|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  312 313 [314] 315 316   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke
16.8.2007 20:11:55   
sandra85
pikica pokica-sej zaj sem se spomnila, ko sem bila not,mi je manjkalo še 5 dni do 36t 1d-zato so me mogoče obržali...user posted image

tianna-kje si ga doblauser posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7826
   RE: Septembrke
16.8.2007 20:16:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

tianna-kje si ga doblauser posted image



Koga? user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 7827
   RE: Septembrke
16.8.2007 20:19:43   
žarnica
ja,na Ptuju sem bila. Saj mi je rekel zdravnik,da me lahko da na oddelek za par dni na opazovanje,pa nisem hotela. Do porodnišnice nimam daleč,doma pa 2 leti staro hčerkico. Tako da če bo treba,pridem nazaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7828
   RE: Septembrke
16.8.2007 20:22:40   
sandra85
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 7829
   RE: Septembrke
16.8.2007 20:23:40   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: žarnica

ja,na Ptuju sem bila. Saj mi je rekel zdravnik,da me lahko da na oddelek za par dni na opazovanje,pa nisem hotela. Do porodnišnice nimam daleč,doma pa 2 leti staro hčerkico. Tako da če bo treba,pridem nazaj.


ja no-sem mislila da te je kar domov poslal...pol pa je tak vredi,čuj user posted image

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 7830
   RE: Septembrke
16.8.2007 20:23:48   
dorotea
Punce, a že kar rodit bi šle? Ne še! Še mal bajskanja naokoli s temi velikimi trebušoni!!!
Jaz sem se potolažila od današnje noči in sem bolje...predvsem zato, ker vidim da mi moj cukr sestavlja nov predalčnik iz Ikee in bom not loh zložila cunce(ko jih operemuser posted image ), pa tud zibko smo prnesli, manjka nam še tisto stojalo, ki drži baldahin. Ne vem kje ga dobit. Najbrž se ga da kar sam doma naredit, saj ni nič posebnega.
Učila sem se bolj za vzorec, ma bo že! Kupla sem si tud puding za tolažbo!Mmmmmmmmmmm!

Žarnica, drži se!Pikica pokica, ti tudi! Sandra tebi pa mal potrpežljivosti!user posted image

Misska, saj veš če te malo pošolamo je zato, ker ti hočemo samo najbolje! Vem, da je grozno, če imaš tolko obveznosti! En user posted image zate...če pa se boš še naprej slabo počutila, pa se kar pojdi pokazat v porodnišnico brez oklevanja...saj zato so pa tam!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7831
   RE: Septembrke
16.8.2007 20:28:44   
Pikica pokica
Nič babe, lep večer. Jaz se grem zdaj mal cartat z možekom, saj sva sama ( sinko je do jutri pri babici na počitnicah user posted image  user posted image  user posted image ). Je treba izkoristit proste dneve. Če bo treba pa pol v porodnišnico, bom pa še torbo na hitro spakirala user posted image user posted image user posted image .

ČAUČI

(odgovor članu dorotea)
Neposredna povezava do sporočila: 7832
   RE: Septembrke
16.8.2007 20:29:19   
Anonimen
No, Sandra vidiš, da si našla. user posted image

(odgovor članu dorotea)
  Neposredna povezava do sporočila: 7833
   RE: Septembrke
16.8.2007 20:29:46   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: dorotea
Kupla sem si tud puding za tolažbo!Mmmmmmmmmmm!



ne delaj gušte!!! js sem prej zadnji puding pojedla, in ugotovila, da nimam nič več sladkega doma user posted image
umrla bi za en sladoled king s kokosom

učeri sva bila v trgovini,pa si nisem dovolj napolnila voziček s sladkarijami user posted image

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu dorotea)
Neposredna povezava do sporočila: 7834
   RE: Septembrke
16.8.2007 20:30:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pikica pokica

Nič babe, lep večer. Jaz se grem zdaj mal cartat z možekom, saj sva sama



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Prej spakiraj torbo, da ne bosta slučajno kaj sprožila. user posted image

(odgovor članu Pikica pokica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7835
   RE: Septembrke
16.8.2007 20:30:55   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: Pikica pokica

Če bo treba pa pol v porodnišnico, bom pa še torbo na hitro spakirala user posted image user posted image user posted image .



in javila nam na RR user posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Pikica pokica)
Neposredna povezava do sporočila: 7836
   RE: Septembrke
16.8.2007 20:31:23   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

No, Sandra vidiš, da si našla. user posted image


sem ga spregledala prejuser posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7837
   RE: Septembrke
16.8.2007 20:31:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

učeri sva bila v trgovini,pa si nisem dovolj napolnila voziček s sladkarijami user posted image


Sandra, nikoli ne smeš pozabiti narediti zalogo.  user posted image

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 7838
   RE: Septembrke
16.8.2007 20:32:54   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

IZVIRNO SPOROČILO: Pikica pokica

Nič babe, lep večer. Jaz se grem zdaj mal cartat z možekom, saj sva sama



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Prej spakiraj torbo, da ne bosta slučajno kaj sprožila. user posted image


user posted image



_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7839
   RE: Septembrke
16.8.2007 20:34:11   
dorotea
Sandra,pol si pa naredi gres z mlekom pa gor posuj polno kakava...je tud fino!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7840
   RE: Septembrke
16.8.2007 20:34:57   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

učeri sva bila v trgovini,pa si nisem dovolj napolnila voziček s sladkarijami user posted image


