|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
29.11.2007 23:14:49   
Anonimen
Pa če piše vsebina uspešno spremenjena... user posted image Mater bom diplomirala iz teh slik...

Najboljš, da se res spravim spat! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
30.11.2007 6:28:44   
helimaša
dobro jutro!

mi pa že pokonc.se našo tamalo nč ne da nahecat da bi se še mal pocrklala.joj, kok sm zaspana.se mi je celo noč zbujala.res ne vem al so to zobje al kej druzga.to je kr za znoret.čist sm že skozlana.tole se že čist predolg vleče.
v glavnem dons morm it še zobarju, ker sm vsa zatekla.oooo, kok sm grozna.
čist vse mi gre že na živce.zdele hitr eno kavo ruknt....pol pa jo uštimam pa jo bom probala še mal nahecat, da bi šla še mal ajat....
upam da ste ve bolš spale...

lep pozdravček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
30.11.2007 8:20:00   
DeMer
Čau!

Mi smo vstali ob 6.40, pa sem mislila, da bo še kej spal pri nama. Jok brate, odpade! Zdejle imava učne minute okoli smrekce. In ker je tam obupal, se je lotil user posted image slušalk na ražunalniku. Jih vedno pusti tako, da malo štrik dol bingla in itak, da jih mali kuj najde.
No, zdej pa eno vprašanje: kako zgledajo glivice na otropki ritki. Naš ma čist rdečo en dan pa pol in ga mažem z vsem živim, pa ni nič bolje.

Uživajte, grem kej pojest, da se bom bolje počutila! user posted image

papa

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   [Brisano sporočilo]
30.11.2007 9:11:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu DeMer)
  Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
30.11.2007 9:29:31   
DeMer
Jst sm čist u šoku...ubil so mi kolegico,, bivšo sosedo in zobarco...faaaaaaaaaaak


Kolumbo, žal mi je. Tip je bil čist zmešan, kwa se to folku zdej dogaja! Kriza!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
30.11.2007 11:36:07   
ribicau
IZVIRNO SPOROČILO: helimaša


IZVIRNO SPOROČILO: ribicau

IZVIRNO SPOROČILO: helimaša


IZVIRNO SPOROČILO: DeMer

A dela kakšna sama doma čestitke za novo leto? Kakšna ideja?

papa



jst sm se letos odločila da bom sama nrdila čestitke in bom nalepila zraven slikico od Maše.bom nrdila iz šeleshamerja in obrezala z cik-cak škarjami, da bojo malo drugačne stranice in na sredo nalepila Mašino slikico.
sm že vse nabavla.
za novoletna darila bom pa dala narest kar koledarje z njenimi fotogeafijami.mi bojo kr v DM-ju naredili.sej ni tok drago.



A kej veš kolk pride?



stenski koledar 11.90
namizni koledar 14.90
veliki stenski koledar 20.90 evrov


Thanks

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
30.11.2007 11:36:30   
ribicau
IZVIRNO SPOROČILO: DeMer

goveja juha, čežana, pire krompir, meso iz juhe


Ma kje ste najdli to kombinacijo? Bljak! Krompir in meso, jabuka pa posebaj! user posted image



stara šolska vremena

(odgovor članu DeMer)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
30.11.2007 11:39:34   
ribicau
IZVIRNO SPOROČILO: DeMer

Jst sm čist u šoku...ubil so mi kolegico,, bivšo sosedo in zobarco...faaaaaaaaaaak


Kolumbo, žal mi je. Tip je bil čist zmešan, kwa se to folku zdej dogaja! Kriza!



sožalje

(odgovor članu DeMer)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
30.11.2007 13:06:49   
Anonimen
čao punee!!

vidim, da niste glih spale nekatere. pri nas je bilo danes malo bolje, zbudu se je okol 4ih, pol iza, ker dude ni hotu, js sm pa pozabla pripravit mu vodo za ponoči. pol je še spal do 7ih-je zgleda navajen tedi jest in sma joškala celi 2 min.user posted image pol je pa spal do 9ih. sem kot rožicauser posted image

zdejle vam skupi tipkama, kosilo se kuha, drgač pa nč novega

IZVIRNO SPOROČILO: ribicau

IZVIRNO SPOROČILO: DeMer

Jst sm čist u šoku...ubil so mi kolegico,, bivšo sosedo in zobarco...faaaaaaaaaaak


Kolumbo, žal mi je. Tip je bil čist zmešan, kwa se to folku zdej dogaja! Kriza!



sožalje


ja, sem čula za tole! moje sožalje!user posted image   kaj se folku dogaja v glavi, da je sposoben tole naredit...nekateri pa res niso vredni živet. user posted image

nč, grema, ker je tečka!

