|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: OČKA ZRAVEN PORODA???
16.1.2007 13:39:52   
Anonimen
Moram pripomnit, da sem šokirana glede plačila, če želi atek zraven!!!!!!!!!
Zakaj se pa mora sploh plačat? Komu gre ta denar? Res sem čist iz sebe!!


Čemu pa taka panika user posted image  Plača se obleka, v kateri je atek poleg, pa copati, pa kaj vem kaj še vse. Plača se pač, ker se mora plačat, to pa res ni nič takega. Kaj pa je danes še zastonj? In verjetno, da denar pobere porodnišnica, po moje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: OČKA ZRAVEN PORODA???
16.1.2007 21:55:36   
Luskan
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Oče je lahko pri porodu tudi brez šole,tega mu nihče ne sme in ne more prepovedati



Seveda, prav banalno bi bilo, da bi moral ostati zunaj. Verjetno nihče tega ne bi kar sprejel - midva gotovo ne!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: OČKA ZRAVEN PORODA???
16.1.2007 22:07:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Oče je lahko pri porodu tudi brez šole,tega mu nihče ne sme in ne more prepovedati



Seveda, prav banalno bi bilo, da bi moral ostati zunaj. Verjetno nihče tega ne bi kar sprejel - midva gotovo ne!


Seveda ne, to je ena izmed osnovih pravic partnerstva user posted image

(odgovor članu Luskan)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: OČKA ZRAVEN PORODA???
16.1.2007 22:11:27   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Luskan

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Oče je lahko pri porodu tudi brez šole,tega mu nihče ne sme in ne more prepovedati



Seveda, prav banalno bi bilo, da bi moral ostati zunaj. Verjetno nihče tega ne bi kar sprejel - midva gotovo ne!


ja, ja, predvsem jih v tem trenutku zanima, kaj misli ati, ki razen, da je ati, pojma nima, kako vse poteka. Bi se prej ta ati repenčil, v materinski šoli na primer.....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Luskan)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: OČKA ZRAVEN PORODA???
16.1.2007 22:12:28   
Marogica
Al bina, ti še ne spišuser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: OČKA ZRAVEN PORODA???
16.1.2007 22:13:35   
Anonimen
Bi se prej ta ati repenčil, v materinski šoli na primer.....


Pa pol, ko bo treba posrane plenice izpod ritice kidat.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: OČKA ZRAVEN PORODA???
16.1.2007 22:14:33   
Anonimen
Ne, še ne spim, je en tak čuden večer danes...na zs, če hočeš.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: OČKA ZRAVEN PORODA???
16.1.2007 22:16:31   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Bi se prej ta ati repenčil, v materinski šoli na primer.....


Pa pol, ko bo treba posrane plenice izpod ritice kidat.


user posted image user posted image

ZS... hočem

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: OČKA ZRAVEN PORODA???
16.1.2007 22:25:40   
Luskan
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: Luskan

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Oče je lahko pri porodu tudi brez šole,tega mu nihče ne sme in ne more prepovedati



Seveda, prav banalno bi bilo, da bi moral ostati zunaj. Verjetno nihče tega ne bi kar sprejel - midva gotovo ne!


ja, ja, predvsem jih v tem trenutku zanima, kaj misli ati, ki razen, da je ati, pojma nima, kako vse poteka. Bi se prej ta ati repenčil, v materinski šoli na primer.....





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Jaz imam z atijem popolnoma drugačne izkušnje kot očitno ti.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: OČKA ZRAVEN PORODA???
16.1.2007 22:29:22   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Luskan


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Jaz imam z atijem popolnoma drugačne izkušnje kot očitno ti.


Ja, verjamem, saj ga ne poznamuser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Luskan)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: OČKA ZRAVEN PORODA???
16.1.2007 22:39:24   
Anonimen
Moram pripomnit, da sem šokirana glede plačila, če želi atek zraven!!!!!!!!!
Zakaj se pa mora sploh plačat? Komu gre ta denar? Res sem čist iz sebe!


Zakaj se mora plačat in komu gre denar, mi je na tem mestu vseeno.

Tega denarja niti ni tako veliko. 17.000 porodov x 4.000 sit, skupaj 68 mio sit.

To je vsega 68 carskih rezov. A je en CR ca 1 mio? Ne vedno spraševat, kam gre denar. Mogoče bo pa ravno tebi ali tvojemu otroku rešil življenje.

In ne se obremenjevat s temi štirimi jurji, vašega veselja in časa v pričakovanju otročka je škoda, ne denarja.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: OČKA ZRAVEN PORODA???
16.1.2007 22:42:00   
Anonimen
vašega veselja in časa v pričakovanju otročka je škoda, ne denarja.


Ne razumem user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Očka zraven poroda?
16.1.2007 22:44:57   
Anonimen
Kuga ne zastopš?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Očka zraven poroda?
16.1.2007 22:47:53   
Anonimen
Veselja in cajta je škoda, zakaj? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Očka zraven poroda?
16.1.2007 22:51:17   
Anonimen
Da si človek postavlja metafizično vprašanje, zakaj je treba te jurje plačat in komu gre dnar. Plus da je zraven še čist iz sebe.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Očka zraven poroda?
16.1.2007 22:54:24   
Anonimen
Uf, ja, to imaš pa čisto prav. 100% prav.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Očka zraven poroda?
17.1.2007 7:36:33   
malecka_mateja
se opravičujem ampak očka tak ali tak eni pa res nemorejo na materinsko šolo hodit tako kot moj ki vozi špedicijo in ga od pon do sob ni doma!to pomeni da naj si vzame 4t dopustauser posted image
najprej razmislite preden kaj takega napišete!
ni hodo sem mu pa zato jaz doma vse povedala in je bilo isto kot če bi tja šel!
previjat ...pa te tam tako ali tako ne naučijo!
tak da je to čisto brezvezna tema!

