|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nagradna igra rubrike Lepotne drobtinice
24.2.2007 22:17:22   
mala maja
hmm

7 razred osnovne šole. Vedeli smo da se bomo slikali in jaz bom super fino izpadla. S sošolko sva hoteli biti čist bjonde in sva se kao pobarvali sami. Izdelek svetlo oranžna barva las(bdw te  fore se ne morem otresti, še dva meseca nazaj sem si naredila prav tako barvouser posted image ), frizura na paž spredaj fru fru malo manj kot 2 cm izpod čela. Oblečena v rdeče žametne hlače in premajhen rdeč pulover, ter bele nogavice in obute rdeče all starkeuser posted image . Za povrhu pa sem imela na sliki še "štacuno" odprtouser posted image user posted image user posted image  Potelj sem sliko pobarvala z rdečo barvo da se še bolj vdi...user posted image user posted image  Seveda je skrita nekje čisto na dnu predla za spomin kolk sem bila bjonda.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Nagradna igra rubrike Lepotne drobtinice
24.2.2007 22:32:35   
Anonimen
Moje "rave" obdobjeuser posted image

Roza lasje do ram speti v dva čopka ob straneh, uhan v nosu in še par na ušesih, kilo make upa-nujno modro al pa vijolično okol oči, ogromni plastični prstani, obtisnene majčke v vseh možnih kričečih barvah, uiber ozke hlače, čevlji z res debelim podplatom(buffalke), živo oranžna pernata jakna, in kosmata zelena torba z roza pikami za čez rame, aja pa obvezno kričečo modre al pa roza dolgi nohti na rokahuser posted image

In taka sem šla tud k maš, k sm mogla hodituser posted image ! Sem bla glavna atrakcija našega malega kraja vsak vikend k sm prišla iz ljubljaneuser posted image

Mi je pa še zdej kul da sem mela tolk jajc da sm taka okol hodila, zdej pa ne pridem vn iz črnineuser posted image

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Nagradna igra rubrike Lepotne drobtinice
25.2.2007 7:09:43   
Wahoo RR
user posted image user posted image user posted image dober vam gre


Izbor ne bo lahek user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lp,
Wahoo RR



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Nagradna igra rubrike Lepotne drobtinice
25.2.2007 11:18:47   
lojzika
Pa še jaz:
Na eni kmečki veselici grem na WC kar v koruzo. Ko se oblačim, po pomoti zraven odtrgam list od koruze, ki si ga zapnem skupaj s kaobojkami in zadaj imam zeleni repek. No vsi so vedeli kje sem bila dokler mi en kolega ne pove user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Nagradna igra rubrike Lepotne drobtinice
25.2.2007 14:37:53   
Moyca_
a tale bo vreduuser posted image
aja, pa to ni za pustauser posted image
user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Nagradna igra rubrike Lepotne drobtinice
25.2.2007 16:04:38   
Anonimen
Evo tudi jst imam eno grozno.
Bilo je enkrat v OŠ. Prejšnji dan sem imela oblečene žametne hlače, pod njimi pa nogavice (pegice), čez pa seveda bele zokne. Ker sem doma vedno tekala bosa seveda te niso bile nikdar bele.
Naslednje jutro sem bolj pozno vstala in sem na hitro navlekla hlače nase. Seveda pa sem jih prejšnji večer slekla tako, da so nogavice z zokni ostali notri. In ko sem prišla v šolo me med glavnim odmorom sošolec vpraša, kaj pa se to vleče za mano. Joj videle so se nogavice, na katerih so viseli umazani beli zokni.
Si mislite, kako sem se osramotila.

(odgovor članu Moyca_)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Nagradna igra rubrike Lepotne drobtinice
26.2.2007 12:39:31   
Anonimen
user posted image joj, pa vi ste kiksale samo v preteklosti (osnovni šoli pa to)? Jaz sem pred cca. dvemi leti dala črne hlače v sušilca jih zlikala in seveda naslednje jutro oblekla...in šele ob dvanajstih opazila, da jih je ne skup ampak navzgor povleklo user posted image . V glavnem : črne hlače do gležnjev, rjavo rdeče nogavičke -najlonke, črni čevlji s peto ....


