|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  142 143 [144] 145 146   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke
28.5.2007 17:20:40   
Anonimen

dejte mal svetovat kaj naj nardim, hčerka bo septembra stara 9mescov, takrat naj bi pa še enga user posted image  dobil, verjetn se bosta še neki časa obe v vozičku vozile, a nej za dvojčke vozičk kupm al kajuser posted image
[/quote]


Duc, res sem blond......daj mi ti nekaj pojasni.....hčerka bo septembra stara 9 mesecev in 9 mesecev kasneje boš ponovno očka??? Z isto žensko ali kako to greuser posted image . Ker za 9 mesecev razlike med bratci oz. sestrami še nisem slišala.....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3576
   RE: Septembrke
28.5.2007 17:20:58   
Anonimen
ašun, js sm mlad, ne staruser posted image  22, kolk pa ti, a si že stara?user posted image
js bi pa mogoče mal kasnej začel z otroki sam zdj k je tko mi je pa tut ok pa če mam že enga zakaj pa ne bi mel še enga če ga mam lohuser posted image  drugač se mi pa zdi da bom mel pr teh letih mal več živcov k se bo s šolo začel pa da bom mal bl potrpežljiv zravn sedel pa pomagaluser posted image
ja hvala, sam je isti filing če si poročen alpa ne, sam en paper več jeuser posted image
srček, z drugo.
dorotea, pr nama je tamala.user posted image

< Sporočilo je popravil duc.20 -- 28.5.2007 17:24:15 >

(odgovor članu ašun)
  Neposredna povezava do sporočila: 3577
   RE: Septembrke
28.5.2007 17:32:08   
Anonimen
Ni me bilo samo 3 dni, sem bila doma na štajerskem in tako klepetate, da po resnici povedano nisem vsega prebralauser posted image .

Nažrla sem se doma vsega kot po stari navadi in vaga je seveda pokazala še 1kg več. Ne vem ali je to za user posted image  ali user posted image .

Dobila sem kup daril, ker sem praznovala rojstni dan, samo kaj ko je bilo že sedaj pol za user posted image . Se vidi, da se bom morala sprijaznit z drugim mestom zanimivostiuser posted image .

Moj dedek se je "obvezal" pisno, da bo kupoval vsak mesec plenice vse dokler jih bo potreboval in sicer mi bo vsak mesec v ta namen poslal 30 evrov. Naj bi zadostovalo.user posted image


Še malo, pa res ne bo zame ostalo več nič za kupit razen kozmetike, ker imam praktično že VSE. user posted image  za moje sorodnikeuser posted image .

Danes so mo končno prišli priklopit kablsko in mi ni treba več gledat s sobno anteno, ki itak nič ne lovi....jupijej........

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3578
   RE: Septembrke
28.5.2007 17:32:59   
jst86
Tud jst sm ful vesela in ponosna da bom mlada mamica.

Duc mi pravmo da bomo vsi  naredil.Če ne letos pa drugo leto.Sicer se pa ne sekiram več.V petek sm bla tok živčna zarad te mature,da sem po moje zarad živcev mal zakrvela in to prvič pa upam da tud zadnjič.Ampak res pikico.Me je  skor kap.Resno...tok sm se ustrašla.ampak je blo takoj v redu. tko da user posted image  ne se obremenjevat z ničemer ker psiha res lahko hude posledice pusti.tega res prej nism vedla-na žalost.




(odgovor članu dorotea)
Neposredna povezava do sporočila: 3579
   RE: Septembrke
28.5.2007 17:38:36   
Anonimen
jst86, a maš mogoče msn?
ja vztrajat je treba, js sm si reku da bom delal dokler ne nardim, tak cilj sem si zadal. pa pol da še kej doštudiram.

