|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa vaši malčki?
22.2.2007 21:11:52   
Anonimen
Jaz moje še ljubosumno čuvam (no, ravnokar so na posoji) za naslednjega prestolonslednika (če seveda bo). Upam, da bo... Vedno bolj...

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kaj pa vaši malčki?
22.2.2007 21:18:02   
frutka_
Največ zapravim v Benettonu, Okaidiju in Zari. V H&M grem silom prilike, ker nimajo za večje fantke nič kaj lepega.
Če imam možnost kupim  kaj od GAP-a. Z njihovimi oblačili sem najbolj zadovoljna. Pralna, lepa, moderna...
Od čeveljcev pa ima zdaj Geox-ove teniske, Cat nizke čevlje in Ciciban malo višje, pa Super fitove škorenjce. Raje kupujem malo dražje in kvalitetnejše.

Opažam pa, da je Benetton full spremenil kvaliteto...na slabše!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kaj pa vaši malčki?
22.2.2007 21:19:40   
Anonimen
Frutka, to je pa živa resnica. Benetton ima res slabšo kvaliteto kot pred leti.

Jaz pa sem moji teti že poslala linke od Gapa, kaj hočem imeti za tamalega. Bojda pridejo aprila domov - pa izkoristim prilikouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kaj pa vaši malčki?
22.2.2007 21:23:06   
rija
raho....jaz te mam tak rada.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a bi meni tudi prinesli dva puloverčka s kapuco....sem hotela k našim v Kanado naročit, pa kanadski gap nima baby programa, ameriški pa v kanado ne pošilja user posted image

jaz pa ti zrihtam mothercare, če kaj rabiš....gre moja prijateljica marca v anglijo user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kaj pa vaši malčki?
22.2.2007 21:25:01   
rija
muki, jaz sem dala na bolho....pa mam eno stalno stranko user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kaj pa vaši malčki?
22.2.2007 21:27:52   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

muki - po mojih izkušnjah je mama najboljša user posted image


Čigava, moja ali tvoja user posted image  user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kaj pa vaši malčki?
22.2.2007 21:28:42   
Moyca_
H&M, čeprav za malega vedno težje kaj tam najdem, drugače pa Zara, Okaidi,...
Superge Nike,...

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kaj pa vaši malčki?
22.2.2007 21:29:19   
Maxica
Za ta velikega načeloma kupujem v H&M, pa kaj tudi v BC, če mi je všeč, al pa v Zari, ja. Kakšno stvar mu naročim pri Otto, kaj lepšega mu pa nabavim v Benettonu, Tom Tailor, al pa Osh Kosh. Obutev ima večinoma Nike, pa ene Cicibanke so mu že premajhne. Naš dojenček ima pa to smolo, da je istega spola kot bratec in več ali manj nosi vse za njim. Zaenkrat so to še razne brezvezne žabice, pajacki in body, ga pa čakajo tudi lepše stvari.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kaj pa vaši malčki?
22.2.2007 21:30:37   
HuAnita
Mi ful ful stvari dobimo, nekaj pa so mi posodili.
Jaz newborna za doma ne oblačim bistveno drugače kot za ven, ker sem se pri Capinki naučila, da ne smem 'šparat' najlepših cotk, ker prehitro preraste...
Poleg firm, ki ste jih naštevala, mi je všeč Muca Maca in Maček Muri - čeprav je draga, imamo kar nekaj od tega (tos em celo sama kupilauser posted image ), pa neka firma iz Zagreba - ZŽ, nekaj takega, sestrična jima vedno prinese ful ful lepe cunjice, takšne ne HM-jevske, ki prevladujejo na naših ulicahuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kaj pa vaši malčki?
22.2.2007 21:31:04   
Anonimen
da bi kupvala znamke za mulce? še zase jih ne! men je za cunje dajat denar najbolj zgrešeno. naj kupim smrklju ne vem dio k sta glih omenjale, da se bo pol polila z ribezovim sokom čez 2 minuti in pol še mal po asfaltu s koleni podrajsala? jok brate! pri nas poje mana, pa kak h&m to že za talepe stvari, saj se men še jurja dat za majčko zdi tu mač! najraje imam še kik diskont!

(odgovor članu Moyca_)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kaj pa vaši malčki?
22.2.2007 21:32:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

IZVIRNO SPOROČILO: jana73

muki - po mojih izkušnjah je mama najboljša user posted image


Čigava, moja ali tvoja user posted image  user posted image


Moja.

Ima tako dolg jezik, da je boljša od vsakega oglasnika user posted image

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kaj pa vaši malčki?
22.2.2007 21:33:17   
Anonimen
ZARA ALI H&M, Drugje še nisem niti nikoli probalauser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kaj pa vaši malčki?
22.2.2007 21:36:31   
Olivija
to je pa moja šibka točka. Danes je imela Ana zimske bermude in je bila prava frajerka user posted image , jih je pa kupila naša mami v Celovcu, ker jih v LJ niso nikjer imeli.
Ponavadi gre  ekstra zaslužen denar za ta male dve, tako da nimam preveč slabe vesti. Edini problem je v tem, da je naše trenutno stanovanje majhno in oblek nimamo nikamor več dati user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kaj pa vaši malčki?
22.2.2007 21:47:17   
Anonimen
Rija, enega čisto novega imam jaz doma. Je Črtomiru premajhen. Ga hočeš?user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kaj pa vaši malčki?
22.2.2007 21:49:02   
rija
kupim. v soboto user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kaj pa vaši malčki?
22.2.2007 21:49:59   
Bubamaraa
oblačila:  H&M, Benetton, S.Oliver itd....