(odgovor članu ribicau)
  Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
30.11.2007 13:11:32   
ribicau
Eva mi je zdele zaspala. Upam, da bi vsaj kakšno urco in pol spala....dons bom probala, da spi samo 1x na dan, bom vidla, če bo potem zdržala do večera.

Ponavadi gre spat ob 11ih in ob 15ih za 30 min, zdej pa bi rada, da bi šla 1x za mal več user posted image ...bom vidla kdaj se bo zbudila, upam, da ne čez natanko 30 min!


(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
30.11.2007 13:13:40   
visnjaaa
Kolumbo   res groza kaj se je zgodilo....sem tud jaz dvakrat prebrala, ker nisem mogla verjet....jojjjjjj grozaaaa.

No katere nimate prespane noči, naj vas potolažim, da tud midva nič ne spima z Nejcem, ker se skiz zbuja. Zdej me po tanovem me kr za pižamo vleče, pa po joškah trplja, da naj mu dam zizo.....pa to ni več normalo. Mogla bom dojenje ukint, ker tole je čedalje slabše.

lp

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
30.11.2007 13:24:19   
ribicau
IZVIRNO SPOROČILO: jasna81

čao punee!!

vidim, da niste glih spale nekatere. pri nas je bilo danes malo bolje, zbudu se je okol 4ih, pol iza, ker dude ni hotu, js sm pa pozabla pripravit mu vodo za ponoči. pol je še spal do 7ih-je zgleda navajen tedi jest in sma joškala celi 2 min.user posted image pol je pa spal do 9ih. sem kot rožicauser posted image

zdejle vam skupi tipkama, kosilo se kuha, drgač pa nč novega



Eva je spala od 19.40 do 8.30, vmes je blo pa tkole...ob 21ih jok, sem ji dala dudo, je takoj zaspala nazaj (to ona v spanju...), pol ob 22ih enako, potem ob 2eh enako, potem ob 4ih enako, potem 6.20 sedi v posteljici in sem jo dala k nama pa dudo in je zaspala do 7ih, potem pa flaša mleka in do 8.30! Pojma nimam kva jo je prjel, ampak sem srečna, da se ne predrami, da samo zajoka in potem z dudo naprej spi - pomojem tud ve ne, da se ji kej dogaja ponoč, razen takrat po 6. uri!

zdele me je tašča prijetno presenetila...vprašala me je, če lahko Evi kupi sani z ograjico za miklavža...sem rekla naj jih gre kar takoj iskat, da jih ne bo zmanjkal user posted image  (je iz Ribnice en možakar s tovornjakom že cel dan v Tržiču in ima too much suhe robe)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
30.11.2007 13:35:29   
Bubilu
Grozljivo in žalostno... Človek nima besed, ko se zgodi takšna strahota.

_____________________________

Hush little baby dont say a word, mama´s gonna buy you a mocking bird.And if that mocking bird won`t sing, mama`s gonna buy you a diamond ring...

(odgovor članu visnjaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
30.11.2007 13:36:29   
Bubilu
Mariborčanke, za info, v Okaidi-ju v Europarku majo full znižanje.

_____________________________

Hush little baby dont say a word, mama´s gonna buy you a mocking bird.And if that mocking bird won`t sing, mama`s gonna buy you a diamond ring...

(odgovor članu Bubilu)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
30.11.2007 13:45:39   
visnjaaa
Ribicau sej pri nas je bil isto ponoč, kot pri tebi. Sej ena tud moj se ne prebudi, in k sreči takoj zaspi nazaj....sam jošk mu morem dat. On se hoče cartat.....sej vem, da sem sama kriva, je pač razvajen do konca.

