|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Najbolj nenavadna imena
19.12.2007 12:15:37   
Raho
No, meni je izjemno lepo ime za deklico Mercedes.
Ampak se mi ne da pojasnjevati okolici, da otroku nisem dala ime po avtu, ampak je v preteklosti oče dal ime avtu po hčeriuser posted image

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Najbolj nenavadna imena
19.12.2007 13:13:36   
mateyka
No, meni je izjemno lepo ime za deklico Mercedes.
Ampak se mi ne da pojasnjevati okolici, da otroku nisem dala ime po avtu, ampak je v preteklosti oče dal ime avtu po hčeri


jaz to vem user posted image sam to tko je, ko eno ime "ponarodi" (bi lahko temu rekli) in pomen mutira v neki druzga. men se zdi to ime lepo, pomeni pa milost v španščini.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Najbolj nenavadna imena
19.12.2007 17:52:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

No, meni je izjemno lepo ime za deklico Mercedes.


Tudi Megane je žensko ime :).

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Najbolj nenavadna imena
21.12.2007 11:29:10   
*sanela*
IZVIRNO SPOROČILO: *tasika*

izgovori se Dževad (napiše se pa drugače -  ne znam napisat, ker si še nisem zapomnilauser posted image )





tako se tudi napiše!

(odgovor članu *tasika*)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Najbolj nenavadna imena
21.12.2007 11:31:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Raho
No, meni je izjemno lepo ime za deklico Mercedes.


Jaz poznam eno punčko Mercedes. Marcedes Kovačič ali nekaj takega ...user posted image

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Najbolj nenavadna imena
21.12.2007 11:40:51   
*sanela*
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80


čudno mal mi je tud Sadikuser posted image

hja, vse sorte mašuser posted image



Sadik v arabščini pomeni prijatelj
Meni so všeč arab. imena. Sinčku sem dala ime Džan kar pomeni duša, življenje! Če pa bi imela punčko bi dala ime Lejla kar pomeni temnolasa lepotica ( da bo na mamo user posted image )

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Najbolj nenavadna imena
21.12.2007 11:58:08   
*sanela*
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Meni osebno je bilo najbolj čudno ime ever Ševka. To pa zato, ker v hrvaščini ševiti se pomeni  ****ti se user posted image Je pa to muslimansko ime, ampak meni je še vedno čudno...


Jaz tudi poznam eno Ševko. Sicer je to nadimek.  Kdo ve morda pa poznave isto? user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Najbolj nenavadna imena
21.12.2007 12:09:42   
*sanela*
Tudi moje ime je nenavadno. Ker sem edina punca v družini ( ata ima dva brata in oba imasta sinove ) je stric prosil atija če mi lahko da ime. In sem dobila ime Sanela. Takrat je prepeval en znan balkanski pevec pesem Sanela in tako sem dobila ime.
Nisem pa doživela, da bi se kdo smejal na račun mojega imena, so me pa otroci dražili ker sem zmeraj bla najmanjša in suhcana in seveda ker so moji starši iz bosne.

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Najbolj nenavadna imena
21.12.2007 14:11:57   
Taula
Sanela je meni pogosto ime...vsaj jaz poznam kar nekaj Sanel in Sanelov.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Najbolj nenavadna imena
21.12.2007 17:24:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

user posted image Kora,user posted image Kira in zdaj je v tretje noseča me zanima kaj bo zdajuser posted image


Kura, Kara, Kerauser posted image

(odgovor članu Laubica)
  Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Najbolj nenavadna imena
21.12.2007 18:04:39   
mml
Jaz sem pa zadnjič videla fantiča, ki mu je bilo ime ...kaj pa vem...malo črk mi manjka spredaj ali pa zadaj, da bi bilo čemu pododbno...

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Najbolj nenavadna imena
21.12.2007 19:46:06   
Teja N
Imam kolegici Ajdo in Bibo, pa so se mi tudi zdela nenavadna imena, ko sem u spoznala, ampak se res hitro navadiš. Pa Lan mi je tudi lepo ime.

_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Najbolj nenavadna imena
21.12.2007 19:48:10   
Teja N
Aja v osnovni šoli sem imela sošolca iz muslimanske družine. Bilo je več bratov in sester, vsi fantje so imeli ime Bajram, dekleta pa Bajrama. Pisali so se - Bajram.

Po eni strani nenavadno, po drugi pa čutiš izredno močno povezanost staršev z vero. Samo enakih imen večim otrokom pa jaz res ne bi dajala.

_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Najbolj nenavadna imena
21.12.2007 19:55:45   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: Raho
No, meni je izjemno lepo ime za deklico Mercedes.


Jaz poznam eno punčko Mercedes. Marcedes Kovačič ali nekaj takega ...user posted image


Saj Mercedes je bilo prvenstveno žensko ime. Gospod Benz je dal modelu avtomobila ime svoje hčerke, ki se je imenovala Mercedes.
Tako je prišlo do Mercedes Benz-a.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Najbolj nenavadna imena
21.12.2007 19:57:54   
bumerang
Ah, pardon. user posted image
Mi je dolgčas in malo brskam in kot ponavadi berem sporočila od dna navzgor.
Sem šele zdaj videla, da je bilo že obrazloženo.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Najbolj nenavadna imena
21.12.2007 20:00:24   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: Raho
No, meni je izjemno lepo ime za deklico Mercedes.


Jaz poznam eno punčko Mercedes. Marcedes Kovačič ali nekaj takega ...user posted image


Saj Mercedes je bilo prvenstveno žensko ime. Gospod Benz je dal modelu avtomobila ime svoje hčerke, ki se je imenovala Mercedes.
Tako je prišlo do Mercedes Benz-a.


v Španiji jih je verjetno tudi danes še veliko.

