|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Imate stike?
20.1.2007 9:06:31   
Anonimen
ne, ker ni bila nobena kaj preveč za pogovoreuser posted image

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Imate stike?
20.1.2007 13:32:55   
najina pikica*
jst jih tut imam....pa še večje nakjučje je to da je iz bližjega konca in soseda moje najboljše prijateljice...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Imate stike?
20.1.2007 14:52:52   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: lenika

Ne , ker je bila to starejša gospa z dvema že odraslima sinoma.


A s starejšimi gospemi se pa ne razumeš dobro?user posted image user posted image  Ali kaj naj bi bil razlog?user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Imate stike?
20.1.2007 15:01:47   
lenika
Ja Barbs, ko sem še enkrat prebrala svoj odgovor sem videla kakšno neumnost sem napisala. Bom se probala drugače izrazit. Bila je starejša gospa, ki ni bila najbolj zaintresirana za karšen koli pogovor. Vsake toliko časa je samo kaj pripomnila, kot recimo, da bi pri svojih letih že lahko imela kakšnega otroka...

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Imate stike?
20.1.2007 15:45:22   
Zasanjana
Iz prve runde imam stike z eno in sicer po mailih.V drugi rundi sem si pa nabrala dve super kolegici, s katerimi dostikrat skupaj vozičkamo.user posted image

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Imate stike?
20.1.2007 18:20:33   
severnica77
Sva si izmenjali številke in se tudi slišiva. Sva pa zdaj mesec iz porodnišnice, vnaprej bomo pa videli, je pa super punca.

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Imate stike?
20.1.2007 19:12:55   
moci
jaz jih tud nimam, pa mi je kar mal žal...
se mi je zdel da nista zainteresiraniuser posted image

(odgovor članu severnica77)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Imate stike?
20.1.2007 20:15:29   
eya
Nimam, žal user posted image  Se sploh nisem spomnila, da bi ju vprašala za cifre.

Katrin, vidve s sestro sta pa ras fajn naštimali otročkauser posted image

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Imate stike?
20.1.2007 20:16:28   
rija
Ne, ker sem rodila v Avstriji.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Imate stike?
21.1.2007 21:54:32   
kapesanta
Oja sva obdržali.
Sva se poznali že od prej, samo se neskončno dolgo nisva videli.
Na dan D sva pa ena drugo kleli (nevede), ker sva rojevali istočasno in je babca skakala od ene k drugi... (zmagala sem jaz, tko da je boga reva morala še 20 minut čakat, da je babca mene poštimala) - pol sva pa še skupaj pristali v sobi in se nasmejali življenju...
Plenička user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Imate stike?
22.1.2007 8:18:26   
altati
Ja, ker sem dobila eno od RR-ovk, s katero sva se že prej virtualno poznali in je res super punca. S ta drugo pa ne....

(odgovor članu vava)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Imate stike?
22.1.2007 20:36:59   
Polly
Taprvič ne, ker je bilo vse skupaj od tretjega dne nočna mora (mali so našli napako na srčku, mi jo odpeljali v LJ...), pri drugi pa sem imela veliko srečo, da sem bila v sobi s čudovito mamico 3. sončka, s katero smo v stikih in upam, da bo tako ostalo user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kako je življenje lepo!

http://regi.si/srce/

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Imate stike?
22.1.2007 20:49:43   
Aja1
Žal ne user posted image . Res škoda, ker je bila super punca in sva se res dobro zastopili.

_____________________________




(odgovor članu Polly)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Imate stike?
22.1.2007 21:02:41   
tinci babinci
Hej Srki.no moja kolegica je rodila sina Gašperja 9.6.2006 v Postojni!Če je mogoče prava napiši pa ti dam telefonsko.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Imate stike?
22.1.2007 21:33:09   
tinci babinci
No naj še jaz napišem svoje zgodbo.Rodila sem v porodnišnici Postojna 30.6. in sem imela dobre cimre,vendar bi pa raje kot njih(tudi njih seveda vem pa ime samo ene mislim da je bila Polona) našla puco s katero sva se videvale na pregledih pri dr.Reš Muravec v ZD Postojna in je rodila mislim da 27.6. hčerko Niko ali nekaj takega in je doma na Krasu.No če kdo pozna naj mi sporoči,jo bi res rada spet videla in mi je žal ker je nisem prosila za telefonsko,saj sva mislili da se bova spet videli v ordinaciji pa je splet naključji nanesel da sem šla jaz k G bližje domu.Tako,da vas punce lepo lepo prosim če mi lahko kako pomagate.

(odgovor članu tinci babinci)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Imate stike?
11.2.2007 10:04:32   
žarnica
jaz nimam več stikov z njo. Nekako se nisva ujeli. Je bila starejša, skoraj 1x od mene, to je bil njen 3.otrok, nonstop je bila na telefonu.  Sem bila prav srečna,da je en dan pred mano šla domov, da sem imela vsak eno noč mir. Upam,da bom v drugo imela več sreče.user posted image

(odgovor članu tinci babinci)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Imate stike?
11.2.2007 10:33:17   
ZALA ADL
Ja, se slišimo občasno po telefonu.

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Imate stike?
11.2.2007 17:46:48   
ada2
S prvo ( pri Nuši) sva postali dobri prijateljici, v drugo je bila celo moja spremljevalka pri porodu, zza kar sem ji neskončno hvaležna. v drugo sem zamenjala 3 cimre, a žal sva samo z eno zamenjali telefonske. so pa bile vse tri fajn in posebej za zadnjo mi je žal. sem jo probala že tukaj iskati, pa žal brez uspeha. še enkrat: a katera pozna kakšno mamico iz Radelj, ki ima 3 krasne otročke stare 5, 5 let- punčka, 4 leta - fantek in 14 mesecev - fantek? imena ne bi rada izdajala, če pa se kateri zdi, da jo pozna, pa naj mi javi na ZS.

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ZALA ADL)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Imate stike?
11.2.2007 19:23:24   
happy mam
Ja, z eno sem pa res ohranila. Se slisive vsake toliko casa, saj ona zivi v Italiji pri fantu, rodila je pa v LJ. Tako da, ko pride v LJ k mami, se mi javi! Mi je to full lepo, mi je pa zal da sem samo z njo v stiku z ostalimi pa ne!

_____________________________

Mi smo pa tako srečna družinica! Imamo namreč malega ŽAKA!

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Imate stike?
11.2.2007 22:19:26   
frrrr
po pregledih si smsje pošljemo kolk smo zrastli in se zredili... pa NL voščila... to je pa tut vse

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Imate stike?
11.2.2007 22:41:14   
Erdbeere
ne od prvič in ne od drugič nimam z nobeno stika...no ja od prvič se vsake toliko srečava kje, samo sem jaz tok smotana, da je nikol ne prepoznam...še dobro da se ona mene spomni....od drugič pa ne vem zakaj si nismo številk izmenjale...bi bilo pa zanimivo videti kako kaj raste "naša"  princeska med dvema fantoma....

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 71
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?