|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Čevlji...
13.2.2007 18:33:24   
Strawberrie Cherrie
kaj pa tole?

user posted image


(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Čevlji...
13.2.2007 18:34:25   
Strawberrie Cherrie
RAHO!!!!!!!!!!!!!!!!!!
KJE SI KUPILA TAZADNJE???????????????????????????

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Čevlji...
13.2.2007 18:34:37   
Anonimen
Nekaj podobnega sem si jaz kupila v massu

V Ameriki - 4 pare naenkratuser posted image

Ti pa čakajo name
user posted image

< Sporočilo je popravil raho -- 13.2.2007 18:41:20 >

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Čevlji...
13.2.2007 19:10:26   
muki1
Raho, ti si pa Carrie iz Sex v mestu.
Manolo Blahnik ali kva še nimaš? user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Čevlji...
13.2.2007 19:12:55   
Anonimen
Za manola blahnika šparamuser posted image . No, moram priznati, da so čevlji res moja strast... Samo, ko moj vidi kakšno novo škatlo me vpraša, kam jih bom dalauser posted image

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Čevlji...
13.2.2007 20:08:47   
Strawberrie Cherrie
Raho, ti smotka user posted image
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Čevlji...
13.2.2007 21:31:06   
skokica01
Joj sem vam fouš, da imate normalne cifre noge. Jaz imam 41, ampak mi niso vedno vsi modeli prav. Zelo velikokrat si kupim čevlje, čeprav me tiščijo, potem jih pa na Bolhi prodajam. user posted image  Pa res v SLO nikjer ne najdem kakšnih pametnih čevljev za normalno ceno. Sem pa tudi mnenja, da čevlji dajo piko na i.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Čevlji...
13.2.2007 21:35:18   
lemavrica
@Raho: uni zadnji so pa res hudi in verjamem da si 4 pare kupila.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu skokica01)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Čevlji...
13.2.2007 21:36:21   
* Mateja *
Raho, tud mene si spomnila na Carry, meni so pa včeš uni umazani user posted image user posted image , hecam se, roza so mi všeč.  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Čevlji...
13.2.2007 22:38:40   
solatja
čeprav mi je ful čeveljcev, ki so bli tuki objavleni super, pa morem priznat, da si ne predstavljam (predvsem zime) brez mojih dr. martin'sk. te, ki jih mam zdej, dajejo trenutno skozi sedmo (!!!) sezono, s tem da sem jih do vključno lani nosla praktično vsak dan, ko je bil sneg. v bistvu sem jih obula 5x na teden od oktobra pa do marca, aprila. najboljši čevlji. in hec je, da sploh niso zdelani, še zdej zgledajo čist ql (in na veliko žalost mojih staršev morem priznat, da skrbet za čevlje me pa res nista neki naučila. tuki jima je pa res zaškripalo. tem čevljem se to ne pozna!). in kaj se obuje za na rock koncert (npr. siddharta): martinske - te ne boli, če te pohodijo, jih ni škoda, takoj se ščistijo, pa še kot skrivno orožje znajo prav prid! user posted image user posted image user posted image moje prve martinske (so ble nizke), sem dobila za valeto in sem jih nosla še na faxu. skoz celo SŠ so ble moja glavna obutev (poleg allstark!!). pol so se pa počas začeli sandalčki.... mam ene čist čip, za 5000 sit iz la scarpe (ja, priznam!!), z ene 8 cm peto in so fenomenalni za hodit, kot bi bla v normalnih petah. prav nori so!!!! čevlji, ki mojga čist obnorijo. user posted image user posted image i je tk žal, da si jih nism kupla še v črni barvi...

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Čevlji...
14.2.2007 20:16:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LARA

mislim kako lahko kupiš čevlje ne da jih probaš? a ste že kdaj naletele na take da vam niso ble prov??

js mam ene 4 pare čevljev katerim se mogoče lahko reče čevlji, vse ostalo je za v kanto user posted image  in glede nato da grem čez 3 tedne na šiht si bo treba kej umislit. problem pa imam da imam nogo cifro 41 oz 42 in da so zame čevlji ki so dražji od bivših 7 do 10 jurjov že pregrešno dragi user posted image  pa pet tut ne nosim, ker bi bal z njimi visoka glih ene 190 user posted image  pa še noge so se mi tako razvadle da jih ne prenašam več ravno dobro.

Se podpišem pod Laro, samo da s petami nisem 190 velka ampak kakih 180 recimo.

