|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Na javnem mestu
7.2.2007 10:46:51   
Anonimen

A te lahko nekaj prosim? A mi lahko razložiš, kako ga lahko lomite v savni? A jo dol ugasnete tačas? Veš s savnanjem nimam skoraj nič izkušenj, sem bil v savni le enkrat pred približno 20 leti. In je bilo tako vroče noter, da sem se v kamrco skoraj priplazil čisto pri tleh. Zato si ne znam zamišljat, kako bi lahko v klimi, kjer že tako komaj dihaš, zraven še telovadil.


Poskusi, pa ne boš več spraševal, kako zgleda.user posted image

(odgovor članu firasto)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Na javnem mestu
7.2.2007 11:16:44   
muška
Joj enemu mojemu bivšemu ljubimcu se je tudi mešalo od savne.  Jaz sem umirala notri po parih minutah -  imam malo problemov s pritiskom, njemu pa je samo stal in stal user posted image user posted image user posted image  . Pa se je potem moral navadit na hladen tuš user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Na javnem mestu
7.2.2007 11:32:13   
Anonimen
Mene pa toplota tko vzburja! Bolj ko je vroče, bolj mi lije med nogami-pa ne od švica, da ne bo pomote user posted image . Bo treba tole savno sprobat!

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Na javnem mestu
7.2.2007 11:36:10   
Anonimen
No potem se pa pripravi,saj letos napovedujejo zelo vroče poletje.user posted image user posted image
Samo,da ne boš pregorela.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Na javnem mestu
7.2.2007 14:23:32   
Felicity
[/quote]

joj ravno zaradi tega ne maram savne, ker se mi kar zdi da folk to tam počne.

[/quote]

Enako.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Na javnem mestu
7.2.2007 14:44:47   
Angellina
IZVIRNO SPOROČILO: Felicity



joj ravno zaradi tega ne maram savne, ker se mi kar zdi da folk to tam počne.



Enako.



Pa si videla kje vse še folk "to počne"? user posted image user posted image  Pol ne smeš marat tut stranišč, parkov, bazenov, uuuuuuuu pa garderob v kopališčih, tam se daje dol na veliko, dvigal, javnih garaž...ma še in še...celo cerkev ni več varna user posted image . Kam češ pa pol it, da boš stopila na nezaznamovano območje? Najboljš v luft, ups neeeeeeee, tut v avijonih se parijo! user posted image

< Sporočilo je popravil Angellina -- 7.2.2007 15:08:07 >

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Na javnem mestu
7.2.2007 23:32:05   
firasto
IZVIRNO SPOROČILO: nati
Poskusi, pa ne boš več spraševal, kako zgleda.user posted image


Mah, veš, imam srečo da stanujemo v sodobni arhitekturi in je stanovanje tako vlažno, da nimamo potrebe hodit v savno. Poleti, ko vstopiš skozi vrata stanovanja, se ulije švic iz tebe, kot iz šprickangle. Da ne govorim, kako mokro je sladko delo. No ja, ne pravijo zastonj, da je f... brez muk utopija. In če že pri teh "normalnih bivalnih pogojih" hladilni sistem telesa še komaj folga, si ne predstavljam, kako vzdržite v klimi na robu preživetja.

Pa še ena kitica iz plezalnih časov:
 Lažje je priti skoz puščavo, kot ka...t na razbeljen peč,
sonce ožge ti rit in glavo,da nis za nbeno rabo več.
...




_____________________________

"Kako naj odpustim?"
"Če ne bi obsojal, ti ne bi bilo potrebno odpuščati!"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Na javnem mestu
7.2.2007 23:48:57   
Anonimen
Moram se vam pridružit.Res da sem še mlada vendar pa pogrešam najine začetke z dragim.
Seksala sva kjer je le bilo mogoče.Na morju je bilo pa najbolj vznemirljivo.Seksala sva naga na skali, podnevi, mimo pa se je pripeljal čoln, uuuaaauu so gledali, midva pa nadaljevala, češ, sj naju ne poznajo.
Dala sva skozi gozd, kino, doma v kopalnici na pralnem stroju, na mizi, na pultu,...Sedaj pa se drživa doma dnevne sobe, pa še to redko..
A mogoče uporabljate kake pripomočke?Katere priporočate?

(odgovor članu firasto)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Na javnem mestu
8.2.2007 0:00:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: soncece24
Vedno sem sanjala o liftu - sploh z velikim ogledalom user posted image user posted image user posted image uresničila pa nikoli, me je preveč strah, da bi me na kamero dobili, al pa gasilci rešili iz "zataknjenega" lifta v kočljivem položaju user posted image

V dvigalih so kamere z zakonom prepovedane. Torej kar v akcijo. user posted image

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Na javnem mestu
9.2.2007 15:45:23   
LaraCroft
midva sva v dzakuziju, kjer so bli tut drugi notr user posted image

js sm se usedla njemu v narocje in sem ze sedela na... pa itak se ni nc vidl ker so bli skos mehurcki povsod user posted image
samo midva sva se smehljala ker sva vedela da najbolj uzivava v dzakuziju user posted image


_____________________________

Lara Croft

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Na javnem mestu
15.2.2007 10:08:15   
Anonimen
v gozdu na lovski opazovalnici
v slačilnici v toplicah
v grmovju ob golf igrišču (pa so bili igralci golfa zelo v bližini user posted image user posted image )
v bolnici na wc-ju
v avtu
na plaži sredi belega dne (tudi mimo naju se je peljal čoln, vendar ne tako blizu)
...
oralno pa tut v šotoru, kjer nas je ležalo kar nekaj (bili smo pa na duhovnih vajah user posted image )
pa v bazenu
...

pa še kaj bi se našlo...

(odgovor članu LaraCroft)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Na javnem mestu
16.2.2007 14:22:21   
goa
Midva sva pa v morju, v bazenu, v gozdu, v avtu parkiranem vsepovsod, v savni.

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?