|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "Razpaljotka" pred taščo?
6.1.2007 22:56:24   
Meggi
Sem še tako pod omenjenim izrazom, da se mi niti ne da razlagat,kaj vse se mi je zgodilo. Seveda je moj "izbruh"- deloval na vse. Mi je žal a se nisem mogla obvladat.  Naj povem, da sem "mojga" nap. vpričo tašče. Vem, me bodo blatli 100%, kako je ubogi in...................

In vam je kdaj počlo? Al ste vzorne in zlate žene za taščine sine!?
                            
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "Razpaljotka" pred taščo?
6.1.2007 22:57:54   
Anonimen
Daleč od tega. Prvič je sicer malo grdo gledala, češ, ne mojega zlatega, edinega sineka. Sedaj pa ve, da je boljše, da se ne vmešava.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Meggi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
6.1.2007 23:01:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Meggi)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "Razpaljotka" pred taščo?
6.1.2007 23:07:24   
Anonimen
 Al ste vzorne in zlate žene za taščine sine!?


Pojma nimam.

(odgovor članu Meggi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "Razpaljotka" pred taščo?
6.1.2007 23:10:29   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: BAGI

Jaz sem zaenkrat še "vzorna", čeprav zadnje čase vse bolj čutim, da bi se morala počasi "razpaljotknit", ker me nekje tišči - pa ne upam.user posted image


BAGI imaš mojo 100% podporo, ti samo daj.user posted image

SIcer tašče in tasta nimam(sta pokojna), sem pa seveda najbolj vzorna, pridna in zlata žena-kaj pa drugegauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "Razpaljotka" pred taščo?
6.1.2007 23:30:16   
ronja
Po navadi, če mu mam kaj za povedat oz. me kaj moti, mu to povem na samem, ko ni nikogar drugega zraven, torej seveda tudi ne njegovih starševuser posted image Ne zaradi drugih, ampak zato, ekr se mi zdi, da se tako veliko lažje zmeniš, drugi se ne počuti ogrožen ali napaden, lažje mu razložiš...
Hecali sva se pa seveda že tudi skupaj, kaki so moški, recimo vedno tečni, če kaj delajo ali če so bolani, kadar je bil kateri od najinih dveh izbrancev bolan, lačen ali kaj delal;)

Ne vem, če sem zlata, po svojem mnenju sem prej tak navihan hudičekuser posted image , ampak mislim, da je moja neuradna tašča kar zadovoljna z izbiro svojih sinovuser posted image . KO sva začela hodit, pa smo šli kdaj s kolegi na pijačo, je bila vedno pomirjena, če je vedela, da grem zraven, potem bo že vse ok. Pravi, da jo pomiri, da ve, da je v dobrih rokah oz. da bo nekdo skrbel zanj, če bo kaj narobe...

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "Razpaljotka" pred taščo?
6.1.2007 23:38:15   
kofetek2010
ni cajta, ker prehitro obisk mine (smajlikisiveselooddahne) user posted image  

me en drek briga kaj si misli o meni, čeprav se mi zdi, da je vedno bolj zadovoljna z mano user posted image user posted image user posted image  

jah nič, manj se vidiva, rajši se imava user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "Razpaljotka" pred taščo?
6.1.2007 23:40:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Meggi
Al ste vzorne in zlate žene za taščine sine!?

user posted image user posted image user posted image ... ja pa kaj še... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Meggi)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "Razpaljotka" pred taščo?
6.1.2007 23:53:02   
lojzika
Jst ga pošljem tudi vpričo župnika če slučjno pride ne pa da ga vpričo tašče ne bi. Ponavadi še tašča potegne z mano pa jih od obeh posluša

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "Razpaljotka" pred taščo?
6.1.2007 23:56:39   
max23
me taščica v sekundi razpizdi, pa me en k.... briga kaj si misli o meni. Itak nisem ok za njenega sina. Z možem se pred njo glih ne kregam velikokrat pa malega najurim pred njo, ker ima tam samo potuho. Pa me eno uro grdo gleda, pol je pa ok. Vsaj vsi se delamo. Se pa dejansko v vse vtika in to me zelooo moti. Sam pizdim,..... Npr. danes zvečer sem prišla domov in sem otroke dala v stanovanje, jaz pa sem parkirala avto. Mala se je v jajčku zbudila in seveda ja bila takoj pri njej, druga punčica je pa še zmeri bla pri vratih, sama.(boga, boga). Ma sej je cool ko pomaga sam na k..... mi gre ker se vedno grebe za ta mlajšo( imam dvojčici). Sam ona je njena lubica. In to je iz dneva v dan isto.