Po svoje imam srečo, da čevlji niso moja strast. Vidim, da bi lahko bankrotirala zaradi njih.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Čevlji...
14.2.2007 20:46:33   
Anonimen
Jza imam srečo, da je moja noga po jusu - špičaki 36, okrogli 37. Imam  zelo ozko nogo z nizkim nartom, zato so mi prav popolnoma vsi modeli, tudi tiste variante z 10 cm peto. Pa še sreča št. 2 - visoka sem 168 cm, tako da sem tudi s petami popolnoma normalna.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Čevlji...
14.2.2007 22:55:08   
kofetek2010
moj pravi, da me mogoče samo Imelda Marcos prekaša user posted image   in da nisem nič boljša od Carrie v Sex-u v mestu user posted image  

in v prihodnosti si želim imeti par metrov omar samo za čevlje, da bodo zloženi lepo po barvah eni zraven drugih user posted image  




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Čevlji...
15.2.2007 13:37:43   
muška
Pa ve ste nore user posted image   . Sem bila ful ponosna na svojo zbirko čevljev- -do zdaj user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Čevlji...
15.2.2007 19:27:12   
Anonimen
Joj, ženske, ste mi full lušte naredile user posted image .

Sem že danes nasanjala en bližnji izlet v Benetke. Tam imajo tolikooooo lepih, ampak zares lepih čeveljcev. Upam, da je na sporedu še kakšna kvalitetna razstava, da bom imela kulturen izgovor za it.

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Čevlji...
15.2.2007 19:33:22   
Strawberrie Cherrie
Raho - kaj če bi se tistih zadnjih rdečih naveličala (wild diva) in mi jih prodala, kajti tudi zame so okrogli 37 kot uliti????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Čevlji...
15.2.2007 21:50:17   
Anonimen
Hm, za poleti so zakon japonke, drugace imam superge in balerinke.

Trenutno imam tele adidaske:
user posted image

Potem imam pa se ene crne mrezaste balerinke s trakcem iz Transporta (Skechers ima podobne) in ene roza z rozico. Za pozimi rjavo-bez polvisoke skornje (ta visoki so mi vsi presiroki), ki so spredaj ravno odrezani .. hmm.. to bi blo pa to. Bez pume imam zdaj za Luno ven vozit + se ene dvoje superge za sprehode.

Ne nosim cevljev s peto (ceprav sem majhna), imam spicake - sandale od valete, ki jih ne nosim .. so pa lepiiiii (ampak fant kr pikce dobi ob spicakih ..). Pa niso mi vsec okrogli cevlji, ti ki so zdaj moderni .. morajo bit ravno odrezani.

Bi pa fuuuuuuuuull rada imela tele, pa me tiscijo pri palcu user posted image user posted image user posted image  Pa tko so lepi .. pa se obema so cudezno vsec user posted image
user posted image
A jih ima katera? Se kej zmehcajo?

Aja, pa tele natikace imam .. vsestranske user posted image  Za poleti, pozimi .. Ezi me je ze nadrla, kaj zdaj pozimi delam v njih zunaj user posted image
user posted image

Aja, najboljse japonke je pa imel Yellow cab oz. Transport ene par let nazaj .. Cool-ove bigfootke .. Zdaj so pa vse tko trde user posted image  Ene sem lani stran vrgla, ker se mi je cist podplat znucal .. pa sem jih mela ze ful dolg...

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Čevlji...
15.2.2007 21:52:41   
rija
Jaz pa pri čevljih, s katerimi HODIM prisegam na timberland...user posted image user posted image user posted image  ali geox.

Za šminkerijo pa firma nima veze.....user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Čevlji...
16.2.2007 8:55:18   
bebica
rija - praviš, da prisegaš na timberland - sem šla gledat na net in imajo noro dobre modele user posted image user posted image

Ne poznam firme, me pa zanima kje se jih dobi pri nas.




(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Čevlji...
16.2.2007 9:08:56   
spacey
Raho, jaz te bom pa prek ZSja vprašala za število parov.. A mi boš odgovorila? user posted image Obljubim, da nikomur ne izdam - najina tajna! user posted image

Ima pa 3 pare, katere žulim že nekaj časa.
Prisegam pa na Art-ke. user posted image


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu bebica)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Čevlji...
16.2.2007 9:58:52   
Anonimen
spacey, ok. Ti bom odgovorila.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

Bom pa danes nareidla jani73 malo lušta pa bom poslikala mojo sobo za čevlje, da bo možu pokazala, kako mora izgledati vgradna omara za čevljeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spacey)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Čevlji...
16.2.2007 22:37:03   
spacey
Jaz povem samo to, da me je od cifre kar v luft vrglo in zdej se kr smejem. user posted image Kakšna strast je to...
Raho, dobra si. user posted image user posted image user posted image Jaz se ne morem z ničemer kosat s tabo. user posted image


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Čevlji...
16.2.2007 22:54:19   
Anonimen
Spejsika - lahko, lahko - ti imaš več pametiuser posted image

(odgovor članu spacey)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Čevlji...
16.2.2007 23:22:06   
Anonimen
Jest mam pa noveeee cevljeeee user posted image user posted image user posted image

Cakam, da se mi baterije napolnejo za digitalca, da jih lohk slikam user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Čevlji...
17.2.2007 0:56:46   
Anonimen
user posted image

Mass, 26€ user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?