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Očka zraven poroda?
17.1.2007 19:11:10   
tinaaja
to pomeni da naj si vzame 4t dopusta
najprej razmislite preden kaj takega napišete!


Tecaj za ocete v lj traja 3 ure in je razpisan 2x na mesec. In ja, ce bi bilo potrebno, da si moj vzame en dan dopusta za to, bi pa si ga. Dopoldne bi prezivela skupaj, po nakupih,... popodlne pa bi sel na tecaj, da bi tudi sam videl, kako bo lahko meni, njemu, otroku, babici nalazje med porodom.
Ne vem, kako imate v Mb, v Lj je super, babice in sestre so fantasticne, lepo vse prikazano, tud previjanje.
Zgleda, da tema ni tok brezvezna, ce se oglasis nanjo user posted image

Mič user posted image user posted image user posted image  za komentar glede placila!

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Očka zraven poroda?
17.1.2007 19:30:42   
malecka_mateja
ja pri nas v mb pa ni tako na žalost in traja tečaj 4t tolko pa si nemore vzet dopust!če bi bilo to sam en dan ok!pa pri nas nič nena previjanja kažejo in nimajo posebej tečaj za očke!user posted image
na žalost!zato ne punc kr nekaj obsojat!

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Očka zraven poroda?
17.1.2007 19:38:09   
metka84
Oj!Mislim pa da če si prebereš kake literature na internetu pa kake revije,knjige prebereš mislim da skoraj ne rabiš it v materinsko šolo.Se strinjate?Kaj pa more oče v bistvu vedet pri poroduuser posted image user posted image

_____________________________

Ta prava nagajivka

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Očka zraven poroda?
17.1.2007 20:05:32   
tinaaja
Mateja, saj zato pravim, da ne vem, kako je v mb. V Lj upostevajo tudi, ce je partner na tecaju z mamo na predavanju Porod 1 in 2.
Metka, jaz mislim, da mora partner veliko vedet - res se da dobit veliko info iz knjig in od drugih. Ampak prakticnih napotkov iz prve roke tistih, ki te bodo vodile cez porod,  pa ni v nobeni knjigi. Men je fuuul vsec v lj, ful koristno, kljub temu, da sem tudi sama kar nekaj zadev prebrala.
tecaj za ocete zajema celoten porod - popadke, sprejem, prva,druga, tretja faza - z diapozitivi, kaksna je njegova vloga pri porodu, nega otroka, handling, previjanje, kopanje, skratka res en kratek pregled osnovnih zadev. Men se zdi, da se splaca. Mojmu tud. Vsak pa po svoje.
Kar nekaj je drugo ali vecrodnic na tecaju, tko da zgleda, da je tud za zenske vcash dobro obnovit zadeve, kljub temu, da je enkrat ze dala to skoz..

(odgovor članu metka84)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: OČKA ZRAVEN PORODA???
17.1.2007 20:16:06   
pupi
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Moram pripomnit, da sem šokirana glede plačila, če želi atek zraven!!!!!!!!!
Zakaj se pa mora sploh plačat? Komu gre ta denar? Res sem čist iz sebe!!


Čemu pa taka panika user posted image  Plača se obleka, v kateri je atek poleg, pa copati, pa kaj vem kaj še vse. Plača se pač, ker se mora plačat, to pa res ni nič takega. Kaj pa je danes še zastonj? In verjetno, da denar pobere porodnišnica, po moje.



Kaj atek nese obleko domov????????? Ni nobene panike, se mi pa vseeno zdi bolano da za rojstvo SVOJEGA OTROKA plačaš!!!!!! Zdravstvo že od nekdaj ni zastonj, zato pa so razna zavarovanja!! Zakaj pa je potrebno v nekaterih porodnišnicah plačat drugih pa ne!? Sem ena izmed zdr. delavk pa to vseeno obsojam, tak!!user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: OČKA ZRAVEN PORODA???
20.1.2007 19:18:09   
BAMBINA_

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Aja,z materinsko šolo plačaš cca 4 tisočakov ,brez nje pa par tisočakov več,okrog 6 tisočakov


Ne me obsojat za mojo nevednost... a MŠ moram plačat? A posebej zaračunajo bodoči mamici in posebej bodočemu atiju? In koliko?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Očka zraven poroda?
20.1.2007 19:32:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Aja,z materinsko šolo plačaš cca 4 tisočakov ,brez nje pa par tisočakov več,okrog 6 tisočakov
Ne me obsojat za mojo nevednost... a MŠ moram plačat? A posebej zaračunajo bodoči mamici in posebej bodočemu atiju? In koliko?


Obiskuješ šolo za starše in ne materinsko šolo. Materinska je po definiciji namenjena materi, šola za starše pa obema staršema.
Plača se prisotnost očeta pri porodu. Če je obiskoval šolo za starše manj, če je ni obiskoval, nekaj več €.

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: OČKA ZRAVEN PORODA???
20.1.2007 19:43:21   
eva1
v trbovljah ni treba nič plačat! Midva sva pri prvem sicer bila na vajah o porodu, pri drugem pa ne, ampak sem mnenja da prav veliko pa partnarju res ni potrebno vedet o porodu, važno da je zraven, da ti je v podporo...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Tim ali Timotej
Belika



Tim (66%)

Timotej (34%)


Število vseh glasov: 361

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!