|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  298 299 [300] 301 302   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke
13.8.2007 16:31:50   
nana 27
Jaz sem pa malo user posted image  Sem na drugem forumu brala, da ženske iz LJ porodnišnice kar domov šibajo (odprte in s popadki), ker nimajo postelj user posted image  in da so porodne ful zasedene. Je to možno? Pa da jih imajo kar po hodnikih user posted image  Ima katera kaj več informacij? Je to res?

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 7476
   RE: Septembrke
13.8.2007 16:33:02   
Anonimen
Res?? Ma misliš, da je to sploh možno? Da bi jih odprte in s popadki pošiljali domov? user posted image

(odgovor članu nana 27)
  Neposredna povezava do sporočila: 7477
   RE: Septembrke
13.8.2007 16:39:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nana 27

Jaz sem pa malo user posted image  Sem na drugem forumu brala, da ženske iz LJ porodnišnice kar domov šibajo (odprte in s popadki), ker nimajo postelj user posted image  in da so porodne ful zasedene. Je to možno? Pa da jih imajo kar po hodnikih user posted image  Ima katera kaj več informacij? Je to res?


Porodne so zelo zasedene - to so nam že v šoli za starše rekli. Da bi pa porodnico, ki je odprta in z rednimi popadki domov pošiljali pa enostavno ne verjamem. Pa postelje po hodnikih...user posted image

Sem danes v čakalnici poslušala eno, ki je razlagala o preiskavi AC pa je take neumnosti klatila in tako prenapihnila celo zadevo, da mi je šlo kar na  user posted image . In to o ljubljanski porodnišnici je verjetno spet ena taka napihnila...

Punce, imamo dve ušesi - skozi eno noter, skozi drugo ven. Ne verjet vseh govoric.

(odgovor članu nana 27)
  Neposredna povezava do sporočila: 7478
   RE: Septembrke
13.8.2007 16:42:55   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: nana 27

Jaz sem pa malo user posted image  Sem na drugem forumu brala, da ženske iz LJ porodnišnice kar domov šibajo (odprte in s popadki), ker nimajo postelj user posted image  in da so porodne ful zasedene. Je to možno? Pa da jih imajo kar po hodnikih user posted image  Ima katera kaj več informacij? Je to res?



user posted image dvomim


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 7479
   RE: Septembrke
13.8.2007 16:45:48   
sandra85
aja

user posted image user posted image user posted image PUNCE ČESTITKE, DA SMO TAKE ČVEKE, DA SMO NAČVEKALE ŽE 300 STRANI
user posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 7480
   RE: Septembrke
13.8.2007 16:53:23   
nora
Sandra hvalauser posted image sem malo boljse. Najbrz mi je pritisk padel. Glih sem spila eno kavo pa se mi je zbistrilouser posted image
Nana, jaz tudi ne verjamem. Z rednimi popadki, da jih domov posiljajouser posted image malo morgen. Guppy kmalu bo povedala kako je user posted image
Jaz imam eno vprasanjeuser posted image malo neumno, ampak me res zanima...s cem zmerijo kolk cm smo odprte, ce smouser posted image zadnjič mi je guppy omenila, da vecina punc po pregledu krvarijo, pa sem se malo ustrasilauser posted image nisem se pa spomnila vprasat. Kdaj zacnejo z vaginalnimi pregledi?

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 7481
   RE: Septembrke
13.8.2007 16:55:19   
nana 27
No, saj meni se tudi zdi čudno, zato pa sprašujem. Ima katera bolj realne podatke? Evo, malo debate (več v Mamini čvekalnici - Avgustovke): "Joj punce - KATASTROFA! kOT SM VEDLA SO ME POSLALI DOMOV IN TO - ODPRTA SM 4 CM IN OTROK SPUŠČEN V PORODNI KANAL! Pa parvi zdravnica, tole bo za rodit in pokliče babico v ambulanto in babica pravi, da je v porodnih taka gužva, da po hodnikih ležijo. In vpraša če imam popadke ali odteklo vodo, pa povem da ne. Pol mi pa prjav da ker sm iz LJ, naj grem rajš domov čakat popadke ali vodo, ker me nimajo kam dat. Zdravnica je rekla da otrok je RES NIZKO, pa babica pravi, no boste psa mogoče že zvečer nazaj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!! In pol babica še pravi, da če bi bila kje od daleč, bi me pa vzeli! ADIJO PAMET! Kolkr sm dolga in široka mi je žal, da sm šla v LJ P! Zdej so obdržal moje dokumente in nimam kej. Če pa v dbeh dnevih ne bo popadkov ali vode, pa naj pridem 15 ega - na praznik. KRASNO.

