|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Čevlji...
22.2.2007 12:13:51   
filipinka
Daj, Raho prosim te povej, koliko pridejo ti čevlji, s te internet strani, ki si jo dala, s poštnino vred??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Čevlji...
22.2.2007 12:13:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

A res, raho? Kje si jih pa dobila? Jaz sem še te edine komaj s trgovine spulila.


Verjameš ali ne... Pri nas so jih imeli v eni privat trgovini s čevlji ene 4-5 tednov nazaj. Sem šla prvič mimo, pa drugič mimo, tretjič pa sem jih morala kupiti. Koliko si dala za njih?

Filipinka res pridejo toliko. Poštnina pa je 10 funtov. Sicer pa jih jaz kupujem tukaj:

www.ebay.co.uk

< Sporočilo je popravil raho -- 22.2.2007 12:14:29 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Čevlji...
22.2.2007 12:14:47   
ery
Raho, pa kje ti take čevlje kupuješ? Sicer jih jaz ne bi nosila, ker nimam takega stila, ampak če si pol še tako fensi oblečena, morš res dobr zgledat..user posted image

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Čevlji...
22.2.2007 12:15:48   
Anonimen
ery - večinoma na teh dveh lokacijah:

www.ebay.co.uk

in

www.ebay.com

filipinka! pa vtipkaj irregular choice

< Sporočilo je popravil raho -- 22.2.2007 12:16:52 >

(odgovor članu ery)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Čevlji...
22.2.2007 12:16:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: raho
Koliko si dala za njih?


Sem jih kupila, ko so bili pol znižani, tako da so prišli 6.500 bivših sitov.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Čevlji...
22.2.2007 12:17:36   
ery
Ajaaaa, sem mislila, da jih kje po lj.kupuješ..ker še nisem videla takih..ampak so res hudi čevlji...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Čevlji...
22.2.2007 12:18:33   
Anonimen
Moji so bili znižani enako, sam zakaj sem jaz za njih dala 6.800user posted image  Aja--jz živim na seluuser posted image user posted image user posted image user posted image pa zaračunajo dostavo v trgovino malo večuser posted image user posted image user posted image user posted image

ery - sicer se moram za link zahvaliti Magi* - moj mož ji bo pa najverjetneje zavil vrat.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil raho -- 22.2.2007 12:19:20 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Čevlji...
22.2.2007 13:29:33   
muška
Kakšen je kurz funta? Ene par čevljev sem našla, ki so mi noro všeč, med njimi so tudi tisti zadnji, ki jih je že kupila Raho, zdaj pa rabim izračun . A je 1:1 user posted image user posted image user posted image   ?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Čevlji...
22.2.2007 13:31:35   
kofetek2010
Tečaji so izraženi za vrednost 1 EUR



user posted image
ANGLIJA
GBP
0.6756
0.6690



< Sporočilo je popravil jana73 -- 22.2.2007 13:32:01 >

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Čevlji...
22.2.2007 13:42:08   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: raho

Moji so bili znižani enako, sam zakaj sem jaz za njih dala 6.800user posted image  Aja--jz živim na seluuser posted image user posted image user posted image user posted image pa zaračunajo dostavo v trgovino malo večuser posted image user posted image user posted image user posted image

ery - sicer se moram za link zahvaliti Magi* - moj mož ji bo pa najverjetneje zavil vrat.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ojej, od sedaj se bom policajev še bolj bala (saj je policaj, a ne?)user posted image



_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Čevlji...
22.2.2007 14:05:24   
Strawberrie Cherrie
Jaz grem pa v torek v Celovec...si po novveee čččevvvljjjeeuser posted image

Ok, sej se ne morem primerjat s teboj Raho, ampak bom pa našla kakšne odbiteuser posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Čevlji...
22.2.2007 14:08:48   
Strawberrie Cherrie
Babe, NUJNO!

Enkrat dolgo časa nazajuser posted image (jeseni) je ena izmed vas pripopala na Čveku en link od šuhov, kjer so imeli ful balerink, med njimi tiste ko zgledajo ko taprave in to z žnurcami -> da je zavezana gor po nogi; imeli so jih v črni barvi!

Če se le katera spomne????

Te šuhe si čem kupit, pa sem stran založilauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Čevlji...
22.2.2007 14:13:01   
Magi*
jaz se spomnim, da so v Office-u imeli ene take, sam jih več ni gor:( lahko pa, da si še kaj drugega gledala.

www.office.co.uk



_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Čevlji...
22.2.2007 14:15:02   
Strawberrie Cherrie
Magi, ne ni to ta stran, je bila pa enako v črnem!
Sam sem skor 100%, da si ti dala stran...
Mal razmisli, če se slučajno spomneš???

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Čevlji...
22.2.2007 14:16:26   
Magi*
na začetku tele debate sem prpopala ene 15 linkov, daj tam poglej. sploh ne sledim več...user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Čevlji...
22.2.2007 14:21:52   
Anonimen
london_paris - želim ti prijeten nakupuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

magi, boljše, da nikjer ne pripopaš svoje slike, ker te bo cela slovenija s tiralico iskala.user posted image user posted image user posted image user posted image

Komentar mojega: Kaj obstaja še nekdo, ki ima pri čevljih enak okus kot ti?user posted image

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Čevlji...
22.2.2007 14:26:56   
Strawberrie Cherrie
NAŠŠŠŠLLLLAAAAAAAAA
Hvala Magi
MWA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Čevlji...
22.2.2007 14:30:27   
Magi*
brez skrbi, take začetniške napake že ne bi naredila user posted image


_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Čevlji...
22.2.2007 16:56:03   
Anonimen
No, jana73, tu je moja omara:

user posted image

user posted image

user posted image

Tam, kjer manjkajo, so trenutno na tlehuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Čevlji...
22.2.2007 17:04:06   
Anonimen
U Madona,madonauser posted image  Ti si pa odvisnica od čevljevuser posted image
A si jo cel dopoldan pospravljala al kaj,da tolk zamujaš?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Čevlji...
22.2.2007 17:44:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Dalija

U Madona,madonauser posted image  Ti si pa odvisnica od čevljevuser posted image
A si jo cel dopoldan pospravljala al kaj,da tolk zamujaš?user posted image


Dopoldan sem bila v službi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  A nisi videla, koliko časa sem imela za RR?user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Čevlji...
22.2.2007 17:46:47   
muki1
O Jezus Kristus Raho, pa ti si res Imelda user posted image .

Samo ste pa res opice nesramne PUJSE pujsaste, ste me tak s temi čevlji zrajcale, da drugo več ne gledam.
Na vešala z vami.


RAHO, daj prosim razloži mi, kako grejo te številke 6,7,8...koliko je naša 38 recimo?


user posted image   user posted image  user posted image  vešče.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Čevlji...
22.2.2007 17:49:13   
Magi*
tole bom pa jaz zdajle mojemu možu pokazala, da mi ne bo več težil. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Čevlji...
22.2.2007 17:52:13   
Magi*
pazite punce, ameriške in angleške številke  5, 6, 7,...niso enake!!! in američani imajo tudi polovične, kar običajno angleži nimajo. samo toliko, v vednost. imaš pa običajno kar na spletni prodajalni zraven pretvornik. sicer je angleška 4 naša 37, 5 - 38... USA pa se mi zdi, da je 7 enako naši 37. potem pa imajo superge spet tretje cifreuser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Čevlji...
22.2.2007 19:15:01   
Anonimen
Muki, samo zate:

http://www.onlineconversion.com/clothing_shoes_womens.htm

< Sporočilo je popravil raho -- 22.2.2007 19:17:05 >

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?