|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  393 394 [395] 396 397   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke
28.8.2007 16:59:18   
lumpa6
Zbiram predloge kako spravit sina iz moje garsonjere pred 12.9.:-))



ja sva že 2user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9851
   RE: Septembrke
28.8.2007 17:21:03   
Taja339
IZVIRNO SPOROČILO: lumpa6

Zbiram predloge kako spravit sina iz moje garsonjere pred 12.9.:-))



ja sva že 2user posted image user posted image user posted image user posted image



tudi jaz sem zraven!user posted image

_____________________________

Pa pravijo - mali otrok - male skrbi, veliki otrok - velike skrbi. Ja Lubi Bog, kaj pa še te bo ... :((

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 9852
   RE: Septembrke
28.8.2007 17:23:40   
lumpa6
ste že kdaj izračunale starost vašega srca, mene je skor kap

[www.imejteradisvojesrce.si]

(odgovor članu Taja339)
Neposredna povezava do sporočila: 9853
   RE: Septembrke
28.8.2007 17:24:38   
lumpa6
IZVIRNO SPOROČILO: lumpa6

Zbiram predloge kako spravit sina iz moje garsonjere pred 12.9.:-))




ja sva že 2



tudi jaz sem zraven!



no smo 3,še katera


(odgovor članu Taja339)
Neposredna povezava do sporočila: 9854
   RE: Septembrke
28.8.2007 17:34:34   
Pikica pokica
Aljab, midve sva se dogovarjale za danes, da greva po user posted image . Kako ti kaže?

Jaz bom očitno počakala na september!
user posted image


(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 9855
   RE: Septembrke
28.8.2007 17:51:16   
Anonimen
Pozdravljene punce! user posted image

Ne, niso me zadržali v porodnišnici. user posted image  Bi bila po eni strani prav vesela, da bi me. Ampak kot kaže ne še. Na pregledu je bilo vse bp. Malo sem žalostna, ker mi ni delal UZ. Pravzaprav UZ je naredil, ampak je samo pogledal, če je user posted image  na glavici, če je dovolj plodovnice in takšne stvari. Sem upala, da ga bo kaj premeril in stehtal. Da vem kaj me čaka. user posted image  No, očitno bom morala počakati do septembra. Urin je ok, voda tudi. Za izcedek mi je dal Borax in to je to. Za bris za streptokoko pa moram v četrtek nazaj.


Cuma, user posted image vse naj, naj za rojstni dan. Želim ti veliko sreče in zdravo Tinkaro. Pa lahek porod seveda.
 
Nana, par strani nazaj sem brala, da si napisala kaj ti piše v MK. Ti torej znaš brati njegovo pisavo?! user posted image  Joj, jaz se po vsakem pregledu tako trudim, da bi vsaj kaj malega razumela, pa ne znam prebrati nič. user posted image
Vem, da si mi že razlagala kje je CTG, ampak... Sem pozabljiva oz. ne vem, če sem si prav zapomnila. Bi mi lahko prosim še enkrat napisala? Aja, pa kaj CTG ti dela babica? To samo prideš, ko ti reče g., al moraš prej tudi tja v porodnišnico poklicati? Hvala. user posted image

(odgovor članu Pikica pokica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9856
   RE: Septembrke
28.8.2007 18:01:55   
nora
IZVIRNO SPOROČILO: lumpa6

ste že kdaj izračunale starost vašega srca, mene je skor kap

[www.imejteradisvojesrce.si]



Oh, moje srce je mlajse od moje dejanske starostiuser posted image

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 9857
   RE: Septembrke
28.8.2007 18:04:57   
nora
Tianna semi mislila, da si v porodniuser posted image super, da je vse v reduuser posted image user posted image

(odgovor članu nora)
Neposredna povezava do sporočila: 9858
   RE: Septembrke
28.8.2007 18:13:01   
ašun
Moje srce je staro 29 let, jaz sem pa stara 27 let. Nesle so me samo trenutne kile, drugače imam srce mlajšeuser posted image