čevlji: NIKE, Ciciban

Punce a katera ve,če kje v Sloveniji prodajajo od ESPRIT-a otroška oblačila.....Ker so ful kjut, pa šenisem zasledila trgovine...user posted image


< Sporočilo je popravil Romana26 -- 22.2.2007 21:50:15 >


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kaj pa vaši malčki?
22.2.2007 21:54:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

kupim. v soboto user posted image


Ja pa še kaj! Boš dala raje za eno mašouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Romana26 - pri nas v duty freeju ali kakse zdaj temu reče

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kaj pa vaši malčki?
22.2.2007 21:55:49   
Bubamaraa
In kako naj jaz pridem k vam v dutifreja????al kak se reče???user posted image user posted image user posted image

Res sem gledala na netu njihove cunje in so mi tako hude, da glava boli.....user posted image


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kaj pa vaši malčki?
22.2.2007 21:56:55   
Anonimen
Prideš k meni pa te peljemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kaj pa vaši malčki?
22.2.2007 21:58:26   
Bubamaraa
ko bom prišla k tebi me boš peljala.....user posted image user posted image user posted image


sam te za besedo držim....user posted image


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kaj pa vaši malčki?
22.2.2007 22:08:35   
trixi
jaz kupujem večinoma v Italiji, kake bolj poceni cotke take ki jih ni škoda polit, umazat da ne gre dol v Oviese, pa ena velika trgovina je takoj čez mejo Smart, notri dobiš od žličke do spodnjih gat in vse kar si vmes želiš. Ta lepe pa Original Marines, Prenatal, Benetton, Iana. V glavnem bolj na Italijo gravitiramo, čevlje pa kukr je, dosti jih ima tudi Ciciban, malo moramo za domačo industrijo poskrbetuser posted image .In itak da ma vsega prevečuser posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kaj pa vaši malčki?
22.2.2007 22:13:39   
Anonimen
Moj tamau malo manjka, a bi bil preveč zrihtan. Tako pa pazim, da ni. Nekako mi  pretirano doterani otroci ... oziroma njihovi starši mi niso preveč všeč, ker se mi zdi, da jim je to pač ena pomembnejših vrednot. Ne vem, če sem jaz malo blesava na cunje, poskušam s tem ne obremenjvati otroka. Saj kupujem in kupujem in kupujem, ampak mu nikoli ne rečem, poglej, to je pa novo. Pa tudi če slučajno mu, potem tistega noče obleči.
Nosi pa kavbojke ali kakšne druge športne hlače, pa razne majice, ki so obema všeč, puloverjev ima eno tono, jaken ima pa tudi več kot preveč. Pa superge zraven, seveda. Drugega sploh več nima.

(odgovor članu trixi)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kaj pa vaši malčki?
22.2.2007 22:17:14   
Anonimen
Jah, definitivno se čokolada boljše maže po benettonuuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kaj pa vaši malčki?
22.2.2007 22:23:54   
Putka
Esprit Kids ni v Sloveniji, baje nekje takoj čez mejo v Avstriji.

A ste kdaj računale, kolk zapravte za cotke na mesec, pa kolk od tega otrok dejansko obleče? Pa s koliko EUR nekateri komaj mesec preživijo? Mene je kar sram, ker je tamalim itak vseeno kaj nosijo in katere firme je. Važno da se lahko sproščeno in udobno igrajo. Potem pa mamice kričijo na dete, ne jesti, ne piti da se ne popacaš user posted image Otroci se obanašajo tako kot vidijo doma, me sploh ne čudi več, ko moji 3,5-letnici sošolka v vrtcu (ki je seveda vedno čist spedenana) reče da ima grde čevlje!!

Jaz sem imela pri tamali velik preveč stvari, po 5 komadov oblekih, ki jih je oblekla mogoče 2x, pa kakšno nobel stajčko, ki celo sezono visi v omari. Je pa res, da imam smolo in imam živahno punčko ki je strašno aktivna, ne take pridne pupe, ki bi mirno sedela v oblekci in volančkih.
Se sploh ne sekiram več, ko prvič novo cotko oblečemo (sploh kakšno mal dražjo) i
n se po 10 minutah zasvinja. Mi reče: Sej boš oprala mami, pa bo spet nova.

Dober nasvet, ki ga sama prakticiram: res dobro premislim kaj rabimo in dam denar rajši v šparovček. Pa gremo potem raje na kak lušten izlet ali ven jest. Nam je otrok neizmerno bolj hvaležen. Se mi zdi veliko boljša naložba kot tekstil.

(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kaj pa vaši malčki?
22.2.2007 23:03:42   
polona2
IZVIRNO SPOROČILO: rija

raho....jaz te mam tak rada.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a bi meni tudi prinesli dva puloverčka s kapuco....sem hotela k našim v Kanado naročit, pa kanadski gap nima baby programa, ameriški pa v kanado ne pošilja user posted image

jaz pa ti zrihtam mothercare, če kaj rabiš....gre moja prijateljica marca v anglijo user posted image


Pa saj imaš Gap v Angliji???

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?