|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 21:37:39   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Mič
če bo še kdo to bral user posted image .




Jaz vas skoz spremljamuser posted image ... in se čudim ... kupujem pa no name gate za svoje otroke, zase in za moža i ne moreš verjeti, dobijo se vseh velikostiuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 21:39:20   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Mič

Ja, v Mb, samo ne tako zgodaj, sem hardcore zaspanka, še vedno user posted image  



JAz bi tudiiiii.... pa imam doma dve živi budilkiuser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 21:44:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Mene pa nekaj drugega zanima. Kako se počutite oz. kaj je drugače, kadar imate na sebi npr. D&G majico ali Armanijeve čevlje? Pa to ni provokacija, raho, res me zanima. Če jaz vidim, kakšen lep kos oblačila, mi dol visi, kaj piše na etiketi. Mene resnično zanima, kaj to za vas pomeni? Potešitev kakšnih skrivnih želja ali je to za vas neke vrste potrditev? Kot prvo, nikoli ne gledam najprej na firmo (razen pri sončnih očalih in pri očalih z dioptrijo). Zame to ni nobena samopotrditev, ker jaz svojo samopotrditev imam v moji družini. Imam pa mogoče malo več denarja in ker nisem ravno hrčkasti tip - da bi ga dajala na stran (saj nekaj ga že dam), si pač tu in tam nekaj kakovostnejšega kupim.

Meni je celo grdo, če vidim na majici na veliko napisano HH ali D&G...,ali kaj drugega, pa čeprav ima majčka lahko super kroj. Nikoli si ne bi kupila majice, kjer je čez celo  oprsje natisnjeno ime firme. Jaz to kupujem zase in ne za to, da bi se kot ti praviš samopotrjevala li kaj podobnega.

Kaj pa vem, jaz si za dušo privoščim, malo miru, kakšen prijeten klepetek z možem ali prijateljco...., v glavnem blagovna znamka ni tista, ki bi jo postavila na prvo mesto. Nikjer nisem napisala, da jaz dajem blagovne znamke na prvo mesto. Oprosti Marogica, ta ti je malo iz konteksta.

p.s. Sem danes hodila po Emporiumu in se spraševala, kaj naj gledam(iskala sem nekaj za možev rojstni dan). Meni se ta trgovina z vsemi blagvonimi znamkami zdi enostavno dolgočasna, brez neke inspiracije ali posebnih krojev.Enostavno trgvoina, kjer ti piše to in to ime zgoraj, spodaj pa so navešene cote in to kar drage in dolgočasne. Kvaliteta pa tudi ni oh in sploh. Je dobra, vendar ni vredna tega denarja. Zame pa sploh, od kar vem, da Nike superga stane 1 dolar(vračunana proizvodnja čevlja, in vsi ostali stroški), v trgovini pa stane med 30 in 35 starih jurjev. Ja, saj vem, da Nike ne spada v to kategorijo...je pa primer, da se ve, kaj se plača. Naivnost ljudi.

Pač, moje razmišljanje....sedaj pa me zanima vaše...


Se mi pa zdi zelo žalostno, da nekateri takoj pomislite na samopotrjevanje ali pa na snobovstvo, če si kdo kupi kaj od kakšne firme.
In seveda smo spet pri tistem... Jaz se z njo ne strinjam, zato lahko pljuvam po njej. Moja debata na tej temi je s tem zaključena.

To, da se bom pa nekomu opravičevala,. da si pač včasih kupim nekaj, kar mi je všeč, pa čeprav je malo višjega cenovnega razreda, pa ne nameravam. Jaz svoj denar pošteno zaslužim, zanj trdo delam z zelo različno populacijo in ga lahko zapravim kot ga hočem. V grob pa ga ne bom nesla. ALi pa?

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 21:48:00   
trixi
IZVIRNO SPOROČILO: Dalija

.
Če me pa spustiš v kakšno trgovino s stvarmi za hišo ali gospodinjstvo,me pa težko spraviš ven.Po takšnih trgovinah bi lahko hodil cel dan user posted image


se podpišemuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 21:52:51   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Meni je celo grdo, če vidim na majici na veliko napisano HH ali D&G...,ali kaj drugega, pa čeprav ima majčka lahko super kroj.



mene tud ne, ker nisem hodeči reklamni pano user posted image  

edino tamala in mulc imata napis United Colors of Benetton user posted image


zame obstajojo 3 ohlapni rangi:
1. poceni nekvalitetna roba (Adesa, Kik, Takko, ...)
2. zmerne cene in dokaj kvalitetna roba (H&M, Zara, Benetton, S'Oliver, Mexx, ...)
3. zasoljene cene in, večinoma, temu primerna kvaliteta (imena raznih bolj ali manj znanih kreatorjev)

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 21:57:56   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Mene pa nekaj drugega zanima. Kako se počutite oz. kaj je drugače, kadar imate na sebi npr. D&G majico ali Armanijeve čevlje? Pa to ni provokacija, raho, res me zanima.