(odgovor članu nora)
Neposredna povezava do sporočila: 9859
   RE: Septembrke
28.8.2007 18:19:30   
dorotea
jst86, pri tebi pa bo hitro, tko kot pravi nana! No, pa boš ujčkala!user posted image
Tianna, še mal bo za počakat...saj vidiš kako so že vse nestrpne...pa boš še ti malo. Važno, da je vse ok!Kje je še 23.!user posted image
Pikica pokica, kaj pa ti še čakaš???user posted image
No jutri gre pa lumpa na nov poskus! Drži se, pa nakriči jih, če ti spet ne bodo konkretno pojasnili, kdaj bodo sprožili porod! No, upam, da boš kmalu pestvala, da ne bo user posted image preveč zrasu, ko tko čakaš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9860
   RE: Septembrke
28.8.2007 18:23:29   
dorotea
Ste stiskale pesti za NaILo ob 5h? Mogoče je že končala izpit. Bo kaj poročala, ko se vrne.

Jaz sem se mal odlepla od knjige, mi ne gre več...grem na en grozd...pol pa nazaj. Sem pa ugotovila, da me tako ene 2x na dan tak boleč krč zagrabi, traja ene 30s pol pa mine...nič posebnega, sam tako za razliko od tistega nebolečega otrdevanja...upam, da zdržim še do naslednje srede!

(odgovor članu dorotea)
Neposredna povezava do sporočila: 9861
   RE: Septembrke
28.8.2007 18:25:01   
Anonimen
Pozdravljene čveke.

Pri nas končno dežuje - dan za lenarit.
Ampak jaz sem se odločila, da bom danes likala...user posted image

Ampak zdaj si moram prvo malo odpočit....user posted image

Se tipkamo spet kasneje. Glede na to, da vas luna ne gane. user posted image

(odgovor članu dorotea)
  Neposredna povezava do sporočila: 9862
   RE: Septembrke
28.8.2007 18:26:12   
guppy
Naila, katera smer pa si? Jaz sem na IUV.

cumika draga, vse najboljše za RD!!!
user posted image  user posted image  user posted image

Punce, mi smo se danes prvič kopali in znova tehtali. Marko ima že 2990, Maja pa 2950g.

user posted image  Marka ponoči malo dajejo krčki, zato me zanima, če je katera s koroškega konca, da bi mi po povzetju poslala koroške kapljice? A morda katera od mamic ve za kaj boljšega? Vse info dobrodošle.

(odgovor članu NalLa)
Neposredna povezava do sporočila: 9863
   RE: Septembrke
28.8.2007 18:36:43   
nana 27
Tianna, user posted image  tudi jaz ne znam brati njegove pisave..znam pa brati pisavo od babice, ki mi je delala CTG.Za CTG greš v porodnišnico in gledaš tablo (piše CTG) v prvo nadstropje po stopnicah. Nič se ne rabiš naročat prej. Mene je naročil za 3.9., če se ne bi prej nič dogajalo.Jaz sem pa mislila, da si šla rodit. Vedela sem za pregled in sem si mislila, da te je G kar noter obdržal user posted image  Ti kar počakaj..nič prek vrste user posted image   Dorotea, sem sem..stiskala pesti za Nailo. Zdaj je verjetno že doma in uživa. Zdaj si še ti "nesrečnica", ki se mora v teh zadnjih dnevih učit user posted image pa še Srček, če se ne motim user posted image

(odgovor članu dorotea)
Neposredna povezava do sporočila: 9864
   RE: Septembrke
28.8.2007 18:43:12   
ašun
IZVIRNO SPOROČILO: guppy

Naila, katera smer pa si? Jaz sem na IUV.

cumika draga, vse najboljše za RD!!!
user posted image  user posted image  user posted image

Punce, mi smo se danes prvič kopali in znova tehtali. Marko ima že 2990, Maja pa 2950g.

user posted image  Marka ponoči malo dajejo krčki, zato me zanima, če je katera s koroškega konca, da bi mi po povzetju poslala koroške kapljice? A morda katera od mamic ve za kaj boljšega? Vse info dobrodošle.

Guppy pokliči na tole št. 02/875 07 02. Baje je to direktna št. lekarne katera pošilja kapljice po pošti. Nisem še probala upam, da to drži. 

