla da me ne bo se pa dobimo drug teden da spozna vzgojiteljici in da Nika malo vidi druge otročkeuser posted image


No Nka se je ob 8h dojila sedaj pa noče še nič jest sem pa ugotovila da bi oa sama jedla z žlico. Ampak to je misijaimposible tko da se mal pregovarjamo ampak enkrat bo že začela jest. Lahko vsaj vse cunjice ornk ponosiuser posted image Večina jih je že 74 čeprav jih je kar nekaj user posted image 68

Ajda držim pesti da se ni nič več slišalo in da je s srčkom vse okidokiuser posted image user posted image user posted image

A katera kaj ve kaj je z Aljo in manetko že dolgo se ni javila pa Anckabancka tudi ne  pa še kaka bi se našla, npr. Tintarauser posted image

nč grem si kavo skuhat s paličnjakom na nogiuser posted image

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5348
   RE: December (ke/čki) 2006
17.10.2007 9:44:39   
crci06
punce, ne me več provocirat, da pišem, kako nejc spi...
Včeraj sem ga pohvalila in spet je šlo  vse narobe.
3/4 noči je bil v spalnici, ker so mene po aerobiki malce user posted image bolele noge in se mi ni dalo sklanjat v gajtrček...
rezultat noči: 2 ZOBKA user posted image in polomljena mamica user posted image



Še par odgovorov: Shorty, veš, da beremo in sočustvujemo, včasih le pozabimo kaj komentirat. S komentarji ali brez, ti kar napiši, kar te teži, tako, kot ostale. Saj tu je že pol narejenega, da zlijemo na ekran...

Bubacka: zdaj si me pa našla: za zajtrk in večerjo pri nas še vedno jemo mlečne kašice 4m+ od Hippa.  Voče, babana z breskvijo, breskev - marelica ipd. Ati pa še vedno čokolino, pa je že velik user posted image No, šala. Nejc pa res je kašice. Zvečer celo tako, da mu jo najprej dobrih 200 ml pofutramo po žlici, potem pa še ornk redkejšo v flaško. Doji se ne več, adaptirano mleko pije le ponoči, če je kriza z lakoto. Načeloma le takrat, kadar zvečer zamudimo uro spanja in podobno, da je že preveč zaspan, da bi jedel.

L_P: držim pesti za službo!
Sem edino jaz tolk neodgovorna, da SPLOH še nisem začela iskat službe? Moram si začet CV sestavljat. K je tolk za napisat user posted image user posted image

Ema, ti imaš pač ornk par! Na cunjah pa ne bi prišparala, ker bomo vsi pej ali slej imeli vse številke pokupljene in bogve kje se bo konfekcija ustavila - tam nekje v SŠ, ko je pa moda najbolj na udaru... V vsakem primeru bomo kupili vse cifre. Mogoče imamo še to srečo, da so se fantje tolk potegnili čez poletje, da ni treba treh različnih cifer bund kupovat. No, bomo videli, kaj bo. našemu se je trenutno precej ustavil skokovit porast.


PIKA30 - dobro opravite!!!!! Držim pesti!

Kaj še? Mah, vse sproti pozabim. Sej je dost.

Pozdravček vsem!
pa še enga našim nosečkam user posted image
se moram spet malo na ZS spravit, ampak kaj, ko je danes SPET dan za pospravljanje.
Jutri pa baje sneg do 1000 ?!? Dan za ostati pod kovtrom user posted image

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5349
   RE: December (ke/čki) 2006
17.10.2007 9:45:49   
Strawberrie Cherrie
Čuj, visijo na nogah zgleda kar vsi decembrčki. To je pač nujno, če imaš otroka rojenega decembra - visi na nogah skoz in tuli kot nor user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 5350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  211 212 213 [214] 215   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  211 212 213 [214] 215   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 nenavadnih značilnosti novorojenčkov
Preverite seznam desetih najbolj čudnih značilnosti novorojenčka, zaradi katerih pa vam kljub njihovi čudnosti ni treba ...
Očetje, častite žensko, ki vam je rodila o...
Dragi očetje, tole je za vas: pomembni razlogi, zakaj morate postaviti spomenik ženski, ki vam je rodila otroka oziroma ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?