pa še ena osnovnošolska; mama si je srčno želela punčko in kot tretjega otroka dobila - mojo malenkost. Od rojstva naprej me je tlačila v naborke, roza barvo , krilca. No in tako mi je v 3 razredu  zašila  rjavo krilo na zvonec, rjav bolero (brezrokavnik) ....ki naj bi jih oblekla naslednje jutro za v šolo. Pozabila sem kaj se je zgodilo (ne vem kako to , da ni bilo mame zjutraj doma) ampak očetu  sem toliko časa težila , da mi je rekel naj si oblečem kar hočem...hahahahah...bela srajca, rjav bolero, črne lakaste balerinke in....spodnji del plave adidasove trenirke user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Nagradna igra rubrike Lepotne drobtinice
26.2.2007 12:54:59   
pety78
Meni je pa ta hud modni kiks....ampak ne moj (hvala bogu): trenirka, šuškava (tiste malo bolj svetleče - elegantne user posted image ), črne najlonke in ......................................................... salonarji z visoko peto - BELI!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Je pa enkrat moj bivši zjutraj za v službo (banko!!!) vzel s stojala za sušenje perila termoflis in odšel na avtobus. No, potem me pa kliče, da sredi njegove pisarne na tleh leži en moj štunf...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Bog si ga vedi, s kje mu je visel. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Nagradna igra rubrike Lepotne drobtinice
28.2.2007 17:19:16   
Erdbeere
uuuuuuu ste me spomnili...sicer ni moj..upam, da vseeno velja...moj brat mislim, da 5. razred OŠ.....na vsak način je hotel imeti čopek in je šel s palmo (sej se spomnite) v šolo...tovarišica je skoraj crknila od smeha....si predstavljate fantka s palmico na vrhu glave user posted image user posted image user posted image user posted image meni gre še sedaj po tolikem času na smeh 

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Nagradna igra rubrike Lepotne drobtinice
28.2.2007 22:49:12   
Moyca_
zdaj sem se spomnila kaj je to modni kiksuser posted image user posted image user posted image
ko ti moški prinese oblačila za odhod iz porodnišniceuser posted image user posted image user posted image
fini eleganten puloverček , ki mi je bil premali, spodnji del trenirke, in pa pazite zdaj to copatiuser posted image user posted image user posted image  (ker je na čevlje pozabil)user posted image user posted image user posted image  brez komentarjauser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Nagradna igra rubrike Lepotne drobtinice
28.2.2007 22:54:29   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Moyca

zdaj sem se spomnila kaj je to modni kiksuser posted image user posted image user posted image
ko ti moški prinese oblačila za odhod iz porodnišniceuser posted image user posted image user posted image
fini eleganten puloverček , ki mi je bil premali, spodnji del trenirke, in pa pazite zdaj to copatiuser posted image user posted image user posted image  (ker je na čevlje pozabil)user posted image user posted image user posted image  brez komentarjauser posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Nagradna igra rubrike Lepotne drobtinice
1.3.2007 1:35:45   
Anonimen
Pred 15 leti, na koncu OŠ, se jaz, natur bjonda, s takrat še res fejst blond lasmi, odločim, da bi bila krajši čas rdečelaska. Farbala se glih ne bi s pravo barvo, barvna pena bo pa glih taprava. Grem v štacuno, skrbno izbiram pravi odtenek, ga najdem, pozabim pa seveda vkalkulirati, da na moje svetle lase ne bo čisto tak, kot je tam nabarvan. Živo oranžna sem prišla ven, ampak se še nisem dala, sem z dvignjeno glavo hodila naokrog. Dokler niso začeli po celem naselju za mano vpit "koreeeenčeeeek!"user posted image  Najbrž mi ni treba povedat, da tega nisem nikoli več naredila.user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Nagradna igra rubrike Lepotne drobtinice
1.3.2007 11:59:26   
bobika
Pred dvema ali tremi leti sem delala v cvetličarni. Mlajšemu gospodu sem iz vaz na tleh izbirala rožice. Gospodič me ogovori in reče "izhod je malo nižje" Začudeno ga pogledam in vprašam "kako?" Še enkrat mi z nasmehom na ustih reče: "Je izhod malo nižje, a ne?" Začudeno mu pokažem na vrata trgovine user posted image . plane v smeh in nič ne komentira. Jaz mu vsa nervozna in rdeča v obraz naredim šopek do konca. Nič druga nisem uspela več izgovoriti, kot na koncu ceno šopka.  Vmes sem seveda tuhtala, zakaj bi bil izhod oz vrata malo nižja user posted image . Nič mi ni bilo jasno, kaj je narobe s vodom oz izhodom. Preden stopi iz salona pa mi še enkrat reče: "exit na vaših hlačah" in se zasmeji.
Meni še vedno ni kapnilo. Ko je zapustil salon sem hitro odšla na wc preveriti moje hlače. In kaj zagledam?
Na hlačah je bila od zadaj pri pasu etiketa z imenom znamke hlač exit, ki je na zelenih lanenih hlačah full rdeče šajnala user posted image . ojoj! Od takrat tistih hlač nisem več oblekla, čeprav so bile full fajn za nositi.