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 9865
   RE: Septembrke
28.8.2007 18:49:37   
Anonimen


Nick         tedni       pridobljeni kg   pridobljeni cm   obseg


Žabonka               39t       +12kg          +36cm      (108cm)

Pikica pokica       39t        +14kg         +33cm      (102cm)

Duskamb           38t7d     +15kg                             (110cm)

nena80             38t5d     +20/21kg                      (114cm)

aljab                 38t4d    +14-15kg      +25cm      (101cm)


Srček                 37t5d    +13kg       +15cm           (133cm)

Carmy,               37t4d     +9.5kg                            (98cm)

Taja339             37t3d      +8kg                              (112cm)

_mala_ ,             37t2d    +14,5kg                          (103cm)

dorotea            37t1d      +11-12 kg     +31cm       (101cm)

Lumpa6             37t1d      +7kg,                             (140cm)

Lemavrica        36t1d      +7kg                               (102cm)

Jst86                  36t        +16kg                             (120cm)

Nana27             36t         +15kg                             (110cm)

PBJ                   35t5d      +10,5kg                         (104cm)

Cuma               35t5d       +13kg                             (111cm)

mony79           35t1d       +10.5kg       +30cm       (105cm)

Lina31             35t1d       +11.5kg       +30cm       (104cm)

Aldina               35t1d      +13kg                             (119cm)

tajda                35t           +10kg                             (128cm)

Bodoča            34t6d       + 7kg            +30cm       (128cm)

Tanja Lina      34t5d        +6kg                                (97cm)

tianna             34t0d        +14kg                              (98cm)

Andreja32        34t          +6kg                                (121cm)

Mateja82         33t           +12kg                            (101cm)

nalLa                33t           +11.5kg                          (103cm)

Taja83           32t,2d        +12kg      +27cm

Helenav           32t           +15kg                              (100cm)

sevenka         31t2d         +7kg        +13cm            (103cm)




Poskušajte približno 1x tedensko javljat nove mere, da lahko posodabljam seznamčekuser posted image . In da vidimo kako se redimo.



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9866
   RE: Septembrke
28.8.2007 18:54:14   
nana 27
Guppy, user posted image  teža za mala navihanca. Pri krčkih vsakemu odgovarja nekaj drugega in moraš malo poskusit. Ali samo dojiš oz. daješ po flaški svoje mleko? Ali ob krčih joka, ali se le zvija, napenja in godrnja? Kako kaka? Mi smo poskusili naslednje (če upam napisat, ker je tega res ogromno, ampak če ti otrok ves dan joka, poskusiš vse možno): - zeliščne kapljice proti krčem Lj lekarn,- Babynos in Antiflat kapljice iz Avstrije (Babynos so bile v redu),- čaj plantex (dobiš v lekarni),- zamenjava umetnega mleka (iz Aptamila, ki ga je zaprl in je po njem polival smo šli na Bebo),- če ga napenja in je zaprt, ga daj večkrat ležat v lupinico, da se bo lažje pokakal,- na trebuščka daš toplo pleničko,- če dojiš, si naredi čaj (kamilice, janež, kumina in zelo malo majarona in to pij prek dneva; lahko piješ Rooibos čaj - lahko namesto dela vode malo tega čaja uporabiš pri pripravi mleka),- za masažo trebuščka lahko dobiš lovorjevo (ali brinovo) mazilo, ampak samo v celjski lekarnah ali pa v Avstriji Windsalbe (lahko, da ima Weleda v DM-ju nekaj podobnega),- koroške kapljice ti baje PO POVZETJU pošljejo celo po pošti (mi jih nismo poskusili),- zelo dobre naj bi bile tržiške kapljice iz lekarne (tudi teh ne),- Mihu je pomagalo kopanje v čebričku,- Sab simplex kapljice iz lekarne - nekatere mamice kapljice vazemejo same in tako vplivajo na svoje mleko (malo več kemije, ampak če ni drugega..),- nekaterim mamicam, ki dojijo, se krči izboljšajo, ko ukinejo mleko in mlečne izdelke, dodatke C vitamina. Nam so najbolj pomagale kapljice (malo reklame) iz Lekarne na Viru pri Domžalah. Tokrat sem jih kupila že za naslednjega user posted image  Jih delajo sami in so kombinacija sab simplexa in zelišč. Ne sekiraj se za to, da so sladki, ker jih ukineš takoj, ko krči minejo (3. do 4. mesec). No..in na koncu si lahko rečeš...noro!!!!! Meni je bilo najhuje to, ker je jok in napenjanje trajal ves dan. 

