|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  163 164 [165] 166 167   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke
6.6.2007 13:40:50   
dorotea
Čestitke Ducanu, mamici in Nike, pa seveda tetici! Joj kolko otrok bo na hitro pri vas!Lepo!user posted image user posted image user posted image
Pozdravi ga in polupčkaj ta malo!
Kako pa to, da sta rodila v Izoli? A sta pohajala?


(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 4101
   RE: Septembrke
6.6.2007 13:41:39   
Anonimen
Karin......racku čestitaj še v mojem imenu.....seveda najprej mamici.......mali deklici pa srečno v novem svetu user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4102
   RE: Septembrke
6.6.2007 13:46:13   
dorotea
Nefretiti, nič ne skrbi za hibiskus, to ga je sam mal šok, se bo sam navadu...in bo še rasu kot nor. In se mi zdi, da vem, katere deteljice imaš...take vijolo roze cvetke imajo...jih je imela moja nona na vrtu, mislim da so za zunaj...in če so to iste so tudi užitne...mi smo jih kot mulci muzgali stebla so tko full kisla...prav zanimivo. Če narediš slikco, jo pripopaj pa ti povem, če je ista....se pa zunaj full lepo razrase.
Aj, sem šele zdaj vidla da si napisala da je temno vijola...pol pa verjetno ni ista.
No, pasionka pa je tud full lepa a ne? Jaz žal nimam več placa za nič...še jasmin se mi je preveč razrasel.
Če bom pa vzgojila kakšno lepo orhidejo, pa ti jo podarim, prav?


< Sporočilo je popravil dorotea -- 6.6.2007 13:56:00 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4103
   RE: Septembrke
6.6.2007 14:30:38   
karin.
Rodila je v Izoli, ker sta šla v Italijo nakupovat za user posted image  pa je bila ta porodnišnica najbližje. Tam sta že od včeraj samo je šele danes rodila, menda je bil kar težek porod. Več pa ne vem, ker je Ducan še čisto zmeden pa ne ve nič povedati, Tyro je pozabil pri sestriuser posted image Punčka še ne more sama dihati.


Za hibiskus pa pravijo da je lahko na soncu samo korenine morajo biti v senci, če niso jih je treba zaščititi, ker se drugače začne sušiti.

_____________________________

Hope in Elyse + hiperaktivni Nik = Moji srčki

(odgovor članu dorotea)
Neposredna povezava do sporočila: 4104
   RE: Septembrke
6.6.2007 14:35:15   
nana 27
Držim pesti za malo Niko! user posted image user posted image user posted image   Dorotea in Nefretiti, vidve pa obvladata rožice...vaju je fajn brat. Nefretiti, ko te berem, se zmeraj na orhideje spomnim user posted image  

(odgovor članu karin.)
Neposredna povezava do sporočila: 4105
   RE: Septembrke
6.6.2007 14:37:36   
lemavrica
user posted image  za malo Niko in da bo vse ok z njo.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 4106
   RE: Septembrke
6.6.2007 15:12:16   
jst86
user posted image Čestitke mladi družinici tudi z moje strani!user posted image


(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 4107
   RE: Septembrke
6.6.2007 15:25:16   
CUKRČEK
Najprej čestitke Duc-u in njegovi družiniuser posted image

V seznamu sem opazila, da je pod opremo, ki jo potrebujemo, napisan tudi koš za plenice. Najbrž imate v mislih palčka zavijalčka ali kaj podobnega. Samo en predlog...meni se ta palček zdi totalno zgrešena investicija. NAjprej je treba kupit koš in potem so tiste kasete z vrečkami fuuul drage. Jaz sem smrad iz plenic rešila s tem, da sem vsako plenico zavila v vrečko za zmrzovanje živil in zavezala na koncu. Pa ni nič smrdelo in še bistveno ceneje je bilo.

Pa glede halje v porodnišnici..jaz sem jo dobila tam in je nisem nič potrebovala. Ker sem itak bila stalno pri otroku v sobi in res ni bilo potrebe po njej.


Aja, pa glede otekanja....dohtarji ponavadi pravijo, da se je treba izognit soljeni hrani in da je treba počivat z nogami dvignjemi višje od telesa. Mislim da tistim, ki orng zatekajo, vse to bolj malo koristi. JAz sem v prvo fuul zatekala in mi ni popolnoma nič pomagalo...le ko sem rodila, je kar teklo od mene. Tokrat pa ni še sledu o otekanju in upam,d a tako ostane.

lpuser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil CUKRČEK -- 6.6.2007 15:28:24 >


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu jst86)
Neposredna povezava do sporočila: 4108
   RE: Septembrke
6.6.2007 15:32:18   
lumpa6
čestitke ducu in njegovi družiniciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

v katerem tednu je pa rodila

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4109
   RE: Septembrke
6.6.2007 15:39:15   
nana 27
Cukrček, tudi meni se palček zavijalček zdi zgrešena investicija. Mi imamo kar vedro s pokrovom. Noter dam vrečo za smeti iz špara, ki jih kupiš za koše in jih je v zvitku po 50 pa potem na nekaj dni odnesem vrečko z umazanimi plenicami v kanto za smeti pred hišo. Vedro s pokrovom pa imam na pralnem stroju v kopalnici, da ga mali ne da dol.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4110
   RE: Septembrke
6.6.2007 15:52:32   
karin.
Danes je tak lep dan, moji user posted image user posted image  gresta jutri domovuser posted image user posted image user posted image  Tok sem srečna, kar ne vem kaj biuser posted image