Tole je pa tudi zame novo: Mercedes is actually a traditional Spanish name that means "mercies." It refers to one of the titles of the Virgin Mary: "Maria de las Mercedes," or "Mary of Mercies." (The Spanish names Dolores, Remedios and Milagros -- meaning sorrows, remedies and miracles -- have similar origins.)

Je pa pri meni vse odvisno od tega kje živim, če bi živela v Franciji bi imela kakšno "Martine", v ZDA "Emily", na Švedskem "Ilvy" - (mala volkulja oz. najboljša prijateljica Vikija), ... user posted image

< Sporočilo je popravil Olivija -- 21.12.2007 20:01:36 >

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Najbolj nenavadna imena
22.12.2007 8:47:41   
Anonimen



Petek mu ne bo ime!
Rim | 21.12.2007 | STA Italijansko sodišče je staršem prepovedalo, da bi svojemu otroku dali ime Petek. In utemeljitev?
user posted image
user posted image
user posted image









user posted image
Petek ne bo - kaj pa četrtek? "Kaj pomeni ime?" Sramoto in posmeh, če je ime Petek in če gre verjeti italijanskim sodnikom, ki so italijanskemu paru prepovedali poimenovati svojega sina Petek, po liku v knjigi Robinson Crusoe.

"Odločitev so sodniki upravičili s tem, da naj bi ime Petek priklicalo v spomin divjaka in tako otroku povzročilo občutek manjvrednosti", je razkrila odvetnica para Paola Rossi.

Par, Mara in Roberto Germano, se še odločata, ali se bosta na odločitev sodišča pritožila.

"Želela sta nenavadno ime, nekaj izvirnega in ime Petek se jima ni zdelo sramotno. Poleg tega menimo, da ime prikliče v spomin dan v tednu in ne lik romana," je še povedala odvetnica para.

Par v severnoitalijanskem mestu Genovi se je pred sodiščem znašel, ker so v Italiji občinski uradniki po zakonu dolžni sodišču prijaviti neobičajna imena.


To novico sem že pred kratkim objavila na enem drugem forumu.Ni popolna,ker so staršema predlagali,da otoku lahko dasta ime,če že želita po imenu dnevov v tednu,ali Nedeljko-Domenico ali Sabatino po soboti.Petek-Venerdi pa ni dovoljeno.Lahko pa mu nadanejo ime po svetniku,ki goduje na petek in to je
Gregorio,po naše Gregor.

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Najbolj nenavadna imena
22.12.2007 20:27:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Ah, pardon. user posted image
Mi je dolgčas in malo brskam in kot ponavadi berem sporočila od dna navzgor.
Sem šele zdaj videla, da je bilo že obrazloženo.


Saj ne vem, če je to ravno treba razlagat. To najbrž vsaj velika večina ljudi ve.

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Najbolj nenavadna imena
24.12.2007 9:53:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Ah, pardon. user posted image
Mi je dolgčas in malo brskam in kot ponavadi berem sporočila od dna navzgor.
Sem šele zdaj videla, da je bilo že obrazloženo.


Kot sem videla Spliš,tu gor že ne,če se jim zdi čudno ime.Pa pravilno izgovorijo Mesedes.

Saj ne vem, če je to ravno treba razlagat. To najbrž vsaj velika večina ljudi ve.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Najbolj nenavadna imena
24.12.2007 22:21:39   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: Marusah

ha, ha, ha, ha,...slučajno sem odprla ta forum in moram priznati, da sem se nasmejala do solz user posted image user posted image user posted image  Sej nočem nobenega užalit, ampak nekatera imena so res zelo, zelo,...posebnauser posted image . Pa sem mislila, da so imena od mojih znancev: Kaisha in Grizelda (ljubkovalno Grizi) za user posted image  ter Lui za user posted image . Adijo pamet, kje najdejo ideje za takšna imena?! 





Grizelda je bila pol sestra od Pepelke

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Marusah)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Najbolj nenavadna imena
25.12.2007 0:48:40   
vianne
Meni pa je všeč moško ime Klas... žensko pa Indira. Kaj se vam zdi?

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Najbolj nenavadna imena
25.12.2007 14:07:28   
mayci
Meni je Klas čisto všeč, poznam enega fantka s tem imenom.user posted image
Indira mi pa nekako ni...

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu vianne)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Najbolj nenavadna imena
25.12.2007 14:22:49   
Anonimen
Jaz sem se najprej tezko navadila na arabska imena... Sedaj pa so mi zelo, zelo lepa... Se posebaj mi je vsec ker ima vsako ime svoj pomen..
Aja, z arabskimi mislim,res arabska ne razne bosanske razlicice...user posted image  (ko iz Laile rata Leila ali celo Leijla, ko iz Anisa rata Enes..iz Omarja naredijo Omer in tako dalje..)user posted image

Kadar pa pridem v Slovenijo sem nad vse sokirana kako kratka in malce pasja imena, ki so ponavadi tudi brez pomena dajajo sedaj starsi svojim otrokom...
Ko pa je vendar toliko lepih Slovenskih imen....

No vsak ima svojo pamet pa.. naj se po njej ravna...

(odgovor članu mayci)
  Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Najbolj nenavadna imena
25.12.2007 14:33:39   
mayci
Aja, sem se spomnila še enega malo nenavadnega imena oz. redko slišanega: Natan.

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Najbolj nenavadna imena
25.12.2007 15:14:02   
sazi
IZVIRNO SPOROČILO: Remy

IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

user posted image Kora,user posted image Kira in zdaj je v tretje noseča me zanima kaj bo zdajuser posted image


Kura, Kara, Kerauser posted image


nobeno od teh treh

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?