Očitno si si slabo prebrala, kljub ....(kašnim) okvirjem..

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 22:09:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica


Meni je celo grdo, če vidim na majici na veliko napisano HH ali D&G...,ali kaj drugega, pa čeprav ima majčka lahko super kroj.




Taki, ki si kupujejo majčke z takšnimi "očitnimi" napisi, si jih kupujejo v bosni user posted image

Tisti ta pravi feni pa take reklame ne rabijo in njihov okus seže malo dalje user posted image


Jaz sem zadovoljna s svojo garderobo. Kar se kavbojk tiče pa se jih hitro naveličam, tak da mi ni potrebno kupovat nekihtakooooo kvalitetnoh, da bi jih nosla ne vem kolko časa. Pa tudi tiste, ki jih kupim jih odvržem nepoškodovane tak da za mene je jeans-jeans. Meni je bolj važen kroj. Mam pa srečo, da lahko še ne vem kak poceni majčka, zgleda na meni za miljončka user posted image Tudi to mora ženska obvladatuser posted image


(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 22:09:22   
Anonimen
3. zasoljene cene in, večinoma, temu primerna kvaliteta (imena raznih bolj ali manj znanih kreatorjev)


Tri leta nazaj sem otipavala Max Mara zimske hlače. Tako mehke, da bi jih kar pojedel in na telesu so bile kot ulite. Klasične, sive, iz odličnega materiala, vsaj na otip.

Takrat je bila cena nekje med 100 in 120 € (se ne morem točno spomnit) in takrat sem si rekla, da bom kupovala samo še te. Raje ene na tri zime, kot vsako leto nove, pa še gneče ne bo v omari in pospravljat ne bo treba.

Vmes sem bila noseča in na porodniški, tako da zanje ni bilo potrebe. Ampak tisti šoping imam še vedno v dobrem user posted image . Upam, da je tudi kvaliteta ostala na nivoju.

Saj če ne slediš modnim trendom, si lahko privoščiš tudi kaj "dragega" pa ne zato, da gor na veliko piše Max  Mara, ampak zato, ker je kvalitetno, ker je kroj tudi čez nekaj let še tak kot ob nakupu in ker se sama osebno dobro počutim v lepih materialih.  Po mojih izkušnjah se tudi janin drugi razred čisto dobro drži več kot eno sezono in ne spomnim se, da bi bil tak nakup kdaj stran vržen denar, že dolgo ne. V bistvu že odkar hodim v službo kupujem stvari, ki se mi vsaj na pogled, otip in probo zdijo "kvalitetne". Pa se veliko bolje počutim z napol prazno omaro kot s tisto, natrpano z ne vem koliko cenene robe.

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 22:09:32   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Meni je celo grdo, če vidim na majici na veliko napisano HH ali D&G...,ali kaj drugega, pa čeprav ima majčka lahko super kroj.



mene tud ne, ker nisem hodeči reklamni pano user posted image  

edino tamala in mulc imata napis United Colors of Benetton user posted image


zame obstajojo 3 ohlapni rangi:
1. poceni nekvalitetna roba (Adesa, Kik, Takko, ...)
2. zmerne cene in dokaj kvalitetna roba (H&M, Zara, Benetton, S'Oliver, Mexx, ...)
3. zasoljene cene in, večinoma, temu primerna kvaliteta (imena raznih bolj ali manj znanih kreatorjev)


s temle se še najbolj strinjam. tudi sama kupujem večino stvari v trgovinah pod točko 2. tu in tam pa si kak kos obleke kupim v dražji štacuni - take kose, ki jih bom nosila (skoraj) večno in zato, ker je razlika v kvaliteti in predvsem v krojenju. tistih nekaj cunj naših oblikovalcev imam pa predvsem zato, ker jih nekaj poznam, jih podpiram, občasno dobim kaj ceneje. in vseh tistih nekaj kosov obleke imam že zelo dolgo, so kot novi in vsakič zažgejo, četudi si jih oblečem čez H&M kavbojke.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 22:10:51   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: jana73



zame obstajojo 3 ohlapni rangi:
1. poceni nekvalitetna roba (Adesa, Kik, Takko, ...)
2. zmerne cene in dokaj kvalitetna roba (H&M, Zara, Benetton, S'Oliver, Mexx, ...)
3. zasoljene cene in, večinoma, temu primerna kvaliteta (imena raznih bolj ali manj znanih kreatorjev)


No tole velja tudi zame......spadam pa nekako v točko 2.


