|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  98 99 [100] 101 102   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke
19.4.2007 10:55:20   
Pikica pokica
Duskamb,  Č E S T I T K E user posted image  user posted image  user posted image !!! user posted image user posted image user posted image
 
Srček, lepe slikice in lepo ti je pasala obleka user posted image .
 
Če se ne motim, naj bi še ena čakala na izvide AC. Upam, da bo tudi ta javila, da je vse ok.
 
PA PA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2476
   RE: Septembrke
19.4.2007 10:58:47   
cuma
Duskamb user posted image user posted image user posted image ! Zdaj pa si privošči en brezskrbni šopnig in poročaj, kaj vse si nakupila za novega user posted image  člana!! user posted image


Jaz pa imam danes ob 16ih morfologijo in tudi upam, da bomo izvedeli spol! Pregled (sicer bolj ekspresen) sem imela prejšnji teden in je bilo vse ok. Čakam le še izvide THT!

Vam sporočim ....
Čau!

Cuma

(odgovor članu Pikica pokica)
Neposredna povezava do sporočila: 2477
   RE: Septembrke
19.4.2007 11:17:14   
guppy
Oooo, smo že na 100. strani!!! user posted image
 
Duskamb user posted image
 
Srček, kok si lepaaaaaa! Mislim, da imava precej podobno postavo, jaz sem se tudi "pizz najedla" user posted image

buškica, če te špikne in potem popusti v kratkem času, samo počivaj. če boš pa čutila bolečino dalj časa, pa se le odpravi k zdravniku. Mislim, da nas je kar precej jamralo v zvezi s tem špikanjem in da je to vse spadalo pod normalne pojave nosečnosti.

taja83, ampak maš čist prav.. zdaj je res obdobje tega "blaženega stanja". Vse lepše in lepše je!!!

Nisem še opazila, da bi imela kakšne izcedke iz prsi, jih pa redno mažem s kremo proti strijam, čeprav se mi zdi, da bo na koncu vseeno čisto razvlečena koža. Sva pa z lubijem toliko mazala trebuh, da nimam še nobene strije, sem jih pa zato dobila na hrbtu user posted image user posted image

Jutri pa morfa user posted image

P.S: Včeraj zvečer je ena imela morfologijo... Kako je šloooooo??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2478
   RE: Septembrke
19.4.2007 11:20:00   
guppy
SEPTEMBRKE 2007
(PDP, nick (leta), št. nos., kraj bivanja --> porodnišnica, spol)

27.8. tikca, 1n, Ljubljana
28.8. surya, 1n, Posavje user posted image
29.8. Nikki24 (25), 1n, Ljubljana --> Postojna user posted image
29.8. avgustovka, 1n, Ljubljana --> Postojna

1.9. CUKRČEK (27), 2n (dvojčki), okolica Vrhnike --> Ljubljana user posted image
1.9. guppy (26), 1n (dvojčki), Ljubljana --> Ljubljana user posted image user posted image
1.9. Marelica, 2n, okolica Ptuja --> Ptuj/MB user posted image  
1.9. Lili17
2.9. lumpa6, 5n, Ljubljana --> Ljubljana
3.9. nena80 (27), 1n, Dolenjska --> NM / LJ user posted image
3.9. Pikica pokica (27), 2n, Celje --> Celje user posted image
3.9. lemavrica (28), 1n, Ljubljana --> Ljubljana user posted image

3.9. jonči (28), 1n, Kranj user posted image
4.9. bodoča (24), 1n, --> Slovenj Gradec user posted image
4.9. september 07, 1n, Vrhnika 
5.9. Rožica*, 1n user posted image
5.9. ursy, 2n, Ljubljana
5.9. nejka7
5.9. *Marty* (PP 31.1.), 2n
5.9. lasekP, Velenje
5.9. nana 27 (28), 2n, okolica Lj --> Postojna
user posted image
6.9. škorpion, 1n, Celje
7.9. Carmy (25), 2n, Domžale --> Ljubljana user posted image
7.9. Žabonka, Ljubljana --> Ljubljana user posted image