Meni je pa halja prav prišla, da sem šla lahko na kavicouser posted image

Imate kakšen predlog za darilo za Ducanovi punčkiuser posted image

_____________________________

Hope in Elyse + hiperaktivni Nik = Moji srčki

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 4111
   RE: Septembrke
6.6.2007 15:59:50   
lumpa6
karin to je pa lepo slišatiuser posted image user posted image user posted image koliko sta pa težkiuser posted image user posted image

(odgovor članu karin.)
Neposredna povezava do sporočila: 4112
   RE: Septembrke
6.6.2007 16:02:16   
Anonimen
Karin: zadnjič je ena ravn rekla, da je dobro darilo termometer....meni se zdi super. Če ne pač nek kompletek, ampak leti ponj še danes. Jutri boš zasedena.

Meni se tudi zdi brezveze ta koš za plenice.....mi bomo kar čez okno vrgliuser posted image ......vedno nekdo okrog hodi, da bo potem vrečko s pleničkami v kanto vrgel.

Drugače pa je polno bedarij, ki jih ponujajo trgovine, pa se da brez njih. Največja med njimi se mi zdi tiste pene s katerimi podstaviš ojenčka, da leži na boku.



(odgovor članu karin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 4113
   RE: Septembrke
6.6.2007 16:05:50   
dorotea
O super Karin!!!! Bravo...zdaj pa se spočij...da boš sveža za dve navihanke in enga navihanca!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4114
   RE: Septembrke
6.6.2007 16:19:34   
Pikica pokica
Super novičke Karin. Čestitke tudi Duc - u za hčerkico. Ste pa v vaši družini zgelda res vsi nekam hitri user posted image .
Daj pokaži nam kakšno slikico od tvojih princesk user posted image .



(odgovor članu dorotea)
Neposredna povezava do sporočila: 4115
   RE: Septembrke
6.6.2007 16:28:23   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: nefretiti


Drugače pa je polno bedarij, ki jih ponujajo trgovine, pa se da brez njih.



Jah tko je.....mamice, predvsem tiste ki so 1. v tem, ne vejo kaj je potrebno in kaj ne. In potem oni naredijo tako dobro reklamo, da res vsaka misli da brez tega ne gre. Je bolje ta denar za plenice porabit ali pa družino na izlet peljat.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4116
   RE: Septembrke
6.6.2007 16:52:43   
karin.
Hope ima 880g in 36cm, Elyse pa 1050g in 38cm. Sta še majhne ampak močneuser posted image  Bo počitek ko bomo domauser posted image

_____________________________

Hope in Elyse + hiperaktivni Nik = Moji srčki

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4117
   RE: Septembrke
6.6.2007 16:54:02   
Anonimen
Obstaja palček zavijalček, ki ne potrebuje več kaset za plenice not zavijat, lahko se da noter katerakoli vrečka, imajo jih pa v Pikapolonici in sigurno še kje drugje. Cena je okoli 50 evrov.

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 4118
   RE: Septembrke
6.6.2007 17:13:30   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: srček

Obstaja palček zavijalček, ki ne potrebuje več kaset za plenice not zavijat, lahko se da noter katerakoli vrečka, imajo jih pa v Pikapolonici in sigurno še kje drugje. Cena je okoli 50 evrov.


In v čem je pol razlika z navadno kanto za smeti??? Samo v ceni..50 evrov za palčka ali nekje 10 evrov za kanto?!? Notri pa v obeh primerih smrdljiva plenicauser posted image
No, saj vsak po svoje...saj ne, da škrtarim, samo vseeno mi je pomembneje kaj drugega kot fensi kanta za plenice.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4119
   RE: Septembrke
6.6.2007 17:45:17   
Anonimen
Ne se razburjat, jaz sem samo povedala tistim, ki ga nameravajo kupit da obstaja tudi tak, ki ne potrebuje refil kaset.
Jaz ga sploh kupila ne bom, ker zanj nimam denarja, če pa bi ga dobila npr. za darilo pa se ga nebi ravno z vsemi štirimi branilauser posted image .

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 4120
   RE: Septembrke
6.6.2007 17:54:26   
CUKRČEK
saj se ne razburjam..brez skrbi da neuser posted image samo rada bi povedala, kako hitro nas trgovci "nategnejo".

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4121
   RE: Septembrke
6.6.2007 17:56:08   
lumpa6
ga nebom pogrešala zavijalčka mislmuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4122
   RE: Septembrke
6.6.2007 17:57:41   
lumpa6
kako vam gre pri izbiri imena
user posted image

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 4123
   RE: Septembrke
6.6.2007 18:05:11   
Anonimen
Cukerček, pri VSEM kar je v zvezi z user posted image  nas trgovci nategujejouser posted image user posted image .

Z imenom nimava težav, je bilo izbrano že zdavnaj pred user posted image , imava celo že lesene črke doma za na vrata nalepituser posted image .

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 4124
   RE: Septembrke
6.6.2007 18:10:41   
lumpa6
jaz se pa nikaor nemorem odločit glede imena saj nimam nobene ideje, nobeno se mi ne zdi tok popolnouser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  163 164 [165] 166 167   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  163 164 [165] 166 167   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?