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 9867
   RE: Septembrke
28.8.2007 18:55:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nana 27

Tianna, user posted image  tudi jaz ne znam brati njegove pisave..znam pa brati pisavo od babice, ki mi je delala CTG.Za CTG greš v porodnišnico in gledaš tablo (piše CTG) v prvo nadstropje po stopnicah. Nič se ne rabiš naročat prej. Mene je naročil za 3.9., če se ne bi prej nič dogajalo.Jaz sem pa mislila, da si šla rodit. Vedela sem za pregled in sem si mislila, da te je G kar noter obdržal


Ni me še obdržal ne. Sem pohajala do malo prej, celo pri frizerki sem bila. Končno!
Hvala, da si mi še enkrat razložila kam in kako. user posted image
Se bom že v četrtek malo razgledala. user posted image
A pisavo od babice... user posted image  Se mi je zdelo malo čudno, da znaš brati njegovo pisavo. user posted image
A ma babica te tam prav pregleda al kako?

(odgovor članu nana 27)
  Neposredna povezava do sporočila: 9868
   RE: Septembrke
28.8.2007 18:58:42   
lemavrica
Ojla,

sem popucala kuhinjo, oprala še en stroj cunjc od tamalga. Zdej moram še lupinico nazaj oblečt.
Pri nas noče še nič padat in je še zmeri vroče za znort.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9869
   RE: Septembrke
28.8.2007 18:59:03   
nana 27
Gor ti namontira kable. Ti pa ležiš in poslušaš, kako mali/mala "rejva". Meni je napisala opombo v materinsko, ker sem imela ves čas popadke.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9870
   RE: Septembrke
28.8.2007 19:00:47   
Anonimen


user posted image  Marka ponoči malo dajejo krčki, zato me zanima, če je katera s koroškega konca, da bi mi po povzetju poslala koroške kapljice? A morda katera od mamic ve za kaj boljšega? Vse info dobrodošle.


Kolko sem jaz slišala gre za ene fajne kapljice iz Slovenj Graških lekarn. Od tam jih vsi nosijo.
Pa na tej strani tudi nekaj piše http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1805955&mpage=1&#1806923

(odgovor članu guppy)
  Neposredna povezava do sporočila: 9871
   RE: Septembrke
28.8.2007 19:01:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dorotea

Kje je še 23.!user posted image



Kmalu bo, boš videla. user posted image

(odgovor članu dorotea)
  Neposredna povezava do sporočila: 9872
   RE: Septembrke
28.8.2007 19:02:33   
Anonimen
Hvala Nana. Sprašujem neumnosti, vem user posted image , ma to je zame vse novo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9873
   RE: Septembrke
28.8.2007 19:14:35   
Taja339
joj punce - danes se je rešila še ena nosečka.
Moja prijateljica, ki mi je ob 9.00 zjutraj javila, da ji je šel čepek in voda, je ob 16.35 povila fantka.
Bravo Alenkauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pa pravijo - mali otrok - male skrbi, veliki otrok - velike skrbi. Ja Lubi Bog, kaj pa še te bo ... :((

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9874
   RE: Septembrke
28.8.2007 19:18:45   
dorotea
Čestitke seveda tud Alenki!!!user posted image user posted image user posted image ..in njenemu korenjaku!Taja339 kmalu pa še ti! Kako bo fajn skupaj s kolegico vozičkat...sam upajmo, da ne bo prehladna jesen!

(odgovor članu Taja339)
Neposredna povezava do sporočila: 9875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  393 394 [395] 396 397   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  393 394 [395] 396 397   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?