|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Počitnice Hrvaška da ali ne
10.2.2007 9:21:50   
BAMBINA_
Primoza, sploh ne oporekam dejstvu, da je Golnik bolnišnica kot se šika. Pravim samo, da morska klima izjemno blagodejno učinkuje na dihala in dihalne poti. 

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Počitnice Hrvaška da ali ne
10.2.2007 9:26:55   
Primoza
Ja, morska klima že, ampak 35 in več stopinj v Dalmaciji poleti te pa ubija. Razen če cel dan ne miruješ v senci kot vsi pametni lokalci. Lani sem naredil julija eno turo na Biokovo od obale, pa sem porabil 3 litre izotoničnih napitkov od 5 ure zjutraj do 10 ure dopoldne, ko sem se vrnil. Pa je bilo le 1500 m višinske razlike.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Počitnice Hrvaška da ali ne
10.2.2007 10:22:02   
BAMBINA_
No, midva sva bila 1x v Tučepih, pa sva ravno zaradi vročine predčasno odšla domov. Zato so od tedaj na programu samo še otoki (srednja in južna Dalmacija), kjer ni take nevzdržne vročine, poleg tega pa ves čas rahlo pihlja... Mmmm, zdaj se mi je pa kar zaluštalo iti na morje. No, pa tudi pri nas letos najbrž nič ne bo iz tegauser posted image

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Počitnice Hrvaška da ali ne
15.2.2007 11:13:15   
klaja
Do sedaj še nisma imela nikakršnih težav in tudi slabih izkušenj ne, tako da me tudi politiki ne bodo prepričali, da ne bi šla na dopust na Hrvaško.



(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Počitnice Hrvaška da ali ne
22.2.2007 15:51:52   
BLAŽIKA
Vsekakor gremo čez prvi maj na Bol, v glavni sezoni pa kar rajši nekam poletimo.

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Počitnice Hrvaška da ali ne
12.7.2007 10:41:29   
solinar
Ker kampiramo,pa tudi zaradi bližine in lepih plaž,čistega morja redno hodimo na Hrvaško - več kot 20 let,včasih tudi večkrat na sezono.In v teh letih nisem imel niti enkrat kakšrnih koli konfliktov ali slabih izkušenj z domačini.Letos gremo prvič tudi kot družina z najino malo Nežo.

Moje osebno mnenje je,da če si normalen gost,če nisi vzvišen,če nisi preveč pikolovski potem nimaš nobenih problemov nikjer...jih imaš pa lahko tudi v Sloveniji če se ne vedeš gostu primerno.

LP

_____________________________

NAJINA NEŽA
Kdo ve...Blog moje ljubezni

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Počitnice Hrvaška da ali ne
12.7.2007 12:14:21   
Lenny
Jaz mojih 20 dni Tučepov ne dam za nobeno politiko, princip, modno muho ali kaj podobnega. Morje je čisto, plaža lepa, ljudje super, prijatelje imava tam in uživamo 100 na uro.
Slak gor ali dol, čez slab mesec se že namakam in gledam Biokovo!

(odgovor članu solinar)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Počitnice Hrvaška da ali ne
12.7.2007 13:43:54   
Nika v službi
Mi pa na Hrvaško ne hodimo dopustovat ravno zaradi tega, ker je blizu in pravzaprav res lahko skočiš tja na oddih, skoraj vedno, kadar si zaželiš....

Sicer nikoli nisem imela nobenih izredno slabih izkušenj, pač malenkosti, ki jih lahko doživiš tudi kjer koli drugje.

Je pa dejstvo, da celoten "service" marsikje dobiš neprimerno boljši za isto ceno ali celo manj. Da ne omenjam ponudbe.... Zame ga - vsaj v Sredozemlju - ni čez Turčijo in Egipt, o drugih destinacijah pa ne bi tu, ker ni predmet teme.

Sem pa proti množičnim odločitvam - vsak si življenje (in počitnice) kroji po svoje, skupinski bojkoti mi res niso po volji.

Oddaje nisem gledala.

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Počitnice Hrvaška da ali ne
25.7.2007 17:15:41   
tshark
Ne!

< Sporočilo je popravil Primoza RR -- 25.7.2007 17:36:27 >

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




spol, nuhalna svetlina
utripek

Kaksne so izkusnje pri dolocitvi spola otroka pri nualni svetlini? Pri dr. Kudrovi.

pravilna (86%)

zmotna (14%)


Število vseh glasov: 71

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!