Upam, da ste me razumele, ker se zdej že boljš počutim.

Aja na žalost živimo v isti hiši!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "Razpaljotka" pred taščo?
7.1.2007 9:08:13   
Magi*
potolaži se. tudi če tašča zdajle komu to razlaga, globoko v sebi točno ve kako je, saj je ona tudi svojega kdaj nakurilauser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "Razpaljotka" pred taščo?
7.1.2007 9:38:24   
Laubica
Eh ni panike,slej ali prej se vsakemu kdaj zgodi da eksplodira ob zelo nepravem času ,tako se je meni in mogoče tvoji tašči pred njeno tudiuser posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: "Razpaljotka" pred taščo?
7.1.2007 9:43:19   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: lojzika

. Ponavadi še tašča potegne z mano pa jih od obeh posluša


user posted image user posted image  

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: "Razpaljotka" pred taščo?
7.1.2007 9:57:08   
kepa*
Kaj pa naj jaz rečem, ko sem mojega napadla lani na najini poroki vpričo neprave tašče!user posted image  Joj, ko mi je pa tako nakravžljal živčke.user posted image

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: "Razpaljotka" pred taščo?
7.1.2007 10:35:02   
Anonimen
Jaz sem moram včasih prav trudit, da sem tiho, ker če ona potem potegne z menoj, ni ne konca ne kraja, ker ne zna nehat. Jaz seveda že zdavnaj odneham, ona pa še kar navira, navira, navira .... Potem se pa seveda še moj razpizdi, mu totalno poči film in moramo protestno zapustii obisk.

(odgovor članu kepa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: "Razpaljotka" pred taščo?
7.1.2007 10:57:24   
VERONICA
Ah kako različne so si tašče! Moja sedanja je super, rekla bi otroci ne se kregat ali kaj takega, poskušala nas pomirit. Moja bivša pa je bila  slepo za sina, za bruhat...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: "Razpaljotka" pred taščo?
7.1.2007 11:26:35   
Micy
Včasih me kej razpizdi, ampak sem raje tiho pred drugimi in mu to pol povem, ko sva sama, ker se mi zdi da so najini problemi in najini prepiri, NAJINI ,in ni treba da jih še drugi poslušajo in se potem zraven še vtikajo.
Eni se pol pa še prav naslanjajo na to in se ti privoščlijivo smejejo  v smislu lej.( HAHAAH KAJ JI JO JE ZAGODU TO MI DELI.)
Jaz osebno mam polno takih ludi okrog sebe, zato se prepirava ali pogovarjava samo ko sva sama.

_____________________________

Love is in di er.

(odgovor članu VERONICA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: "Razpaljotka" pred taščo?
7.1.2007 11:43:49   
mojčika
Hm, moja tašča je pa vedno na moji strani, ker dobro pozna muhe svojega sina, me vedno 100% podpira in mi to tudi poveuser posted image

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA

(odgovor članu Micy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: "Razpaljotka" pred taščo?
7.1.2007 12:59:17   
Meggi
Ej Micy globoko se strinjam s tabo. Načeloma se držim full tega " da ne perem pred farani" sam ko se pa gre da delam za otroke večino sama on pa "počiva"- ker mora počivat" - Se pa neha!

(odgovor članu mojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: "Razpaljotka" pred taščo?
7.1.2007 13:09:40   
tulip
Se zgodi...
Jaz mu doma povem, če je kaj za povedat, sicer pa tašča navadno deli moje mnenje!user posted image

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: "Razpaljotka" pred taščo?
7.1.2007 13:30:15   
Mary Poppins
Načeloma ne perem umazanega perila pred drugimi, tako tudi pred taščo ne. Če se imava kaj za zmenit se zmeniva brez prič. Meni osebno je neprijetno, če se en par krega vpričo mene, zato tudi sama tega ne počnem.

(odgovor članu tulip)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: "Razpaljotka" pred taščo?
7.1.2007 14:47:31   
Pupica
IZVIRNO SPOROČILO: BAGI

Jaz sem zaenkrat še "vzorna", čeprav zadnje čase vse bolj čutim, da bi se morala počasi "razpaljotknit", ker me nekje tišči - pa ne upam.