Punce, jezna sm k pes!Kaj pa če ne bom popadkov imela svojih in bom še bolj odprta ?????? Pa še zdravnica je rekla kako se lepo pripravlja in hitro odpira ....

KRETENI user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Moram pa rečt, da so bli vsaj prijazni."
_________________
OJLA

Saj ne vem a sem vesela al ne haha user posted image
Twinky sem tk sibala iz CTg da mi je sele pol kliknilo da si tam sedela , pa tk sem hotela TAi-ja pocarklat:) user posted image Daj ga pobozaj namesto mene oz. malike:)

Ja guzvo majo menda nenormalno tk mi je rekla primarij Blejec ko sem bla na Uz.
Pravi da ji moj ctg ne disi ker je blo par popadkov, ki jih jaz se ne ctim sam da me nimajo kam dat ker nimajo niti ene postle fraj, porodna pa je zafilana do konca. In če ne bi mela starsev tu bi sla kr lepo na Korosko nazaj. KEr niti za oddaljene prej niso meli več placa. Res katastrofa... "

 

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 7482
   RE: Septembrke
13.8.2007 16:58:27   
nana 27
V prvi nosečnosti so me zadnji mesec vaginalno pregledali (prej ne), ko nisem čutila otročka in sem šla na CTG v porodnišnico. To je bilo en dan pred porodom. Pa se ne spomnim, da bi krvavela. Le naslednji dna zjutraj se je odluščil čep. Ni pa nič posebnega ta pregled - s prsti ve, koliko si odprta user posted image

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 7483
   RE: Septembrke
13.8.2007 16:59:54   
nora
oh marija....user posted image kar ne morem verjet...mogoče do septembra se bo kaj spraznilouser posted image

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 7484
   RE: Septembrke
13.8.2007 17:04:06   
sandra85


IZVIRNO SPOROČILO: nora

oh marija....user posted image kar ne morem verjet...mogoče do septembra se bo kaj spraznilouser posted image


GLIH SEPTEMBRA BO NAJVEČJA GUŽVA user posted image saj nas je že tle na RR največ septembrk


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu nora)
Neposredna povezava do sporočila: 7485
   RE: Septembrke
13.8.2007 17:04:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nora
malo neumno, ampak me res zanima...s cem zmerijo kolk cm smo odprte, ce smouser posted image



To je tudi mene zanimalo. A g. kar potipa s prsti in ve?

(odgovor članu nora)
  Neposredna povezava do sporočila: 7486
   RE: Septembrke
13.8.2007 17:04:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

GLIH SEPTEMBRA BO NAJVEČJA GUŽVA user posted image saj nas je že tle na RR največ septembrk



Ne kliči user posted image .

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 7487
   RE: Septembrke
13.8.2007 17:06:45   
sandra85
zaj ko sem bila v bolnici me je pregledala,če sem odprta user posted image GROZAAA!!! na vso moč je potiskala prst not,pa ni mogla zraven prit,ker je rekla, da imam dolg MV user posted image
sem mislila, da bo celo roko not porinla


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 7488
   RE: Septembrke
13.8.2007 17:07:51   
nana 27
Ja, Tianna, nobene račke ali drugega pripomočka ne uporabi. Vsaj jaz se ne spomnim tega user posted image  pri meni je pogledal, rekel, da sem odprta, da je maternični vrat zrel pa še nekaj od ene "zrele hruške" je govoril. Mi je potem babica rekla, da se tako reče, ko je že vse zmehčano in da nožnica dobi tako obliko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7489
   RE: Septembrke
13.8.2007 17:08:32   
sandra85
grem še js pod tuš-sem zašvicala ko je una para od likalnika pihala vameuser posted image

