|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: izkušnje pri ginekologu
26.6.2007 20:37:24   
Magi*
jaz sem pred nosečnostjo imela sijajnega G, prof. Kralja. ker pa se več ne ukvarja s porodništvom, me je napotil na kolega. saj je vseeno na koga, je pa privat s koncesijo.

nisem zadovoljna, ker vem, da obstajajo boljši in trenutno sem besna, ker me je v 15t pogledal natančno 1x in še to za par sekund. zdaj me je pa že 2x prenaročil, ker ga ni in sestre nič ne vejo "kdaj bo". jaz grem v petek na pot in bi seveda rada šla na pregled in pogovor, še posebej, ker sem imela v prvi N težave.

taki "jebivetri" mi grejo na živce. jaz tudi delam z ljudmi, pa ne rešujem življenj, pa vendar se za vsakega slehernega potrudim in sem korektna. no tko, pa sem dala ven iz sebe.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Solero)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: izkušnje pri ginekologu
27.6.2007 9:48:39   
Kaštrun
jaz hodim v leonišče k dr. Drobniču. sicer ima vedno gužvo zapopiuser posted image , včasih vmes skoči kam na operacijo in moramo malo počakati, ampak ne zamenjam! mi je bilo blazno všeč, ker me je med nosečnostjo vedno vprašal "kaj pa otroček? vas že kaj brca?" se mu vidi da dela s pari, ki težko zanosijo in da razume, da je vsak otrok čudež in ne "logika"

_____________________________

Otroci ne vedo, kako radi jih imajo njihovi starši,
in tega tudi nikoli ne bodo vedeli, dokler se ne bo
nad temi starši zagrnil grob ali dokler
ne bodo imeli svojih lastnih otrok.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: izkušnje pri ginekologu
27.6.2007 13:26:47   
solatja
izjema, ki potrjuje pravilo:

sem zadovoljna z dr. križajevo... sicer zna met svoje muhe, ampak do mene se je praviloma obnašala solidno in me je zna poslušat, ko sem mela kake težave in mi je vedno svetovala. na trenutke me je obravnavala kot smrkljo, ampak v splošnem sem z njo zadovoljna. sploh pa po poporodnih komplikacijah se do mene obnaša že skoraj skrbno in materinsko user posted image user posted image user posted image

mi je pa res žal za tisto prejšnjo sestro, sva se res dobro razumeli.... user posted image


_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu Kaštrun)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: izkušnje pri ginekologu
27.6.2007 13:31:00   
nInAzWeRiNa
a ima kera Demšarjevo v Šiški? ali pa pozna kje Rudnik Vič kakšno boljšo vrjanto?

_____________________________

*najin sonček Teja*
24.5.2008/9:10


(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: izkušnje pri ginekologu
27.6.2007 13:40:31   
Nikki24
Še ena izjema.... za Dr.Križajevo

Sicer še nisem dolgo pri njej- eno leto, ampak sem z njo zelo zadovoljna. Res ima včasih kakšne fore, pa res te ne ujčka ampak ti pove direktno, kar je vsaj meni še posebej všeč. Vedno vpraša kako sem, če je kakšen problem..... V glavnem meni je res OK. Prejšnje sestre nisem poznala, ampak zdajšnja je tudi super.

Lp

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: izkušnje pri ginekologu
27.6.2007 16:45:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tosja

IZVIRNO SPOROČILO: Gorazdova

Jaz imam Fenricha, in sem zelo nezadovoljna z njim..

Zamenjati pa ga ne morem, ker sem proti koncu, bom pa po porodu zamenjala G user posted image


user posted image  user posted image  ZAKAJ pa ga ne moreš zamenjat user posted image  Saj si že proti koncu user posted image , pa si že na začetku bila z njim nezadovoljna user posted image
 
 
Jaz pravim "zame samo najboljše!!!" user posted image
 
           ... in imam dr. Miglarja, ker je... user posted image


Na začetku je bil super, vedno bolj proti koncu pa celi čudni... Danes mi ni hotel dati napotnice za bolnico, za UZ, pa sem zaključila z njim.. Od zdaj naprej me ima bolnica, potem po porodu pa nov G... user posted image

(odgovor članu tosja)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: izkušnje pri ginekologu
28.6.2007 12:12:21   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: Gorazdova


Od zdaj naprej me ima bolnica, potem po porodu pa nov G... user posted image

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: izkušnje pri ginekologu
29.6.2007 13:11:37   
ciklame
Zivjo!
Sem nova na forumu in v ponedeljek imam prvi pregled. Me je kar malo oz. zeeelllooo strah.
Zanima me, ce ima katera izkusnjo z G Marjeto Podlipnik iz Kranja??? A je moz lahko prisoten na prvem pregledu (srcek)?
Pozdrav vsem, user posted image