7.9. quelle (29), 1n, --> Kranj / Jesenice
8.9. Ninica, 2n
8.9. misska, 2n, Ljubljana --> Ljubljana
8.9. Biljana (27), Solkan

9.9. nestrpnica (27), 2n, Ptuj
9.9. manca79, Kranj
9.9. LEVASI (28), 1n, Ljubljana --> Postojna
9.9. Emm, Velenje
10.9. nefretiti (28), Celje --> Maribor user posted image
10.9. _mala_ (26), 1n, Maribor --> Ptuj user posted image

11.9. Zoya27 (28), 1n, Izola --> Izola
11.9. sandra85 (21), 1n, Portorož
12.9. jst86, Škofja Loka --> Kranj
12.9. srček (27), 1n, Strunjan --> Postojna user posted image
13.9. PBJ , 2n 
14.9. duskamb (34), 3n, Maribor user posted image
14.9. Eva*, 1n
15.9. Taja339, 2n, Laško

15.9. ribica23, 1n, --> Ljubljana user posted image
15.9. PravaTečka (29), 2n, Pesnica --> Maribor
16.9. cuma, 2n, Koper --> Izola
16.9. TheAngel, 1n, Kranj
16.9. helenav (27), 1n, Izola --> Izola

17.9. annie, 1n, Ruše --> Maribor
19.9. buškica (32), 1n, Medvode --> Postojna/Lj user posted image
20.9. ana b, 2n, Ljubljana 
20.9. Tatty (30), 1n, Ljubljana/Cerkno --> Ljubljana
21.9. žarnica (23), 2n, --> Ptuj user posted image
21.9. *ribica*, 2n, Murska Sobota --> Avstrija?

22.9. nora (26), 1n, Ljubljana --> Ljubljana
23.9. dorotea (27), 1n, Severna Primorska --> Šempeter
23.9. naja07

24.9. nova169, 1n, Velenje

24.9. tianna (22), 1n, Sežana --> Postojna user posted image
24.9. nejca79, 2n user posted image
24.9. jota, 2n
25.9. Rozmarinka, 1n, Ljubljana --> Ljubljana user posted image
25.9. upanje-upanje, 1n, Koper
26.9. ksenija., 3n, Ptuj
26.9. LINA31 (28), 1n
27.9. taček (23), 1n, --> Slovenj Gradec user posted image
27.9. sevenka (25), 1n, Domžale --> Ljubljana user posted image
27.9. tanja981 (25), 2n, Mežica --> Slovenj Gradec user posted image
27.9. katjuša79, 2n, Celje --> Celje user posted image
28.9. jacklyn, 4n, Logatec --> Postojna
user posted image
28.9. andreja32, 4n, okolica Kamnika --> Ljubljana user posted image
28.9. Tanja Lina, 1n, okolica Kranja --> Ljubljana 
30.9. taja83 (23), 1n, --> Trbovlje
user posted image
30.9. *tajda* (25), 1n, --> Ljubljana
??.9. Tadeja 1976, (dvojčki)
  

Trenutne težave (večine) septembrk: slabost, boleče prsi, smrdi, mozoljčki, glavoboli, beli/rumeni/rjavi izcedki, nekaterim se že pozna trebušček, knjige še posebej smrdijo, če se je treba učit user posted image , obsedenost s CocaColo, čudne sanje user posted image

TELOVADBA
Ljubljana - lemavrica išče družbo za Moj Fit
Primorska - helenav išče družbo za torek 18.20 (Ogrlica; pon/čet 17.20, tor/pet 18.20)

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 2479
   RE: Septembrke
19.4.2007 11:27:47   
Anonimen
Hvala Guppy user posted image .

Prej sem sedela tukaj pred računalnikom in pisala, da včasih vidim kakšno kapljico na bradavički, ko si mažem prsa. Seveda sem bila še vedno v pižamiuser posted image  ko sem to pisala. Pol pa vstanem, grem mimo špegla in ni vrag, da si morem še trebušček ogledatuser posted image . In kaj opazimuser posted image  Da mi je ponoči zgleda kar obilno teklo iz desne dojke, ker sem imela prav velik zlepljen flek okrog nje na pižami. Za crknit. Sem user posted image  19t in glej ga vraga, da se že v mlekarnah nekaj kuhauser posted image . pa iz mene bo do poroda kar špricalo vse naokoliuser posted image .
Sicer pa nič čudnega, ker sem hodila tudi v ambulanto za neplodnost in najbolj od vsega me je mučilo to, da imam prolaktin visok v nenosečem stanju kot nosečka v 9 mesecu. Zdaj pa ga imam verjetno za četvorčke dovoljuser posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu guppy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2480
   RE: Septembrke
19.4.2007 12:27:16   
Rožica*
Živjo user posted image !!!!