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 7490
   RE: Septembrke
13.8.2007 17:10:39   
Anonimen
Ne verjamem. Domov je sigurno ne bi poslali, če bi bil otrok spuščen v porodni kanal...  Meni se zdi, da je šla ženska prezgodaj v porodnišnico in so jo zato poslali domov...
Jaz še vedno mislim, da je zadeva prenapihnjena. Tudi v ŠS so povedali, da če pride porodnica prezgodaj v porodnišnico, da jo pošljejo domov - če ni nobenih komplikacij seveda.
Sicer pa - danes je bil mlaj in smo zato user posted image slabo spale, nekatere so šle pa kar rodituser posted image . Jaz računam na polno luno 28.8., da bo zbudila našo princeskouser posted image In takrat bo verjetno spet gneča... Kaj češ... Takle mamouser posted image

(odgovor članu nora)
  Neposredna povezava do sporočila: 7491
   RE: Septembrke
13.8.2007 17:11:05   
nana 27
Potem sem bila pa jaz takrat že zelo na koncu oz. odprta, ker mene ta pregled ni prav nič bolel user posted image  Vem pa, da je za ene boleč. Boleče naj bi bilo, če z roko natrga plodove ovoje - ampak to je res skrajni primer se mi zdi in če porod nikamor ne napreduje.

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 7492
   RE: Septembrke
13.8.2007 17:13:40   
Anonimen
Punce, kaj vi imate že vse napotnico za porodnišnico??
Meni jo še ni dal. user posted image

(odgovor članu nana 27)
  Neposredna povezava do sporočila: 7493
   RE: Septembrke
13.8.2007 17:15:21   
Anonimen
Mene g. na vsakem pregledu vaginalno potipa. Nana, tebe tudi a? Glede na to, da imava istega ginekologa. No, do zdaj me ni nikoli nič bolelo. Res pa, da je vsakič preverjal MV. Ma to mora biti tam tam z odprtostjo a?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7494
   RE: Septembrke
13.8.2007 17:17:08   
jst86
mene je pregledala na prejnjem pregledu,samo z rokami.je pa bolelo ko user posted image , ker je bil mv še dolg in nič nisem bila še mehčana.sem pa tud jst mislila da mi bo kar celo roko not porinlauser posted image .
upam da naslednjič ne bo več bolelo in bom vsaj zmehčana dost,če ne še odprta.ker mam naslednji pregled šele v 39. tednu?!
joj upam da v kranju ni oz ne bo take gužve!ma kera podatek za kr?

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 7495
   RE: Septembrke
13.8.2007 17:17:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

Punce, kaj vi imate že vse napotnico za porodnišnico??
Meni jo še ni dal. user posted image

Jaz jo imam že od junija... Pa za rešilca tudi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7496
   RE: Septembrke
13.8.2007 17:23:33   
nana 27
Tianna, mene tudi zmeraj pretipa in ja, tako izgleda tudi na koncu, ko imaš popadke in prideš v porodnišnico.Drugače pa jaz že imam napotnico. Sem jo dobila prejšnji teden na pregledu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7497
   RE: Septembrke
13.8.2007 17:36:47   
Anonimen
Ja no, na naslednjem pregledu pa bo zadnji čas, da mi jo da.

Aja še to, se bo katera izmed vas testirala na uno bakterijo streptokok, al kaj je že??

(odgovor članu nana 27)
  Neposredna povezava do sporočila: 7498
   RE: Septembrke
13.8.2007 17:44:57   
sandra85
jst86 js imam čisto omehčan MV,pa me je bolelo kot user posted image   ko je tipala,če sem odprta

js še nimam napotniceuser posted image
mi je pozabil dat,ker sem ga mogla tut za potrdilo js spomnit,pa mi je rekel:kaj ti nisem že dal potrdila...joj sem pozabil user posted image



_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7499
   RE: Septembrke
13.8.2007 17:45:50   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

Ja no, na naslednjem pregledu pa bo zadnji čas, da mi jo da.

Aja še to, se bo katera izmed vas testirala na uno bakterijo streptokok, al kaj je že??


o čem se gre user posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  298 299 [300] 301 302   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  298 299 [300] 301 302   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?