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: izkušnje pri ginekologu
30.6.2007 16:19:17   
Tanayya29
Živjo! No, vse smo preživele isto!Mene je bilo pred prvim pregledom tudi zeloooo strah...ampak potem ,ko vidiš tisto pikco na ekranu in, ko ti G. potrdi nosečnost si najbolj vesel človek na svetu..user posted image
V kranju ne poznam kej dosti G., čeprav sem doma zelo blizu..;)) Nisi imela že prej tega G.?

pozdravček in drži se v ponedeljek, bo vse OK!****user posted image user posted image


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu ciklame)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: izkušnje pri ginekologu
30.6.2007 16:20:24   
Anonimen
VSEKAKOR FOLNO KISLINO!!!!!!

(odgovor članu ciklame)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: izkušnje pri ginekologu
1.7.2007 16:30:18   
Sandrin
Jaz hodim v leonišče k dr. Kavšku in je super ginekolog.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: izkušnje pri ginekologu
1.7.2007 20:23:07   
ursulina
tudi jaz sem bila pri dr križajevi, sicer mi je žal to napisat, ampak v redu je samo, dokler nimaš težav oz. nisi noseča, potem pa njen odnos nikakor ni več primeren! Ne vem, kako si ona zamišlja poklic G in porodničarke, ker njen odnos je skregan z njim...

Prvič sem user posted image  in sem bila skrajno razočarana nad njenim odnosom, sploh ko sem imela v 8. tednu malo krvavitve. Boječe vprašaš "ali bo vse v redu?"  pa ti mrtvo hladno zabrusi "ne vem. Če bo še kaj krvi, pa pač pridi nazaj..." WTF?!
Sedaj sem v leonišču, tudi pri dr. kavšku, je super, se strinjam sandrin!

... ni tam tako fancy kot pri zasebniku, ampak vsaj veš, da bo poskrbljeno zate, kot je treba.

mislim, da nobena ne bi smela vztrajat pri izbranem G, če se ji ne zdi vse ok. še dobro, da imamo možnost menjave - izkoristite jo. lahko menjaš tudi med nosečnostjo, zakaj pa ne?

(odgovor članu Sandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: izkušnje pri ginekologu
1.7.2007 20:56:47   
natasarobi
Jaz hodim v Leonišče že nekaj let (cca 13) k eni in isti g. Dokler nisem bila noseča je bilo vse ok. Nič posebnega  - vzame bris, malo povpraša kako in kaj, napiše recept za KT in to je to - tekoči trak.
Prva nosečnost: vedno je bilo vse ok, nobenih posebnosti, na uz v 21t ugotovi, da je glavica premajhna, pošlje me naprej k drugim g. , sledi upn
Druga nosečnost: zaradi prve prekinitve nič drugače, šlo za 'zgolj' slučaj, spet vse v redu po njenem, sledi drugič upn

Na prvem pregledu po drugi upn vsa šokirana,potrebna vsa previdnost - nujno treba ugotoviti kaj narobe - čez en mesec na ponovnem pregledu mi pove, da ni potrebe da, karkoli čakam, naj ponovno zanosim, kljub temu, da sem 'poseben primer', ki ga ona še nikoli ni vidla v svoji karieri in izvidov sploh še nismo dobili.

Ali naj menjam? Vsak bi rekel, da ja. V primeru, da bo potreben poseben genetski postopek, ki ga delajo baje samo v Ljubljani se mi verjetno ne splača, kajti ona sodeluje pri teh postopkih.


(odgovor članu ursulina)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: izkušnje pri ginekologu
8.7.2007 23:09:05   
Souly
se strinjam z "nayyo28", jaz imam tudi dr. Jurco iz Medvod in je izredno strokoven in prijazen,..jaz sicer še nisem noseča, oz. čakam, da mi menstruacija v juliju ne pride, ampak sem imela, ko sem bila stara 21  izredno resne težave in sicer imela sem tumor na desnem jajcevodu in me je on v Trbovljah operiral in ga lahko vsaki ženski priporočim. Mislim, da še vedno sprejema paciente. Je porodničar, kirurg, vse in je izredno topel in človeški. Pošlje te in opravi katerikoli pregled, samo da je tebi dobro. Jaz sem bila po operaciji med vikendom na intenzivni in je on od doma klical v bolnico da povpraša kako sem in kako se počutim, ali sem zadovoljna,...

Priporočila sem ga svojim številnim prijateljicam in jih je tudi nekaj rodilo pod njegovim okriljem in so vse ultra zadovoljne,..je pa res, da je treba it rodit v Trbovlje,..ker on tam dela,..