< Sporočilo je popravil bobika -- 1.3.2007 12:00:37 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Nagradna igra rubrike Lepotne drobtinice
1.3.2007 14:25:29   
bamby




Jaz imam tudi eno iz 5. razreda OŠ. Nekje na gradbišču najdem kolut belega plastičnega traku, širine 2 cm. To odnesem domov in si zamislim, da bi jaz ta trak imela v laseh, ovit na čelu okrog glave)user posted image
Si morete misliti, da sem s tem trakom v laseh šla na končni izlet user posted image user posted image user posted image user posted image , za nameček mi ga je pa še mama namontirala user posted image
Takoj sem dobila vzdevek Lepa Brena. Sem pa vztrajala do konca. Kljub zbadanju ga nisem snela, dokler nisem prišla domov user posted image user posted image user posted image ,



(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Nagradna igra rubrike Lepotne drobtinice
1.3.2007 14:47:54   
adas
Ojla!
Že od otroštva imam težave s preveliko težo. Ko sem bila še v OŠ sem bila bolj fantovski tip po vedenju in oblačenju, mojemu očetu pa to ni bilo preveč všeč. Da bi ga razveselila, sem se za prihod iz kolonije napravila v minico s tistim širokim črnim elastičnim pasom( ne pozabite dejstva, da sem bila debelinko), kričečo roza barve majčko s čipkami in z naramnicami s kar globokim dekoltejem, stara pa 11 letuser posted image , pa seveda brez modrčka spodaj. No, pa še eden iz poletja. Spet sem kar ornk zaobljena, in poleti mi je mami podarila marelične barve obleko, v stanovanju smo imeli spuščene rolete in je bilo temno,tako, da nisem videla, da se vse čez vidi. Pod obleko sem dala( ker takrat nisem našla drugih) široke spodnje hlače do popka in malo premajhen modrček. Poleg mojega sala se je videlo tudi to grozno spodnje perilo, kar sem ugotovila šele v mestu, ko sem stopila v neki prodajalni pred ogledalo. Polom!!!user posted image

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Nagradna igra rubrike Lepotne drobtinice
1.3.2007 15:21:18   
Anonimen
Sem se spomnila še ene, ta je pa precej bolj frišna. Kadar je tamala prehlajena, imam vedno pri sebi par papirnatih robčkov, da jih ne iščem okrog, ko ji priteče iz noska. In ker nimam žepov na trenirki, si jih kar lepo za modrc zataknem. In en dan sem tako hitela v službo, da sem jih pozabila vzet ven. Pa pridem v službo, se čez nekaj časa slečem iz ohlapnega puloverja in imam oblečeno samo še dokaj oprijeto majčko. Pa me gleda sodelavka čudno, pa nekaj časa nič ne reče, potem se pa le opogumi, pa vpraša: "Ti, kaj je pa s tvojimi joški?" Pa se jaz pogledam, meni nič jasno, in ugotovim, da imam polno robčkov zafilanih v modrc in je vse grudičasto, kot bi imela kakšne bule.user posted image

