|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Moj modni dodatek- strije
24.2.2007 20:24:46   
Moyca_
takih še niste videliuser posted image user posted image user posted image user posted image
pač ker sem se zredila v nosečnosti za 30 kg, pa potem čez 5 mesecev spet zanosila in se zredila za 20 kg (10 mi je ostalo od prvič). Tako da sem šla rodit z 85 kg prvič in drugičuser posted image user posted image user posted image  je moj trebuh strijast in po nogah strijeuser posted image user posted image . In to imam prave strije kot brazgotine. Grozno v glavnem. Mislim da ni kreme ki bi omilila to, kaj pa kakšna operacija? Je kaj????? Kaj pa te kreme za brazgotine? Kaj mislite?

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Moj modni dodatek- strije
24.2.2007 20:26:31   
petja
Po moje bi pa kakšen laser to omilil. Pozanimaj se pri lepotnem kirurgu ali pa kakšni boljši kozmetičarki.

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Moj modni dodatek- strije
24.2.2007 20:28:03   
Anonimen
Ej, o tej kremi sem tut jz dons premišljevala. Sicer jih imam samo po notranji strani stegen, ampak so tako grde (globoke)  in segajo čisto do kolen...Verjetno bom šla v kratkem (do poletja pa 100%) po kremo za brazgotine. Sej za izgubit nimam kaj.

(odgovor članu Moyca_)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Moj modni dodatek- strije
24.2.2007 20:30:55   
Blejka26
ja tud jaz imam strije po stegnih nekej in po trebuhu okoli popka.Sedaj sem pa še enkrat noseča in se kar bojim kaj bo nastalo iz tegauser posted image verjetno žalost na moji koži a sonček v naročju

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Moj modni dodatek- strije
24.2.2007 20:32:53   
Moyca_
ja, pa sem se polivala z kremo proti strijam med obema nosečnostima, tako da sem si morala na 14 dni novo kupovatiuser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Moj modni dodatek- strije
24.2.2007 20:37:42   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Moyca

ja, pa sem se polivala z kremo proti strijam med obema nosečnostima, tako da sem si morala na 14 dni novo kupovatiuser posted image


In kaj to pove? Da ni kreme, ki bi pomagala proti strijam, tako, da žal...

Sem brala na enem  lepotnem forumu, kjer je ena napisala, da katerikoli proizvajalec raznoraznih krem obljublja, da se jih lahko rešite, laže(to je dobesedno napisano).

Mogoče resnično lahko laser najbolj pomaga, odpraviti pa jih tudi on ne more. Grem malo iskat....

p.s. na srečo tega modnega dodatka nimam.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Moj modni dodatek- strije
24.2.2007 20:51:12   
Anonimen
Jaz sem enkrat gledala eno oddajo, kjer sta bili gostji tudi zdravnica in kozmetičarka. Ko je kozmetičarka nekaj tvezila o teh kremah in so potem dali besedo še zdravnici, je ta lepo logično razložila, da se strukture kože od zunaj ne da popravit, le povrhnjico se da malo, ampak res čisto povrhnjico. Šlo je sicer za celulit, ampak saj s strijami je s tega vidika isto. Takrat je bila potem tista kozmetičarka kar tiho in malo nerodno ji je bilo, tako je izgledala.
V glavnem jaz od takrat naprej ne verjamem nikomur več, kar se učinkovitosti teh krem tiče. Saj že prej nisem, le da je bila to potrditev, ki sem jo želela slišat.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Moj modni dodatek- strije
24.2.2007 20:52:11   
Anonimen
Moyca, ne se sekirat - sva že dve. Sam jaz jih imam "samo" po trebuhu. V nosečnosti sem se zredila za 33 kg - do sredine 9 meseca sem imela tako lep trebuh (celo moj G je rekel, da tako velikega - obseg 132(so mislili, da nosim dvojčke) - in tako lepega trebuha še ni videl), nikjer nobene strije. Potem pa mi je čez noč padel trebuh nižje in sem naenkrat dobila strije v koncentričnih krogihuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Mazala sems e pa celo nosečnost. Več ne pomaga nič. Sedaj imam še prbl. +6 kg. In kaj je najhujše? To, da mi je na trebuhu ostalo kože za izvoz.

Imam pa še strije po mojih prijateljicah (beri:joških) - tam se je zgodilo enako - pred nosečnostjo 70A, ob koncu nosečnosti 80C, 2 tedna po porodu 80F (ni čudno, da smo do 4.meseca v zmrzovalnik spravili 30 litrov mojega mleka pa še vsi okoliški pasji mladiči so dobivali moje mlekouser posted image ; pa še modrček so mi morali dostaviti iz Budimpešte). Danes - 75A. Tudi moji prijateljici imata preveč kože na sebi.