(odgovor članu jst86)
  Neposredna povezava do sporočila: 3580
   RE: Septembrke
28.5.2007 17:38:43   
dorotea
No lepo, Duc!
Jst sem pa danes bila na socialni in je živa groza...tle bolj ko si pošten manj ti pomagajo. Jaz ne grem več, ker so prou eni kaštroni...namesto da ti svetujejo, ti dajo vedet, da kaj si sploh prišel ki imaš prav zadosti...mislim no, ...meni starši pomagajo dokler sem še študentka in namesto, da mi dajejo na roko mi kar nakazujejo na račun teh 40.000 sit...in pole mi reče una na socialni, da jaz sem itak 100% preskrbljena od staršev s to vsoto! Kaj so normalni!!! In da bo ta vsota še možu, ki je trenutno na zavodu znižala vrednost socialne pomoči, če mi ne pogleda tega skoz prste. Ma ne morem verjet!!! Naj si v rit vtaknejo to socialno pomoč in jaz bom s 40.000 sit plačevala stroške stanovanja, hrano, zavarovanje za avto( beri stari golfič), bencin...pol pa še plenice in (Bog ne daj) še mleko! Joj komaj čakam, da se mož zaposli, da mi ne bo treba tem kuram na socialni nič več razlagat...Tri krat Hura za podporo mladim družinam!!!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3581
   RE: Septembrke
28.5.2007 17:58:32   
*tajda*
Res sramota kolk naša država prispeva da bi bilo več otrok.Se mi zdi da bolj na tem delajo da bi jih bilo čim manj.Da ne govorim o pomoči občine mladi družini in o tem kako so vrtci poceni in kako veliko otroških dokladov dobimo.Jst sem pa jezna na mojo občino ki ne prispeva ničesar ob rojstvu otroka in da sploh ne upošteva pri vrtcu da imaš še stanovanjski kredit.Aja itak pa lahko narediš nevem kolk šol plača je tko al tko nikakva v primerjavi z evropskimi,seveda cene so pa iste.user posted image
Še dobr da obstajamo taki ljudje ki mamo res tolk radi otročke da jih bomo imeli kljub našemu tako prijaznemu sitemu.user posted image
Tko da lahko smo veseli da smo zdravi da se imamo radi pa da mamo naše sončke oz. jih bomo meli.user posted image

(odgovor članu dorotea)
Neposredna povezava do sporočila: 3582
   RE: Septembrke
28.5.2007 18:20:04   
Anonimen
dorotea, te čist razumem ker sem bil v taki situaciji samo da js še od staršev nisem mel nč ampak od sestre. službe ne dobim, mi vsak začne pol nazaj da če hočš delat loh delaš če se ne zmišluješ pa ne iščeš najbolj plačane, včasih bi sprejel najmanj plačano sam da bi kej zaslužu. zdj delam "na črno" ker me tam ne smejo zaposlit zarad inšpekcije, socialne pa ne prejemam, ne morem tko živet da bi jih goljufal, sam sm opazu da tistim k tko počnejo je velik lažje v življenju. pošteni povsod najuser posted image , tko pač je. sam nekateri pa nismo taki in mamo raj čisto vest.

(odgovor članu *tajda*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3583
   RE: Septembrke
28.5.2007 18:31:06   
dorotea
Ah, ja, sem se morala malo skihat...sej ne, da ne bomo preživeli...se bomo že znajdli...meni gre še bolj tisti njihov odnos na živce, če vse pošteno poveš in pričakuješ pol, da bojo ti teh par mesecu res pomagali oziroma vsaj razložili, kaj je najbolj pametno za naju, kaj je za naredit...oni ti pa naložijo vse te zakone...pa da ne morejo tega in onega...bull shit! Saj ne gre za to , da bi jim tam visu več let...se gre za 2 meseca...mi je blo prou mal žal, da sem sploh šla izpolnjevat tiste papirje. Pustmo stat, te 2 meseca bosta hitro šla mimo...pol pa bomo spet bogati...user posted image user posted image user posted image , ko bo imel moj pripravniško plačouser posted image user posted image user posted image . Ma bo vsaj najina!!!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3584
   RE: Septembrke
28.5.2007 18:36:05   
Anonimen
dorotea, ti bi mogla tm rečt da mislš to skos prejemat pa bi ti zrihtaleuser posted image

