|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pete
21.2.2007 20:55:48   
dulcinea
Vidim, da ste se v tem kratkem času, kar ta nov oddelek foruma obstaja, zelo razpisale. No, bom pa še jaz vprašala. In sicer me zanima, s čim si pobrusite oz. odstranite odvečno kožo na petah. Me zanima, kaj je najboljše, da si pol še jaz to kupim. user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pete
21.2.2007 20:57:46   
Njuškalo
Ta mesec so imel pri Oriflameu pilico za stopala.Ful je dobra in učinkovita.user posted image Čez pa še kakšna krema za nežno kožo na stopalih in je uspeh zagotovljen.Od začetka si to delaš na ene tri,štiri dni..potem pa enkrat na teden.

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pete
21.2.2007 20:59:36   
ona
najprej dobro namočim noge,pol sem si kupila eno tako strgalo,kjer ima noter žiletko in si trdo kožo dol postrgam in na koncu še z unim trdim kosom zdrgnem,pa je user posted image pa še namažem s kakšno kremo za noge,najbolj mi paše ena od Just-a,ki je proti trdi koži!
Če boš pa prvič to delala,najbolje,da greš na pedikuro,da malo vidiš kako se naredi,da je prav!
si lahko preveč kože odrežeš stran s tisto žiletko in pol te bodo pete boleleuser posted image

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pete
21.2.2007 21:45:38   
dulcinea
Ne, ne bom delala prvič. Saj ponavadi se mučim s strgali, ki so podobni smirkovem papirju. Pa me je zanimalo, s čim to druge delate. Nimam tolk debele kože, da bi mogla kar z žiletko. Vsaj mislim, no. Bom prašala kolegico, ki prodaja Oriflame. Kolk pa to kaj košta?

LP; D

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pete
21.2.2007 21:46:40   
Anonimen
Jz si vsakič ko grem pod tuš (torej vsak dan) s tistim belim kamnom podrgnem po peti. Po tuširanju pa se itak "tuto completo" namažem z losionom, kremo, mlekom (oz. kar mi prej pride pod roke). Tudi po podplatih in petah. Zato nimam čisto nobenih težav s trdo kožo.
Če imaš pa ful težave pa pojdi najprej do pedikerja, da ti on strokovno spedena pete (+nohte, oz. celotna stopala) potem pa veselo vsak dan uporabljaj tisti kamen in hranljive kreme (najbolje posebne - prav za noge oz. trde pete). Ne boš verjela kako so noge lahkotne po taki "obdelavi" user posted image

(odgovor članu ona)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pete
21.2.2007 21:56:31   
petja
Najboljši izdelek za trdo in razpokano kožo na petah je SCHOLL SCHRUNDEN SALBE (kako je po slovensko, ne vem, sem pa kupila v Nemčiji v Muellerju). Tuba ima 25 ml, dokler je koža trda in razpokana, se namažeš 2x na dan, ko pa je koža lepa, pa se namažeš po potrebi, jaz se cca 3x na teden.

Tubo imaš za dolgo, ni draga, pa res ful pomaga! 

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pete
21.2.2007 22:46:39   
Magi*
od Justa žavba za noge je najboljša, poleti vsak večer namažen nogice in so kot dojenčkove. zdaj sem pa malo lena user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pete
22.2.2007 7:55:31   
Strawberrie Cherrie
Jeaz od justa uporabljam pedipiling, je SUPER.

Pa zvečer se po petah fejst z oljem ali kako mastno kremo napacam po petah oz celem podplatu, pa si oblečem debel štumf, naslednje jutro so stopala kot nova. Res je pa, da nimam dolgo zanemarjene kože, se pravi cca 1teden naredim tole kuro pa je OKuser posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pete
22.2.2007 7:58:16   
Anonimen
Pol te pa nikol v noge ne zebeuser posted image
Hvala za idejo.user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pete
22.2.2007 9:40:02   
Maxica
Jaz hodim kar k pedikerki, pa je najbolj zihr učinek.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pete
22.2.2007 13:22:25   
amalija
1-2x letno grem k pedikerki, sicer pa sama doma - pila od Muellerja ali DM (je isti učinek kot ostale 'firme', pa precej cenejša), čez pa krema (od Sholla za razpokane pete, občasno pa še ognjičeva ali kar olje) + nogavice za čez noč.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pete
22.2.2007 14:04:23   
Moyca_
IZVIRNO SPOROČILO: petja

Najboljši izdelek za trdo in razpokano kožo na petah je SCHOLL SCHRUNDEN SALBE (kako je po slovensko, ne vem, sem pa kupila v Nemčiji v Muellerju). Tuba ima 25 ml, dokler je koža trda in razpokana, se namažeš 2x na dan, ko pa je koža lepa, pa se namažeš po potrebi, jaz se cca 3x na teden.

Tubo imaš za dolgo, ni draga, pa res ful pomaga! 


kolk pa to stane??

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pete
22.2.2007 17:40:40   
petja
IZVIRNO SPOROČILO: Moyca

IZVIRNO SPOROČILO: petja

Najboljši izdelek za trdo in razpokano kožo na petah je SCHOLL SCHRUNDEN SALBE (kako je po slovensko, ne vem, sem pa kupila v Nemčiji v Muellerju). Tuba ima 25 ml, dokler je koža trda in razpokana, se namažeš 2x na dan, ko pa je koža lepa, pa se namažeš po potrebi, jaz se cca 3x na teden.

Tubo imaš za dolgo, ni draga, pa res ful pomaga! 


kolk pa to stane??


Jo imam že nekaj časa, ampak mislim, da je bila okrog 10 evrov ... user posted image  Pa jaz namažem samo peto, tam kjer je razpokana koža, no zdaj ni več user posted image .

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pete
22.2.2007 19:16:07   
petja
SCHOLL SCHRUNDEN SALBE
IZVIRNO SPOROČILO: petja

IZVIRNO SPOROČILO: Moyca

IZVIRNO SPOROČILO: petja

Najboljši izdelek za trdo in razpokano kožo na petah je SCHOLL SCHRUNDEN SALBE (kako je po slovensko, ne vem, sem pa kupila v Nemčiji v Muellerju). Tuba ima 25 ml, dokler je koža trda in razpokana, se namažeš 2x na dan, ko pa je koža lepa, pa se namažeš po potrebi, jaz se cca 3x na teden.

Tubo imaš za dolgo, ni draga, pa res ful pomaga! 


kolk pa to stane??


Jo imam že nekaj časa, ampak mislim, da je bila okrog 10 evrov ... user posted image  Pa jaz namažem samo peto, tam kjer je razpokana koža, no zdaj ni več user posted image .


Lažem! Sem šla pogledat na e-bay in je tam dobre 3 evre, kar pomeni, da je bila v Muellerju okrog 6-7 evrov. Men se ne zdi drago ...

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?