|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  394 395 [396] 397 398   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke
28.8.2007 19:20:31   
Taja339
user posted image  Imam še eno prošnjo.
Vem, da imam še čas ... ampak me vseeno zanima - a ve katera, če obstajajo kakšni verzi, sporočilca ... ki jih napišeš, ko rodiš za obvestilo prijateljem.
Ma tolko punc je rodilo v zadnjem mesecu, da so mi pobrale vse ideje user posted image , pa bi si malo pripravila.
Morda pa Hana Brina kaj pohiti ...user posted image

_____________________________

Pa pravijo - mali otrok - male skrbi, veliki otrok - velike skrbi. Ja Lubi Bog, kaj pa še te bo ... :((

(odgovor članu Taja339)
Neposredna povezava do sporočila: 9876
   RE: Septembrke
28.8.2007 19:25:13   
guppy
ašun, hvala za številko. nana, jaz si tvoje poste kar printam včasih, ker so polni super koristnih informacij. Marka od včeraj ponoči dajejo krčki, ponavadi kar med spanjem. Naenkrat se zbudi, se silovito zvija in glasno joka, potem pa naenkrat neha in revček zaspi nazaj. Kaka samo 1-2x na dan (sestrica pa skoraj vsako previjanje), hrani se pa v glavnem z mojim mlekom (flaška + dojenje) in največ 2 obroka Aptamila. Zanimivo, da Maje nič ne zvija - patronažna pravi, da so fantki bolj občutljivi.

user posted image  Slišala sem, da so neke Sab Simplex kapljice v redu... a katera ve kaj o tem?

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 9877
   RE: Septembrke
28.8.2007 19:31:24   
Anonimen
Taja339, malo pobrskaj na podforumu "Rodili smo", saj se tam lahko najde marsikaj lepega + tu:

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1779033

(odgovor članu guppy)
  Neposredna povezava do sporočila: 9878
   RE: Septembrke
28.8.2007 19:39:05   
Taja339
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

Taja339, malo pobrskaj na podforumu "Rodili smo", saj se tam lahko najde marsikaj lepega + tu:

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1779033


HVALA, že gledam za ideje!

_____________________________

Pa pravijo - mali otrok - male skrbi, veliki otrok - velike skrbi. Ja Lubi Bog, kaj pa še te bo ... :((

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9879
   RE: Septembrke
28.8.2007 19:39:29   
jst86
guppy user posted image  za težo Marka in Maje. tudi nam je v MŠ rekla da so pri fantkih krčki pogostejši.user posted image  da se čim prej umirijo teli krčki.

srček zdej si me pa "zrajcala" s temu seznamčkom sem si mogla it obseg merit,kg so pa itak polomuser posted image . po novem : 38t,121cm,+20kg(ampak to je tud od zatekanjauser posted image )

taja čestitke tvoji prijateljiciuser posted image .

ima kera podatke o sandri,heleni? srček?
upam da nisem spet kej falila

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 9880
   RE: Septembrke
28.8.2007 19:40:59   
nana 27
Guppy, Sab simplex sirup dobiš brez recepta v lekarni. Nam so najbolj pomagale te kapljice iz lekarne na Viru, ki so kombinacija Sab simplex sirupa in zelišč (janež, kumina, komarček, poprova meta). Daš jih pred obrokom na cucelj flaške ali na dudo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9881
   RE: Septembrke
28.8.2007 19:42:19   
nana 27
Jst86, Sandra je rodila Eneja (glej na seznam). Srček se je javila in še čaka na prihod malega Žana. O Heleni pa še nič novega.

(odgovor članu jst86)
Neposredna povezava do sporočila: 9882
   RE: Septembrke
28.8.2007 19:45:35   
Anonimen
Srček, še moje mere:

36t1d; +16kg; 101cm
 
user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu nana 27)
  Neposredna povezava do sporočila: 9883
   RE: Septembrke
28.8.2007 19:45:49   
Anonimen
ima kera podatke o sandri,heleni? srček?


Sem pisala Sandri, pa ni nič odgovorila, tudi o Heleni ne vem ničesar. Ima preveč dela z Enejemuser posted image .




(odgovor članu jst86)
  Neposredna povezava do sporočila: 9884
   RE: Septembrke
28.8.2007 19:46:55   
nana 27
Guppy, za več kakanja ga nosi v položaju lupinice ali pa daj za nekaj minut v lupinico pa jo zagugaj (Miha se je tako kmalu pokakal), masiraj trebuščka pa kakšne extra sladke kamilice popij. Tudi jaz sem slišala, da so fantki bolj nagnjeni h krčkom. Jih imajo tudi punčke, a niso tako izraziti in prej minejo.

