|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: izkušnje pri ginekologu
7.12.2007 16:51:59   
VesnaLana
Jaz bi pa pohvalila Dr. Hanđarja iz Kranja. Med nosečnostjo se je ogromno ukvarjal z mano in na bolniško me je dal čeprav nisem ravno hotela. Službo imam tako, da sem stalno za volanom in je rekel, da ni dobro za prekrvavitev , ker imaš kolena non stop skrčena. V 5m me je dal na bolniško.
Četudi je gužva pred čakalnico si je vedno vzel zame toliko časa kot sem hotela in nikoli ni gledal na uro ali me priganjal. Skratka zelooooo vredu ginekolog.

_____________________________

Vedno misli na to kar imaš in ne na tisto česar nimaš

(odgovor članu Nataan)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: izkušnje pri ginekologu
7.12.2007 17:48:58   
Tanayya29
Jaz bi pa pohvalila Dr. Hanđarja iz Kranja.


user posted image user posted image ..osebno ni moj G.,sem pa rodila pri njemu,pa še CR mi je naredil na koncu.In,ko sem bila čisto obupana ,ko mi je napovedal CR,me je takoj postavil na realna tla...in seveda odlično naredil CR...user posted image user posted image


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu VesnaLana)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: izkušnje pri ginekologu
7.12.2007 19:35:32   
silmarillion
tud js sm bla pri dr. kolarjevi enkrat na pregledu in je super sam ne sprejema novih pacientov ker kmalu odhaja v pokoj... drugace pa hodim k dr.gasper-oblakovi (dela v zd fuzine) v lj ki je tudi super in jo je tud kolarjeva pohvalila samo malo je stroga glede bolniske drugac pa zelo natancna!

(odgovor članu Nataan)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: izkušnje pri ginekologu
7.12.2007 21:47:05   
klarisima
Jaz bom pa dr. Likarja iz Postojne pohvalila, ker me vedno zna pomiriti in mi pove stvari takšne kot so. Ko pridem k njemu v bolnišnico se počutim, kot da sem prišla k njemu domov user posted image Rešimo pregled, se pomenimo kako naprej in konec. K njemu se vozim iz Kp in s potjo vred hitreje rešim kot pri mojem osebnem g.
Plus tega pa moj g vse jemlje preveč samoumevno in ti pol stvari sploh ne pove, ker se mu ne zdijo pomembne, ko pa mu omeniš pa reče "ja, ja, lahko". Zgleda, da ga je politika čisto not potegnila (najbrž ga punce iz kp poznate)user posted image   Vztrajam le še zaradi prijaznih sesteruser posted image user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela...še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. Ti si moj čudež življenja.

(odgovor članu silmarillion)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: izkušnje pri ginekologu
13.12.2007 21:18:22   
tominikapiki
Klarisima, o katerem ginekologu iz Kopra govoriš? Lahko napišeš priimek? Jaz hodim k Miloševiču, pa je ful prijazen, ampak zdaj ko sem pa noseča, se mi pa zdi, da mi več povejo sestre kot pa on. Če pa preveč sprašujem, pa tudi tako odgovori, kot češ, kaj se sekiraš za take stvari ... Ne vem no.

(odgovor članu klarisima)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: izkušnje pri ginekologu
14.12.2007 11:58:53   
Anonimen
Ali ima katera izkušnje med nosečnostjo z dr. Premru Sršen?

(odgovor članu tominikapiki)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: izkušnje pri ginekologu
14.12.2007 15:05:16   
Calena
Ojla,

Jaz pa bi zelo rada pohvalila mojo G  dr. Vesno Fabjan - Vodušekuser posted image user posted image , ki ima zlato srce. Je zelo prijazna, nežna, temeljita, odgovori na vsako vprašanje nosečnice in si vzame veliko časa. Pri njej imam občutek, da ji ni vseeno, res se zavzame in naredi vse potrebne preiskave. Dela pa v Leonišču.

Lp,
Calena

(odgovor članu VesnaLana)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: izkušnje pri ginekologu
14.12.2007 15:33:28   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ali ima katera izkušnje med nosečnostjo z dr. Premru Sršen?