V glavnem, ko se slečem, izgledam ko SHARPEI - preveč kože povsod.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Moj modni dodatek- strije
24.2.2007 21:18:09   
HuAnita
Tudi jaz po 2 porodih furam novo modo - sicer sem se zredila precej manj kot ti, ampak imam zdaj prelep kenguru 'trebušček'user posted image ...
Za strije sme pa ravno zadnjič brala, da tiste ornk ne izginejo, lahko pa jih ful omiliš, samo sem vrgla stran tisti letak iz lekarne,,
Soriuser posted image

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Moj modni dodatek- strije
24.2.2007 21:18:42   
Miss Piggy
Se strinjam s tem, da so kreme proti strijam en lari fari. Ce si nagnjen k strijam jih dobis, ce ne pa ne. Pa ce das za kremo celo bogastvo, al pa si kups eno navadno vlazilno kremo- isti K! user posted image
Jaz sem jih v 1. nosecnosti tud dobila, sam je zdaj stanje kar veliko boljse kot prej- sem jih poleti fajn posoncla, in niso vec tako  ocitne user posted image , so pa se vedno tu....user posted image , in bodo vedno ostale...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Moj modni dodatek- strije
24.2.2007 21:24:37   
*alja*
jas sem se zredila 17 kg in imam strij za izvoz!
Tako da če kera potrebuje naj piše na ZS user posted image !
Po notrnji strani stegen, po bokih, po joškah,...

Prav bojim se druge nosečnosti, ker nočem bit cela strijasta še po uhah!
Mazala sem se celo nosečnost in ni pomagalo nič, tako da prav zavidam mamicam brez strij user posted image !


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Moj modni dodatek- strije
24.2.2007 21:33:28   
mily
Kengoru trebušček user posted image , tale je pa dobra! Jst ga mam tut, če je to mišljen pod tisto odvečno kožo, ki je ostala. Drugač pa sem se jst med celo nosečnostjo po trebuhu ful mazala in res nimam nekih hudij strij tam. Le ful nizko pod popokom. Ampak, ker sem se res mazala samo po trebuhu jih imam tle ob straneh (jst pravim da so to **** ročke) in po bokih full. najboljš se je kr sprijaznat.

_____________________________

Ali poznate najzanesljivejše sredstvo, s katerim lahko pahnete v nesrečo svojega otroka?
Dovolite mu, da bo počel vse, kar se mu bo zahotelo.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Moj modni dodatek- strije
24.2.2007 21:44:13   
cmokec
Jaz strij nimam od nosečnosti, ampak mi je v puberteti teža precej nihala. Spominček mi je ostal na zunanji strani stegna v predelu pod pasom. Imam kar lep roj stroj.

Kar se pa trebuha tiče, sem pa tudi kengurujski tip. Ko stojim, če nekako gre. Ko se pa usedem, sem pa kot maskota za Michelin. Tudi sicer kožo lahko konkretno primem v gubo in jo vlečem sem in tja. Mi je zdravnik rekel, da imam pač neelastično kožo in mi tudi telovadba ne bo pomagala. In tako se nisem kaj posebej pretegnila. user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu mily)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Moj modni dodatek- strije
24.2.2007 21:45:45   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: raho

V glavnem, ko se slečem, izgledam ko SHARPEI - preveč kože povsod.user posted image user posted image user posted image

----------------------------------
user posted image  Lepo si me nasmejala, Raho! 
Koliko razumem, uspešno odpravljaš center pozornosti (beri preveč kože) z ogromno količino seksi čevljev.
Dobra taktika user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Moj modni dodatek- strije
24.2.2007 21:58:00   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: raho

obseg 132(so mislili, da nosim dvojčke) - in tako lepega trebuha še ni videl), nikjer nobene strije. Potem pa mi je čez noč padel trebuh nižje in sem naenkrat dobila strije v koncentričnih krogihuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Mazala sems e pa celo nosečnost. Več ne pomaga nič. Sedaj imam še prbl. +6 kg. In kaj je najhujše? To, da mi je na trebuhu ostalo kože za izvoz.



pa sem mislila, da sem bila jaz rekorder s 120cm obsega user posted image . sicer pa sem tik pred porodom doživela enak razcvet, z eno razliko: meni je trebuh popokal kot vetrobransko steklo, ko prileti kamen not. in se po dveh letih še nisem navadila na moj "new look" s strijami in odvečno kožouser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Moj modni dodatek- strije
24.2.2007 22:07:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: raho

V glavnem, ko se slečem, izgledam ko SHARPEI - preveč kože povsod.user posted image user posted image user posted image

----------------------------------
user posted image  Lepo si me nasmejala, Raho! 
Koliko razumem, uspešno odpravljaš center pozornosti (beri preveč kože) z ogromno količino seksi čevljev.
Dobra taktika user posted image !



