|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: koliko namenite zase
15.1.2007 6:46:54   
srki
Za moje potrebe dovolj. Kar se tiče kozmetike-ličil, kupim redko, ker imam za dolgo časa, oblačila pa pač po potrebi. Sedaj, ko so razprodaje, sem si kupila edino škornje, ker so bile stare že zguljene, pa še te so bile iz 17.000 znižane na 5.000 bivših tolarjev. To je pa tudi vse.

Saj pravim, po potrebi. Včasih nisem bila zdrava, če si vsak mesec nisem kupila novih hlač in majčke, sedaj me je pa to minilo, ker sem ugotovila, da se mi kasneje valja po omeri in dela gužvo, ta dnar, namesto za oblačila, namenim v stanovanjsko varčevanje-skoraj 60. tisoč sit....


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: koliko namenite zase
15.1.2007 7:03:20   
CUKRČEK
Jaz si privoščim, ko pač nekaj rabim. Kar vsega po vrsti pa ne kupujem, ker sem preveč "zdrgnjena". torej..za obleči si ne kupujem več dosti, ker sem od lani zamenjala popolnoma vso garderobo (ker sem toliko shujšala ni šlo drugače). Raje si privoščim kako bižuterijo. kozmetiko tudi kupim, ko porabim kar imam doma. Kupim pa to, kar mi ugaja ne glede na ceno. Ja, pa kake čevlje si še rada kupim, ker jih tudi nimam veliko.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: koliko namenite zase
15.1.2007 7:07:35   
Anonimen
Zelo redko si kupim kaj za obleči,takrat ko pa kupim mora biti kvalitetno,da lahko dlje nosim.Od kozmetike kupim samo tisto kar rabim za osebno higieno.Mažem se ne,rada imam pa parfume(drage)user posted image .
Lahko bi si kupila več.ampak moramo šparati za hiško.

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: koliko namenite zase
15.1.2007 12:44:00   
Meggi
Tajtaja- čestitek tebi za otročke in vse kar storiš zanje, in poleg tega ne pozabiš NASE. Vsaka čast. In pol se men suče ko imam dve,...prinčepeski.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: koliko namenite zase
15.1.2007 13:22:48   
Olivija
kljub temu, da gre večina denarja za tamale dve, veliko zapravim tudi zase, preveč. Zdaj trenutno rabim novo nočno kremo in navdušila sem se za eno, ki stane 60 evrov, novembra in decembra sem obnovila svojo garderobo, ker se mi je zdelo, da si pa to res zaslužim po porodniški user posted image

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: koliko namenite zase
15.1.2007 15:55:25   
Anonimen
Jah, privoščim si, kar potrebujem user posted image user posted image user posted image user posted image .
K frizerju hodim 1x na 3-4 mesece (37€), h kozmetičarki (imam zelo problematično kožo) 1x mesečno - 25 €. Kozmetika, ki jo uporabljam, je kar draga - kupujem jo pri kozmetičarki, ker je drugje nimajo, je pa od Choleija - krema, tonik, čistilno mleko, ampule za nečisto kožo (10kom) stanejo 80€, ampak to imam potem 6 mesecev. Pri rollonih, kremah za telo, milih ne kompliciram, čeprav trenutno najpogosteje vsi uporabljamo otroške zadeveuser posted image user posted image user posted image . Ličil imam na zalogi za naslednjih 10 letuser posted image , vsakega pol leta parfum za prbl. 60€. Cunje kupujem po potrebi, večinoma v adessi, ker mi je njihov stil všeč. Čevlji - hja, moja slabost, čeprav si jih sedaj že kakšnih 6 mesecev nisem kupila. To je vse.