Če šteje izkušnja izpred devetih let, lahko napišem svojo. Pri njej sem pristala zaradi rizične nosečnosti. Prijazna, pozorna, strokovna, mogoče mičkeno groba pri pregledih, drugače pa samo: kapo dol pred njo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: izkušnje pri ginekologu
14.12.2007 22:29:09   
Anonimen
mene pa zanima če mi katera lahko svetuje za dobro gin. v okolici maribora

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: izkušnje pri ginekologu
15.12.2007 13:56:10   
benika
Jaz bi pa pohvalila Dr. Hanđarja iz Kranja. Med nosečnostjo se je ogromno ukvarjal z mano in na bolniško me je dal čeprav nisem ravno hotela. Službo imam tako, da sem stalno za volanom in je rekel, da ni dobro za prekrvavitev , ker imaš kolena non stop skrčena. V 5m me je dal na bolniško.
Četudi je gužva pred čakalnico si je vedno vzel zame toliko časa kot sem hotela in nikoli ni gledal na uro ali me priganjal. Skratka zelooooo vredu ginekolog.


Evo, pod tole se pa jaz lahko samo podpišem. Dr. Hanđar je tudi moj G in ga ne zamenjam za nič na svetuuser posted image

(odgovor članu VesnaLana)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: izkušnje pri ginekologu
18.12.2007 15:28:17   
pety78
Jaz še vedno hodim v Celje, k dr. Peternelj Marinšek. Je res krasna ginekologinja, mlada, prijazna in tako razumevajoča, da si kar ne upam menjati ginekologa, čeprav živim v Tržiču. user posted image Vse lepo razloži, jaz sem pa itak ena cvetka, ki me že bris privede do tega, da skupaj padem.user posted image user posted image user posted image No, zaradi ene neprijetne izkušnje se še posebej potrudi in me zamoti med pregledom...Res je super! user posted image user posted image user posted image

Pa še slikico mi da, pa skoraj vedno naredi UZ, pa še sama je šla enkrat v čakalnico po mojega user posted image , da je prišel pogledat UZ.

Res je enkratna in vse pohvale!




_____________________________



(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: izkušnje pri ginekologu
19.12.2007 18:36:48   
petea
Anonimna, jaz sem zelo zadovoljna z Neli Petrovič iz ZD Maribor (dela na Vošnjakovi)): prijazna, nežna, pozorna, strokovna, razloži, kar jo vprašaš.

Brez pripomb na njeno delo in delo njenih sester tako med nosečnostjo kot drugače. Pa še takoj si na vrsti (čakaš do 15 min).

Priporočam.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: izkušnje pri ginekologu
25.1.2008 8:58:30   
lost
oj jaz sem bila prvo pri dr. Demšar in moram povedati da nisem bila zadovoljna z njo že sam pregled je bil zelo boleč tudi zakrvavela sem,nato sem od bližnjih znank slišala da je zelo malomarna nakar sem jo tudi zamenjala in v šentvidu imela dr.sabrie ki je nadomeščala moram povedati kr vredu je ko se je vrnila dr.toff jovan obup.bris ni bil uredu,že cc.8mes skoz vnetja,razdraženost,glivice dobila sem mazilo in enkrat 2tablete za v nožnico no pri njej so bili pregledi tudi krvavi se 2dni po tem pregledu.skratka se vedno nisem odpravila težave tudi se po enem brisu ki ni bil uredu ampak očitno ni dovolj za zdravljeneje.no zamenjala sem jo zdaj sm pri dr.tatalovič pregled je bil uredu nisem krvavela za naprej bomo se videli......

(odgovor članu Ladybug_2007)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: izkušnje pri ginekologu
30.1.2008 13:25:16   
jencili
IZVIRNO SPOROČILO: benika

Jaz bi pa pohvalila Dr. Hanđarja iz Kranja. Med nosečnostjo se je ogromno ukvarjal z mano in na bolniško me je dal čeprav nisem ravno hotela. Službo imam tako, da sem stalno za volanom in je rekel, da ni dobro za prekrvavitev , ker imaš kolena non stop skrčena. V 5m me je dal na bolniško.
Četudi je gužva pred čakalnico si je vedno vzel zame toliko časa kot sem hotela in nikoli ni gledal na uro ali me priganjal. Skratka zelooooo vredu ginekolog.



tudi sama se podpišem pod tole. Je moj osebni G in ga ne zamenjam za nic. Res je vedno polna cakalnica ko pridem - le zakaj??? - ampak si vedno vzame cas zate in se ti posveti v polni meri!

Evo, pod tole se pa jaz lahko samo podpišem. Dr. Hanđar je tudi moj G in ga ne zamenjam za nič na svetuuser posted image


_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: izkušnje pri ginekologu
3.2.2008 0:05:56   
katj
Hodim v Leonišče k dr. Tul-Mandič in je fajn.
Poznam pa tudi dr.Fabjan, ki je točno taka kot jo je ena že opisala.
Dr.Premru pa je itak strokovnjakinja na svojem področju in pravtako prijazna.