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 9885
   RE: Septembrke
28.8.2007 19:48:26   
Anonimen


Nick         tedni       pridobljeni kg   pridobljeni cm   obseg


Žabonka               39t       +12kg          +36cm      (108cm)

Pikica pokica       39t        +14kg         +33cm      (102cm)

Duskamb           38t7d     +15kg                             (110cm)

nena80             38t5d     +20/21kg                      (114cm)

aljab                 38t4d    +14-15kg      +25cm      (101cm)

Jst86                  38t        +20kg                             (121cm)

Srček                 37t5d    +13kg       +15cm           (133cm)

Carmy,               37t4d     +9.5kg                            (98cm)

Taja339             37t3d      +8kg                              (112cm)

_mala_ ,             37t2d    +14,5kg                          (103cm)

dorotea            37t1d      +11-12 kg     +31cm       (101cm)

Lumpa6             37t1d      +7kg,                             (140cm)

Lemavrica        36t1d      +7kg                               (102cm)

tianna             36t1d        +16kg                              (101cm)

Nana27             36t         +15kg                             (110cm)

PBJ                   35t5d      +10,5kg                         (104cm)

Cuma               35t5d       +13kg                             (111cm)

mony79           35t1d       +10.5kg       +30cm       (105cm)

Lina31             35t1d       +11.5kg       +30cm       (104cm)

Aldina               35t1d      +13kg                             (119cm)

tajda                35t           +10kg                             (128cm)

Bodoča            34t6d       + 7kg            +30cm       (128cm)

Tanja Lina      34t5d        +6kg                                (97cm)

Andreja32        34t          +6kg                                (121cm)

Mateja82         33t           +12kg                            (101cm)

nalLa                33t           +11.5kg                          (103cm)

Taja83           32t,2d        +12kg      +27cm

Helenav           32t           +15kg                              (100cm)

sevenka         31t2d         +7kg        +13cm            (103cm)




Poskušajte približno 1x tedensko javljat nove mere, da lahko posodabljam seznamčekuser posted image . In da vidimo kako se redimo.



[/quote]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9886
   RE: Septembrke
28.8.2007 19:50:24   
jst86
no sem malo narobe napisala.za sandro vem,sem mislila če je mogoče kej novega in sem vprašala srčkauser posted image

ma sej še pisat več ne znam.user posted image  

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 9887
   RE: Septembrke
28.8.2007 20:01:15   
NalLa
Evo punce mene iz izpita. Hvala za vse, ki ste držale pesti. Mi je še kar šlo, samo kaj, ko sem mogla tako hitet, da je sigurno kakšna napaka in pol so tuki minus točke. No, glavno, da je za mano.

Guppy zdej sem smer računovodstvo in revizija, na dodiplomcu sem bla pa podjetništvo. Bi mi blo tud zdej to bolj všeč, samo pol mi te smeri ne bi financiral v službi.

Jutri grem pa k frizerju. Končno, ker sem že prav grozna. Tud jest sm blond in mam že ful narastka (a je isto opisovala Tianna al Dorotea?). Tako, da ne bo panike, da sem kje v Rimu user posted image .

Vidim, da pridno čvekate, tako, da Sandra ne bo razočarana.

(odgovor članu jst86)
Neposredna povezava do sporočila: 9888
   RE: Septembrke
28.8.2007 20:09:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: NalLa


Jutri grem pa k frizerju. Končno, ker sem že prav grozna. Tud jest sm blond in mam že ful narastka (a je isto opisovala Tianna al Dorotea?). 



Jaz sem to opisovala. user posted image
Saj danes mi je končno uspelo it k frizerki in se počutim kot prenovljena. user posted image

(odgovor članu NalLa)
  Neposredna povezava do sporočila: 9889
   RE: Septembrke
28.8.2007 20:10:26   
lumpa6
kje pa je malauser posted image

(odgovor članu NalLa)
Neposredna povezava do sporočila: 9890
   RE: Septembrke
28.8.2007 20:10:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: NalLa

Evo punce mene iz izpita. Hvala za vse, ki ste držale pesti. Mi je še kar šlo, samo kaj, ko sem mogla tako hitet, da je sigurno kakšna napaka in pol so tuki minus točke. No, glavno, da je za mano.




Če ti je šlo, bodo sigurno dobri rezultati! user posted image user posted image user posted image
Te je user posted image  kaj zmotil oz. zbrcal vmes? user posted image

(odgovor članu NalLa)
  Neposredna povezava do sporočila: 9891
   RE: Septembrke
28.8.2007 20:23:05   
NalLa
Tianna, mislim, da sem na koncu izpita čutla dva popadka. Drugače se je pa skoz premikal.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9892
   RE: Septembrke
28.8.2007 20:26:49   
Anonimen
Jaz sem se tudi danes učila, pa še celo malo sem si zapomnila kaj sem bralauser posted image . Izpit pa imam naslednjo sredo, točno na 39 tednov.