(odgovor članu dorotea)
  Neposredna povezava do sporočila: 3585
   RE: Septembrke
28.5.2007 18:36:59   
altati
Prodam goro oblačil našega user posted image , fantka. Kupljene lani, bil je oktobrček.
So velikosti  56, 62,68,74, blagovne znamke benetton, h&m, c&a, kanz, osh gosh.
Vse so super ohranjene.
So bodiji, žabice, jakne, jopice, hlačke, pižamice, pajacki, trenirke, kapice.
Dam vse v kompletu (cca 120 kosov) za 70 Eur-ov.
Če katero zanima naj mi pošlje zs.
Lahko vse poslikam, ali pridete gledat!

(odgovor članu dorotea)
Neposredna povezava do sporočila: 3586
   RE: Septembrke
28.5.2007 18:39:11   
lemavrica
Te čisto razumem kako se počutiš. Tudi jaz sem si hotla zrihtat socialo, vendar na žalost ne bo nič ker sem se vmes poročila in ima moj mož "preveliko" plačo.
Še "lepše" je to da so meni hotli kredit štet kot slabo in je bil to ful problem. Za user posted image . Službe pa itak nisem dobila ker sem noseča, pa čeprav tega nisem govorila so itak nejbrž na razgovorih vidli. Poleg vsega so me pa skor povsod vprašali kdaj mislim imet otroke,....

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu dorotea)
Neposredna povezava do sporočila: 3587
   RE: Septembrke
28.5.2007 18:47:29   
dorotea
Lemavrica, to res ni fer, ...ena moja kolegica je končala veterino in je pustila službo...zdaj pa je bila že na ne vem kolkih razgovorih, ima 30let in so jo povsod spraševali, če misli met otroke...logično da ja in to verjetno hitro, kar si verjetno tud sami mislijo in zato nikjer službe ne dobi! Za ženske res ni lahko!

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 3588
   RE: Septembrke
28.5.2007 18:49:00   
dorotea
Ja pa še to: a ni to smešno, da se splača v naši državi bolj na koruzi živet kot pa se poročit.

(odgovor članu dorotea)
Neposredna povezava do sporočila: 3589
   RE: Septembrke
28.5.2007 18:54:10   
lemavrica
Pa groza je to da še rečt ne smeš nič na razgovoru če te to vprašajo. Najbolje se je nasmehnit in rečt da še nič ne planiraš. Ker kakršenkoli drug odgovor pomeni avtomatsko zavrnitev, ne takoj ampak enostavno te ne pokličejo več. Men je blo zadnjih 6 mesecev odkar iščem za znoret in za  user posted image . Enostavno sem popolnoma obupala da bom dobila službo.
Že par mesecev nazaj so me pa še tuki na forumu napadle da kako sem nefer da na razgovoru ne povem da sem noseča. In to ženske, k bi lohka razumele.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu dorotea)
Neposredna povezava do sporočila: 3590
   RE: Septembrke
28.5.2007 19:10:17   
dorotea
Ja grozno! To je res težko, kaj rečt...itak, da bi vsak raje povedal po pravici, sam kaj ko je to potem isto kot , da ne bi šel na razgovor...avtomatsko odpadeš. To je res težko...upat, da bi nas vseeno zaposlili pa je utopično! Saj itak, da običajno rabijo koga za dalj časa in je nosečnico popolnoma nespametno zaposlit...saj jih lahko razumemo...sam me pa tud mormo nekako zase in za svojo družino poskrbet. Al pa naj država za nas ta čas poskrbi...pa smo spet pri socialnem...ki izgleda verjame, da se da preživet družino s 40.000. Pa smo spet na začetku.

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 3591
   RE: Septembrke
28.5.2007 19:20:54   
Anonimen
Živjo souser posted image .