Ko sem takrat ležala v bolnici so mi ženske, ki so ležale zaradi rizične nosečnosti povedale, da je izreden strokovnjak, da ti vse pove in da se na njega resnično lahko zanesejo,....

sem se mogoče preveč razpisala ampak ga jaz resnično iz srca vsem ženskam priporočam,...

pozdravček vsem user posted image

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: izkušnje pri ginekologu
9.7.2007 10:27:49   
gagy85
a ma kera slučajno številko od dr.tul mandič v leonišču.... ne morm dobit št. pa sm ze vse preklicala...user posted image

(odgovor članu Souly)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: izkušnje pri ginekologu
9.7.2007 11:39:51   
nattyka
pozdravljene!
že dolgo vas berem, sedaj pa imam tudi jaz vprašanje.
že nekaj časa živim pri fantu v LJ in tukaj bom tudi ostala- že zaradi službe.
rada bi si našla vredu ginekologa. koga mi priporočate?

hvala in LP!

(odgovor članu gagy85)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: izkušnje pri ginekologu
14.7.2007 7:35:42   
Tanayya29
Souly bravo!!
Jaz svojega G. ne bi menjala za nič na svetu.Prebrala sem celo nekaj kritik o njem, pa me kar čudi..ker on je pa res tok strokoven, topel in prijazen človek, da mi je kar mal čudno..
Jaz sem šla pred tednom k njemu kar v Trbovlje, da mi naredi UZ(morfologijo),ker v Medvodah ma preslab UZ za ta pregled...pa se je moj dojenček fulll skrival,ko sem vprašala za spol in se je full potrudil in ga s sondo obračal okol,in končno se je pokazal...ta moj fantek!user posted image user posted image Res ,je izjemen G. in jst ga toplo vsem priporočam!Souly držim pesti zate,da bo čimprej tvoja črtica na testu pozitivna...

Lep dan

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu nattyka)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: izkušnje pri ginekologu
10.8.2007 15:01:57   
simonca01
Pozdravljene!

No, naj še jaz dodam svoje mnenje o Križajevi: pri njej sem bila približno 5 let in dokler sem rabila samo tableteke je bilo vse OK. Ko pa so se pojavili problemi, sem pa močno podvomila v njeno strokovnost.
Enkrat sem prišla k njej s konkretnim problemom - možna okužba s klamidijo, pa mi je rekla, da v tistem trenuktu ne bo preverjala, če je res kaj narobe, da pa me bo poslala na preiskave šele takrat, ko se bo izkazalo, da imam teževe z neplodnostjo. Halo! Če bi bila res okužena s klamidijo (sem se šla sama testirat), bi bilo lahko kasneje, ko bi se ugotovile težave z neplodnostjo, že prepozno.
No, problemi so se nadaljevali tudi pri nosečnosti in SS. V 9 tedenu je prišlo do odmrtje ploda; to mi je povedala na najbolj neprijazen in grob način, kar je mogoče; vmes me je še nadrla. Da ne omenjam kako na hitro mi je vedno opravila UZ, zato tudi ni čudno, da ni odkrila nepreavilnosti maternice.
Ker sem imela vsega dosti, sem se prestavila k drugemu ginekologu. Pri prvem pregledu pri novem ginekologu, sem šele ugotovila, kako na hitro me je vedno pregledala Križajeva in in se prav sprašujem, kako je sploh lahko kaj videla / ugotovila. Da ne omenjam dejstva, kako groba je Križajeva pri pregledih.
Zato, če le imate možnost, si poiščite kakšno drugo ginekologinjo/ginekologa. OK, saj vem, da je težko najti vredu zdravnika in da so pri teh daljše čakalne vrste, sam kaj ti pomaga če prideš hitro na vrsto, pa te ne obravnavajo tako kot je treba.

Na med.over.net pa še več njenih cvetk. Očitno res ne mara nosečnic.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: izkušnje pri ginekologu
10.8.2007 16:24:35   
Nasy
Vidim, da je Križajeva res ena >cvetka<. Jaz imam z njo tudi slabe izkušnje. Sem že o tem pisala, večinoma ste napisale druge. Pri meni je bilo tako, da sem zanosila in je bila prazna vrečka, to sem razbrala sama potem iz drugih izvidov, ona ni hotela povedat. Bila sem prvič noseča in ko sem jo vprašala, kaj naj, naj povem doma ali ne, da ne bi šlo kaj narobe, je vsa vzhičena rekla, ja normalno, vsem povejte, saj ste noseča, madonauser posted image in čez 14 dni je sledila abrazija..še dobr, da res nisem vsem povedala..na urgenci mi je G sumila pregrado, sem križajevi povedala, je zamahnila z roko rekoč, da ona je ne vidi. Brez drugih besed. Šele kasneje sem izvedela, da se to vidi le v določenem obdobju cikla. Sem jo spraševala o intimnih milih, če je to ok, pa me zabije nazaj, če mislim šampon za glavo umivatuser posted image V glavnem, adijo pamet..groba je bila, pa ne zdej, da bi rada, da me kdo ujčka, k tja pridem..ampak malo je pa le treba imet občutka. Med pregledi je imela vedno zasebne pogovore tako, da se ji z mano ni dalo nikoli kaj prida ukvarjat. Sem skušala biti prijazna z njo, včasih pač res lahko ima slab dan, ampak, ko se je to njeno obnašanje stalno ponavljalo, sem raje menjala G. Kolegica se je vpisala k njej, pa še ni imela spolnih odnosov. Ji je rekla, če čaka princa na belem konjuuser posted image Še dobro, da lahko izbiramo