Seveda pa ima naš otrok 10x preveč vsegauser posted image  

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: koliko namenite zase
16.1.2007 14:20:40   
iva01
-KAr se tiče kozmetike: uporabljam znamko Loreal: 2 maskari in 2 pudra letno, senčil in šmink si pa nisem kupila že kako leto ker mam že poln predal teh zadev in sem se odločla da najprej to mal ponucam potem pa nanovo
- krema za obraz: Loreal hapyderm 4xletno
-obleke po potreb največkrat v H&M, New Yorker, Orsey, Zara razen ko me pikne si grem kupit blago in potem k šiviliji da mi naredi kaj po mojii zamisli približno 5x letno
-aja pa čevlji, približno 4 pari letno
- pa kakšna torbica
- pa sigurno vsaj 1 plašč na leto, kakršen koli (to je moja obsesijauser posted image user posted image user posted image )
-2 škatlici west blue na mesec
- še bi lahk naštevala
- še bi lahk kaj naštela
- kar se tiče pa spodnjega perila pa sem ful zapravljiva, to tud ful rada kupujem, sploh pa če je tako lepo seksi, to pa je tud edina stvar pri kateri sem res zapravljiva in mi moj dragi sploh ne teži, čudnouser posted image user posted image user posted image user posted image Npr prinesem domov tangice ta 20evrov pa se sam nasmeji ko pa prinesem čevlje za 20 evrov pa zmeraj reče a spet, kaj nimaš že polno omaro čevljev.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: koliko namenite zase
16.1.2007 21:44:11   
plenicka
Velika večina moje plače gre za fiksne stroške, v katere je vključen kar precejšen znesek kredita...vsake toliko časa si privoščim kar malo preveč, ker me potem vest peče, čeprav nimam ne čevljev, ne oblačil preveč. Moja koža ni preveč občutljiva za to kozmetiko menjam, imam pa rada kvalitetno, kar se pozna na ceni. Hodim na pilates...grem na morje 2 x letno (maja in poleti), ko pa bo moj sonček zrasel, pa bova poskusila še smučati, če bom uspela privarčevati...pri otročku ne pretiravam, sploh kar se oblačil tiče...igrače mu kupujem po potrebi...dokler imam takšno plačo si lahko privoščim takšno življenje...niti ne želim pomisliti, da bi bilo kdaj drugače...

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno. (Mali princ)

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: koliko namenite zase
16.1.2007 21:59:05   
Miss Piggy
Odkar sem mamica veliiiiikoooo manj. Osnovno kozmetiko itak, enkrat na mesec barvo za lase, barvam se sama, enkrat na dva meseca maskaro, na pol leta puder, max factor, ki ni pretirano drag. Dvakrat letno kak boljsi parfum.... Barvice, sencila, rdecila in podobno imam kar dolgo, Enkrat mesecno se pena za lase, k frizerju ne hodim, k kozmeticarki tudi ne,...
Cunj ne kupujem dragih, bolj prezim na kaksna znizanja, tud v Trst smo veckrat sli,...
Mam raj mal vec cunj za manj denarja, saj so vse stvari tko in tko cez dve tri leta out.

(odgovor članu plenicka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: koliko namenite zase
16.1.2007 22:25:38   
tajtaja
Al bina, brez skrbi, mam najstnico, ki mi pomaga špricati, pa še ena je tik za njo. Tako da tistega najnovejšega mam vedno raje v torbici, kot pa v kopalnici na polici, ker potem kar nekam izhlapi, na nihče ga sploh ne tika.user posted image

Sem že večkrat moža vprašal, če se on z mojim šprica, pa tudi on trdi, da neuser posted image .
Zdaj pa več res ne vem, komu naj verjamemuser posted image .


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: koliko namenite zase
17.1.2007 9:43:51   
MojcaG
zase namenim toliko, kot sem prej (pred rojstvom hčerke). je pa res, da težko dobim oblačila, ki so mi všeč - tale "moda" oziroma ponudba v trgovinah z oblačili me ubija. pa ne bom dala sredi zime gor kratke hlače, pa fertik! pa jopce, ki so čez joške -  pol se pa končajo! user posted image user posted image  


(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: koliko namenite zase
18.1.2007 9:23:15   
Anonimen
jz sm že prej težko dala kaj za svoja oblačila, zdaj ko pa imam sinka dam pa še tež, vse kar dam zase je enkrat letno maxmalno 30.000 sit ( 125,19€, se kar nemorem navadit), pa še to gledam da je čim bolj poceni, ker vse vidim kaj bi lahko s tisti denarjem kupila sinkuuser posted image

(odgovor članu MojcaG)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: koliko namenite zase
18.1.2007 10:19:12   
Taula
Odvisno od meseca do meseca. Kadar kupujem kozmetiko, potem gre več denarja.(tekoči puder, puder v prahu, maskara, črtala, laki za nohte, senčila, toniki, deo...pa še kaj bi se našlo.) Cenovno gledano kupujem različno. Oblačila..kadar mi je kaj všeč nimam denarja, ko ga imam nič ne najdem.
Stalni strošek je frizer..temu se ne odpovem. Razvada so pa čevlji in torbice.user posted image
Drugače se trudim da sem urejena, a da ne pretiravam z nakupi, ker šparava za hiško. Ko bova pa imela user posted image  pa vem da bom imela blazno slab vest če si kaj kupim.


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?