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 22:14:22   
rija
sicer pa na taboljših firmah itak nikoli na veliko ne piše na oblačilih, čigave so....to tipaš, čutiš, mmmmmmmmmmmmmmmmmm......

edino, ko si kakšen strasten firmoman "pozabi" sneti etiketo z rokava zimskega plašča......samo da se vidi firma....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 22:26:38   
Seven*
Jaz enostavno uzivam ob gledanju lepih kreacij. Po dusi sem hud estet in ne morem iz te koze. Skoraj takoj opazim kvaliteto, brez da gor pise znamka. In tudi kroji..

Nazalost mi moje finance omogocajo, da le tu in tam kupim kaksno cunjo razreda I. Pa kaksen H&M se pade. Ostalo zaenkrat samo sanjam. Dosti stvari imam kar iz Lentija, me ni cisto nic sram priznat.

Moji sprehodi po trgovinah z kvalitetno robo so zaenkrat samo listanje revije Elle in sanjarjenje..


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 23:06:16   
Olivija
meni se zdi večji problem to, da se preveč hitro naveličam stvari. Zato redko kupim kaj zelo dragega, ker nima smisla, če potem to stvar nosim eno ali pa maksimalno dve sezoni.

Se pa definitivno splača investirat v par osnovnih stvari, kot je Raho že omenila, pa v kakšen dober plašč ali pa res klasičen kostim - čeprav do faze kostimov še nisem prišla, nekako mislim, da sem še premlada za kostime user posted image .

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 23:33:27   
Anonimen
Jst hodim v kostimih okol od svojga prvega leta zaposlitve. In to so tud kosi za ketere mi vsake kvarte ni žal dat tud 40.000, 50.000 bivših SIT. Ampak vsake kvatre na 2,3 leta sam na redni bazi vodi tak izdatek v bankrot.

Moram pa tud priznat - da mi športno in športno elegantno dela zeeeeeeeeeeeeelo velike probleme user posted image (poleg čevljev št. 34,35). Enostavno ne znam skombinirat športnih cot.

S čevlji pa je tako, da ko najdem številko in vsaj približno zadostuje pogoju -' paše na obleke', kupim skorajda neglede na ceno. No čez 20.000 bivših SIT še nisem uspela prilest (se mi zdi). Je pa res da sem najdla trgovino kjer je moja številka velikokrat v akciji in dobim lepe čevlje (salonarje, ker športnih nimajo) tud za 1/3 cene nazadnje 70€ namest 210€. Pa so bli čist eni lepi navadni črni salonarji. Ampak tko je - v 34 številki praktično razen otroških skorajda nič ni. In sem primorana kupit, ko najdem, če ne bi že bosa hodila.

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
23.2.2007 10:50:48   
Moyca_
IZVIRNO SPOROČILO: raho


Se mi pa zdi zelo žalostno, da nekateri takoj pomislite na samopotrjevanje ali pa na snobovstvo, če si kdo kupi kaj od kakšne firme.
In seveda smo spet pri tistem... Jaz se z njo ne strinjam, zato lahko pljuvam po njej. Moja debata na tej temi je s tem zaključena.

To, da se bom pa nekomu opravičevala,. da si pač včasih kupim nekaj, kar mi je všeč, pa čeprav je malo višjega cenovnega razreda, pa ne nameravam. Jaz svoj denar pošteno zaslužim, zanj trdo delam z zelo različno populacijo in ga lahko zapravim kot ga hočem. V grob pa ga ne bom nesla. ALi pa?


user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
23.2.2007 10:53:41   
spacey
IZVIRNO SPOROČILO: srki

IZVIRNO SPOROČILO: raho

kavbojke po 14.000 bivših SIT...



A to je zate poceniuser posted image user posted image .



Ja to se tut jst sprašujem. user posted image

Jaz kupujem na otroškem oddelku od Leny, hlače in kavbojke.