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: izkušnje pri ginekologu
3.2.2008 10:16:32   
bastian111
jaz lahko povem samo dobro o Dr.Kous iz Murske Sobote. Med ss me je resnično lepo sprejela in tudi razložila. Uključila je tudi moža ,kar se mi zdi najpomebneje.Saj drugi G. ne vključujejo partnerja oz. moža.

(odgovor članu katj)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: izkušnje pri ginekologu
3.2.2008 21:29:56   
N _ B
IZVIRNO SPOROČILO: jencili

IZVIRNO SPOROČILO: benika

Jaz bi pa pohvalila Dr. Hanđarja iz Kranja. Med nosečnostjo se je ogromno ukvarjal z mano in na bolniško me je dal čeprav nisem ravno hotela. Službo imam tako, da sem stalno za volanom in je rekel, da ni dobro za prekrvavitev , ker imaš kolena non stop skrčena. V 5m me je dal na bolniško.
Četudi je gužva pred čakalnico si je vedno vzel zame toliko časa kot sem hotela in nikoli ni gledal na uro ali me priganjal. Skratka zelooooo vredu ginekolog.



tudi sama se podpišem pod tole. Je moj osebni G in ga ne zamenjam za nic. Res je vedno polna cakalnica ko pridem - le zakaj??? - ampak si vedno vzame cas zate in se ti posveti v polni meri!

Evo, pod tole se pa jaz lahko samo podpišem. Dr. Hanđar je tudi moj G in ga ne zamenjam za nič na svetuuser posted image



Enako. Glede na zaplete v 1. nosečnosti, ko še ni bil moj g, a je bil na vso srečo moj sobni g, ko sem ležala v bolnici, se je maksimalno posvetil drugi nosečnosti in jo pripeljal do konca. Tretjo mi odsvetujejo user posted image .

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: izkušnje pri ginekologu
17.2.2008 9:02:15   
anita goitan
evo da še jaz pristavim svoje mnenje, pred nosečnostjo sem imlea v ZD na Aškerčevi dr.Jasno Recelj Kuhar-super, potem sem zanosila, sem v 15t in je konstantno bila na bolniški, šla v porodnišnico KR in še prej mal po netu brskala, izbrala sem si dr.Tihomirja Riznerja, tih, vendar baje izreden diagnostik, je prijazen, kar ga vprašaš ti razloži, nimam pripomb, čeprav si včasi zaželim kašnega dr. ala Pušenjakuser posted image , da bi me kaj več vprašal, čeprav si mislim če je vse ok z mano in otrokom, pač se ne rabi toliko z mano ukvarjat v smislu psihologije kot jo sedaj noseče ženske  potrebujemo
in na koncu potem malček po raznih forumih počvekamo in izmenjamo mnejnjauser posted image

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: izkušnje pri ginekologu
17.2.2008 12:05:30   
J.L.
Res super, da vas ima večina pozitivne izkušnje z ginekologi. user posted image Jaz imam žal vse prej kot tdobre. Ne samo, da je moja ginekologinja površna in neprijazna, niti ne odgovarja na postavljena vprašanja (nedolgo nazaj sem pisala o tem, da mi je svetovala naj si raje preberem kakšno knjigo, ker mam preveč vprašanj). Predpisala mi je mazilo (čeprav baje hemoroidi naj nebi bili prisotni in vidni), ki se sploh ne predpisuje nosečnicam, kar sem se pozanimala pri strokovnjaku dr. Pušenjaku. Omenila sem ji težave o hudo srbeči koži, ki si jo spraskam do krvi, pa mi odgovori, da se koža v nosečnosti pač razteza. user posted image user posted image user posted image Razteza že, vendar na mestih, kjer srbi mene ziher ne. Na nadaljne preiskave me ni poslala, zato sem se ponovno obrnila na dr. Pušebnjaka, ki je predlagal da se opravijo razni testi (jetrni in žolčni). Ko sem ji omenim res slabo počutje (v 30 tednu) mi pravi, da je to pač posledica pomanjkanja hemoglobina. user posted image user posted image user posted image Res mi ga primanjkuje, vendar moje slabo počutje spremljajo še drugi znaki, tak da nevem. Ne zaupam ji preveč. Nevem pa če naj sedaj menjam ginekologinjo. user posted image

