|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Najbolj nenavadna imena
18.11.2007 10:47:09   
sunny24
Aja, pa že ko o čudnih kombinacijah... Ana Konda, Živa Mrcina, pa še bi se jih lahko našlo. user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Najbolj nenavadna imena
18.11.2007 12:26:18   
spacey
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

Ja no, ima pa punca sigurno eno najbolj redkih imen v Sloveniji (mislim, da smo v dveh).  :)

Sigurno je redko in niti tako napačno. :)
A ti si tut Teira ali se pišeš Ušaj? Zdej me pa že firbec daje.. hehe:)


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Najbolj nenavadna imena
18.11.2007 14:48:37   
sunny24
Ja, jst sem tudi Tejra, sam ne Ušaj. user posted image


(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Najbolj nenavadna imena
18.11.2007 15:03:07   
spacey
Aha. Meni je ime všeč, pa naj bo čudno, nenavadno ali pa redko.user posted image

_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Najbolj nenavadna imena
18.11.2007 15:07:36   
African queen
Se mi zdi,da je ena ženska/punca z imenom Teira v NG.

Imam prijateljico z imenom Beverli in sorodnico z imenom Paloma( to ime mi je zelo všeč)

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Najbolj nenavadna imena
18.11.2007 17:18:57   
sunny24
Kako pa veš? No ja, ta iz NG sem jaz :)

(odgovor članu African queen)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Najbolj nenavadna imena
26.11.2007 19:52:42   
SanjaS
Ojej, ojej....ko vas takole berem se mi vedno bolj zdi da je moj mož pri izbiri povsem "normalen" ko si je zaželel imeti sina po imenu KRISTAN???user posted image

No in tud imena mojih otrok so totalno in kljub občasnem začudenju okolice povsem običajna...user posted image

Mogoče se bom pa pri štev.4 izkazala s svojo kreativnostjo... bo kar Štirka če bo punca in Štirk če bo fant user posted image al rajš ne?
Lp,

S.

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Najbolj nenavadna imena
29.11.2007 20:06:04   
jazzz27
Jezdimirka!!!!

(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Najbolj nenavadna imena
1.12.2007 7:18:44   
mulatka
de-ja Lan pa res ni čudno ime, čeprav tebe spominja na Lan... kaj ima veze Lan kot Lan s tem....nič.......
imam Lano,
Lana v italjanščini pomeni volna.In? pa veš od kje je prišlo ime Lana.... prepričana stoposto Lana Turner in iz Lane so naredili okrajšavo za fanta...Lan... Ne vem, meni se  zdi ime č Lana , Lan.....nekaj običajnega, prijetnega za uho..... Pa brez zamere, če sem pokomentirala tvoj komentar.user posted image user posted image user posted image

Sin je Luka... po tem bi vse mamice Lukov pomislile na Luko Koper, ali luka...... pristanišče v dalmatinskem jeziku.


Imena Sandokan, Ronaldo, Esmeralda, Marcedes, Sidharta......to so pa res nenavadna imena in bogi otroci, ki jih nosijo.user posted image

_____________________________

Rada te imava zaradi takšne, kot si,
zaradi tvoje iskrenosti in optimizma.
Rada te imava, ker si resnična, realna...
Rad te imava, ker si posebna.


(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Najbolj nenavadna imena
1.12.2007 7:35:49   
mulatka
Gina oprosti, ampak si zakoplicirala stvar v nulo. Naslov je; NAJBOLJ NENAVADNA IMENA.....end...

Obstajajo najbolj nenavadna imena in ti kot učiteljica žalostno, da ne veš, da SE OTROCI norčujejo iz imen....

V prvem, drugem, trejem, četrtem ... verjetn še ne... , po tem pa....  Moja hči ima v sosednjem razredu fantka po imenu Sidartha......, pa padajo take in onake opazke na tega fantiča.  user posted image

(odgovor članu sasa79)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Najbolj nenavadna imena
1.12.2007 7:37:41   
mulatka
Nakeba ....ena Teira je tudi v Portorožu.....user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Rada te imava zaradi takšne, kot si,
zaradi tvoje iskrenosti in optimizma.
Rada te imava, ker si resnična, realna...
Rad te imava, ker si posebna.


(odgovor članu mulatka)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Najbolj nenavadna imena
1.12.2007 7:42:33   
mulatka
A vam ni čudno ime ESTERuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Rada te imava zaradi takšne, kot si,
zaradi tvoje iskrenosti in optimizma.
Rada te imava, ker si resnična, realna...
Rad te imava, ker si posebna.


(odgovor članu mulatka)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Najbolj nenavadna imena
1.12.2007 21:10:39   
ajat
Kaj pa ime Erter?

(odgovor članu mulatka)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Najbolj nenavadna imena
1.12.2007 22:11:48   
mulatka
Nikol slišala za Erteruser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ajat)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Najbolj nenavadna imena
2.12.2007 9:52:03   
amaya
jaz imam tudi posebno ime, pa me nobeden nikoli ni zafrkaval. mislim, da je res, da si starejši delate več problemov kot otroci. tudi kot učiteljica lahko potrdim, da je tako. sploh pa mojemu otročku, že ko govorimo o patriotizmu, ne privoščim imena Janez (predvsem na Obali ne)...
...sploh pa...še dobro, da imamo različne okuse...če ne bi se vsi enako imenovali...