Smo naklomfale že 100 strani!!!!  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ravno pravi trenutek, ste se razpisale na temo vozičkov. Tudi jaz vstrajno iščem pravega.
Sicer je bilo malo zatišja, predvsem za razmislek o vsem predstavljenem, v mojih obiskih prodajaln.

Nefreti si kar zadela v polno, tudi v mojem "ožjem" izboru je ta Quinijev komplet. Voziček sam me je navdušil, ko sem ga videla v trgovini.
Tudi sama sem bila prepričana, da bom raje kupila 4 kolesnik, so mi bili lepši na pogled. Ko pa sem poizkusila peljat  trikolesnik me je očaral že po prvem prevoženem metru.  Zdaj bolj gledam za le tem, čeprav se mi dopade tudi  Brevi OVO voziček.
user posted image
Favorit je tudi Jane trikolesnik slalom pro  Z košaro, ki ima nastavljivo dno, tako da se lahko nastavi v avto sedež, pritrdi pa se lahko v avto tudi kot košara za novorojenčka.
user posted image

nekako imam kar širok "ožji" izbor user posted image user posted image user posted image
Nobeden od vozičkov se mi ni vsedal v srce tako kot Jaguar, ki pa se ga žal ne da več kupit.

se javim kasneje, nujno prošlo nekaj vmes.
user posted image

papa.....


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2481
   RE: Septembrke
19.4.2007 12:31:13   
guppy
Če mogoče še katera preživlja dopoldneve zaprta v stanovanju - ena dobra novička:

Na Reality TV je vsak delavnik ob 11.50 na sporedu oddaja Birth Stories (Zgodbe o rojstvu). Žal je zelo kratka (25 minutk), a je fajn gledat. Zdi se mi, da je podobna tisti na RTLu.

Pozdravček,
guppy

(odgovor članu Rožica*)
Neposredna povezava do sporočila: 2482
   RE: Septembrke
19.4.2007 12:40:50   
Anonimen
Tudi jaz sem skoz govorila da bom kupila 4 kolesnika, da mi trikolesniki niso všeč.....pol pa grem prvič v Baby center, zagledam PP GT3, naredim z njim en krog po trgovini....in zgodila se je ljubezen na 1 pogleduser posted image . Od takrat naprej drugega niti ne pogledam več. Sem bila tako navdušena, da sem moža klicala kar iz trgovine in mu začela razlagat o vozičkuuser posted image . Noseča sem pa bila ravno enih 10 tednovuser posted image . Pol sem ga popoldan še v trgovino zvlekla in naslednji dan še taščouser posted image .

(odgovor članu Rožica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2483
   RE: Septembrke
19.4.2007 13:12:21   
Rožica*
No sem že nazaj. 

Pikica Pokica, tudi jaz komaj čakam, da bova naslednji teden odšla na morje. Mogoče se še kje srečava.

Da se vrnem nazaj k vozičkom.
Sem tudi jaz gledala te peg peregote, ki so primerni že za novorojenčka.  Ampak mi niso včeč kolesa, ker bomo veliko vozili tudi po makedamu in mislim, da niso najbolj primerna.
Predvsem bi najraje kupila vozičet, ki bi se mu naslonjalo spustijo vodoravno, da ne potrebuješ dodatne košare.
Sva pa navdušena tudi nad G3, ampak me malo moti ker so to vsi ogromni vozički, tudi Jane slalom pro, ko so zloženi zavzamenjo veliko prostora....
Kot vidite še nimam vozička, ki bi me očaral, tako da nebi na njem videla slabih lastnosti.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Tudi jaz sem včeraj zvečer opazila, da imam izcedek, ko sem mazala prsi.
Drugače pa se izredno slabo počutim, spet bruhanje,....glavobol.....