< Sporočilo je popravil spacey -- 23.2.2007 10:54:06 >


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
23.2.2007 11:12:42   
jakaracman
sicer pa na taboljših firmah itak nikoli na veliko ne piše na oblačilih, čigave so....to tipaš, čutiš, mmmmmmmmmmmmmmmmmm
IZVIRNO SPOROČILO: rija

user posted image user posted image

Veliko truda z možem vloživa v najin zaslužek in brez  slabe vesti kupujem najboljše, pa sploh ne vidi nobeden, da so kavbojke kakšne znamke, ali, pa da je plašč max mara.To vem jaz , ko se vanj zavijem, vedo moje noge, da so dobri čevlj in ne iz turbo s.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
23.2.2007 11:18:31   
Taula
2. zmerne cene in dokaj kvalitetna roba (H&M, Zara, Benetton, S'Oliver, Mexx, ...)


Jaz kupujem nekje tukaj. Včasih dam več/včasim manj. Kupila sem si nekaj dražjih, kvalitetnih oblačil, katere nosim za razgovore, oz. za na ''lepše''. Poletne majčke kupim tudi cenejše če so mi všeč, ker jih potrebujem veliko in jih, če niso več lepe lahko nosim doma.
Oblačil se pa ful hitro naveličam, tako da vedno rabim nove.user posted image

Ko pa je toliko govora še o jeans hlačah...zanje dam ponavadi okoli 50 evrov. Našla sem model, ki paše na mojo veliko rito in ostajam pri njem.
Je pa lažje dobiti oblačila če si bolj suh.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
23.2.2007 11:22:02   
Taula
Pozabila...Nekaj časa sem hodila z enim tipom, ki je bil dokaj premožen in je seveda kupoval same drage znamke. (to je ves čas poudarjaluser posted image ) Kaj ti pomaga denar in draga oblačila če jih pa ne znaš nositi. user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
23.2.2007 11:33:43   
Felicity
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

enim tipom, ki je bil dokaj premožen in je seveda kupoval same drage znamke. (to je ves čas poudarjaluser posted image )


Ko smo že pri tem...
En znanec si je kupil hlače/kavbojke (ne vem točno) od Valentino in ko se je s kom pogovarjal stoje, se je zmeraj obrnil in udaril po riti, ku češ "Uf, kaj mam pa jaz"
Naj povem še ka je bi tak model na korenček, ki se takrat sploh ni nosil.
user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
23.2.2007 11:37:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Felicity

IZVIRNO SPOROČILO: Taula

enim tipom, ki je bil dokaj premožen in je seveda kupoval same drage znamke. (to je ves čas poudarjaluser posted image )


Ko smo že pri tem...
En znanec si je kupil hlače/kavbojke (ne vem točno) od Valentino in ko se je s kom pogovarjal stoje, se je zmeraj obrnil in udaril po riti, ku češ "Uf, kaj mam pa jaz"
Naj povem še ka je bi tak model na korenček, ki se takrat sploh ni nosil.
user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Denar pač ne kupi dobrega okusauser posted image

(odgovor članu Felicity)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
23.2.2007 12:09:54   
Blink1
Ok...z mojo mizerno (proti 2500€)



Ojoj...Moyca...samo sanjam lahko o 2500€user posted image user posted image  Sem kar 1500 prekratka.

če pa bi imela 2500€ pa verjetno ne bi komplicirala pri cenah za coteuser posted image user posted image  No, ja...mogoče pa bi...glede na to, da mi stari vse stran vzameuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
23.2.2007 12:24:06   
romy
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Taki, ki si kupujejo majčke z takšnimi "očitnimi" napisi, si jih kupujejo v bosni user posted image
Tisti ta pravi feni pa take reklame ne rabijo in njihov okus seže malo dalje user posted image




user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
23.2.2007 12:52:33   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: N&N

 No, ja...mogoče pa bi...glede na to, da mi stari vse stran vzameuser posted image user posted image user posted image



a nimaš Štajerca? user posted image


pri nas smo bolj po oni pesmi od Simone Weiss: "... mlada sem in pametna, lepa sem in fina vzela sem si Štajerca, Štajerca in ne fakina... svojo plačo bo le sanjal vse dokler bom živa... in po gostilna ne bo hodil in imel trebuh od piva... " user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
23.2.2007 13:26:37   
Blink1
a nimaš Štajerca?


Ja...po rodu Štajerca, po srcu Gorenjcauser posted image user posted image user posted image  mater...pravi, da če mi ne vzame stran, da bom vse zapravila...

Jaz pa ne vem kako...ko si itak nič ne kupim...ampak dnara pa tud nimamuser posted image user posted image  

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?