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu mulatka)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Najbolj nenavadna imena
3.12.2007 20:02:45   
sunny24
Eni pa komplicirajo s temi imeni. Jst sem z mojim imenom prav lepo furala skozi OŠ. Fajn je blo, ko me niso mogli kar tako neki zajuser posted image  kot ostale punce, ker niso najdli nobene asociacije na ime. :)
Pa tudi ko sem bila majhna, se nisem nikoli pritoževala nad imenom in se tudi nisem sekirala, če so me vsi "malo" čudno pogledali, ko so me vprašali, kako mi je ime. Edini "problem" (ki zame ni) je bil ta, da me župnik ni hotel krstit prav zaradi imena.
user posted image

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Najbolj nenavadna imena
7.12.2007 18:51:59   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: mulatka

Gina oprosti, ampak si zakoplicirala stvar v nulo. Naslov je; NAJBOLJ NENAVADNA IMENA.....end...

Obstajajo najbolj nenavadna imena in ti kot učiteljica žalostno, da ne veš, da SE OTROCI norčujejo iz imen....

V prvem, drugem, trejem, četrtem ... verjetn še ne... , po tem pa....  Moja hči ima v sosednjem razredu fantka po imenu Sidartha......, pa padajo take in onake opazke na tega fantiča.  user posted image


Ja in če se otroci norčujejo iz imen?  In otroci se norčujejo tudi če je otrok debel, presuh, so revni, mu štrlijo ušesa,...itd. Ni pomembno ime, ker vedno se bo nekaj našlo zaradi česar se lahko iz otroka norčujejo.

In upam, da si svojo hčerko tako vzgojila, da se ne norčuje iz imena svojega sošolca. Ker vse je v vzgoji.

(odgovor članu mulatka)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Najbolj nenavadna imena
7.12.2007 19:09:23   
Anonimen
Ja in če se otroci norčujejo iz imen? In otroci se norčujejo tudi če je otrok debel, presuh, so revni, mu štrlijo ušesa,...itd. Ni pomembno ime, ker vedno se bo nekaj našlo zaradi česar se lahko iz otroka norčujejo.


Včasih se je reklo:,kar se Janezek nauči,to Janezek zna.
kakor starši tako otroci,če bi se doma učili malo več spoštovanja do drugih,če bi ne starši dajali pripomb na bilo kaj,otroci tega tudi sami ne bi delali.
Starši so ogledalo in vzor svojim potomcem.

(odgovor članu Lianna)
  Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Najbolj nenavadna imena
13.12.2007 18:14:16   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: maša*
Za mene so čudna imena: Betsabea, Princes, Tajra, Etien,... (nekako ne pašejo v anše okolje).

aja..pa Ciara je zelo lepo ime. Je tudi ameriška pevka s tem imenom. Če še bom mela kdaj še enega otroka in da bo bo to ime vsekakor prišlo na listo imen.


pa dobr no user posted image user posted image
aha, ena ne pašejo v naše okolje, Ciara pa ful? super logika user posted image zame so vsa zgornja imena eksotična..
afaik Betsabea je po naše Batšeba - biblijska oseba. kot Orpa (pa so ob vpisu v rojstno knjigo mal zabluzil in zato mamo Opro (Oprah - Orpha; dislektični matičar očitno) user posted image )

IZVIRNO SPOROČILO: spacey
Naš škrat ima "sovrtičkarja" in ime mu je Aid  Kr neki?!

Ruj je pa sine od naših znancev. In mi ni niti tako zelo napačno.


zame sta oba isto - qe? ker jih ni najt v nobeni databazi - po moje sodijo med "unique names", k si jih starši zadnje čase tok radi zmišljujejo. je kr popularno to v zda zadnje čase afaik (sploh "spelling twists" - k lahko ime napišeš na 100 načinov, izgovori se pa isto, itak.. krneki imho)..

Ruj..?? a kdo ve od kod je to ime?
Aid je pomeni "pomoč" po angleško.. mogoče so starši samaritanci? user posted image

(odgovor članu maša*)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Najbolj nenavadna imena
18.12.2007 12:11:01   
D.anna 76
Sem imela sošolki ena je bila Zekija in druga Šeherzada. Če se ne motim sta obe imeni muslimanski.
Prvo smo klicali Zeka drugo pa Šeki.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Najbolj nenavadna imena
18.12.2007 12:50:24   
mateyka
Prvo smo klicali Zeka drugo pa Šeki.


hahaha user posted image k zajčka in kravico user posted image jah no, k da je Mici in Francka kej manj smešno user posted image

(odgovor članu D.anna 76)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Najbolj nenavadna imena
18.12.2007 13:38:11   
*mancaG*
neka znanka mi je rekla da ko bo imela 4 otroke jim bo dala imena: Čokouser posted image , Ladauser posted image , Lešnikuser posted image ,in Milkauser posted image  si predstavljate ko jih bo klicala nakosilo:čololada lešnik milka pridite kosilouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Najbolj nenavadna imena
18.12.2007 14:18:00   
helloKitty
IZVIRNO SPOROČILO: *mancaG*

si predstavljate ko jih bo klicala nakosilo:čololada lešnik milka pridite kosilouser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *mancaG*)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Najbolj nenavadna imena
19.12.2007 10:40:50   
tina1976
meni je nenavadno ime kasiopeja

(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Najbolj nenavadna imena
19.12.2007 11:28:24   
polma
user posted image jamesdinuser posted image

(odgovor članu tina1976)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?