(odgovor članu NalLa)
  Neposredna povezava do sporočila: 9893
   RE: Septembrke
28.8.2007 20:31:47   
NalLa
Punce kar učte se. Sem danes srečala eno sošolko in je rekla, da ji je ful žal, da ni vseh izpitov naredila pred porodom, ker zdej ko ima otročka sploh nima časa.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9894
   RE: Septembrke
28.8.2007 20:37:41   
PBJ
Se mi smilite tiste, ki se morate učiti. Pa saj bo, držim pesti, da vam vsi izpiti ratajouser posted image .

Ste se pogovarjale o tistih blazinah za vzglavje, pa za obložiti user posted image . Nič ne komplicirajte in kupujte, ker ni potrebno.
Vzglavje dvignete tako, da pod ležišče date kakšne revije, user posted image  pa obložite z brisačami, ki jih zvijete. To je to. Pa mislim, da je ena že nekaj podobnega napisala (nana).

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9895
   RE: Septembrke
28.8.2007 20:50:07   
Pikica pokica
IZVIRNO SPOROČILO: guppy


user posted image  Marka ponoči malo dajejo krčki, zato me zanima, če je katera s koroškega konca, da bi mi po povzetju poslala koroške kapljice? A morda katera od mamic ve za kaj boljšega? Vse info dobrodošle.


Mi sicer nismo na srečo nič potrebovali, se pa zdaj s kolegicami menim in omenjajo neke bio kapljice - imajo jih v City parku v neki Biotop al Biotopic trgovini. Baje niso nič sladkane ( Koroške so sam "cuker") in delajo čudeže. Imajo celo kolekcijo za dojenčke in manjše otroke - tudi razne prehranske dodatke, dopolnila, zdravila...

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 9896
   RE: Septembrke
28.8.2007 21:02:40   
Anonimen
Guppy, kaj pa masaža trebuščka v smeri urinega kazalca, a to kaj prakticiraš? Vedno izven tega ko ga črviči, najboljše vsakič ko ga preoblačiš. Baje kar pomaga, če ne drugega vsaj malo omili zadevo.

(odgovor članu Pikica pokica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9897
   RE: Septembrke
28.8.2007 21:08:37   
nana 27
Lahko bi bile GASBIMBI kapljice - te so brez sladkorja. Miha so kar hudo dajali krči (ves dan) in sva se velikokrat kar skupaj zjokala in mi je bilo za "cuker" vseeno - da bi le kaj pomagalo. Najhujše je to, da otroka sploh ne moreš potolažit. Pa bi še razumela popoldanske krče (nekaj uric), ampak jok ves dan user posted image  K sreči je po 4ih mesecih to minilo.

(odgovor članu Pikica pokica)
Neposredna povezava do sporočila: 9898
   RE: Septembrke
28.8.2007 21:12:34   
Pikica pokica
Ja Nana, te kapljice so. Nisem se točno spomnila imena. Poznam vsaj tri mamice, ki so rekle, da so bile te kapljice najboljše.. Sicer pa je pri vsakemu drugače , zato je treba sprobati vse.
Ste bili pa res bogi s takšnimi krči. Jaz si spolih ne predstavljam kako je, ker tega  na srečo  nismo dali čez. user posted image
Me ja pa že strah, kako bo zdaj, saj pravijo, da je drugi otrok čisto nasprotje prvemu... Upam, da ni tako.

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 9899
   RE: Septembrke
28.8.2007 21:21:22   
guppy
nana, ti bi morala odpret kakšen privat vrtec. Jaz bi ti takoj moje otroke pustila čuvat. Hvala za vse nasvete!!!! Zdaj sem ugotovila, da mu paše, če ga položim sebi na trebuh, da posluša bitje srca, ko pa ga začne zvijati, mu povlečem nogice na trebuh, da se "sprdi" in takoj zaspi nazaj. Priden je, prej je tri ure v kosu spančkal.

Hvala vsem za hiter pregled "literature", po moje bom jutri moža poslala nabavit te Gasbimbi kapljice, ki jih omenja Pikica Pokica, najbolj pa upam, da lumpija matrajo krčki zaradi česa, kar sem sama pojedla in da je minljivo. Za zdaj ni tako hudo kot pri nani, Marko joka mogoče 1 uro na dan vsega skupaj.

O, hvala bogu za ta forum :))

naila, a je šlo na izpitu?

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 9900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  394 395 [396] 397 398   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  394 395 [396] 397 398   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Nakupovanje
patkapatatka

Ko najdeš najlepšo stvar za svojega otroka

gledaš ceno (57%)

kupiš brez nadaljnjega (43%)


Število vseh glasov: 206

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!