Komaj čakam, na pregled naslednji teden. Takrat se greva z user posted image   spet slikat.  user posted image user posted image user posted image   Zraven peljeva še očija, ker tudi on komaj čaka, da vidi kdo ga brca ko se cartlja z mamico.  Sicer je bil zraven že na nuhalni, pa vseeno komaj čaka.

POvejte še malo kaj še oz. boste kupile za novorojenčke.
Jaz sem čisto zgubljena. Bolj se bliža bolj imam občutek, da nevem kaj vse potrebujemo. Sem se sicer že na začetku odločila, da ne bomo prehitro kupovali, tako da sedaj samo ogledujem modele, cene,.... Malo po netu, malo v kakšni trgovini, če je že ravno na moji poti user posted image user posted image user posted image .
Priznam pa, da še nisem gledala oblekc, ker se verjetno nebi mogla zadržat in bi pokupila vse......

Sem si nameravala sposoditi giterped od prijateljice, zato sem malo gledala vzmetnice, odeje,..... in cene. Prišla sem do zaključka, da se mi bolj spalča kupit komplet vse, kot da si sposodim posteljo in dokupim vzmetnoco, odejo, posteljnino....
Kaj pa ve, si boste sposodile opremo al boste vse kupile.


LP.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2484
   RE: Septembrke
19.4.2007 13:17:45   
Anonimen
Jaz kaj posebej veliko ne bom kupovala saj imam zalogo do tretjega leta še od prvih dveh otrok. Torej samo kakšne malenkosti, ki me bodo premamile.
Edina stvar, ki ni preživela je voziček. Ampak naši prijatelji so globokega ravno prerastli in mislim, da bom vzela kar njihovega - pa še všeč mi je.
Zna pa se zgodit, da bo moja hčera imela "velike" oči, ko bova hodile po trgovini.
Zdaj bo ona ob dveh fantih glavna punca.

(odgovor članu Rožica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2485
   RE: Septembrke
19.4.2007 13:28:50   
Pikica pokica
Pravkar sem se vrnila z malice - vstavila sem se v H&M in kupila kar nekaj cotk za našo user posted image user posted image . v MB H&M imajo celo stojalo, kjer imajo znižane stvari do 70%. Pa tako lepe - kupila sem dvoje hlačk ( roza seveda, saj imam ostale že vse doma od našega fantiča) ter body in majčko. Vse stvari mi bodo prišle prav od septembra dalje, saj niso ravno poletne user posted image .

Vidim, da že na veliko razpravljate o vozičkih. Jaz sem se v prvi user posted image  zaljubila v trokolesnike, ampak se kar na veliko zloži, zato bom zdaj kupila novega, čeprav je stari še odlično ohranjen. Ogledujem si Peg peregove, čeprav sem prej govorila, da teh malih koles ne bom imela. S prvim user posted image sva naredila ogromno km, saj sva bila vsaj 3 ure dopoldne na dolgem sprehodu, potem pa še sevada popoldne z očkom. Ampak se tako na malo zloži, da bi mi ostalo v prtljažniku še dosti prostora za kolo, igračke.. od ta starejšega lumpa, ki jih želi imti vedno poleg..

Drugače pa je meni najbolj všeč Jane slalom pro in čeprav bo malo stiske v avtu, kar najbolj navijam za tega. Ampak lanske barve so mi bolj všeč user posted image .
Ja, vedno nekaj ni prav..

No, dosti bo še časa za razmislek user posted image .

Izcedek iz bradavic imam tudi jaz, prav tako sem ga imela v prvi user posted image . Sicer je tega zdaj čisto malo, ampak proti koncu bom pa verjetno že spet morala v modrc tlačit blazinice, da ne bo vse mokro. Potem sem po porodu z njimi hodila okoli skoraj 9 mesecev, saj sem imela toliko mleka in je kar tekel ven user posted image . Ampak bolje več kot premalo user posted image .

Zdaj pa nazaj na delo..