Eh sej bo tud ta zrstu, pa bo....sej pol bojo pa na dručen način mi sral po glavi.
Mojo Ana že full meče. Tako mi prpele včasih ven, da kr verjet ne morem. Pa isto se men ko jaz...iste izraze uporablja....user posted image user posted image user posted image user posted image sej mi ni smešno, ko mi jezika nazaj, da jo komi dohajam, samo je pa pestro....šele zdej se zavedam, kake ven mečem.

lp

(odgovor članu Bubilu)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
30.11.2007 13:50:59   
visnjaaa
Jutri je izbor za miss sveta.......
Jojjj se morem upedenat, da bom zmagala. A SEM DOBRA???


user posted image

(odgovor članu visnjaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
30.11.2007 13:55:13   
ribicau
IZVIRNO SPOROČILO: visnjaaa

Jutri je izbor za miss sveta.......
Jojjj se morem upedenat, da bom zmagala. A SEM DOBRA???


user posted image



Ja dobr zgledaš ni kej....matr, jest se se pa pozabila prjavt...a je še cajt?user posted image

(odgovor članu visnjaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   [Brisano sporočilo]
30.11.2007 13:56:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu visnjaaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
30.11.2007 14:07:28   
ribicau
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

Jst kuham kosilo, telefonov sploh več ne dvigujem, ker se mi ne da vsakmu posebi razlagat, kje kej piše,....Maykl še kr neki z vročino, sicer minimalno cca 37,5-38, glih tok, da ne morva ven, čikam že ceu dopoldne skos okn v kopalnici, morm nehat, ker če dec zavoha v nedeljo k pride me bo pržgaluser posted image  da se bo men kadiluser posted image

Zdele kuham, zase vampe, za majkla pa omako boloneze in pire....pol ga bom dala mal u garažo pa vrata odprla da bo avte gledu, da saj mal zadiha...upam, da so res zobi, ker skoks not tlač vse možne igrače.........spanje ponoči nespremenjeno...zdej mam novo taktiko..pod postlo eno termovko čaja in jo kr u miže točm, ko zacvili, pa glavo mam spet obrnjeno na kontra proti špampku (kot takrat k se je rodil), pa plenice sem zamenjala, da ponoč ne preoblačim več bodijev in pižam....

Fešta dons odpade, bom v nedelo nardila kosilo, pa da mi mami zutri tamauga popazi, k če ne ne morm nč kej konkretnga skhat.

Ajde čaučy


pa sej pomojem tud če gresta na hitro kakšen krog z vozičkom, ne more glih škodvat a?

Ej, če nisem preveč firbčna, zakaj pa morš ti kuhat? A nisi rekla, da ma tast god...al nekej tacga?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
30.11.2007 15:04:47   
visnjaaa
Kolumbo če ima Majkl vročino ne hodta ven, ker to ni dobro za njega...verjami....sprobano.
Dokler ima vročino naj bo notri. Prostore pa redno zrači.

lp

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
30.11.2007 19:16:39   
malecka_mateja
ojla!

evo smo iz A kupli poganjalca dali zanj 40 evrov!

KAJ RE SNOBENA NE PZNA NOBENE IGRE ZA ČAGE?????se opravičujem na pisavi!

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu visnjaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
30.11.2007 20:23:08   
visnjaaa
IZVIRNO SPOROČILO: malecka_mateja


KAJ RE SNOBENA NE PZNA NOBENE IGRE ZA ČAGE?????se opravičujem na pisavi!


Dej malecka_mateja prosim vklop na lap topu podnapiseuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kake igrače za čago? kuga si s tem mislila?

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
30.11.2007 21:09:10   
visnjaaa
Ja kaj je zdej...kje ste...????

Takoj pridte na čvek.....čakammmm

(odgovor članu visnjaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
30.11.2007 21:34:55   
visnjaaa
Kolumbo vidim, da si prisotna.
Kako je kaj Majkl? Še ima vročino?

(odgovor članu visnjaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   [Brisano sporočilo]
30.11.2007 21:35:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu visnjaaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?