Ja res mamo eno kuser posted image evo  državo, pa da ne rečem v kakšni občini živim. Zdaj, ko sem se preselila, sem vidla, da sem se na slabše. Prej bi vsaj od občine dobila pomoč v vrednosti bivših 27000 SIT, zdaj ne bom dobila nič. Pa saj ne da bi s tem obogatela, toda če preračunam, kaj bi s tem vse lahko za otroka kupla... Skratka Nemka dobi za rojstvo otroka denar v vrednosti solidnega avtomobila, Slovenka pa ... cel kup težav. Materialnih, v karieri... Skratka; TO JE PODEN. 

Toda ne pustimo se motiti. Srečno smo, ker smo nosečke, še bolj srečne bomo s svojimi user posted image  in malčki bomo najsrečnejše.

Deževen pozdravček,

T.  

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3592
   RE: Septembrke
28.5.2007 19:24:19   
ašun
Duc mlada sem 27 letuser posted image  in pričakujem prvega user posted image user posted image . Nama je k sreči hitro ratalo user posted image naredit, ampak nimajo vsi take sreče. Zato sem rekla, da mi je všeč, da folk kmalu začne delatiuser posted image

(odgovor članu dorotea)
Neposredna povezava do sporočila: 3593
   RE: Septembrke
28.5.2007 19:24:22   
Anonimen
js norc sm se pa še poročuuser posted image

nobenmu ni lahko najdt službe sam se pa čist strinjam da je ženskam še velik težje ker jih povsod skrbi kdaj bodo noseče.

(odgovor članu dorotea)
  Neposredna povezava do sporočila: 3594
   RE: Septembrke
28.5.2007 19:25:26   
lemavrica
Ja samo problem je to da po porodniški pa spet ne bomo primerne ker bomo imele majhne otroke, ti so pa kako skoz bolani in potem je ženska skoz na bolniški.
Men se najbolj zamalo zdi to da so ženske take da te obsojajo in ti ne dajo priložnosti. Ok razumem pač tist procent žensk ki se zavestno odločijo za kariero in ne za otroke ampak huj so une k jih že imajo, pa bi lohka vedle kako je.
O socialkah pa sploh nebi zgubljala besed, v veliki večini so poden od podna.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3595
   RE: Septembrke
28.5.2007 19:36:30   
Anonimen
niso to samo tiste k jim je kariera glavna, res so tiste k majo otroke hujše. vem ker je bla pr sestri vedno kariera na 1.mestu do zdj, sam je pa dala tut priložnost parim k so v začetku nosečnosti pa je vedla da ne bojo dolg delale.
verjetn so ble tiste k **** same v enaki situaciji in zdj druge **** tko k so prej keri njih, loh bi mal razumele. ampak jim je lažje ****.

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3596
   RE: Septembrke
28.5.2007 19:47:49   
dorotea
Ah, najbolje da se sprijaznimo in smo veseli zaradi najpomembnejših stvari, ki nas obdajajo: Ljubeči partnerji...porajajoče se življenje...in ne pozabit na zdravje, ki nam je včasih vse preveč samoumevno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3597
   RE: Septembrke
28.5.2007 19:52:45   
Anonimen
pa na otroke ne smemo pozabt k so še najbolj pošteni in iskreni.
na zdravje se pa ponavad spomnimo ko je kej narobe-na žalost.

(odgovor članu dorotea)
  Neposredna povezava do sporočila: 3598
   RE: Septembrke
28.5.2007 19:57:22   
Anonimen
Na razgovoru vas ne smejo spraševati po otrocih, niti po tem ali ste poročene ali ne........kršijo zakon!user posted image

Mene niso vprašali, tisto, ki me je nadomeščala nekaj časa pa so. user posted image



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3599
   RE: Septembrke
28.5.2007 20:06:17   
Anonimen
vemo da ne smejo sam k vsen sprašujejouser posted image  pa tut iz službe velikrat vržejo če kera zanos pa tut ne bi smel sam že ker izgovor najdejo. zakoni niti niso tolk slabi sam k jih pa nihče ne izvršuje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  142 143 [144] 145 146   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  142 143 [144] 145 146   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?