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu simonca01)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: izkušnje pri ginekologu
10.8.2007 18:13:12   
Pia77
Ker je ni še nobena omenila, bom pa jaz pohvalila mojo G mag.Barbaro Požlep v Leonišču. Deluje razumevajoča, prijazna in natančna. Izbrala sem jo, ker je izgledalo, da bom rabila več posegov, preden bom uspela zanosit, pa je na srečo uspelo spontano. :)

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: izkušnje pri ginekologu
10.8.2007 19:31:24   
suzanamai
jaz imam pa dr. Omahna, na leonišču, pa ga ne menjam za nič na svetu. Po prvem porodu, ko je nehal delati zaradi hude bolezni me ginekolog ni videl celih 8 let, no ko serm ugotovila da sem zopet noseca in sem pricela iskati novega g. so se mi odprla nebesa, sa sem izvedela da zopet dela. je najboljsi operater - kirurg pri nas, sicer se ga vedno caka ampak se splaca. priporocam predvsem pri tezavah. no da ne bom predolga za zakljucek brez Omahna ne bi bilo nasega soncka, saj je naredil nemogoce...

(odgovor članu Pia77)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: izkušnje pri ginekologu
6.12.2007 13:35:04   
tweetek
Jaz hodim k Dr Kolar na kotnikovi in se mi zdi super. Je vedno prijazna, sicer sama ne reče veliko, ti pa pove vse kar jo vprašaš. Pa tudi za NS in druge preglede ti razloži. Skratka je bolj zadržana kot oseba ampak ful pazljiva in zelo v redu in nežna pri pregledih. Sem noseča 15 tednov pa sem imela 2 UZ -ja tko da ne špara....

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: izkušnje pri ginekologu
6.12.2007 17:10:26   
Anonimen
pozdravljene ,ali ima katera Veingerla v MB?Kako je on?

(odgovor članu tweetek)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: izkušnje pri ginekologu
6.12.2007 18:36:19   
koala
Sem šele zdaj opazila to temo in moram pohvaliti doc.Milana Reljiča, strokoven, prijazen in vedno pripravljen pomagati z nasveti. Res, da je, da ga je potrebno včasih počakati a tako pač je če dela še na oddelku jaz ga ne zamenjam za nič na svetu, saj me je takoj ko sem mu povedala da imava težave z zanositvijo poslal na nadaljne preiskave in me ni odpravil z kakšnimi izjavami v stilu, da sem še mlada ali kaj podobnega.

Na tem mestu bi pravtako rada pohvalila dr.Kuder iz MB porodnišnice, ki se je maksimalno potrudila, ko se ji nekja z otročkovimi možgani ni zdelo vredu, je najprej poklicala za mnenje še enega kolega, potem pa me naročila še za naslednji dan, še k enemu G, prim.Japlju še po eno mnenje. Tudi njega moram pohvaliti (kljub informacijam ki sem jih do zdaj o njem imela, da je ekspresen) saj se je maksimalno potrudil, otrokovo glavico dobro pogledal, da sem pa bila popolnoma pomirjena pa je poklical še neonatologinjo, ki je potrdila, da razširitev ki je bila vidna ne povzroča nobenih težav otročku. Torej vse pohvale ginekologom iz Mariborskega kliničnega centra, zaradi njih lahko uživam v preostanku nosečnosti.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: izkušnje pri ginekologu
7.12.2007 13:56:13   
Nataan
Katera mogoče hodi k dr. Voglerju v Leonišče? Kakšne izkušnje imate? Slišala sem, da je zelo dober kirurg in odličen gnekolog, ko gre za težave z zanositivjo. Jaz sem brez problemov zanosila, sem pa  pri njem dobila občutek, da vse zelo na hitro naredi, na prvem UZ sem bila pomoje minuto ali dve, ... A še katera hodi k njemu?

lp

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?