(odgovor članu adas)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Nagradna igra rubrike Lepotne drobtinice
1.3.2007 15:34:09   
puncica
Evo prva modna katastrofa:
V OŠ sem hodila v glasbeno šolo, urnik je bil prilagojen glede na to kako sem imela šolo ponavadi pa sem lahko še nardila domačo nalogo potem pa šla z busom v glasbeno šolo. Enkrat sem tako delala nalogo za matematiko in ker si vedno šarim po laseh (dolgi) sem si popolnoma nevede zataknila v lase nad čop svinčnik, sicer sem ga potem iskala po mizi, pa v peresnici pa na tleh in ni mi šlo v račun kje je in ker ga nisem našlane sem pač vzela drugega in tako popolnoma pozabila, da je moj svinčnik v laseh. Tako sem po kakšni uri šla v glasbeno šolo z busom, že na avtobusu so me nekako čudno gledali, ko pa sem prišla k moji učiteljici pa me samo debelo pogleda in reče: "Ja kaj pa imaš v laseh?" mal ji je šlo na smeh, pa jaz rečem: "ja kaj čop imam in se potipam po laseh" in z grozo ugotovim, kje sem pustila moj svinčnik, ki sem ga tako iskala. Pa vsa rdeča v obraz razlagam moji učiteljici zakaj imam v laseh svinčnikuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Druga katastrofa:
Mudilo se mi je v knjižnico, hitro sem navlekla ene kratke hlače gor in novo majčko in odhitela v knjižnico, na busu so me spet vsi čudno gledali, ko sem prišla v knjižnico pa sem hodila med policami in si ogledovala knjige. Pa so se punce hihljale in nekaj šepetale a nisem dala pozornosti. Kmalu pa pristopi k meni gospa pa ful naglas reče, ja kaj pa imaste tle zadaj na vratu, jaz pa ja kaj. In se ponovno potipam in kaj ugotovil, da sem pozabila dati dol etiketo od trgovine in mi je lepo štrlela ven vsem na očeh, koliko je bila moja majčka. Mislila sem da se bom ponovno ugreznila v zemljouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Nagradna igra rubrike Lepotne drobtinice
1.3.2007 21:21:03   
Jessy
Joj, men je pa tako grozno, ko se spomnim, kako smo se s sošolkami oblačile za k telovadbi in to v 7. razredu.
Po skrbnem pogovoru, kakšno je pravilno zaporedje, smo se vse oblačile isto: BREZ spodnjih hlač, najlonke, torej najlonke na nago rit (jaz sem imela živo rdeče barve), čez najlonke tist oprijeti dres, okrog pasu pa smo si dale še ruto. Ko pa je bila mensruacija, pa vložek Vir 80 user posted image , nobenih spodnjih hlač, rdeče najlonke, dres in ruta....Za kozlat! user posted image  Mislim, da ni potreben komentar o tem, kako "nevidni" so bili vložki. Jao, jao!!! user posted image

Pa če zdaj razmišljam, mi ni jasno, kako nam je kaj takega lahko dovolila učiteljica športne vzgoje!

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Nagradna igra rubrike Lepotne drobtinice
2.3.2007 10:28:43   
SanjaS
12 let,
debele zimske rebraste žabe - bež barve,
ultra kratke bombažne poletne hlačev stilu odrezanih kavbojk- roza,
tanka športna jakna s patentom pri bokih olivne barve+ balerinke.... in vse to januarja ( pa ne letos,ampak takrat, ko so se nosile puhovke in ski butske..)

Vsak k je šel mimo je začel pogledovat na uro, če ni česa zamudil....pr tem je najverjetneje mislil pusta ...user posted image

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Nagradna igra rubrike Lepotne drobtinice
2.3.2007 11:11:16   
madela
No pa bom še jaz povedala svojo zgodbo,čeprav ne vem če spada ravno sem,pa vendar.

Bilo je tam v 8.r,ko sva si s kolegico omislili,da si bova pobrili noge in oblekli v minice.Jaz sem imela dlakic bore malo,kolegica pa dokaj pa še temne je imela,tako da so se kar lepo videle.No in midvi lepo končava z britjem si oblečeva minici,neka roza barva in zeleno streč majčkouser posted image .In tako naštimane greva ven k kolegicam. Že od daleč so opazile,da si je kolegica obrila noge.Sem bila užaljena,ker pri meni niso opazileuser posted image .Pa prideva biliže in se malo zavrtima in naenkrat valovi smehauser posted image user posted image user posted image .Sploh ne morem povedat kak smeh je bil to,pa še jasno nama ni bilo zakaj.Ko so se pomirile pa nama le ena pove,da bi si lahko zadnji del noge tudi pobrile.Joj,kako nama je bilo nerodno.Si zamislite,lepo sva si obrili noge samo spredaj,zadaj pa pozabile.user posted image



No pa še en samo moj polom.Bilo je prvem letniku.Oblekla sem se v zelene žametne hlače na korenček(btw že iz mode) in vijolično mikico z junaki beverly hillsa(upam,da sem prav napisala),ja pa še lase sem si pobarvala v dokaj živo rdeče.Sama sebi sem se zdela cool in mi ni bilo jasno,zakaj me pa tako čudno gledajo,vse dokler nisem videla slike iz tistega dne.Smo se namreč tisti dan slikali v šoli.Grooozaa.

