|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  391 392 [393] 394 395   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke
28.8.2007 8:25:25   
NalLa
Dobro jutro punce
 
Cuma vse naj, naj, naj...user posted image

Včeri sem bla od čiščenja stanovanja tako zmatrana, da sem kar pobegnila v pojstlo in očitno je čiščenje pomagalo, ker sem kar v redu spala.

Dorotea, ja, danes smo že 28. Hvala bogu, ker se mi ne da učit več. Mam pol še drug teden zagovor seminarske, ampak važno, da je izpit za mano.

Ena (ne vem več kera) me je spraševala kaj študiram. Sem na podiplomcu ekonomije. Izpit pa ni tako grozno težk, samo moraš bit kar natančen. Je pa izpit o obvladovanju stroškov. Je drugače kar zanimiv, ker predava Tekavčičeva in zna zadeve dobro razložit.


(odgovor članu Pikica pokica)
Neposredna povezava do sporočila: 9801
   RE: Septembrke
28.8.2007 8:28:21   
Pikica pokica
Še nekaj sem pozabila - danes je v BC spet spletna akcija za nakup Maxi cosi lupinice - ampak je črne barve.
Sicer mi je všeč, ampak vem, da bo z njo enako kot z večjim avtosedežem, kjer je barva ful zbledela in zdaj je siv user posted image .

Včeraj so me sodelavci ful presenetili, saj so mi dali denar za nakup lupinice  user posted image ( kot sem že pisala, bi rada imela tisto roza z rožicami - Maxi cosijevo), pa se nekako še nisem spravila po njo.  Potem je sodelavka organizirala in zbrala nekaj denarja ter včeraj dala mojemu možu. ( ta je bil prej proti nakupu, ker imam še dobro ohranjeno od sina, ampak žal ni Maxi cosijeva in  mi ne paše na voziček).
Tako lahko zdaj mirne vesti grem ponjo!!!
user posted image

(odgovor članu Pikica pokica)
Neposredna povezava do sporočila: 9802
   RE: Septembrke
28.8.2007 8:57:11   
nana 27
Pikica pokica, bravo za super sodelavce user posted image  Tista lupinica je tudi meni padla v oči. Mi je kar malo žal, da se nismo odločili za ta voziček. Zaenkrat bo ta od Miha tudi za novega user posted image   Naila, pridna. Kdaj je treba pesti držat?

(odgovor članu Pikica pokica)
Neposredna povezava do sporočila: 9803
   RE: Septembrke
28.8.2007 9:16:54   
NalLa
nana izpit imam šele ob petih

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 9804
   RE: Septembrke
28.8.2007 9:40:36   
Anonimen
Ojla punce!

Mene pa že od devetih ful nekaj matra..pa ne vem ali imam samo prebavne težave al so se začeli popadkiuser posted image . Pojedla sem na tešče eno nektarino tak, da ne vem, če je le ta kriva za te krče, ki povrzočajo tudi otrdevanje maternice. Saj, če ne bo po eni uri bolje bom pa šla na Ptuj vsaj na ctg, da vidim kaj je.

(odgovor članu NalLa)
  Neposredna povezava do sporočila: 9805
   RE: Septembrke
28.8.2007 9:49:39   
Pikica pokica
Mala, bodi pozorna, če se ti bodo te krči pojavljali na določene časovne intervale. Potem res bolje, da greš vsaj preventivno na ctg.

Če pa gre za res, pa srečno user posted image !



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9806
   RE: Septembrke
28.8.2007 9:54:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: cuma

Dobro jutroooo!user posted image
 
A vam lahko ponudim user posted image in košček domače user posted image  z borovnicami in smetano?user posted image
 
 


JAZ SEM ZA!!!  Sploh za tortico.