PA PA
 

(odgovor članu Rožica*)
Neposredna povezava do sporočila: 2486
   RE: Septembrke
19.4.2007 13:39:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pikica pokica


Če se ne motim, naj bi še ena čakala na izvide AC. Upam, da bo tudi ta javila, da je vse ok.
 
PA PA


Hja, jaz še kar čakam na izvide AC... V ponedeljek je bilo že 3 tedne od posega... Upam, da bodo vsaj jutri. Drugače bom pa v ponedeljek klicala v Porodnišnico in vprašala kaj se dogaja.

(odgovor članu Pikica pokica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2487
   RE: Septembrke
19.4.2007 13:43:05   
Anonimen
Jaz se z nakupi ne obremenjujem, ker dobim praktično vse kupljeno od obojih staršev, mojega brata in sestre. Je to pač prvi vnuk in nečak, pa o vsi čisto noter padli. Tako, da imava že novo kupljen kinderpet z jogijem, kovtrom in pouštrom, dve posteljnini in baldahin, zaveso ujemajočo za zraven, previjalno mizo, voziček, lupinico, košek, manjšo posteljo v velikosti zibke, za jo postavit v dnevno za dnevno spanje in vso posteljnino zraven, ležalnik, grelec za stekleničke, termovsko stekleničko, avtosedež, stol za k mizi, pribor, skledice,.....s tem da dobim od dveh mamic kompletno vsa oblačila, ker ne nameravajo več imeti otrok, dve nova zavitka tetra plenic.....Tako da bom še vsega za oblečt imela viška, ker tudi moja mama ful veliko štrika. Seveda sem vse kar je novega izbrala sama, oni so financministriuser posted image .

Tako, da sem že malo žalostna, ker ne bom nič kaj veliko hodila po trgovinah oz. tisto kar bom, bom morala kupit črpalko za prsa, škarjice za nohtke, kremice, šampone,stekleničke, dudo,......same malenkosti in nič cartkanega. Ampak se ne pritožujem preveč, ker bova tako prišparala veliko denarja. Vsaj na začetku, ker potem ne verjemem da bodo še dalje tako navdušeniuser posted image .

Drugače ja pa ful dober seznam tu na RR kaj vse potrebuješ. Jaz sm si ga sprintala in bom najprej nabavila vse po njem, potem ko vse to imam pa še kaj ekstra. Greste na NOSEČNOST, desno poiščete OPREMA NOVOROJENČKOV in na seznam SPOMLADANSKI SEZNAM OPREME ZA NOVOROJENČKA. S tem seznamom boš sigurno kupila vse potrebno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2488
   RE: Septembrke
19.4.2007 14:08:10   
škorpion
Lepo pozdravljene nosečke!

Po dolgem času se vam spet oglašam. Vidim da imate tudi ve probleme z otekanjem nog. Sploh ne vem kaj bom naredila glede tega, kajti v službi moram stati 8 ur in ne vem če bom dolgo zdržala. V petek imam morf. in upam da se bo videlo spol in da bo vse vredu, zato upam da boste držale pesti tudi zame.

Vidim da si tudi pridno sončite trebuščke, samo kot sem jaz brala se ne smeš pretirano nastavljati, kajti potem je še večja verjetnost da ti razpoka koža. Tako da previdno.

Zasledila sem tudi da se  2 poročita v nosečnosti tako kot jaz, samo jaz imam sedaj kar mal problema kajti sem v 20 tednu in poroka bo 16.6 tako da me je kar malo strah kako bom izgledala in če bo seveda vse vredu z menoj.
Drugače moram pa priznati da ste zelo lepe neveste in upam da bom tudi jaz.
Komaj čakam ta dan.

Vidim tudi da pridno kupujete cunjice in vozičke! Jaz imam srečo, kajti vse sem dobila tako da mi ne bo treba nič kupiti za dojenčka, kajti pri mojem bratu imajo starega 3 mesece tako da se malo uvajam, pa tudi jaz sem dobila kar nekaj cunjic, za sedaj nosim še svoje tako da sem zamenjala samo hlače. Hvala bogu bo ostalo malo več denarja za razvajanje.

Pikica pokica moram pa ti povedati, da ko sem si ogledala tvoje poročne slike sem ugotovila da stanujeva v istem bloku, moram pa priznati da dobro skrivaš svoj tebušček.