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: izkušnje pri ginekologu
17.2.2008 12:18:09   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

Jst tud hodm k dr. Tataloviču od prvega G pregleda in moram pohvalit, da je super G.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Kot sm napisala že je fajn G, vendar pr njem težko dobiš bolniško ( pr nasih G z našga konca, nekatere punce dobijo takoj bolniško, ko zagledajo user posted image pa jim nč ni). Vsaj jst sm jo težko. Zaposlena sm v proizvodnji - za strojem. Šef je komaj našel delo zame pa še to ni bilo za nosečo žensko primirno. Saj sm sedela vendar 8h ne moreš neprestano sedet, da sem kaj naložila sm vedno morala al iskat lanserja, prosit sodelavko,... Največ je bi sprehod do wc-ja, in med pavzo, norma pa je mogla bit. No, končno sm letos začela z bolniško, bolečine v križu in hrbtenici. 1 mesec doma, ok, potem je šla kartoteka na komisijo in sm dobila od komisije, da morem poslat kopijo materinske knjižice. Tud G naj bi poslal kopijo kartoteke, vendar so mi poslali, da moram začet spet delat. HALO!!! Kakor sm razbrala iz odločbe, da G ni poslal kopije kartoteke. Vsak dan se vozit v LJ pa ne morem, posebej sama, (moj user posted image al pa kdo drug nima vedno časa (služba)) na tako razdaljo in to tudi stane. Sej bom zamenjala G in se prepisala kam bližje, ko bom rodila. Ali naj se že zdaj?
No, malo sm mogla se tud jst spovedat. Zelo bi bla vesela, za kakršenkoli nasvet al pa če je mela tud katera od vas pr njem enake probleme, kar koli. Zelo bi bla hvaležna. HVALA!user posted image


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: izkušnje pri ginekologu
17.2.2008 13:38:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ladybug_2007

Z mojim ginekologom sem bila zelo zadovoljna. Zdaj po dveh ss v zadnjega pol leta vanj nisem več povsem prepričana.

Zato vas vabim, da spregovorimo o delu ginekologov, o dobrih in slabih stvareh v ginekološki ordinaciji... Da izmenjamo izkušnje, kaj bi lahko bilo drugače, in informacije, da bomo bolje vedele. O izbiri tablet, ultrazvoku, kdaj je lahko partner zraven in še in še....

Menda naj bi bil najboljši ginekolog v Sloveniji dr. Reš, dober naj bi bil dr. Tatalovič. Ste z njimi zadovoljni? Sama sem imela odlično izkušnjo z dr. Sabino Senčar na ljubljanski ginekološki urgenci.

Prijazen dan vsem.


Sama sem imela pred leti prav tako odlično izkušnjo z dr. Sabino Senčar in sem jo sedaj ko nameravam roditi v Sloveniji tudi izbrala za osebno G. Je res enkratna !!!



Bi pa na tem mestu še napisala... veliko G sem že videla in srečala,ker sem imela pač veliko težav tam spodaj in je bila Gine. klinika moj drugi dom in samo enkrat sem imela res zelo slabo izkušnjo in to z dr. Štolfo. Ta kurnik babji pa se me ne bo nikoli več dotaknil pa če tudi umrem zaradi tega...Brez zamere za podčrtane besede ampak mogla sem povedat mi je prec lažje...user posted image user posted image

Ena je pohvalila dr.Omahna tudi z njem imam pozitivno izkušnjo, Druga pa je povprašala po dr.Voglarju in moram rečt super zdravnik ki me je zelo uspešno operiral...

Pa še glede dr. Tatalovića:
K njemu nisem nikoli šla, ker sem tudi sama slišala da je malomaren in da ga je celo obiskala zdr.komisija.Poznam pa punco ki ji je vse skozi zagotavljal kako je vse super, rodila pa je otroka z DS.

(odgovor članu Ladybug_2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: izkušnje pri ginekologu
17.2.2008 19:32:22   
Srčekgirll
Pa še glede dr. Tatalovića:
K njemu nisem nikoli šla, ker sem tudi sama slišala da je malomaren in da ga je celo obiskala zdr.komisija.Poznam pa punco ki ji je vse skozi zagotavljal kako je vse super, rodila pa je otroka z DS.
[/quote]
Resuser posted image to pa prvič slišim. Še dobro, da sm bla pred kratkim na UZ 3D, samoplačniško pri drugi G - inji in je vse OK z otrokom.user posted image


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?