VSE NAJBOLJŠE!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cuma)
  Neposredna povezava do sporočila: 9807
   RE: Septembrke
28.8.2007 9:55:14   
lumpa6
kako si pa ti lumpa? a luna ni vplivala nate?



doma sem v enem kosu, luna nima vpliva name, ravno takouser posted image user posted image nič ne pomaga, samo še kakšne generalne mi manjka k je pa žeuser posted image vse zdrgnu k sm bila v p

(odgovor članu nora)
Neposredna povezava do sporočila: 9808
   RE: Septembrke
28.8.2007 10:01:37   
Taja339
 
Dobro jutro punce tudi od mene!
CUMA tudi od mene vse najboljše user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  in da ti štorklja za RD prinese dojenčka!
 
Pravkar sem dobila sms od moje kolegice, ki je že 6 dni po PDP, da je pri njih poplava in da čaka fanta, da pride domov in pičita v CE porodnišnico.
Mislim na njo in ji malo zavidam, da bo že danes "rešena" in seveda v roka držala svojega user posted image .
Jaz bi tudiiiiiiiiiiii.

A je katera včeraj gledala Mars?
Ne vem no, ampak jaz nisem nič vidla user posted image user posted image

_____________________________

Pa pravijo - mali otrok - male skrbi, veliki otrok - velike skrbi. Ja Lubi Bog, kaj pa še te bo ... :((

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 9809
   RE: Septembrke
28.8.2007 10:02:25   
lumpa6
CUMA user posted image   user posted image   user posted image   user posted image

user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image user posted image   user posted image

ZA OKOGLIH 30 user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 9810
   RE: Septembrke
28.8.2007 10:03:37   
Anonimen
Dobro jutro!!! user posted image

Včeraj sem do 0,45 iskala Mars po nočnem nebu, pa ga nisem našla. Samo luna je neusmiljeno svetila.
To o Marsu je bila mogoče fora?

Tudi luna ni kaj posebej vplivala na mene - ŠE ZMERAJ SEM V ENEM KOSU.user posted image

Ob treh sem ponovno tavala po stanovanju, potem pa sem zjutraj vlekla do 9h. Kako nam je lepo. Kako bomo lenarili z našimi malčki - sploh če bo deževna jesen. Komaj čakam.

Zdaj grem malo pospravljat in mislim, da se bom prvo lotila otroške sobe.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9811
   RE: Septembrke
28.8.2007 10:09:49   
Taja339
Hej punce, kje dobite te lepe smileye????
Jaz bi tudi mela user posted image

_____________________________

Pa pravijo - mali otrok - male skrbi, veliki otrok - velike skrbi. Ja Lubi Bog, kaj pa še te bo ... :((

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9812
   RE: Septembrke
28.8.2007 10:13:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taja339

Hej punce, kje dobite te lepe smileye????
Jaz bi tudi mela user posted image


http://www.cosgan.de/smilie.php?wahl=6&ziel=konfus

UŽIVAJ!!

(odgovor članu Taja339)
  Neposredna povezava do sporočila: 9813
   RE: Septembrke
28.8.2007 10:16:46   
Taja339
user posted image  hvala!

_____________________________

Pa pravijo - mali otrok - male skrbi, veliki otrok - velike skrbi. Ja Lubi Bog, kaj pa še te bo ... :((

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9814
   RE: Septembrke
28.8.2007 10:20:09   
nana 27
Zunaj je tak lep dan...za rodit user posted image user posted image user posted image  Upam, da bo lepa jesen in da bomo že kmalu lahko šle ven z user posted image

(odgovor članu Taja339)
Neposredna povezava do sporočila: 9815
   RE: Septembrke
28.8.2007 10:30:49   
Anonimen
Jaz pa bi še danes bila doma, ko je lep dan.

Rodit pa bi šla jutri, ko začne dež. Ker, ko bom v P mi bo vseeno, če veni dežuje. Ko bom imela svojo štručko v roki bom tako in tako obsijana s soncem. user posted image

(odgovor članu nana 27)
  Neposredna povezava do sporočila: 9816
   RE: Septembrke
28.8.2007 10:41:55   
Pikica pokica
Tudi jaz upam na lepo jesen. Lani je bila takooo lepa in polno mamic z vozički zunaj. Ravno sem oprala še zadnji stroj cotk za bebiko ( vključno z včerajšnjim nakupom), zdaj imam pa goro stvari za  user posted image - po mojem vsaj 3 ali 4 stroje. Ko bi vsaj bile stvari za user posted image , ker jih tako rada likam..
Eh, malo bom likala, potem grem pa ven na sonček.