Vidim da sem se malo preveč razgovorila.

Vsem želim veliko sreče in še naprej uživajte.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2489
   RE: Septembrke
19.4.2007 14:18:07   
Pikica pokica
Škorpion, a RES??

Hm, ugotavljam, katera bi lahko bila, pa mi ne pride na pamet user posted image . Bebike torej še nimaš, torej si ena od tistih, ki ste še brez user posted image .. a, nekaj pa le vem user posted image .

Sicer pa nič ne skrivam trebuščka, verjetno le opazila nisi, saj se mu tudi že kar pozna. Pocukaj me drugič za rokav, ko me srečaš, da bom vedela, katera si. Prav??

(odgovor članu škorpion)
Neposredna povezava do sporočila: 2490
   RE: Septembrke
19.4.2007 14:29:30   
PBJ
Najprej duskamb- user posted image  zate in za vašega fantka... zdaj pa mirno nosečnost.

Ali katero mučijo krčne žile? Mene je včeraj skoraj kap ko sem odkrila dve na stegnuuser posted image . In noge tudi precej bolijo. Jaz upam, da se ne pokaže nobena več... pa se veliko gibam, telovadim, močna tudi nisem in sedaj to.
Danes zjutraj sem pred službo spet školjko objemala, drugače mi je pa čez dan še čisto malo slabo. O želodcu, pa raje ne bi, ker je skozi isto.
V torek imam pregled, 8. maja pa gremo na 3d.

Vas je zanimivo brati, sploh tiste, ki boste prvič mamice ... kaj boste kupile, ... jaz nimam teh težav, ker imam že enega gospodiča in res večino stvari imamo. če bo punčka, bo treba kaj dokupiti, drugače pa ne. Zdaj pa me že precej firbec matra za spol. Komaj čakam,da se bo videlo.user posted image


Ko ve že o porokah - midva bova letos imela 5. obletnico - a imava najdaljši staž?

< Sporočilo je popravil PBJ -- 19.4.2007 14:30:34 >


_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Pikica pokica)
Neposredna povezava do sporočila: 2491
   RE: Septembrke
19.4.2007 14:46:11   
škorpion
pikica pokica, če se ne motim si v pritličju zadna vrata, moram pa ti reči da maš zelo simpatičnega sinka, saj mislim da te je zadjič spraševal zakaj midva z  mojim nalivava tekočino v avto. Sicre tebe ne vidim tolikokrat večkrat vidim tvojega moža. Te pocukam ko te naslednjič vidim. Aja jaz sem v 9 nadstropju

kar se pa tiče krčnih žil jih jaz nimam in srčno upam da jih tudi ne bom dobila, vem pa da je ful hudo če jih imaš. PBJ daj se posvetuj z zdravnikom.

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 2492
   RE: Septembrke
19.4.2007 15:11:59   
nana 27
user posted image user posted image user posted image  za 100 strani! Duška, kako dobro je slišati, da je vse v redu pa še enega fanta user posted image  Srček, kako lahko rečeš, da nista manekena? Super sta! Itak vsi na poročnih slikah izgledamo našpičeni user posted image  Guppy, hvala za idejo. Bom tudi jaz pogledala, kako je s to oddajo ob 11.50. Buškica, jaz bi na tvojem mestu vsaj poklicala G in se pozanimala. Se mi pa zdi, da se ti verjetno res razteza maternica. Mene vsak teden kakšen dan špika in boli. Pomaga pa počivanje.   

(odgovor članu škorpion)
Neposredna povezava do sporočila: 2493
   RE: Septembrke
19.4.2007 15:13:23   
Anonimen
PBJ, če se ne motim je eduskamb napisala da ma 13... Midva imava letos okroglo, 10. obletnico. Poleti! Velika fešta (načrtovana) odpade, ampak nekaj se pa bo treba zmislit...