Sandra, nikoli ne smeš pozabiti narediti zalogo.  user posted image


to si bom močno zapomnila-KER MI JE FULLLLLLLLLLL CUKR PADU....še malo pa si bom šla navadn cukr v usta sipat user posted image

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7841
   RE: Septembrke
16.8.2007 20:36:11   
nana 27
Dorotea, kako je kaj tvoja nečakinja Anika? Uboga mamico? user posted image  se to hecno sliši.. Pikica Pokica, Žarnica...poskusite zdržati še kakšen dan. Srček je očitno tudi nekam šla user posted image  Se mi zdi, da Sandra ve, ampak nam noče še nič povedati user posted image  Misska, ja kriza tole z delavci pa še ne počutiš se najbolje. Jaz bi se tudi raje šla pokazat v P.   Jaz si pa pravim, naj se zgodi, kot se mora in ko se mora. Do takrat bom še izkoristila proste dneve, ure, minutke z Mihom in domačimi. Zdajle je naš user posted image  še sit, previt, nima krčkov, ni treba kupčkov podirat...sicer sem firbčna, kdo se skriva v bušiju in kdo me tako pridno brca, ampak naj bo porod čim bližje roku in otroček zdrav! Nora, pozdravi Guppy..upam, da čim prej pride k sebi.

(odgovor članu dorotea)
Neposredna povezava do sporočila: 7842
   RE: Septembrke
16.8.2007 20:36:18   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: dorotea

Sandra,pol si pa naredi gres z mlekom pa gor posuj polno kakava...je tud fino!


sej sem žeštudirala o grezu al pa mlečnem rižu-fajn sladkem......sam si bom spet tok naredila, da ga bom do polnoči jedla-jutri pa + 3kguser posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu dorotea)
Neposredna povezava do sporočila: 7843
   RE: Septembrke
16.8.2007 20:38:46   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: nana 27
Srček je očitno tudi nekam šla user posted image  Se mi zdi, da Sandra ve, ampak nam noče še nič povedati user posted image


nana, nanauser posted image .....ne slediš forumu user posted image
sem prej napisala kaj mi je srček pisala po sms-uuser posted image ...čaki ti bom citiralauser posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 7844
   RE: Septembrke
16.8.2007 20:39:35   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

sem pisala zaj srčku,pa je sporočila, da ji je možek naredil presenečenje in jo odpeljal na kratke počitniceuser posted image ...vrne pa se najkasneje v začetku naslednjega tedna...tko da je ona še med nami...






_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 7845
   RE: Septembrke
16.8.2007 20:54:04   
NalLa
Dorotea stojalo za baldahinček od zibke dobiš v Baby centru (vsaj v tem ta velkem v btc-ljubljana), mislim pa da stane okrog 20 eur. Ga moram jest tud še kupit, dobro da si me spomnila.

Jest sm bila danes pri kolegici, ker sem od nje kupila cunce za tamalga. Sem dala 160 eur, cunj je bilo pa za cel avto. Tako, da imam sedaj res skoraj vse. Zdej rabim samo še Sandro, da mi zlika, jest ti bom pa pudinge kuhala user posted image .

Mene je tud danes neki zvil. Sva bila z lubijem na kosilu v šparu in mi je tako slabo ratal, da sem milila, da bom skupi padla. Je bil lubi čist živčen, ker se je to že enkrat zgodil in sem ležala sred City parka pa še noben ni takrat hotel pomagat. Tako, da smo očitno vse septembrke že malo čudne.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 7846
   RE: Septembrke
16.8.2007 20:55:52   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: NalLa
Zdej rabim samo še Sandro, da mi zlika, jest ti bom pa pudinge kuhala user posted image .



ti povem,da bi me zaj,ki imam tako potrebo po sladkem,lahko s tem kupilauser posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu NalLa)
Neposredna povezava do sporočila: 7847
   RE: Septembrke
16.8.2007 20:57:18   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: NalLa
ker se je to že enkrat zgodil in sem ležala sred City parka pa še noben ni takrat hotel pomagat.


user posted image kak ni hotel noben pomagat?????????????


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu NalLa)
Neposredna povezava do sporočila: 7848
   RE: Septembrke
16.8.2007 21:01:01   
sandra85
zaj sem študirala,če bi si palačinke naredla.....user posted image pa je preveč dela s tem...pa sem si dala mlečni riž kuhat-ste me sprovocirale s sladkarijamiuser posted image  user posted image

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 7849
   RE: Septembrke
16.8.2007 21:01:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

IZVIRNO SPOROČILO: NalLa
ker se je to že enkrat zgodil in sem ležala sred City parka pa še noben ni takrat hotel pomagat.


user posted image kak ni hotel noben pomagat?????????????



To sem se tudi jaz vprašala. Kako nobeden?! user posted image

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 7850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  312 313 [314] 315 316   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  312 313 [314] 315 316   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?