Pa kosilo bo treba user posted image pa nimam nobene ideje, kaj naj...

Mala, kako si?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9817
   RE: Septembrke
28.8.2007 10:50:57   
ašun
Dobro jutro.
Včerajšne pospravljanje stanovanja pri meni ni obrodlo sadovuser posted image , tudi luna mi ni pomagalauser posted image . Sem pa spala kot angelčekuser posted image

(odgovor članu NalLa)
Neposredna povezava do sporočila: 9818
   RE: Septembrke
28.8.2007 10:55:56   
Anonimen
Tudi jaz imam še ene tri stroje za zlikat. Ampak zdaj nimam volje, ker pospravljam otroško sobo in ker mi je prevroče.

Bom zvečer, če bom še doma. Drugače pa bodo tudi te tri stroje že znali zlikat.


(odgovor članu ašun)
  Neposredna povezava do sporočila: 9819
   RE: Septembrke
28.8.2007 11:04:53   
Taja339
no, potem smo pa vse priden - jaz pa pomivam okna - resnično GNEZDIMOOOOOO!

_____________________________

Pa pravijo - mali otrok - male skrbi, veliki otrok - velike skrbi. Ja Lubi Bog, kaj pa še te bo ... :((

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9820
   RE: Septembrke
28.8.2007 11:06:08   
cuma
Sem bolj leteča danes ...
Hvala vsem za čestitke in lepe želje user posted image user posted image user posted image !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9821
   RE: Septembrke
28.8.2007 11:23:51   
aljab
Cuma vse najboljše tudi od mene! Pa lepo praznuj!

Mala držim pesti zate!user posted image

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 9822
   RE: Septembrke
28.8.2007 11:23:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taja339

no, potem smo pa vse priden - jaz pa pomivam okna - resnično GNEZDIMOOOOOO!


Ja res gnezdimo.

Ampak danes meni ne gre posebno od rok. Nimam neke volje in energije za pospravljanje. Ful sem počasna, potikam se po stanovanju in malo me boli glava.

Mogoče sta mi naškodila luna in nočno iskanje Marsa. user posted image

(odgovor članu Taja339)
  Neposredna povezava do sporočila: 9823
   RE: Septembrke
28.8.2007 11:28:07   
LINA31
Da se še jaz malo javim.....CUMA VSE NAJBOLJŠE user posted image

Sem ravnokar prišla iz sprehoda s kužkom. Joj je že vroče. A niso rekli, da bo danes dež? Nič ne kaže.
Drugače smo pa full fajn. Počutim se dobro. Načrtno pijem od 3 litre do 4 litre tekočine na dan, da se mi izboljša voda.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9824
   RE: Septembrke
28.8.2007 11:35:42   
Taja339
IZVIRNO SPOROČILO: duskamb

IZVIRNO SPOROČILO: Taja339

no, potem smo pa vse priden - jaz pa pomivam okna - resnično GNEZDIMOOOOOO!


Ja res gnezdimo.

Ampak danes meni ne gre posebno od rok. Nimam neke volje in energije za pospravljanje. Ful sem počasna, potikam se po stanovanju in malo me boli glava.

Mogoče sta mi naškodila luna in nočno iskanje Marsa. user posted image


jaz sem se pa odločila, DA MORAM, ker drugače se sploh ne bi zraven spravila - vsak dan nekaj, tako da bo potem moj user posted image , ko bom v P samo posesal, pobrisal prah in pomil po tleh.
Mu nekako ne zaupam, da bi tako generalko nardil kot jaz hahahahauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pa pravijo - mali otrok - male skrbi, veliki otrok - velike skrbi. Ja Lubi Bog, kaj pa še te bo ... :((

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  391 392 [393] 394 395   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  391 392 [393] 394 395   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?