Stopala so edini del telesa, ki se mi ni spremeniluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Imam pa veliko možnost zmagati na pasjem tekmovanju: Kategorija Sharpei z največ kožnimi gubamiuser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil raho -- 24.2.2007 22:08:07 >

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Moj modni dodatek- strije
25.2.2007 9:42:31   
Strawberrie Cherrie
Raho...ne ljubi se mi ravno prepisovat standarda, ampak če me spomin ne moti, lahko ima odrasel sharpei le 3ali 4 gube na vratu - po standardu (mladič je v celoti gubastuser posted image ); tko da dvomim, da boš prišla skozi user posted image

Jaz imam točno 5strij na joškah!
Pa sem se zredila za 20kg, šla rodit s 75user posted image user posted image zdaj sem pa na 0...
Ampak trebuh je pa še vseeno tko, če primeš, primeš samo kožouser posted image Bljakuser posted image
Nekak se morm do poletja v red spravit , drgač ne grem na morjeuser posted image

Za vse tiste, ki se bojujete s strijami -> Gerard's ima super kremo za strije in pomarančno kožo - strije ful pobeli, pomarančno kožo pa skorajda v celoti odpravi. Za celulit pa pravi moja kozmetičarka, da edinole laser...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Moj modni dodatek- strije
25.2.2007 10:28:17   
Anonimen
Jaz sem si ogromno strij na stegnih in riti pridelala v puberteti, ko sem na hitro drastično shujšala. V nosečnosti sem se zredila 25 kil, mazala sem si samo trebuh, pa še to bolj občasno kot redno, pa na trebuhu nimam strij (samo se meni zdi, da krema nima nič pri tem, ampak imam na trebuhu elastično kožo, predvsem jo imam pa še od pubertete nekaj odveč tam), na stegnih in riti, ki si jih seveda nisem mazala, so se mi pa še poslabšale. Pa še na joških sem jih fasala po porodu, ko sem za kratek čas celo naval mleka dobila.
Meni je bila že prej obup se spravit v kratke hlače ali kopalke poleti, zdaj pa še toliko bolj.user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Moj modni dodatek- strije
25.2.2007 10:28:22   
Moyca_
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

Gerard's ima super kremo za strije in pomarančno kožo - strije ful pobeli, pomarančno kožo pa skorajda v celoti odpravi.


katera krema je to-veš ime

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Moj modni dodatek- strije
25.2.2007 10:54:39   
BAMBINA_
Jaz se pa tak pridno mažem vsak večer z neko oljnato kremo, da se potem svetim, ko kakšna šunka, user posted image pa pravite, da vseeno lahko dobim strije. Madonca user posted image

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Moj modni dodatek- strije
25.2.2007 12:01:37   
frutka_
No, med nosečnostjo sem se zredila samo 9kil ampak kreme sem pa uporabljala od dneva ko sem zvedela, da sem noseča. Pač nisem želela tega prepuščat naključju. Kupila sem najprej Collistarjevo kremo, posebej za nosečnice, nato še eno od Biotherma in nimam niti ene strije. Ne vem koliko je krema resnično pomagala ampak boljši občutek imam,  da se v nosečnosti maže kot pa ne. Škodit ziher ne more. Poleg tega je vsaka koža drugače elastična. Najbrž igra vlogo tudi koliko se dejansko zrediš.

Ampak kaj strije ne zginejo sčasoma? Vem, da se po sončenju slabše vidijo.

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Moj modni dodatek- strije
25.2.2007 12:05:25   
Marogica
Ja, jaz tudi mislim, da je najbolj važno, koliko je koža elastična, da dobiš strije ali ne. Sama se nisem nič mazala, se zredila v prvi nosečnosti 25 kg, v drugi 16(nedonošenček), pa še relativno stara sem bila v obeh nosečnostih(35 in 38,5). Pa nimam nič. Ne strij, ne celulita.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Moj modni dodatek- strije
25.2.2007 12:14:53   
Anonimen
Ljubice moje,nisem brala vsega.Že 28 let nosim strije na bokih in na notranji strani stegen.Na bokih so zelo široke brazgotine.Najprej so bile srbrnkaste,posebno vidne po zagorelosti.Z leti pa so postale del mene in kože,spoloh jih ni opaziti.Jaz sem se sprijaznila.
Če pa pomaga kakšna kirurgija,toliko boljše za vas,laser ne vem,če kaj reši,ko pa še tisti z brazgotinami posegajo po tauažah,da zakrijejo grde brazgotine.Se je potrebno pozanimat na kakšni lepotni kliniki.
Moja najmlajša,revica,niti še rodila ni,pa ima grde vijola strije na prsih.
Jo je doletela ta nesreča,da so ji v kratkem času prevč zrasle.Rs,da sva ji z starejšo fouš,ampak tamala se sramuje tistih strij.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Moj modni dodatek- strije
25.2.2007 12:37:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Pa nimam nič. Ne strij, ne celulita.


Packa. Sem ti fovš! user posted image  user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Moj modni dodatek- strije
25.2.2007 13:02:52   
Anonimen
Klko vem strije ostanejo za vedno!Bodi vesela da nimaš vijolčnihuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?