(odgovor članu škorpion)
  Neposredna povezava do sporočila: 2494
   RE: Septembrke
19.4.2007 16:24:37   
Rožica*
Jaooooooo, ko preberem tvoj seznam Srček, kaj vse že imaš, me kar stisne, ker jaz še sploh ne nabavljam. user posted image  


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2495
   RE: Septembrke
19.4.2007 17:26:49   
andreja32
vvvaaaaoooo punce, me smo taboljšeuser posted image user posted image .Koliko strani smo že naklofaleuser posted image user posted image .meni je tako lušten vas brat, pogledat bušije, pa prelepe neveste.
berem da nekaterim že teče mleko.ma meni ne teče še takrat ne ko bi moral.pri vseh treh smo se orenk namučili da smo se lahko dojiliuser posted image .vseeno upam da bo tokat boljše.
kar se otroške opreme tiče, so mi prijateljice že navozile en kup stvari , tako da bo edina stvar nov voziček, drugo pa že vse imam.

ok zdaj pa šibam ,user posted image grem v korita posadit moje surfinijeuser posted image .

(odgovor članu Rožica*)
Neposredna povezava do sporočila: 2496
   RE: Septembrke
19.4.2007 17:27:29   
Anonimen
Nič panike Rožica, jaz še ene od teh stvari nimam doma. Ta vikend grem na štajersko k mami in bom eno furo pripeljala, drugače mi pa vse do sedaj res drugi kupujejo (se res kar sami javljajo) in imam zato že tako veliko stvari.
Drugače se ti pa res nikamor ne mudi, imaš še res dovolj časa za nakupe.
Jaz res niti ene od teh stvari nisem kupila, pravzaprav še sploh nisem ene stvari kupila za svojega sinka, tako da bom verjetno ta vikend v H&M res kaj kupila, če bo seveda kaj na znižanjuuser posted image . Še celo kompletek za iz bolnice, ki ga ponavadi res same kupimo, mi ga bo sestra kupila. Ima 16 let. Le kako naj ji to odrečem, če bo brat celo kupil voziček, pa je še študent.....

(odgovor članu Rožica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2497
   RE: Septembrke
19.4.2007 18:48:36   
lumpa6
OJLAuser posted image user posted image user posted image


vse ste že v polnem zamahu in kupujete za dojenčke, jaz pa še ne samo gledam, kaj imajo , si sploh ne upam še kupovat, sicer sem že v 22 tednu vendar bom počakala da pridem vsaj do 30 tednauser posted image


prejšnjo sredo sredo sem imela morfologijo in mi ni povedala za spol, saj kao ni videla kaj imamo , pa tudi  srčka ni dobro videla ker je obrnjen v neugodno smer za uzuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2498
   RE: Septembrke
19.4.2007 20:01:26   
LINA31
Tudi jaz že ogledujem vozičke in sem se povsem navdušila nad CHICCO-tov trikolesnik. Na spletni trgovini "sonček" pride cc. 730€, s tem da dobiš košaro in lupinco poleg. Se mi zdi full ugodno. Sem ga šla tudi pogledat in je fullll lep.
Danes je moja mami preverila še v Trstu ceno in je cc. 620€, tako da najbrž bova šla kupit kar tja...user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2499
   RE: Septembrke
19.4.2007 21:35:27   
nena80
Pozdravljene souser posted image , tudi jaz sem imela danes morfologijo in je vse okuser posted image user posted image user posted image user posted image , razen da se spol ravno ni videl. G je samo komentiral, da je sramežljivček in da ne pokaže točno, vendar bolj kaže na user posted image . Sicer vseeno samo da bo naš mali sonček user posted image  zdrav. Me pa mika, da bo šla še na 3D UZ, ker ima moj G slabšo ločljivost UZ-ja da še enkrat vidiva user posted image .  Razmišljam med dr. Strahovo - Domžale, dr. Babnikovo ali Puš. - Dravlje ali pa Postojna, kje mi priporočate oz. kakšne so vaše izkušnje...

Vozičekuser posted image  bolj jih gledam, manj vem za katerega se naj odločim pa še cene so kar hudeuser posted image !!!
Bi pa prosila kje v Italiji oz. Trstu se dobijo bolj ugodno, grem za 1 maj malo na Primorsko, pa bi še tja skočila pogledat!

nočko vsem user posted image

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 2500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  98 99 [100] 101 102   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  98 99 [100] 101 102   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?