Rada bi to rekla pa ne moremuser posted image user posted image user posted image
Vem, da si taščica želi kakšno bolj butasto, puhoglavko, ki bi ji lahko polnila mozeg z butastimi idejami, kdaj se in kako se kaj dela.Ampak žal.Jaz sem sam svoj gospod.Sem preveč v življenju dala skoz.
Trenutno smo na status Q, k se bo obnašala do mene enakopravno bova pa "najboljši prijateljici"user posted image

Ampak mislim, da si pisala, da si se na svojga možeka razhudila.
No pri nas je le obratno, ponavad ga morm zagovarjat, ker bi revežu rada dopovedala, kaj naj, kdaj in kakouser posted image Potem se morm pa zanga vlečt...

Do sedaj mi je ratala razpaljotka le enkrat pa še to je bil mirni protest da o stvareh, ki se je ne tičejo, ne bom z njo diskutirala.Da o šoku ne bi!!!Minuta molka, in udri Mujo z enakim tempom, ko sem ponovila v peto, je še uspela rečt, da se z mano ne da pogovarjat. Jaz sem mela pa ravno njeno sosedo na telefonu, ki je vse poslušala.Ne bi o tem, kaj si je mislilauser posted image user posted image user posted image No zdej se bo bl težko delala, kuk je dobra, pa sladka,...V njeno dobro pa upam, da ne bo soseda vsem raznesla okol, kako teži in komandira. Ker kljub napakam se trudim ljudi ne obsojat, pač taka je.Boh ji pomagej ;)
Če ti kej pomaga ti pa lahko rečem le to.Zavedej se, da nisi z njo, niti z žlahto, k bodo zdej bohvet kva mislili o teb, pač pa si z NJIM.In to šteje.In če se mata vidva rada,če sta vidva skupej....potlej se ne sekiri!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: "Razpaljotka" pred taščo?
7.1.2007 17:36:10   
Meggi
No, sej jaz se res dokaj hitro razburim- pravijo. Sam ko se mi več stvari naguzi, nki časa požiram, pol mi pa ven rukne.

Zmotil me je npr, to smo bili kao tja povabljen na kosilo- nazadnje sem sama jedla za mizo. Na bruhaje mi je šlo, le s težavo sem dol spravla. Jedla sem pa seveda zato, ker sem vedla da bom dlje časa zunaj (stran od nje) in me bo lakota. Naj povem, da je pa ona šla v dnevno jest. (eden za bruhat).

No, moj in njegov ata sta šla na tenis ki je trajal točno 5ur. Seveda stredi dneva -od 10.30 do 15.30 je bil prost. Jaz sem imela vest, da sem otroke peljala ven na zrak. Seveda bi bila bolj komot, če bi jih prižgala tv pa eno kavico pa gremo noge gor. Ni mi bilo težko , uživale smo. Vmes sem poklicala še kolegice (bivši naš kraj) in smo združile sprehod z otroki in čvek.

Seveda kdor si je izkusil ve kako je z otroki it ven. Mala je zdržala neki časa v vozeku, celo mal zadremala, sn ji nos obrisala je začela vreščat in zgodba v vozeku je bila končana. Velika itak počaka vsake 5m ker mora pošlatat zemljo, si nase vržit liste,.... itak vem otroci. Pričakovala sem samo, da ko se vrne in se naje mi pride nasproti. Tu ko smo zdaj doma, še na sprehod gremo težko (hribi pač). Ga kličem se mi še oglas ne,..... jaz eno na roki, velika vozi vozek seveda smo se premikale po cm. In končno dobim njegovga ata. Mu povem, da žeim, da mi mož pride nasproti. Mi lezemo. Pride pa tast. Ker mož igra pikado.

      Halo meni je spipallllllllllllllllllllllllllllllll

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   [Brisano sporočilo]
7.1.2007 18:47:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: "Razpaljotka" pred taščo?
7.1.2007 23:42:46   
Pupica
He he BAGI ni blo pomote, sem vedla kaj misliš.user posted image
Mi2 se tut zmenva kuko pa kej....sam kaj k se tašči ne sme nič rečt k je tko občutljiva.Kuj v jok pa na drevo, pa vse igrače s sabo, pa nkol več dol...po pa zin kej če upaš...no dokler si lahko tih...k ne moreš več bit,....pol je pa hudo a ne...k gospa niso vajen, da se sploh upamo pisnit, a ne???!!!user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?