(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Nagradna igra rubrike Lepotne drobtinice
3.3.2007 12:41:06   
muška
Jaz sem se v OŠ najraje oblačila v bele žabe, kratke kiklce, mamine puloverje in adidaske user posted image  , in taka sem hodila v šolo user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Nagradna igra rubrike Lepotne drobtinice
3.3.2007 12:47:35   
muška
To pa se mi je zgodilo prejšnji teden user posted image

Kot vedno se mi je ful mudilo in spet sem zamujala. V naglici si oblečem rjavo bež kargo hlače in rdečo majčko ( OK ta kombinacija recimo še gre skupaj) , si na hitro obujem črne balerinke in pograbim prvo jakno ki jo najdem in šibam. Hodim po mestu, nakar pogledam v izložbo in vidim klovna. Pink eleganten pol plašček, rdeča majica in rjavo bež kargo hlače , črne balerinke in ruzak user posted image user posted image user posted image user posted image  

če me je kdo s foruma videl, zdaj ve kdo sem user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Nagradna igra rubrike Lepotne drobtinice
4.3.2007 9:26:00   
Anonimen
Katastrofa, stara nekaj ur - kupila blond barvo za lase, se sinoči pobarvala in ven prišla oranžna.user posted image  Niti od daleč barva ne spominja na blond. No ja, k sreči vsaj nisem živo oranžna kot pred 15 leti, ko sem si na blond lase dala rdečo peno.user posted image

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Nagradna igra rubrike Lepotne drobtinice
4.3.2007 23:09:36   
goga m
- Menstruacijo sem dobila že zelo zgodaj, ko je še nobena od prijateljic  ni imele. Že po končanem četrtem razredu oš. Moja mama ni imela pojma o tankih vložkih,user posted image najbolj naravni so vir80. Glede na mojo sramežljivost in leta si seveda z nikomer drugim  nisem upala govoriti o tem. Mama je svetovalauser posted image : "da ti ne bi premočil si daj kar dva. Čez dva debela vir80 pa kratke hlače, lahko si mislite kot bi nosila pamperske, da ne govorim kako je vse skupaj zgledalo s kavbojkamiuser posted image .
-  tam v enem šestem razredu OŠ so bili ful v modi neki trikoji, no pa si predstavljate sešiti triko me smo rekle španarice iz zlatega plišauser posted image , povrhu tunika z nekim ovratnikom v isti bleščeči barvi vendar iz blaga podobnega tistem, ki se uporablja za podloge. za zaključek pa palma na vrhu glave, strešica - katera bo naredla višjo, natopirana in zalakirana da se ja ne zrušiuser posted image , naprej pa še šiške, ki so bile prav tako natopirane.
- veliko je tega, samo težko prikličem vse v spomin najveretneje se nerada spomnem tega. Pa ko smo noslile mamine srajce, pa naj so to bele z čipkastim ovratnikom do tistih ful pisanih. Pisane smo nosille tako da smo jih odpete spredaj zvezale. Predstavljajte si tiste blazinice na ramenih nas osnovnošolk, mislim da smo imele bolj mišice kakor ramenauser posted image . Da ne bo pomote to smo oblekle za v šolo.
Katastrofa ne spomnim pa se kdo je bil kriv za te kikse mama ali je bila moja pobuda, glede na to da smo v šoli vse isto zgledale.

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Nagradna igra rubrike Lepotne drobtinice
5.3.2007 8:21:37   
SEMI
Ja pa še moj kiks.
Bila je prijateljičina dekliščina in se po zabavi (striptizerju in vsem ostalem)odpravimo še v v en kafič nadaljevati našo zabavo.
Seveda rahlo opite plešemo sredi kafiča jaz pod vplivom alkota se pogumno zvijam in plešem v mojih tesnih lanenih belih hlačah in spodaj seveda tange vse v stilu ni kaj.
Ko sem se tako zvijala in spuščala proti tlom je kar naenkrat počilo in moja zadnjica je padla ven,hlače niso več prenesle pritiska.
V trenutku sem sem trezna odšla domov.


(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?